סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 02, 2024 7:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 73 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 8:59 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא מבין את הסטגנטיות הזו?
יש לנו סגלים עצומים, למה שלא נחיל את זה כבר מהשנה?
מה הבעיה שלכל אחד תתווסף עוד משבצת של סופמור?
הרי, נראה לי שחוץ מרוני כולנו בעד, אז איפה הבעיה? למה לחכות שנתיים?

אני אומר לכם מניסיון של מישהו שמשחק את הפורמט הזה יותר שנים מכם, יש לזה ערך מוסף לראות שחקן שלך גדל בקבוצה שלך. זה הכיף הכי גדול בפורמט הזה. מישהו שהלכת עליו והימרת עליו ואתה קוטף את הפירות עליו.

עם סגלים כאלו גדולים אני לא מבין איפה הבעיה ומה החשש. תשתחררו קצת.
אם כל בת זוג שהייתה לי הייתה אומרת לי לחכות עם הכניסה האחורית שנתיים והייתי מקבל את זה... ::yaz-yk:

נ.ב. אם אנחנו לא מחילים את זה ויש שני חלונות החלפה, אז למעשה יכלתי לזרוק ממזמן את לן... יש לכם מזל שאני מוביל בפער סביר... :evil:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 10:05 am 
Hall of Famer

מוק, קודם כל, זה שהחזקת את לן כל השנה זה סבבה, אבל כבר דיברנו בתחילת השנה על כך שאפשר להחליף סופמור פעמיים במהלך השנה בלי הגבלת חלונות, זה שלא ניצלת את האופציה זה כבר פיספוס שלך, אבל דיברנו על זה המון בתחילת העונה בדיונים שגם אתה, הפלא ופלא, היית חלק מהם, וזה גם כתוב בת'רד הדביק של ליגת הקיפרים.

שנית, לגבי להאריך את משבצת הסופמור, אני חושב שזה קצת בעייתי. המצב כיום הוא שכל אחד צריך לקחת רוקי ולרוץ איתו שנתיים, אם נניח שרוצים להאריך את זה נניח ל-4 שנים, אז יש שתי אפשרויות, הראשונה היא שכל אחד יצטרך להחזיק 10 קיפרים מתוך סגל של 15 (6 לפי עמדות+רוקי+סופמור+שחקן שנה שלישית+שחקן שנה רביעית) והאפשרות השנייה היא שכל אחד יחזיק 8 קיפרים (6 לפי עמדה+רוקי+שחקן צעיר עד העונה הרביעית שלו) שזה כמו היום, רק שבמקום משבצת סופמור יש משבצת שחקן צעיר, מה שנותן יותר גמישות.

עכשיו, אני לא בטוח שאני מבין לאיזו אפשרות מהשתיים אתה מכוון, אבל אני רואה בעיות עם שתיהן. האופציה הראשונה אומרת שאנחנו מושכים איתנו 9 שחקנים מעונה לעונה במקום 6 כרגע, זה אומר שהדראפט מעוקר כמעט לגמרי, אם מתוך סגל של 15 תשעה נשארים בסגל משנה שעברה ו-2-3 שחקנים הם בכל מקרה עמדות רוטציה, אז מה נשאר לנו לדראפט? לבחור רוקי ועוד 2-3 שחקנים משמעותיים? הדראפט זה אחד משיאי העונה ואנחנו הופכים אותו לכמעט לא רלוונטי.

לגבי האופציה השנייה שאומרת 8 קיפרים כמו היום, רק שמרחיבים את משבצת הסופמור לכל שחקן שנמצא ב-4 עונות הראשונות שלו בליגה, זה אולי נחמד, אבל אז אתה מאבד את כל העניין של לגדל שחקן, כי אם השנה היה לי את אלפריד פייטון כרוקי, הסיכוי שאני אשמור אותו גם לשנה השנייה שלו הוא נמוך, כי בטוח שיש שחקנים צעירים שיהיו בעונה השלישית או הרביעית שלהם שיוכלו לתרום יותר ממנו על משבצת השחקן הצעיר, אז מה שיקרה זה שכל שנה יהיו מקסימום קבוצה אחת או שתיים שממשיכות עם הרוקי שלהן כשחקן צעיר, רק אלו שבחרו איזה אנתוני דיוויס או אנדרו וויגינס.

בכל מקרה, אני חייב לציין שלדבר הכי חשוב לא התייחסת, הטענה הראשונית שלך הייתה שאין שום סיכוי שאנשים ישמרו על הסופמור שלהם אחרי השנה השנייה, אז עובדתית, גם בדראפט מחורבן כמו 2013 יש לפחות 3 קבוצות שימשיכו עם הסופמור שלהן מעבר לעונה השנייה על משבצת של קיפר רגיל ועוד 3 שלכל הפחות ישקלו את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 11:16 am 
Junior

rony כתב:
צ'אנס אחרון לפני סוף העונה-יש לי אוסף מכובד של גבוהים ששווים משבצת קיפר, אולדריג', גריפין, קאנטר, הווארד, אולי גם יונאס, ג'וש סמית' או מרקיף מוריס אם אתם מאמינים בהם. מחפש קיפר תותח, רצוי צעיר, לעמדות 1 או 2, גם איזייה תומאס יכול להכנס בחבילה.

מי שקונה מרוני את מרקיף מוריס, שיבקש גם כרטיס יציאה מהכלא :P

התאומים מאושמים בתקיפת אדם שהעליב את אמא בטוויטר
http://www.azcentral.com/story/sports/n ... /25446277/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 1:40 pm 
Junior

Mook כתב:
לא מבין את הסטגנטיות הזו?
יש לנו סגלים עצומים, למה שלא נחיל את זה כבר מהשנה?
מה הבעיה שלכל אחד תתווסף עוד משבצת של סופמור?
הרי, נראה לי שחוץ מרוני כולנו בעד, אז איפה הבעיה? למה לחכות שנתיים?
:evil:

הפוך, זה לא שחוץ מרוני כולנו בעד, זה שחוץ ממך כולנו נגד... בטח לגבי השנה הקרובה, שלשאלתך "מה הבעיה" - הבעיה היא שכולנו כבר עבדנו ועשינו מהלכים לפי חוק מסויים. אם נשנה את זה עכשיו ניתן צ'ופר לקבוצות מסויימות (למשל, לקבוצה שלך, שתוכל לשמור את לן) ומצד שני נפגע בקבוצות מסויימות שפעלו לפי ההנחה שהחוקים הקיימים יישארו (אלון למשל, שלא טרח להשיג סופמור ראוי, או אני, שלא טרחתי להשיג קיפר נוסף מעבר לקרטר-וויליאמס).
בקיצור, מבחינתי, שינוי בחוקים תוך כדי תנועה, והשפעה על הסגלים של הקבוצות שיינזקו או ירוויחו בעקבות שינוי פתאומי, ממש-ממש-ממש לא בא בחשבון.

מבחינת העתיד, יש לנו קיץ שלם לדון ולחשוב אם צריך לבצע שינוי לטווח הארוך בסוגיה הזו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 2:12 pm 
Hall of Famer

מסכים עם צ'ונסי, אנשים סידרו את הסגל שלהם בצורה מסויימת העונה מתוך מחשבה לעונה הבאה, אם רוצים להחיל שינויים על המשבצות האלו, הם לא יכולים לחול מהעונה הבאה אלא רק מזו שאחריה.

ובכל מקרה, כמו שכבר כתבתי, הנחת היסוד שכמעט אף קבוצה לא תמשיך עם הסופמור שלה מעבר לשנה השנייה שלו היא מופרכת לגמרי אפילו כשמדובר במחזור דראפט חלש כמו 2013, ואם ניקח להבדיל את מחזור 2014, שעוד יש לו שנה שלמה להתפתח לפניו, אני כבר עכשיו יכול לסמן לפחות 6 שחקנים עם פוטנציאל רציני כקיפרים לטווח ארוך: וויגינס, פארקר, פייטון, קלארקסון, לווין ואמביד ועוד כמה שמראים ניצוצות מעניינים שאולי יהפכו אותם למועמדים לקיפרים לטווח ארוך כמו מירוטיץ', רודני הוד, בוגדנוביץ' וסמארט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 3:14 pm 
Junior

אני גם בעד הרעיון וכמובן שאצלי זה חף מאינטרסים אישיים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 5:35 pm 
Junior

למען הסר ספק (עדר פולניות תככניות) אין לי שום אינטרס אישי. כולה אלכס לן... יהיו בדראפט שחקנים עדיפים בהרבה.
אני פשוט רוצה שניהנה יותר ושנגדל שחקנים. זה הכל.
לתת ערך מוסף להחזקה של שחקן בסגל עונה שלמה. אחרת זה סתם אזיק שמסתובב לך על הרגל.
אין לי שום בעיה לזרוק את לן ולקחת סופמור אחר, יש מספיק טובים בקציר. מבחינתי העיקר זה לגדל. זה הכיף בליגת קיפרים.
ויש לנו רוסטרים מספיק גדולים בכדי שנוכל להקצות שמונה משבצות.

אתם סתם אנאליים. אבל איך שבא לכם.

ורוני, אתה כל הזמן זורק "עובדה" אבל לא מציין מי אותם שחקנים שהקבוצות לוקחות כקיפרים? מופרכת לגמרי זה אומר שהרוב ממשיך עם הסליפרים שלו. עובדה רחוקה מאוד מהאמת.
ספר לי מי ממשיך?

צר לי אבל בליגה עם רוסטרים כ"כ גדולים, אלא אם מדובר בשחקנם בסדר הגודל של לברון ואנתוני דיוויס, אני לא רואה סופמורים שיוכלו לעבור את הקאט. ואם כן, זה בקבוצה חלשה מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 6:11 pm 
Junior

מוק, הוא עשה ניתוח מקיף בפוסט שהוא ציטט בעמוד הקודם.
אבל לסיכום:
אצל דוג - נואל מתחרה מול רונדו וקמבה על משבצת UTIL
אצל עודד - דיינג מתחרה מול תאד יאנג על UTIL
צ'אנסי - כבר הכריז שישמור את MCW כרכז
עמוס - מניח שאולדיפו שווה יותר מלפחות אחד מבין טיג, ביל והולידיי
אצלי - הקבוצה הכי עמוסה (מבחינת כמות שחקנים, לא איכות) אבל לגובר וגריק יש ערך בשמיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 7:21 pm 
Junior

אולדיפו וגובר נשמעים כמו היחידים ששווים להמשיך כקיפרים. נואל גבולי.
אם דיינג מתחרה מו ת'אד יאנג זה אומר יותר על הסגל של עודד מאשר על איכות הסופמור...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 7:45 pm 
Hall of Famer

שוב מוק, תקרא את הפוסט שלי מהעמוד הקודם, יש לנו כרגע 3 קבוצות שהמנג'רים שלהן כמעט בוודאות ישאירו את הסופמורים שלהן גם לעונה הבאה ועוד 3 שלדעתי לכל הפחות ישקלו את זה ברצינות, זה מתוך 9 קבוצות, במחזור דראפט מחורבן, וכששניים מהסופמורים עם התקרה היותר גבוהה, גריק פריק וגוברט בכלל נמצאים שניהם באותה קבוצה.

בכל מקרה, אין לי שום בעייה לשנות ואני מניח שלאף אחד אחר גם אין בעייה כזו אם יש אלטרנטיבה יותר טובה. אם יש לך הצעה קונקרטית, בוא ונשמע, כמה קיפרים אתה מציע סך הכל? ולפי איזה קריטריונים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 7:58 pm 
Junior

הרכב קבוצה:
פויינט, סקנד, סמול, פאוור, סנטר, יוטיליטי. ומשבצת סופמור- שחקן שבא אתך מהעונה שעברה.
רוקי הוא משבצת חובה שנלקחת בדראפט ולא כזו שאתה מתחיל איתה מהעונה שעברה.
מה שאומר שיהיו לך בסגל בכל רגע נתון שני צעירים.

אם אנחנו מחילים את זה השנה למשל, בסוף העונה הבאה הסופמורים כבר לא יעמדו בקריטריונים ויוכלו להישאר כקיפרים מהמניין בסגל. הרוקי יהפוך לסופמור הבא שלך ויבחר רוקי חדש. וכן הלאה, וכן הלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 8:02 pm 
Junior

כתבת את החוקים הנוכחיים רק בלי חלונות החלפה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 9:21 pm 
Junior

חלונות ההחלפה זה כבר נתון קיים. לא מצאתי סיבה לשנות.

רוקי ברוקי, סופמור בסופמור- פעמיים בשנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 08, 2015 9:25 pm 
Junior

אז זה בדיוק החוק הקיים מה שכתבת קודם.
שכחת את ההצעה המקורית שלך, הוספת קיפר של עונה שלישית.
שאני אגב, בעד זה, אבל להתחיל עוד שנתיים. מינימום בשנה הבאה, ובטח לא השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 09, 2015 10:43 am 
Junior

בהמשך חלקי לדיון
הסופמור של מוק היה לן (החליף באמצע העונה מבנט). אתמול הוא לקח את מקולום במקום לן וחשבתי שזה עוד חילוף שלו.
היום הוא זרק את מקולום ונשאר ללא סופמור.
הטיעון של מוק הוא שהוא נשאר עם 2 רוקיס ובכך "הרע" את מצבו לעומת רוקי וסופמור ולכן זה חוקי.
בניסוחו שלו:
Mook כתב:
מה הבעיה להשתמש עם רוקי במקום סופמור? לא לקחתי שחקן עם וותק של שלוש עונות לקחתי שחקן שלכאורה יש לו פחות וותק. שחקן שיכול להות סופמור, הוא עומד בקריטריונים.

נ.ב
אם מאשרים את ההיגיון של מוק, האם גם מצב של 2 סופמורים הוא חוקי?
(כדי שאוכל לקחת את האליפות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 09, 2015 11:07 am 
Junior

idansha כתב:
בהמשך חלקי לדיון
הסופמור של מוק היה לן (החליף באמצע העונה מבנט). אתמול הוא לקח את מקולום במקום לן וחשבתי שזה עוד חילוף שלו.
היום הוא זרק את מקולום ונשאר ללא סופמור.
הטיעון של מוק הוא שהוא נשאר עם 2 רוקיס ובכך "הרע" את מצבו לעומת רוקי וסופמור ולכן זה חוקי.
בניסוחו שלו:
Mook כתב:
מה הבעיה להשתמש עם רוקי במקום סופמור? לא לקחתי שחקן עם וותק של שלוש עונות לקחתי שחקן שלכאורה יש לו פחות וותק. שחקן שיכול להות סופמור, הוא עומד בקריטריונים.

נ.ב
אם מאשרים את ההיגיון של מוק, האם גם מצב של 2 סופמורים הוא חוקי?
(כדי שאוכל לקחת את האליפות)

א. יש לך היגיון מגוחך.
שני סופמורים יוצרים יתרון לא חוקי. רוקי הוא שחקן שהוא סופמור בפוטנציה. לא רואה שום בעיה ובכל מקרה לא מדובר על שתי משבצות.

ב. האליפות שלי גם ללא ה"טובות" שלך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 09, 2015 11:09 am 
Junior

ועוד דבר, אני סחבתי עד עכשיו את לן פצוע כי חשבתי שהוא ממשיך איתי.
הטעות אמנם שלי אבל זו עוד טעות שהרווחת ממנה, יצור קטנוני שכמותך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 09, 2015 11:16 am 
Junior

ה-נ.ב הוספתי סתם. הדיון הוא האם שני רוקיס זה תקין כמשבצות רוקי וסופמור.
לא להעליב אותי סתם, זה מזכיר לי שיחות עם החברה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 09, 2015 11:18 am 
Junior

ממתי הדובי שאתה ישן איתו הוא "חברה"?

נ.ב. מכיוון שזה כ"כ חשוב לך, ג'סטין המילטון יהיה הסופמור שלי במקום לן. הוא אצלי בסגל מאז החילוף.

שא ברכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 09, 2015 11:44 am 
Hall of Famer

טכנית לפי החוקים צריך להחזיק רוקי אחד וסופמור אחד. עכשיו אני לא חושב שלקחת שני רוקים יוצר איזשהו יתרון לא הוגן, אבל זה כן קצת סותר את הרעיון של לקחת שחקן ולגדל אותו שנתיים. בכל מקרה, אין לי בעייה עקרונית לשנות את החוק כך שההגדרה תהיה שחייבים רוקי אחד ועוד שחקן אחד שהוא או רוקי או סופמור, למרות שזו הגדרה שהיא קצת יותר מסורבלת בעיני, לשיקולכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 10, 2015 1:56 pm 
Sophomore

כמה דברים:
1. לפי ההגדרות אמור להיות רוקי וסופמור, שני רוקים בעיני זה לא אותו הדבר כל עוד לא החלטנו שכן, אחרת כנראה שכבר מזמן הייתי זורק את אוליניאק.
2. אם עושים שינוי כך שיהיה אפשר/צריך לשמור את הסופמור לעוד שנה אני מעדיף שזה לא יהיה מהשנה. תכלס ההגיון אומר שזה יתחיל מעוד שנתיים אבל זה נראה לי מוגזם.
אפשר לשנות ולהגיד שחייבים רוקי והשני יכול להיות שנה שניה או שלישית אם הוא ממשיך.
בכל מקרה אני אזרום אם מה שיוחלט בנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 10, 2015 1:59 pm 
Sophomore

רעיון שעלה לי כשעברתי על ההודעות: ליגה עם קבוצות קטנות שהרוקיז, והשחקנים הצעירים הם העיקר בה. נגיד שני רוקיז ושלושה שחקני שנה שניה או שלישית. אפשר להוסיף שחקן חיזוק או שניים ( סטייל לברון) לכל קבוצה.
משאיר לכם לחשוב על כל הפרטים- יש פה כמה שממש טובים בזה.
ככה אפשר לגדל שחקנים ולהשאיר אותם, ולא לבזבז את הזמן והכסף על הכוכבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 10, 2015 5:04 pm 
Hall of Famer

באופן כללי יש לנו כרגע 2 פורמטים שעובדים יחסית טוב, ליגת הקיפרים שאנחנו מדברים עליה וליגת ההד-טו-הד השנתית, וליגה אחת שאנחנו לא ממש מרוצים מהפורמט שלה שזו ליגת הדיינסטי. עכשיו נשאלת השאלה האם נבטל לגמרי את ליגת הדיינסטי ונישאר עם 2 ליגות (בהתאמות כאלו ואחרות לליגת הקיפרים נניח), או שננסה במקומה ליגה שלישית בפורמט קצת אחר.

סתם לדוגמה, אם להתלבש על הרעיון של אלון, אפשר לעשות ליגת הד-טו-הד קיפרים בפורמט שמזכיר קצת את הרוטו קיפרים, אבל ממוקד יותר בבחירה טובה של רוקים ו-"גידול" שחקנים צעירים. נניח 5 קיפרים לפי עמדות, חייבים לבחור רוקי אחד כל שנה, ובנוסף כל קבוצה תוכל ללבחור אם לשמור 2 "שחקני בית" כקיפרים מחוץ למשבצות האחרות, כששחקני בית הם שחקנים שאותה קבוצה בחרה כרוקים בדראפט ולא עזבו אותה מעולם, כלומר לא עברו בשום טרייד ולא עפו לווייבר בשום שלב. זה נותן לקבוצות שבוחרות צעירים טובים יתרון גדול, כי קודם כל הן יכולות לשמור עוד 2 קיפרים מעבר ל-5 הרגילים ושנית, אם נניח שיש 15 עמדות בקבוצה, אז קבוצות שמחזיקות 2 שחקני בית יצטרכו לחלק את התקציב שלהן על 8 שחקנים בזמן שקבוצות שבחרו שלא לשמור על שחקני הבית שלהן יצטרכו לחלק את התקציב על 10 שחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 73 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה