סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 10, 2024 1:13 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 13, 2014 8:17 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
1. נגד הגבלה. האמת שאני בין המשתמשים הכבדים של זה, אבל אקבל עליי כל החלטה של הרוב.
2. בעד השינוי
3. מבחינתי 3 החלפות בעונה זה גם מצוין
4. נגד הגדלה חד משמעית

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 7:32 am 
Hall of Famer

The forum has spoken.

הגבלת חילופים של 250 לעונה הקרובה.
שינוי של התקציבים החל מהעונה הבאה- הראשונה מקבלת 80$, שנייה 85$, שלישית 90$, אחרונה 95$, לפני אחרונה 100$ וכן הלאה בסדר עולה עד לרביעית שמקבלת את התקציב הגבוה ביותר.
כולם בעד הגמשה כזו או אחרת של האפשרות להחליף רוקים וסופמורים קיפרים במהלך העונה, אז לעונה הקרובה הכלל יהיה שמותר להחליף כל אחת מהעמדות פעמיים במהלך העונה ללא הגבלת חלונות ופעם נוספת בפגרת הקיץ. נדבר על זה שוב בשנה האבה ונראה אם צריך לתקן.
עומק ליגה ישאר על ~130 שחקנים, מכיוון שנראה שעמוס לא איתנו, הרוסטרים הולכים לגדול ל-17 מקומות, מה שאומר ליגה בעומק 136 שחקנים.

ישנן שתי אופציות לשינוי, הראשונה היא במקום:
1*PG
1*SG
2*G
1*SF
1*PF
2*F

לעבור ל:
2*PG
2*SG
1*G
2*SF
2*PF
1*F

(סנטר, יוטיליטי וספסל נשארים אותו הדבר).

האופציה השנייה היא פשוט להוסיף יוטיליטי וספסל או שני יוטיליטי.

אני מציב כרגע את האופציה הראשונה, אם יש למישהו התנגדות נחרצת, נא לעשות את זה בשעות הקרובות, אני לא רוצה לעשות שינויים ב-24 השעות האחרונות לפני הדראפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 7:35 am 
Hall of Famer

שימו לב- לא ניתן טכנית להגביל את מספר ההחלפות בליגה לאיזשהו מספר שגדול יותר מ-100 ולכן ההגבלה תהיה בעל פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 10:15 am 
Junior

ידוע רוני.

בנוגע לחלון הקיץ, איך בדיוק אתה מציע שזה יעשה? הרי הליגה סגורה. איך מישהו יוכל להחליף שחקן בפגרה? לא ברור לי העניין הזה.
האם הכוונה היא שאפשר לאסוף בדראפט סופמור אחר במקום הקיים ולשחררו לאחר הדראפט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 10:18 am 
Hall of Famer

החלפה בקיץ יכולה להיות באחת משתי דרכים, או שהסופמור המחליף נמצא אצלך בסגל בסוף העונה, או שהוא מגיע בטרייד עם שחקן אחר. כלומר אתה לא יכול פשוט להחליט שאתה מחליף את הסופמור שלך בסופמור אחר שהוא שחקן חופשי, הוא חייב להיות בסגל של איזושהי קבוצה בסוף העונה כדי שהוא יהיה קיפר אפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 10:24 am 
Junior

לא חכם בעיני. זה יהפוך את סוף העונה למסע איסוף סופמורים, בטח עבור קבוצות שסיימו את הליגה.
גם כטריידיניג צ'יפס זה אחלה סחורה לאסוף לקיץ.
אני נגד נחרצות.

אם אתה מתעקש על חלון קיץ, לדעתי זו פשוט צריכה להיות אופציה שמותר לך להרים בדראפט סופמור ולשחרר את המקורי שלך עם תחילת הליגה את זה שקיים אצלך. טרייד קיץ- כאמור, יהווה בעיה מכיוון שתהינה קבוצות שירימו במכוון טריידינג צ'יפס. אתה פותח כאן חלון לא בריא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 10:32 am 
Hall of Famer

מוק, מכיוון שהחל מהעונה אפשר יהיה לעשות חילופים לאורך כל העונה, הסיכוי שמישהו יגיע לסוף העונה עם רוקי שהוא פחות טוב מרוקים שנמצאים בשוק החופשי הוא לא גדול, כלומר רוב הסיכויים שהחלפות קיץ יבואו רק במקרים של פציעות או במקרה של רוקי שעבר מסיטואציה טובה לרעה בצורה קיצונית (או להיפך). בכל מקרה, אני לא חושב שיהיו יותר מדי החלפות כאלו, אבל אם נראה שזה יוצר בעייה, כמובן שנשנה. אני בכל אופן לא רואה כאן סיכון גדול לניצול, בטח ובטח שאחרי השינויים שעשינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 10:36 am 
Junior

לצערי אתה טועה.
מדובר ברוקיז שהופכים רק בעונה הבאה לסופמורים. רובם אינם משחקים כלל. המלאי הוא יותר דליל ממחלפות ראשו של נתניהו.
מבטיח לך שבתום העונה יאספו טריידינג צ'יפס ואינני מצפה לפחות מזה משחקנים וותיקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 10:44 am 
Hall of Famer

נשאל את זה ככה, אתה באמת חושב שמי שיבחר את ג'בארי פארקר הולך להחליף אותו בקיץ? את אנדרו וויגינס? את מרקוס סמארט? אלפריד פייטון? רוב הסיכויים שלא. כן, יהיו כמה רוקים שיפשלו, חלקם יוחלפו כבר במהלך העונה, חלקם אולי רק בקיץ, אבל אני באמת לא רואה יותר מקבוצה או שתיים מנצלות את האפשרות להחליף רוקי בקיץ, כמה רוקים הוחלפו בקיץ הזה? מצד שני, אם אתה לא נותן את האפשרות הזו, אתה בעצם יוצר מצב שבו אם רוקי עובר פציעה קשה בקיץ סטייל פול ג'ורג', המנג'ר שמחזיק אותו תקוע איתו גם לדראפט, לא רואה סיבה לעשות דבר כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 3:12 pm 
Junior

חוץ מג'בארי ווויגינס, אף אחד לא יפתיע אותי.

מרכוס סמארט?? הוא אפילו לא מסומן אצלי כפריוריטי בדראפט אלא כברירת מחדל.

וגם אם יש לך את ג'בארי או וויגינס, אתה עדיין יכול לאסוף טריידינג צ'יפס בסוף העונה. בטח אם כבר סיימת אותה ואתה לא מתחרה על כלום.
אני הייתי עושה את זה וכל שחקן רציני היה עושה את זה.

אני אציג את זה כך- לי כרגע יש חמישייה מטורפת אבל סופמור מתנדנד, אתה יודע כמה יכלת להוציא ממני אם היית מציע לי סופמור טוב יותר?
זה כבר מתחיל להיות יותר מוחשי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 3:32 pm 
Hall of Famer

אוקיי מוק, נניח שאנחנו חודש לפני סוף העונה, אני מדשדש במרכז הטבלה, יש לי את ג'בארי פארקר כרוקי והוא מצויין, אתה רץ לאליפות, יש לך את מרקוס סמארט והוא מתנדנד. באותו זמן יש, נניח, את שבאז נפייר בפרי אייג'נסי כרוקי שמראה פוטצניאל פנטזי מעניין, מה יותר סביר, שאתה תנצל את אחת ההחלפות שלך כדי לשדרג את סמארט לנפייר ולהגדיל את סיכוי האליפות שלך או שאני שמדשדש אי שם במקום החמישי אאסוף אותו כטריידינג צ'יפ על חשבון סיכוי לעלות למקום רביעי? לדעתי האופציה הראשונה הרבה יותר סבירה.

אני שוב אגיד, לדעתי ברגע שיש אפשרות להחליף רוקים במהלך העונה בלי הגבלת חלונות, הסבירות היא שלקראת סוף העונה כששחקנים מתחילים לאבד עניין ו-אולי-לאסוף טריידינג צ'יפס, לפחות 6-7 הרוקים הכי טובים כבר ישבו אצל כל אחת מהקבוצות כקיפרים, לא חושב שיהיה יותר מקבוצה או שתיים עם רוקים מתנדנדים שיכולים באמת להתעניין ברוקים שמסתובבים בפרי אייג'נסי, אם הפער בין הרוקי המתנדנד שבסגל לבין הרוקי שבפרי אייג'נסי יהיה גדול לטובת זה שבפרי אייג'נסי, אז סביר להניח שהרוקי שבפריי אייג'נסי כבר לא יהיה שם הרבה לפני סוף העונה, ואם הפער ביניהם יהיה קטן, אז כנראה שהרוקי מהפרי אייג'נסי הוא לא כזה טריידינג צ'יפ משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 3:41 pm 
Junior

די ברור לי שבלי שום קשר אלי, אתה תאסוף את השבאז. ולמה שלא?
למה לא להחזיק טרייד צ'יפ לקיץ? זה מה שאני הייתי עושה וזה מה שאעשה אם נעביר את התקנה הזו.

בקיצור, שנינו נתנו דיעות לכאן ולשם בוא נתן לעוד כמה עציצים להשמיע את דעתם ולהכריע בעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 3:48 pm 
Hall of Famer

לי די ברור שאם יש לך רוקי מתנדנד, אתה תאסוף רוקים עם פוטנציאל עוד לפני שחבר'ה עם רוקי תותח יאספו אותו כטריידינג צ'יפ, אבל נחכה ונראה מה אומרים האחרים, זו בכל מקרה החלטה שאפשר לשנות גם במהלך העונה בלי להשפיע על הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 3:50 pm 
Junior

העציץ הזה לא רואה שום בעיה.
מוק, אתה שוכח שגם בעונה הקודמת הייתה אפשרות לחילוף קיץ, בתנאים שאמורים להביא לקיצוניות יותר גדולה את תרחיש האימה שלך (לא הייתה הגבלת חילופים, לא היה אפשרי להחליף את הרוקי אחרי פגרת האולסטאר) - ולא היה שום מירוץ לאסוף רוקיז חופשיים.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 4:30 pm 
מנהל פורום

אתם עושים מהומה על לא מאומה...
נגיד ומותר להחליף בקיץ, והחוקים שלנו גם ככה מאפשרים טריידים בקיץ רק כשכל השחקנים נשמרים כקיפרים.
אז בנוסף תהיה חובה להחליף סופמור בסופמור, כך שמישהו ישעה את הטרייד רק אם ירצה באמת לשמור על הסופמור שהוא יקב, ולא בשביל להשיג שחקנים טובים יותר בעמדות אחרות.
במצב כזה אף אחד לא יקח טריידינג צ'יפ סופמור סתם ככה, כי הוא יהיה צריך לשמור על סופמור אחר שיגיע בטרייד

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 9:31 am 
Hall of Famer

שכחתי לציין, מכיוון שעמוס הצטרף, חזרנו לרוסטר של 15 לקבוצה כמו בעונה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה