סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 07, 2024 2:03 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 1:46 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אז אחרי שבוע מהגיהנום, עם פציעות של שחקני מפתח (דוראנט, באטלר, למרקוס), צ'וניס עושה סוויפ עליי, ועוקף אותי על הבאזר למקום השני.
בכל מקרה זה לא ממש משנה, בהתחשב בעובדה שגם כאן יהיה מפגש ראש בראש ביננו, בדיוק כמו בדיינסטי.
מוק ישתדל לא לעשות פאשלות מול אלון, שניצח אותו בשבוע האחרון של הליגה הסדירה 6-5.

אז חצאי הגמר יהיו תמונת ראי של השבוע האחרון של הליגה הסדירה, אני מקווה שלפחות אצלי התוצאות יהיו הפוכת, למרות שאני סקפטי מאוד בעניין הזה עם כל הפציעות..

בבית התנחומים, הדוג ישחט את ביל ורוני ישתדל לא להיות מופתע ע"י סתיו, בדרך למפגש הצפוי במאבק על המקום החמישי והמכובד

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 29, 2015 12:52 pm 
מנהל פורום

גם כאן, יום אחרון של חצאי הגמר, ועדיין הכל פתוח.

מוק מוביל על אלון 8-3, אבל הנצחון ממש לא בכיס שלו, על אף שנראה שהוא בטוח בכך ולא הירבה בחילופים לקראת הלילה.
לאלון יהיו היום 13 פעילים אל מול 9 בלבד של מוק.
קטגוריות סגורות ונעולות כבר עכשיו - מוק עם אחוזי שדה ועונשין, קליעות עונשין וחסימות. אלון עם שלשות ואחוזי שלשות.
אני מעריך שאחרי הלילה אלון יצליח להפוך בוודאות את הנקודות והחט', מה שיביא לשוויון 4-4, וישמור על ריב' הגנה מה שיעלה אותו ליתרון 5-4!
ריב' הגנה יהיה צמוד מאוד (הרבה תלוי בדיאנדרה שאצל אלון. אם הוא משתולל הוא יכול להפוך את זה בעצמו), אבל נראה לי ילך למוק בסוף, אבל אלון יסגור עניין עם מהפך נוסף באסיסטים, כל הדרך אל הגמר ואל מפלה רצינית של מוק שפשוט קרע את הליגה הסדירה

בחצי השני, שוב מפגש ביני לבין צ'ונסי.
הפעם צ'ונסי מוביל 7-4, עם סיכוי לא גדול שלי להפוך את העניינים. בהתאם לכך צ'ונסי כמו מוק נשאר עם הרכב לא שלם, ואני אנסה לנצל את זה למהפך של השנייה האחרונה.
צ'ונסי ישחק היום עם 8 וחצי (תלוי אם וייד כשיר או לא) שחקנים מול סגל מלא של 13 מצידי.
צ'ונסי סגור בכל האחוזים (שדה, עונשין, שלשות), בשלשות וככל הנראה בחסימות (יתרון של 13 אמור להספיק, על אף שיש לי דאנקן ודראמונד, מכיון שהוא עם לופז, הווארד ודיאנג).
אני סגור כנראה בריב' (הגנה והתקפה) ובאסיסטים.

צ'ונסי מוביל ב-64 נקודות ו-10 חטיפות.
אני צריך להפוך את שתי הקטגוריות בכדי לנצח, לפי המספרים זה הולך להיות גבולי מאוד מאוד, אני מעריך שאם אצליח אני אהפוך רק את הנקודות ויחסרו לי חטיפות בודדות בכדי להשלים את המהפך.
צ'ונסי יצחק כל הדרך אל המגר מול אלון שירצה להפתיע גם שם

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 29, 2015 11:16 pm 
Hall of Famer

ואם נעבור רגע למלחמה שבפלייאוף התחתון, נגלה שדוג ואני בדרך הבטוחה לגמר הגדול. דוג מוביל 8-3 על ביל כשלביל יש סיכוי ריאלי לגגנוב רק 2 קטגוריות (ריב' התקפה וחטיפות), ביל כבר קיבל משחק חלש מפול פירס בזמן שאצל הדוג, ג'ורדן היל ודרון וויליאמס התחילו לא רע בכלל ומקדמים אותו עוד צעד לניצחון.

בצד השני של בית הניחומים, לי יש יתרון 9-2 על סתיו, כל הקטגוריות שלי כבר כמעט נעולות, ואין לי צ'אנס ממש לקחת את השתיים הנותרות, 9-2 זו כנראה גם התוצאה שתישאר בסיום בדרך למפגש פסגה עם דוג על המקום החמישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 30, 2015 10:55 am 
מנהל פורום

יותר מידי שחקנים לא ממש הופיעו אצלי הלילה, בעוד וייד חזר למשחק של 40 נקודות.
זה משאיר את הנצחון בידיים של צ'ונסי, ומפגש מול אלון בגמר, אחרי האפסט של העונה על מוק!!!

מוק, אנחנו דורשים נאום הסבר על הכשלון המחפיר...

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 30, 2015 4:01 pm 
Junior

אכן מחפיר :evil:

מדהים, הפסדתי את המאצ' אפ על חודם של אסיסט וחטיפה!

בשבועיים האחרונים לא היה לי את הזמן להשקיע כמו רוב העונה. חנוק בעבודה ובדר"כ מבצע את החילופים אחרון. ובליגה שבואכה הפלייאוף הופכת למייהאם, לא היו לי המון אופציות מופלאות. אבל אלון הוכיח שאפשר לעבור לשלב הבא עם ווטסון וצ'אלמרס...

אבל אין תירוצים, הייתי קצת זחוח ושילמתי על זה. זה היה בידיים שלי. לא באמת האמנתי שאלון יכול להפוך את הקערה ואגב, באותה המידה פחות אסיסט או חטיפה והיינו במקום אחר.

ברכות לאלון. זה מה שאכזרי ויפה גם יחד בליגות הראש בראש. כל מה שעשית כל העונה ללא ממש משנה בתקופה של הושבת שחקנים, פציעות וכושר שיכול להתהפך לך בשנייה ובשבוע הלא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 05, 2015 12:50 pm 
Hall of Famer

משחק שביעי של סדרת הגמר הולך מגיע למאני טיים, הכי קרוב לשיוויון שיש והפורום שותק? צ'ונסי נכנס ללילה האחרון ביתרון 6-5 על אלון, אבל הכל פתוח לגמרי. צ'ונסי מוביל על הקשקש באחוזי שדה וזו הקטגוריה שעליה כנראה יקום ויפול המץ'-אפ, עוד שתי קטגוריות שמתדנדות הן קליעות עונשין (לטובת אלון שביתרון 9) וחסימות (צ'ונסי ביתרון 5). חוץ מזה לצ'ונסי יש 4 קטגוריות ביד-אחוזי עונשין, שלשות, אחוזי שלשות, וריבאונד התקפה, אלון יקח 4 משלו-נקודות, ריבאונד הגנה, אסיסטים וחטיפות. גם אלון וגם צ'ונסי עם סגלים מלאים פלוס אופציות מהספסל. תכלס, למרות שצ'ונסי כרגע מוביל בשברירי אחוז בקטגוריה של אחוזי שדה, נראה שזו קטגוריה שתלך לאלון שיעלה עם דיאנדרה ג'ורדן, בלייק גריפין, טאריק בלאק, בוגוט, ביינס וסטיבן אדאמס, כשעודף הגבוהים הזה יכול להעביר אליו גם את החסימות. לצ'ונסי מצידו אין יותר מדי שחקנים שאמורים לעשות הבדל גדול באחוזים (מוזגוב? טריסטאן תומפסון? אולי סטפ קארי אם יתפוס יום משוגע). גם בחסימות, למרות יתרון של 5, צ'ונסי עדיין לא יכול להיות בטוח לגמרי, החוסמים שלו הם ג'וש סמית' וטרבור בוקר עם 2.6 חס' משותפות למשחק בשבועיים האחרונים, אלון יתגלגל למשחק עם קאזינס (3 למשחק בשבועיים האחרונים), ג'ורדן (2.4) ועוד כמה עם סביב החסימה למשחק.

הימור שלי-אלון שודד את האליפות בבאזר-ביטר ומנצח 7-4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 7:51 am 
Hall of Famer

וכצפוי-אלון לוקח את האליפות אחרי מהפך של הרגע האחרון, ברכות!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 8:57 am 
מנהל פורום

אז אלון שודד סדרה שניה ברצף על הבאזר!

הגיע כל הדרך מהמקום הרביעי (ולא היה רחוק שהוא בכלל לא יכנס לפלייאוף), עשה את האפסט בחצי הגמר מול הפייבוריט הברור.
והגיע לשיאו בגמר עם התעלות של השניות האחרונות.
מזכיר קצת את הדרך של ויסקונסין לגמר ה-NCAA. האם זה מרמז על נצחון אדום היום בלילה??

אני מסתפק לי במדלית הארד, עם נצחון 6-5 על מוק שהוביל כל השבוע וראה איך לאט לאט אני סוגר עליו עוד ועוד.
בסיומו של ערב, העונשין היה מה שהכריע את המערכה, כשדוויט הווארד לא עזר למוק עם 2-7.
מוק מסיים עונה גדולה באכזבה יותר גדולה.
בשורה אחת ביחד עם הפטריוטס וקאנטקי :)

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 9:14 am 
Hall of Famer

מוק אכן אכזבת העונה, אפילו לא מדליה, הוא יאלץ להסתפק בזהב בקיפרים כנראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 6:06 pm 
Junior

דווקא לא הפסדתי על העונשין אלא על אופנסיב ריבאונד אחד בלבד!
בדיוק כמו מול אלון שם זה היה על חודם של אסיסט וחטיפה כאן זה היה על חודו של אופנסיב ריבאונד!

כנראה שהמנחוס בליגה הזו היה גדול מדי...
צדק ממש לא נעשה בליגה הזו.

אבל אין מה לעשות זה ראש בראש. אתה תלוי בשבוע ספציפי, בכושר ספציפי, בפציעות ובחילופים מוקדמים. על זה מוכרעת כאן אליפות.
אבל אין לי תלונות. פעם זה הולך אתך ופעם נגדך.
תכלס, הפסדתי בפלייאוף כמו בכל העונה הסדירה... :roll:

לא נורא, יש שתי אליפויות נוספות על הפרק. בקיפרים ובפרנצ'ייז 8)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 06, 2015 10:29 pm 
מנהל פורום

מוק, הפסדת על העונשין.
בתחילת הערב אני הובלתי 8 בריב' התקפה ואתה הובלת בעונשין די יפה, הובלת בשלשה בודדת ו-4 נק'.

על הריב' שמרתי בשיניים אפילו שבסוף מכל המשחקים השארתי את סקולה על הספסל במשחק של 7 אופנסיב.
בשלשות ובנקודות רק הגדל את הפער כשרכבת על המשחק הפסיכי של הארדן וערב של 5/6 מהשלוש של הוליס תומפסון.
מה שהשאיר רק את העונשין על הכף.
למרות 11/13 של הארדן, השאר אצלך קלעו לא משהו בכלל, ומצד שני אצלי ההימור על קלעי עונשין עבד מצוין.
בארניאני עם 7/8 ורודני הוד עם 5/6 הובילו את החבורה שלי קדימה.
בסופו של יום 21/35 אצלך לעומת 33/40 אצלי, וכך הצלחתי לחטוף את המדליה!

אגב, יפה לראות ששנינו טעינו בהרכבת הסגל שלנו.
לארקין אצלך היה סוגר לטובתך גם אחוז כעונשין וגם ריב' התקפה.
סקולה, ווס ג'ונסון ואניס היו גומרים אצלי נקודות+שלשות ואפילו מחזקים את ריב' התקפה ועונשין.

ויאללה, הקיפרים כבר נעול וסגור אצלך
מעניין מאוד מה ילך בפרנצ'ייז

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 10, 2015 1:50 pm 
Sophomore

טוב לחזור ולגלות ששדדתי אליפות !
יצאתי מהבית לפני המשחק האחרון ודי התנתקתי מהציויליזציה עד אתמול. אם עודד לא היה מעדכן אותי לא הייתי יודע שזכיתי.
באמת שוד, תכלס מוק היה אמור לקחת את הליגה הזאת, אבל סופסוף הפורמט הזה של הפליאוף משחק לצד שלי.
בגמר כמעט נפלתי על משחק של קאזינס שהשארתי על הספסל כי אמרו שלא ישחק ובסוף עשה טריפל דאבל מטורף ועוד 6 חסימות אבל הסתדרתי גם בלי זה.

ברכות לצ'ונסי ועודד על מקומות בפודיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה