סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 11, 2024 7:20 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 19 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 8:09 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אחד הדראפטים המגעילים בהיסוטוריה אם לא הא...
המחשב התנתק לי משום מה לכמה דקות, ומצאתי את עצמי עם דאנקן+הורפורד+למרקוס+דראמונד
ובעיקר בלי הרבה כסף מכאן והלאה!!

מכאן זה הייתי חייב לתת גז על גארדים כמובן, אבל כסף לבכירים באמת כמעט ולא היה...
תוסיפו כמובן את המחשב של סתו, שהיה מטורלל לחלוטין, וקיבלתם דראפט מאוס לחלוטין!

סתו, דבר איתי על איזה טרייד או שניים, אנחנו יכולים אולי לאזן אחד את השני

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 8:37 am 
Hall of Famer

דראפט מוזר לאללה, הגעתי אחרי יום מטורף ובלי שום אסטרטגיה, טקטיקה או כל דבר אחר שיכול לעזור לי, אז פשוט שילמתי על כל שחקן שהיה נראה לי שהולך במחיר טוב, הפצצתי על דיוויס כי אני חייב אותו לפחות בליגה אחת וכך השלמתי 4 בחירות עם שלד של אירווינג, נוביצקי, איבקה ודיוויס ועם מעט מאוד כסף כשרק 14 שחקנים עלו על הלוח. מכאן היה ברור שאני חייב סווינגמן איכותי כי לא היו הרבה גארדים טובים על הלוח, חיכיתי 24 בחירות ואז הצלחתי לאסוף את קובי במחיר זול יחסית ונשארתי פחות או יותר על תקציב מינימלי לכל שאר 11 המקומות בסגל. אספתי את ג'בארי פארקר ומרקיף מוריס כבחירות אפסייד בזול יחסית, תיישון צ'אנדלר בדולר השלים לי את סגל הגבוהים ובראדלי ביל בא אחריו וישב לי על הספסל עוד כמה שבועות בתקווה שמדצמבר והלאה הוא יתחיל לתת תוצרת ששווה הרבה יותר מה-2$ ששילמתי עליו. דנג ב-2$ היה מציאה שלא ציפיתי שתיפול לי לידיים כי מכאן והלאה כולם הלכו על כל מיני הימורים שונים ומשונים פחות או יותר והוא לכל הפחות בחירה די בטוחה יחסית. מכיוון שלא היו לי גארדים בכלל, הצלחתי להעמיס את טוני רוטן שלכל הפחות יהיה מצוין עד ש-MCW יחזור, אחריו רציתי להעמיד את ג'ף גרין, אבל בגלל השעה המאוחרת וריבוי הירוקים באיזור הזה של הדראפט העמדתי בטעות את ג'ארלד וצ'ונסי חטף לי את ג'ף. קינחתי עם מאיו שהתחיל את העונה טוב מאוד ויכול להיות סליפר טוב וטלטאבי וסופר מאריו שיהיו עמדות רוטציה.

תכלס, אני לא מבסוט במיוחד מהקבוצה שלי, אבל יש כאן פוטנציאל. בכל מקרה, נוביצקי מועמד לטרייד, מחפש גארדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 1:30 pm 
Sophomore

גם אני באתי לא מוכן בעליל. התחיל נחמד כשלקחתי את בלייק אבל אז הרשת התנתקה ומצאתי את עצמה עם באטום - בוגי וול. באטום במחיר סביר למרות שאישית לא הייתי לוקח, קאזינס רצית ויצא במחיר טוב אבל וול שאני אוהב המחשב שילם עליו הרבה מדי. מכאן לא נשאר הרבה כסף. לקחתי את דראגיץ ודיאנדרה שרציתי ונכנסתי למוד בונקר. זה הוכיח את עצמו לקראת סיום כשהצלחתי לאסוף כמה שחקנים נחמדים שסימנתי. את הוז קיבלתי בטעות וכך השלמתי את כל הגבוהים של LAC. יצא סביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 1:40 pm 
Sophomore

מישהו יכול לכתוב איפשהו במרוכז את ההגבלות חילופין שיש לכל הליגות ? כבר נהיה לי סלט מכל ההחלטות.
תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 2:02 pm 
Hall of Famer

יתקן אותי צ'ונסי אם אני טועה, החלטנו שבכל הליגות אנחנו מגבילים ל-250 בעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 5:56 pm 
Junior

ברררר.... איזה דראפט מזעזע.
המחשב עשה עבודה.... מעניינת בשמי והמועדון והוא הגיעו להחלטה משותפת על הפסקת עבודתו. החיפושים אחר GM סימולטני מחליף התחילו, שמו של איזייאה תומאס עלה כמועמד.
מי שעוד מעוניין לשאת ולתת איתי בנוגע לרכזים, מוזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 6:02 pm 
Hall of Famer

טרייד ראשון לעונה ביני ובין סתיו, אני שולח את תיישון צ'נדלר והתאום המוצלח לבית מוריס ומקבל בחזרה את דרק רוז מינוס אחריות על ברכיים וקרסוליים ודמאר דרוזן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 6:15 pm 
מנהל פורום

מצטער, אבל אני מצביע וטו
סתיו נותן את שני השחקנים הטובים משמעותית כאן, גם אם רוז בסימן שאלה עם הפציעות!

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 6:24 pm 
Junior

מסכים.
אני חושב שעדיין לא עשיתי וטו אחד בליגות כאן, אולי 1-2, מזמן, והטרייד הזה כנראה שובר לי את הרצף...

לדעתי ערך הטרייד של ארבעת המעורבים הוא- רוז, דרוזן, מוריס, טייסון.
גם לא קרה שום דבר מתחילת העונה שיכול לערער על ההנחה הזו. רוז היה טוב עד עכשיו, ונכון שהוא סכנת פציעה די רצינית, אבל כך גם טייסון. מוריס פתח נחמד אבל לא מדהים, בטח לא ברמה שמעבירה אותו על פני דרוזן, שפתח את העונה נפלא.
מצטער אבל אם הטרייד לא ישופר הוא ממש לא שוויוני לטעמי.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 6:34 pm 
Hall of Famer

רק אציין שהטרייד הזה הוא הצעה של סתיו ולא שלי, אני הצעתי טרייד אחר לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 6:42 pm 
Junior

אני פשוט לא רואה ברוז כרגע איזשהו יתרון על מוריס או צ'נדלר. לדעתי הוא שעון חול שיכול מבחינתי להיפצע מחרתיים בסבירות גדולה יותר משיסיים את העונה.
נכון שגם אם רוז משתווה למוריס אז דרוזן-טייסון זה לא שוויוני, אבל מצד שני אני יכול לחיות עם ויתורים, הסגל שלי באמת נראה לא טוב וחייב תהפוכה כרגע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 7:11 pm 
Junior

נסחפתם, גם אם לא מאוזן, לא ראוי לוטו.

מבחינתי בכלל דהרוזן הוא השחקן הבכיר כאן. ברוז לא הייתי נוגע גם במקל.

מעביר בשמחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 8:46 pm 
Hall of Famer

ואני רק אגיד שוב את דעתי באופן כללי בנוגע לוטואים, וטו זה משהו שעושים במקרים קיצוניים או כשהטרייד מריח כלא כשר או כשהוא לא מאוזן בצורה קיצונית.

ספציפית במקרה הזה, אני חושב שלמרות שהטרייד הזה הוא לטובתי, הוא בהחלט יכול להתפתח לטובתו של סתיו אם רוז ממשיך להפצע ומוריס הופך להיות מה שרוטווורלד מפמפמים כל הקיץ שהוא יהיה, אני לא חושב שהטרייד מופרך. בכל מקרה, זה עומד להכרעת המנג'רים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 9:01 pm 
Junior

בעיקרון מסכים עם החלק הראשון של ההודעה שלך, וגם עם ההתחלה של החלק השני. אין ספק שיש אפשרות שהטרייד הזה ייתברר כהצלחה לסתיו.
אבל - אין לי ספק שאתה מקבל את שני השחקנים שהשווי הנוכחי שלהם הוא הגבוה בין הארבעה שבטרייד, וזה קצת בעייתי לדעתי.
בטח כשאנחנו רגע אחרי הדראפט, כששני השחקנים שהושקעו בהם הכי הרבה בדרפטים שלנו הולכים אליך (לא רק בליגה הזו, כדי לא לשים דגש על הצעות אוטומטיות), כשהשחקנים עם הפוטנציאל הגדול יותר הולכים אליך. טייסון זה שחקן שרק לפני יומיים נזרק לחופשי בליגת הקיפרים שלנו והרמתי אותו מווייבר מאוד נמוך, כלומר אף אחד לא הסכים להשקיע בו אפילו ווייבר בינוני, כלומר הקהילה שלנו תופסת אותו כשחקן עם שווי מאוד נמוך.
אז נכון שכאן זו ליגה עם אופנסיב ריבאונד, אבל עם כל הכבוד לפוטנציאל של מרקיף, אני לא רואה איך טייסון צ'נדלר מאזן אותו מול הפוטנציאל של רוז למספרים של איזור מקום 15 אם הוא נשאר בריא.
בטח לא כשהצלע הנוספת לרוז גם הוא לא קוטל קנים, להפך, הייתי אומר שאת מה שאנחנו יודעים שדרוזן יביא, הבעלים של מרקיף מקווה שיביא.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 9:12 pm 
Hall of Famer

שוב, אם לא הייתי חושב שהטרייד מועיל לי אז לא הייתי עושה אותו, חד וחלק, ברור שאני חושב שאני מרוויח ממנו, אני רק אומר שלטעמי האישי לא כל טרייד שנראה לי לא מאוזן צריך להיפסל אוטומטית, זכותו של מנג'ר להחליט שהוא מזהה דברים שאחרים לא מזהים. במקרה הספציפי הזה, זכותו המלאה של סתיו להחליט שהוא לחלוטין לא סומך על דרק רוז שיהיה בריא ורוצה להיפטר ממנו כל עוד יש לו ערך (שנה שעברה קניתי אותו ב-99$, אני בהחלט יכול להזדהות) וזכותו לחשוב שמרקיף מוריס מתאים לו יותר, או לא פחות מדרוזן. אגב, אם אתה לא מעריך את צ'נדלר לא היית נותן עליו הצעה בווייבר אלא מחכה שהוא יהיה פרי-אייג'נט, צ'נדלר בעיני בהחלט שווה מקום קבוע בסגל כמעט בכל קבוצה, גם אם הוא לא שחקן בכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 03, 2014 9:38 pm 
Junior

מסכים איתך בכל מילה, מושך חזרה את התנגדותי.

אני מסכים גם עם מה שכתבתי קודם אני, אבל במחשבה שנייה, אלה יותר סיבות להתנגדות לטרייד שכזה אם היה מוצע לי, אבל צריך לקבל שדעתי פחות חשובה מדעתו של מבצע הטרייד, גם אם הנתונים היבשים או דירוגי פתיחת העונה תומכים בדעתי.
אם סתיו לא רוצה ולא מאמין ברוז ודרוזן (שהמחשב כמובן קנה לו), אז מן הסתם זכותו המלאה לחפש עליהם טרייד.
הבעיה שלי הייתה שיש לי הרגשה שאם הוא היה סוקר את השוק ומדבר עם עוד קבוצות הוא היה משיג עסקה טובה יותר, אבל, שוב במחשבה שנייה- זה לא מתפקידי לקבוע או לחשוב בשבילו מי ומה טוב יותר. אם מוריס וטייסון עדיפים לדעתו על, נניח, פייבורס וטרנס ג׳ונס (ניים-דרופינג של שחקנים בעמדות דומות למוריס וטייסון, שכנראה לא הייתי שוקל אפילו לשנייה לשים וטו), אז זו דעתו והקבוצה שלו, והשחקנים שהוא מאמין בהם, ולא מתפקידי להגיד לו שהוא יכל להשיג טרייד טוב יותר. גם אם דעתי האישית היא שהוא אכן יכל להשיג טרייד טוב יותר.
שיהיה בהצלחה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 04, 2014 3:24 pm 
מנהל פורום

אני בטוח שהיה יכול להשיג טרייד טוב יותר.
הוטו הוא למען איזון הליגה ובעיקר על השמירה של הקבוצה של סתו כתחרותית יותר.

זאת כמובן דעתי האישית, ובסופו של דבר הרוב הוא שיקבע

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 04, 2014 3:32 pm 
Hall of Famer

האמת? גם אני חושב שסתיו יכל להשיג יותר בטרייד הזה ולו מהסיבה הפשוטה שהטרייד המקורי שהצעתי לו נראה לי אישית עדיף מבחינתו, אבל זכותו המלאה להעריך כשרון אחרת, זה לא שהוא נתן את לברון תמורת האחים פלאמלי או משהו בסגנון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 04, 2014 4:06 pm 
Junior

יש מצב שהייתי יכול להשיג יותר, פתאום הכה בי שאולי הייתי פזיז מדי בגלל הדראפט הגרוע שהיה לי, אבל אני לא מתחרט.
בכל אופן, אני שלם עם זה שאני מאמין בטרייד הזה יותר מבטרייד המדובר השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 19 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה