סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 04, 2024 6:58 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מרץ 29, 2015 11:07 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אמנם אני לא בליגה שלכם אבל נראה לי שכל מי שמשחק פנטזי יכול להתחבר לתסכול הפציעות של העונה הזאת.
התחלתי את העונה עם 2 קבוצות ביאהו.

קבוצה ראשונה מאזן של 98-81-1
בראשונה פספסתי את הדראפט ובגלל כמה בוחרים גרועים ודירוג מכין לא ממש מושקע שלי נתקעתי עם כוכב ראשי של כריס בוש, חיזוק של ווסטברוק המשתולל והרכב בינוני ומטה.
רוב העונה הייתי בצמרת יחסית. כאשר כמה שבועות לפני הפלייאוף כריס בוש נטש וכמעט הידרדרתי למקום 4 ומפגש עם איוואן דראגו האיום של הליגה שלנו. אבל בסוף איכשהו הצלחתי להיכנס לפיינל פור
עם סדרה מול מקום 2 ואותו די שחטתי.
בפיינל פור השבוע אני בדרך לניצחון קל על מקום 2 אבל עם 4 פציעות השבוע בליגה שיש רק 4 חילופים בשבוע.
מחר אני מתחיל את הגמר מול קאל דארגו האיום שהצליח להעביר עונה שלמה בלי שום פציעה משמעותית ו-120 נקודות עם ניצחונות דורסניים ורק 3 הפסדים כל העונה.
סיכויים לאליפות: קלושים עד לא קיימים.

קבוצה 2 מאזן של 106-73-1
בקבוצה השניה השקעתי, אבל גם שם כמו רבים סבלתי מפציעות מטורפות חצי מהעונה אבל איכשהו שרדתי למקום 3.
כאן פגשתי בפיינל פור קבוצה חזקה וההכרעה סופית תהיה היום בערב ,למרות שאני מוביל 6-3 ורק שתי קטגוריות על השולחן מתוכן רק אחת מהן אני כנראה אפסיד.
כאן לעומת זאת המקום הראשון פגיע, כבר ניצחתי אותו העונה אבל לצערי הוא מפסיד לבינתיים בחצי גמר השני ויהיה גמר מלחמה למרות פציעות נוראיות לכל הצמרת.
סיכויים לאליפות: 40% אם אני עולה לגמר.

למרות ששנים הייתי נגד הגבלות חילופים ובעד שוק חופשי של טריידים בליגות של סלניוז אני חייב להגיד שהיה הרבה יותר כיף לשחק כאשר אין מירוץ ל-10 בבוקר אחרי כל סליפר.
כאשר יש לך רק 4 חילופים אתה חייב לחכות ולראות מה קורה לפני שאתה יכול לרוץ ולהחליף.
גם לא היו טריידים מאסיביים שגרמו לקבוצות חזקות להתחזק אפילו יותר כי היו הרבה uncut.
בקיצור נהניתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 29, 2015 1:04 pm 
Junior

מסכים איתך מאוד לגבי נושא הגבלת החילופים (ואוסיף גם את סגנון הגבלת המשחקים לעמדה, שקיים בליגות הרוטו). עד העונה הנוכחית הייתי נגד הדברים האלה, אבל השנה הבנתי שרק כך שומרים על משחק הוגן עם סיכוי שווה לכולם.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 10:43 am 
Junior

טוב, הסתיימה העונה עם אליפות אחת וסגנות אחת. לא רע יחסית למישהו שחזר מפרישה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 11:20 am 
Hall of Famer

בהחלט מכובד.

ולגבי פציעות, מסכים לגמרי, למרות שזה חלק מהעניין, בדרך כלל אסטרטגיית הבחירה שלי, במיוחד בליגת רוטו, היא להתרחק משחקנים פציעים כמו מאש גם אם האפסייד שלהם בשמיים. בליגות הד-טו-הד עוד מילא, כל עוד מצליחים להתפלח לפלייאוף אז זה לא מאוד קריטי (בהנחה שאותו פציע מגיע לשם בריא). בכל מקרה, סבלתי מזה מאוד עם פול ג'ורג' בעונה שעברה ואולדריג' ובלייק גריפין בקיפרים, עם דיוויס ואיבקה ב-H2H ובדיינסטי עם בוש, באטום, ג'פרסון ו-ווייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה