סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 12, 2024 2:44 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' נובמבר 16, 2014 2:29 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אין שום ערך לשמות שזרקת כאן אם אתה לא בודק אותם בעונה השנייה.
הארדן הוא דוגמא מצוינת לשחקן שבעונתו השנייה היה שחקן פנטזי גבולי מאוד מהספסל של OKC.
דהרוזן בכלל פרץ רק בעונה שעברה. עד אז הוא הסתובב בווייברס בכל ליגה אפשרית. לוסון, טיג וג'נינגס רחוקים היו מלהיות חומר קיפרי (גם היום השניים האחרונים לא קיפרים רציניים)
דווקא טייריק שהוא גבולי אצלך היה נראה הכי מבטיח כאן.

פול ג'ורג' היה נראה שיא הבינוניות, בלדסו חימם את הספסל של הקליפרס, וול אפילו נבחר אחרון למשחק הרוקיס- סופמורס.
אני יכול להמשיך.

רוב השחקנים שהבאת פרצו אחרי השנתיים. אף אחד לא היה שומר אותם.

יוצאי הדופן הם מעטים מאוד. בדר"כ שניים במחזור.

נ.ב. זה לא שיש לי פתרון. סתם העליתי בעיה שיושבת לנו מול העיניים כשכל אחד מאיתנו שהוא לא צ'ונסי, ישחרר את הסופמור שלו בסוף השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 16, 2014 2:40 am 
Junior

את זה בדיוק באה לפתור ההצעה שלי, רוב השחקנים ייפרצו אם ייפרצו בעונה השלישית-רביעית. לא סתם גם זה הזמן של חוזי הרוקי בליגה, שנתיים לבדוק האם השחקן שווה הארכת האופציה, ואז עוד שנתיים לבדוק האם וכמה הוא שווה בהארכת חוזה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 16, 2014 8:12 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:
אין שום ערך לשמות שזרקת כאן אם אתה לא בודק אותם בעונה השנייה.
הארדן הוא דוגמא מצוינת לשחקן שבעונתו השנייה היה שחקן פנטזי גבולי מאוד מהספסל של OKC.
דהרוזן בכלל פרץ רק בעונה שעברה. עד אז הוא הסתובב בווייברס בכל ליגה אפשרית. לוסון, טיג וג'נינגס רחוקים היו מלהיות חומר קיפרי (גם היום השניים האחרונים לא קיפרים רציניים)
דווקא טייריק שהוא גבולי אצלך היה נראה הכי מבטיח כאן.

פול ג'ורג' היה נראה שיא הבינוניות, בלדסו חימם את הספסל של הקליפרס, וול אפילו נבחר אחרון למשחק הרוקיס- סופמורס.
אני יכול להמשיך.

רוב השחקנים שהבאת פרצו אחרי השנתיים. אף אחד לא היה שומר אותם.

יוצאי הדופן הם מעטים מאוד. בדר"כ שניים במחזור.

נ.ב. זה לא שיש לי פתרון. סתם העליתי בעיה שיושבת לנו מול העיניים כשכל אחד מאיתנו שהוא לא צ'ונסי, ישחרר את הסופמור שלו בסוף השנה.

טכנית, הארדן התחיל את הפריצה שלו בפלייאוף בעונה השנייה, ומג'ר שהיה מחזיק אותו כקיפר באותה עונה, אם הייתה לו עין טובה לפלייאוף ובפריסיזן, בהחלט יכל לקחת אותו כקיפר על עמדת השוטינג-גארד גם לעונה השלישית שלו שכבר הייתה הרבה יותר טובה.

פול ג'ורג' גם כן הראה ניצוצות מאוד מאוד מבטיחים בסוף העונה השנייה שלו ובפרי-סיזן של העונה השלישית, מנג'ר עם עין חדה היה חושב עליו מאוד ברצינות כקיפר לפני העונה השלישית שבה הוא פרץ (לא רוצה לטפוח לעצמי על השכם, אבל למיטב זכרוני לקחתי אותו בדראפט בכל הליגות שלנו בעונה השלישית שלו).

לגבי וול, בסוף העונה השנייה שלו הוא היה אחרי 2 עונות של 16 נק' ו-8 אס' למשחק עם חטיפה וחצי בערך, אני מודה שאני לא חשבתי שהוא יהפך לסופרסטאר, אבל הוא בהחלט היה מועמד לגיטימי לקיפריות בליגה כמו שלנו, בטח ובטח לאור העובדה שכולם ראו שיש שם פוטנציאל.

דרוזן? כבר בעונה השנייה שלו היה שחקן של 17 נק' למשחק, רק על סמך זה ועל סמך העובדה שהוא היה רק בן 21 אני חושב שיש מנג'רים שהיו שוקלים לתת לו מקום כקיפר, בטח ובטח לאור הדלילות בעמדה 2.

בכל מקרה, אין לי בעייה עם ההצעה של צ'ונסי להפוך את הסופמור למשבצת "חוזה רוקי" ששמורה לשחקן ב-4 העונות הראשונות שלו, אני פשוט חושב שאנחנו קצת נסחפים כאן בגלל מחזור דראפט אחד מחורבן ואחד אחריו שמתחיל קצת בצליעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 16, 2014 8:17 pm 
Junior

ליתר דיוק, ההצעה שלי היא לא להחליף את משבצת הסופמור ב-"חוזה רוקי" אלא להוסיף לו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 16, 2014 8:29 pm 
Junior

רוני, זה שהצלחת לקחת את ג'ורג' בכל הדראפטים אומרת שהוא לא היה קיפר בסוף העונה השנייה..
שכנעת אותי לתמוך ברעיון :P

השאלה האם לשנות את ההגדרה מסופמור לחוזה רוקי או להוסיף משבצת קיפר נוספת כנראה תלויה בשאלה כמה משבצות שמורות רוצים מתוך ה-15 בליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 16, 2014 9:33 pm 
Hall of Famer

עידן, אז לא היו קיפרים, זו הייתה העונה הראשונה של ליגת הרוטו קיפרים והיו לנו עוד שתי ליגות אם זכרוני אינו מטעה אותי, רוטו רגילה והד-טו-הד רגילה, כך שטכנית, אף אחד לא יכל לקחת אותו כקיפר :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 18, 2014 11:53 pm 
Junior

יש בעיה עם חוזה רוקי ל4 שנים מכיוון שאנחנו לוקחים רוקי בכל עונה.
אני הייתי מציע משהו הרבה יותר פשוט- אחרי שנתיים (עונת הסופמור כמו היום), תינתן למנג'ר האפשרות להמשיך עם הסופמור שלו עונה נוספת כמשבצת בונוס שלא באה ע"ח הקיפרים.
מכיוון שכולם ישמחו לקחת את הקיפר ומקסימום לזרוק אותו- יש קאץ'. מי שבוחר להמשיך עם הסופמור, חייב להישאר איתו לכל העונה (למעט שני חלונות ההחלפה הקיימים)

נשמע לי כמו פתרון קל, פתיר והגיוני יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 18, 2014 11:57 pm 
Junior

לא הבנתי מה הבעיה עם זה שלוקחים רוקי כל עונה.
זה אומר שבמקום שתי משבצות לצעירים יהיו 3 - רוקי, סופמור, שחקן עד 4 שנים בליגה.

בכל מקרה, גם הרעיון של עונת אקסטנשיין מוצא חן בעיניי. רק צריך לפתור את עניין התקציב בדראפט אם אנשים נכנסים עם מספר שחקנים שונה.
כנראה להוריד סכום כסף מסוים, אולי הסכום הממוצע שיש לקבוצה האמצעית או האלופה להוציא על שחקן

עריכה: רק לוודא - חלונות החלפה הכוונה שהוא יהיה חייב להחזיק שחקן עם עד 3 שנים בליגה בנוסף לרוקי וסופמור, גם אם החליף את הסופמור שהמשיך איתו בקיץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 19, 2014 12:13 am 
Junior

זה לקחת רעיון פשוט (רוקי-סופמור-חוזה רוקי), ולסבך אותו מאוד (להוריד תקציבי דראפט בהתאם לבחירה האם להישאר עם הסופמור, משבצת נעולה שקיימת אצל אחד ולא אצל האחר).

אין בעיה עם זה שאנחנו בוחרים רוקי בכל עונה.
יגיע שחקן לעונתו השלישית, כשיש לך כבר מישהו בעונתו הרביעית שאתה רוצה להמשיך איתו? שיחקת אותה, הצלחת לגדל שני צעירים טובים שאתה רוצה להשאיר. עכשיו תבחר מי מהם יהיה בחוזה הרוקי, ואת השני תשמור כקיפר השישי אם אתה רוצה. אם לא, טאף לאק. לא זכית לשמור את שני הצעירים שגידלת, רק אחד מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 19, 2014 1:05 am 
Junior

idansha כתב:
לא הבנתי מה הבעיה עם זה שלוקחים רוקי כל עונה.
זה אומר שבמקום שתי משבצות לצעירים יהיו 3 - רוקי, סופמור, שחקן עד 4 שנים בליגה.

בכל מקרה, גם הרעיון של עונת אקסטנשיין מוצא חן בעיניי. רק צריך לפתור את עניין התקציב בדראפט אם אנשים נכנסים עם מספר שחקנים שונה.
כנראה להוריד סכום כסף מסוים, אולי הסכום הממוצע שיש לקבוצה האמצעית או האלופה להוציא על שחקן

עריכה: רק לוודא - חלונות החלפה הכוונה שהוא יהיה חייב להחזיק שחקן עם עד 3 שנים בליגה בנוסף לרוקי וסופמור, גם אם החליף את הסופמור שהמשיך איתו בקיץ?

חלונות החלפה הם אלו שכבר קיימים לרוקי ולסופמור. אותם החלונות יכולו גם על שחקן עונה שלישית שהמשיך עם הקבוצה.
לא רואה שום צורך לשנות תקציבים. מי שבוחר להמשיך עם שחקן צריך להיות מתוגמל על כך, הליגה אמורה לעודד גידול שחקנים.

צ'ונסי, מצטער אבל מה שאתה מציע סבוך הרבה יותר. לא מבין למה זה לא פשוט יותר לתת לכל מנג'ר אופציה להמשיך עם הסופמור שלו לעונה נוספת באותם התנאים שהיו לו איתו כסופמור למעשה?
למה לא לצאת מהקופסא של חוזה 4 שנים? מי אמר שחייבים ללכת על 4 שנים? 3שנים בעיניי הרבה יותר ריאלי ומחזורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 19, 2014 1:10 am 
Junior

אפשר שזה יהיה 3 שנים ולא 3-4 אם זה כ״כ קריטי, אבל זו צריכה להיות משבצת ולא משהו אופציונלי. זה מה שמסבך את ההצעה שלך (שוב, אם חלק מהקבוצות ייכנסו לדראפט עם שחקן יותר מאחרות, אתה משבש את האיזון בתקציבי הדראפט, בין היתר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 20, 2014 10:44 pm 
Junior

איזה איזון? כולם נכנסים עם תקציבים שונים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 20, 2014 10:58 pm 
Junior

על איזון אני מדבר על האיזון שקבענו.
כפי שכתבת אתה בעצמך, בעצם כמעט ולא תהיה סיבה לא לשמור על הסופמור שלך שנכנס לעונתו השלישית, ולכן אתה מציע כפתרון את המקל והגזר. אני פשוט אומר שאין צורך בדבר הזה של אופציות שונות, וב-"בין היתר" התכוונתי גם לכך שזה מסבך את הליגה כשיש קבוצה אחת עם 3 עמדות נעולות לצעירים וקבוצה אחרת עם 2.

את ההצעה לעשות את המשבצת "חוזה רוקי" במקום שחקן של עונה שלישית הצעתי בשביל לדמות את זה מעט למצב של רוב השחקנים האלה במציאות, שבסוף שנתם הרביעית (אם הגיעו עד לשם, כמו אצלנו) הקבוצה צריכה להחליט כמה הוא שווה לה. אתה תצטרך להחליט אם השחקן שווה לך מקום בשישייה.
בנוסף זה ייתן לכל אחד יותר מרווח פעולה על הצעירים. במצב שזה רק רוקי-סופמור-שלישית, אין לך יותר מדי עם מה לשחק.
במצב של רוקי-סופמור-חוזה רוקי, אתה יכול ללכת על שני רוקיז שאתה מאמין בהם (יכול כמובן גם במצב הקודם, אבל אז "בזבזת" משבצת של שחקן וותיק שתוכל לקחת מהדראפט) ואם הצלחת איתם אז תוכל לרכוב עם שניהם לפחות שנתיים על משבצות הצעירים, ועוד עונה אחת עם אחד מהם, כשהשני כמובן יכול להירשם כאחד מהשישייה.
זהו, לשיקולכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 21, 2014 12:33 am 
Junior

אני מסכים שיש משהו מבולגן בהצעה של מוק (קבוצות שבוחרות מספר שחקנים שונה בדראפט) אבל אני מחבב אותה.
שחקן שלוקח סופמור לשנה שלישית לוקח סיכון רציני - אם השחקן נפצע לעונה אז הוא תקוע עם אותם 2 חילופים לקחת שחקן שנה שלישית אחר. זה מוסיף עניין.

בכל מקרה שני הרעיונות נראים לי עדיפים על המצב הנוכחי
ימשיכו אנשים להצביע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 12:52 pm 
Hall of Famer

מכיוון שאנחנו לקראת סוף העונה, בואו נעבור קבוצה-קבוצה ונראה האם משבצת הסופמורים נראית רלוונטית אחרי העונה השנייה:

דוג- הסופמור של דוג זה נרלנס נואל. נואל כנראה לא יכנס כיוטיליטי כי לדוג יש את מלו, מונטה, קמבה ורונדו על עמדות הגארד-סמול ועוד את גאלו המתקאמבק, אז הסיכוי שלו להישאר בקבוצה זה על משבצת אחד הגבוהים. מתחרים איתו על עמדות הקיפרים של פאוור וסנטר כרמלו, דאנדרה ג'ורדן, פאו גאסול וגרג מונרו. כרמלו אמנם די לוק לקיפר למרות הפציעה, אבל סביר שדוג יקח אותו לעמדת הסמול, מה שמשאיר אותנו עם ג'ורדן, גאסול ומונרו. ג'ורדן הוא מפלצת ב-3 קטגוריות: חסימות, אחוזי שדה וריבאונד, והוא גם צעיר יחסית, אז די סביר שהוא לוק לעמדת הסנטר. נשארנו עם גאסול ומונרו לעמדת הפאוור. מונרו צעיר וסולידי, אבל האפסייד שלו מוגבל, הוא לא חוסם, לא מוסר, האחוזים שלו לא מדהימים והוא לא קולע שלשות, לא קיפר נוראי אם הוא יפול לסיטואציה נוחה, אבל האפסייד של נואל גבוה יותר. גאסול לעומתו נותן עונה מפלצתית, אבל יהיה בן 35 בקיץ, לא קיפר לטווח ארוך בבירור. בקיצור, כרגע נואל פחות טוב משניהם, אבל בראייה לטווח ארוך אני בהחלט יכול לראות את דוג נותן לו את עמדת הקיפר, הסטטיסטיקות ההגנתיות שלו כבר מפלצתיות ובקבוצה עם טאנקינג קצת פחות בוטה מבחינת סגל השחקנים, כזו שמחזיקה גם רכז נורמלי, אני מניח שגם התוצרת ההתקפית שלו תשתפר.

אלון- הסופמור של אלון זה קלי אוליניק שממש לא נראה כמו חומר לקיפר כרגע. אלון אמנם עם בור מסויים בעמדות הגבוהים עם הפציעה של בוש, ההזדקנות של דאנקן והעונה החלשה של נואה, אבל יש לו את ווסטברוק ב-1, ווייד ב-2, הייוורד ב-3, לברון ב-4, ודראמונד ב-5, זה משאיר את אוליניק להתחרות עם בוש או נואה על עמדת היוטיליטי והסיכויים שלו נראים אפסיים.

עודד- הסופמור של עודד זה גורגוי דיינג כשהקיפרים האחרים שלו הם קארי ב-1, מתיוז (?) ב-2, פול ג'ורג' (?) ב-3 ואל ג'פרסון ואל הורפורד ב-4 ו-5. לעודד בבירור יש בור רציני בעמדות 2-3 אם מתיוז וג'ורג' לא חוזרים כמו שצריך מהפציעות, אבל זה פחות משפיע על דיינג. ספוט ב-4 או 5 הוא לא יקבל על חשבון הורפורד וג'פרסון, מה שמשאיר אותנו עם עמדת היוטיליטי. כאן התחרות לא ממש מרשימה, ג'ף גרין? ת'אד יאנג? פול פירס? בוגוט? דיינג הרבה יותר צעיר מהם, יש לו אפסייד גבוה והוא הוכיח שכשהוא מקבל דקות הוא גם נותן תוצרת. בקיצור ולעניין, בהחלט יש לו סיכוי טוב להישאר כקיפר בעמדת היוטיליטי, במיוחד אם הוא נופל בעונה הבאה לסיטואציה טובה יותר ולא נתקע מאחורי פקוביץ' חצי עונה.

מוק- הסופמור של מוק זה אלכס לן שמראה ניצוצות יפים לילד שעוד לא בן 22, אבל הקבוצה של מוק כבר עמוסה ב-6 שחקנים שהם קיפרים מצויינים, וול, תומפסון, הארדן, קאזינס, לילארד ואיבקה כשזאק ראנדולף מחכה בפינה למקרה שהפציעה של איבקה רצינית מאוד, בקיצור, לן לא יחזיק לעונה הבאה.

הצ'יטות של איתי (ג'ינובילי)- הסופמור כאן זה טריי ברק שנותן עונה די בינונית ומתחרה על עמדות קיפרים עם רוביו, קוואי, דרוזן, טוביאס האריס, וויצ'ביץ', ווייטסייד, ברוק לופז, באטום ורג'י ג'קסון. לאיתי יש קו קדמי מאוד סולידי שכנראה יתפוס לו את העמדות 4-5 ויוטיליטי עם וויצ'ביץ', לופז ו-ווייטסייד, אבל עמדת הרכז נראית די רעועה, לרוביו יש אפסייד מצוין, אבל הוא פצוע כל הזמן, האחוזים שלו זוועתיים מהשדה, הוא לא קולע שלשות, הוא קולע מעט נקודות באופן כללי, מאבד הרבה ונותן תרומה רצינית רק באסיסטים וחטיפות. האופציה השנייה היא רג'י ג'קסון שנותן מספרים טובים בדטרויט החלשה, אבל לא ממש הבריק באולקהומה. בקיצור, שלושת האופציות לא נראות מזהירות, אבל אני לא בטוח שלמישהו מהם יש כרגע יתרון מכריע, יותר עניין של מי יפול לסיטואציה טובה יותר בשנה הבאה. לטעמי ברק קצת מאחורי ג'קסון וקצת לפני רוביו כרגע, אבל זה עוד נזיל.

הסיקסרים של עמוס- עמוס שמר הרבה כסף בצד בשביל אולדיפו בשנה שעברה ולמרות שהוא לא סופרסטאר כרגע וספק אם יהיה, לאור הפציעות החוזרות של ג'רו הולידיי ודריק רוז לא נראה שתהיה לו בעייה לשמור על משבצת של קיפר, בטח ובטח לאור העובדה שלעמוס גם אין 3 גבוהים תותחים שיתפסו לו את משבצת היוטיליטי.

הזומבים של עידן- עידן שיחק אותה ומצעיד לרשימה 2 סופמורים איכותיים, הגריק פריק ודו"ח גוברט. מי שמועמדים לעמדות הקיפרים של דראגיץ', אירווינג, קונלי, גיי, מילסאפ, גאסול ופייבורס. כאן זה נהיה קצת יותר מסובך, לעידן יש 7 מועמדים לגיטימיים לקיפרים, אבל אף אחד מהגבוהים הוא לא ממש סופרסטאר וגם התחרות על עמדת היוטילטי היא קשה. מצד שני, שני לסופמורים שלו בהחלט יש אפסייד יותר ממספיק כדי לקחת עליהם צ'אנס לעתיד, בטח ובטח אם הם נופלים לסיטואציה טובה. בקיצור, לעידן יש הרבה אופציות והסיכויים של אחד הסופמורים להשאר כקיפר כאן הם לא מאוד גבוהים, אבל גם לא כאלו שאפשר לבטל אותם, אם עידן יעשה עליהם טרייד, נניח הגריק פריק לקבוצה של עודד או גוברט לאלון, הסיכויים שלהם עולים משמעותית.

צ'ונסי- הסופמור של צ'ונסי זה MCW, רוקי העונה משנה שעברה. הקיפרים הצפויים שלו זה לאוסון, בלדסו, דוראנט, לאב, חדגבה ו... פה קצת נתקעתי. קריס מידלטון אחלה לאחרונה בזמן ש-MCW הלך לאחור אחרי עונת רוקי מצוינת, במיוחד אחרי המעבר למילווקי. שניהם צעירים, רק שלמידלטון יש עוד עונה ניסיון ברקורד. המירוץ כאן נראה די פתוח, אני הייתי נותן יתרון קל ל-MCW, אבל שוב, זה תלוי סיטואציה בעונה הבאה והפער שהיה די גדול מצטמצם כרגע.

התוכים המתים שלי- הסופמור של זה בן מקלמור. מתחרים איתו על עמדת הקיפרים לעונה הבאה לאורי, IT, באטלר, גריפין, אולדריג', ג'וש סמית', קאנטר, ולנצ'יונאס, דווייט הווארד ו... הפסקתי לספור, הוא לא יהיה קיפר.

הגענו כאן ל-3 קבוצות שבטוח לא ישמרו את הסופמורים שלהן (אני, מוק ואלון), אחת שבטוח תשמור (עמוס) ועוד 5 עם סיכוי סביר פלוס מינוס לשמור על הסופמורים שלהן כקיפרים, מי יותר ומי פחות. בהתחשב בעובדה שדראפט 2013 נחשב לגרוע באופן מיוחד, אני לא חושב שיש צורך מיוחד לעשות שינויים גדולים בעמדה הזו ולהאריך אותה נניח ל-4 שנים כמו שהוצע כאן, אם גם במחזור דראפט גרוע רק 3 קבוצות לא שוקלות בכלל להשאיר את הסופמורים שלהן ו-5 נמצאות בדילמה כזו או אחרת (שזו בדיוק המטרה של העמדה, להכריח את המנג'רים לחשוב, מה החוכמה להחליט אם מישהו שווה קיפר לטווח ארוך או לא אחרי 4 עונות בליגה?), זה די אומר שהטענה של מוק שכמעט כולנו נזרוק את הסופמור שלנו בסוף העונה השנייה די הופרכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 1:40 pm 
מנהל פורום

אני רק יכול לומר שאני מתקשה לראות את עידן מוותר על הגריק-פריק
הוא פריק רציני שלו :)

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 1:49 pm 
Hall of Famer

עודד וולפסון כתב:
אני רק יכול לומר שאני מתקשה לראות את עידן מוותר על הגריק-פריק
הוא פריק רציני שלו :)

בבקשה, אז תן לי שלושה שמות מתוך דראגיץ', אירווינג, קונלי, גיי, מילסאפ, מארק גאסול, פייבורס וגוברט שהוא זורק לפרי-אייג'נסי כדי לשמור אותו, בהצלחה :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 1:57 pm 
מנהל פורום

קונלי בטוח לא ישאר
ולדעתי אחד מבין דארגיץ'/גיי הוא יוותר
וגוברט השלישי

זה עניין של פטיש ושל ראייה לעתיד
הוא מחזיק מהגריק כסופרסטאר עתידי, והאמת שאפשר להבין למה

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 2:18 pm 
Hall of Famer

קונלי אני מסכים, למרות שהוא קיפר לגיטימי באופן כללי, אבל גיי? שחקן של 21-6-4 עם חטיפה ושלשה למשחק שקולע באחוזים טובים ורק בן 28? דראגיץ'? הוא מתחיל למצוא את עצמו במיאמי ונהיה סטאד, אחוזים מעולים לגארד, תורם גם בשלשות, חטיפות וריבאונד, לא ויתור כזה קל, בטח שלא כשלוקחים בחשבון שווייד פוטנציאל לפספס לפחות רבע-שליש עונה בכל עונה בלי למצמץ ושהוא מתחיל להזדקן. וגוברט זה בכלל דילמה, ילד בן 22 שנותן בשבועות האחרונות כמעט 15 ריב', 2.5 חס', 55% מהשדה, לא הורג את העונשין ומוסיף חטיפה למשחק? אני גם מת על הפוטנציאל של הגריק פריק, אבל זו דילמה קשה מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 2:27 pm 
Junior

קיפרים פוטנציאליים:
אירווינג, דראגיץ,קונלי, גרין, גיי, גריק, מארק, מילסאפ, פייבורס, גובר
סהכ 10 ברמות אטרקטיביות שונות.
עונת הטריידים הנוכחית נגמרה בלי נדר
אבל מי שיש לו כמה חורים מצד אחד וסופר סטאר מצד שני (שיעול קארי שיעול) מוזמן לפנות אליי בספטמבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 6:19 pm 
Junior

רוני, אצלי MCW הוא קיפר בטוח, והוא נעול אצלי בעמדת הפוינט-גארד. לאוסון הוא זה שבסימן שאלה.
לא סתם שילמתי לעודד 10$+דיינג בשביל להביא אותו, אני מאמין שג'ייסון קיד הולך להפוך אותו למכונת סטטיסטיקה מדהימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 6:36 pm 
Hall of Famer

רק מחזק את מה שכתבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר