סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 14, 2024 10:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מרץ 09, 2014 8:27 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא בכל יום יש הזדמנות לבשר לעולם על טרייד כ"כ גדול ואני גאה נרגש שמח ועצוב להכריז על כך, ש -
קווין דוראנט, רודי גיי וטייסון צ'נדלר עוברים לקבל הוראות משחקן העבר צ'ונסי בילאפס,
כריס פול, כרמלו אנטוני, דאנדרה ג'ורדן וטים דאנקן עוברים לקבל נביחות מג'יי.

הדוג מוסר את השחקן הטוב בפנטזי, שחקן סיבוב שני-שלישי ושחקן סיבוב רביעי-חמישי,
מקבל בחזרה את הרכז הטוב בפנטזי וטופ 5 קבוע כבר 7 עונות, את אהובו כרמלו מאהובתו הניקס, את החוסם-ריבאונדר הטוב בפנטזי כרגע, ואת מה שנשאר לטים דאנקן במיכל.

למרות שמדובר בשחקן הטוב בפנטזי ללא עוררין וכזה שכנראה יישאר במעמד הזה לשנים הקרובות, קשה להגיד מי יוצא טוב יותר מהטרייד הזה.
אני מצד אחד מוותר על 3 מהקיפרים המתוכננים שלי, אבל מקבל את דוראנט על העמדה של כרמלו, מרגיש בנוח להמשיך עם לאוסון כרכז הבכיר כשיש את סטפנסון שמוסר המון מעמדה 2, ואני מקבל את דוראנט, כבר הזכרתי ?

הדוג, לדעתי, יוצא טוב יותר אחרי הטרייד הזה לקראת העונה הבאה. במקום להיכנס לדראפט כשהאסיסטיונר הבכיר שלו זה מונטה אליס, הוא נכנס עם האסיסטיונר הטוב במשחק.
במקום להיכנס לדראפט כשהחוסם-ריבאונדר המוביל שלו זה טייסון צ'נדלר החצי שבור או גרג מונרו שלא ממש מצטיין בקטגוריות הללו, הוא נכנס עם החוסם-ריבאונדר הטוב בליגה העונה.
הנפילה מדוראנט לכרמלו לא כזו גדולה כדי שהרווח בקטגוריות החטיפות-אסיסטים והריבאונדים-חסימות לא יישתלם לו. אצלי זה קצת אחרת, כי יש לי את מי שיכסו על האסיסטים (לאוסון ולאורי שכנראה ימשיך כשחקן השישי) ואת החסימות (אנטוני חד-גבה).

ו, למרות שיש לי גם ככה פער די גדול כרגע, הטרייד הזה אמור לספק לי סופית את התואר, כי צפוי שיפור ניכר בקטגוריות האחוזים, העיקריות בהן יש לי מאבק על נקודות כרגע.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 09, 2014 9:40 pm 
Junior

אני מת על הדוג בליגה הזו. פשוט בא לעשות מהלכים.
בטרייד הקודם לדעתי ניצח בבירור (היברט חצי קיפר, דרון ברור שלא). כאן זה יותר מוטל בספק.
נשאר עם פול-באטום-כרמלו-מונרו-ג'ורדן והשישי בדמות מונטה\דאנקן\אחר?

ג'ורדן זה מקרה מעניין. כשהיה אצלי שני המועמדים המובילים לקנות אותו, משני קצוות טבלת העונשין לא היו מוכנים לשלם עליו ובסוף מכרתי אותו לדעתי בחסר לקונה היחיד.
נותן עונה מדהימה. כמו שצ'אנסי אמר - מקום ראשון בליגה בריבאונד וגם בשילוב הקטגוריות הכי צפופות בליגה - ריבאונד\חסימות\אחוזי שדה.
נראה שלדוג יש מספיק קלעי עונשין סביבו וזה יהיה מקרה מבחן מעניין עם כמה אחוזי עונשין יסיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 11, 2014 1:23 am 
Junior

זה מקרה קלאסי של טווח קצר מול טווח ארוך.

ג'יי דוג מקבל קבוצה חזקה בטירוף לעונה הבאה שתתחרה על התואר. בטווח הקצר הוא עדיף על צ'ונסי. אבל הגיל של דוראנט מול פול ומלו, הופכים את הטרייד הזה בראיה עתידית לשנים הבאות, ככזה שבסופו של דבר יטה את הכף אל צ'ונסי.
אם הדוג יביא אליפות בעונה הבאה, הרי שהטרייד היה שווה. אם לא...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה