סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 6:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוקטובר 18, 2015 4:55 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אתחיל ואומר שבזמן אמת זה הרגיש כמו אחד הדראפטים היותר מוזרים שהשתתפתי בהם, אולי עכשיו אחרי שאעבור על זה שוב זה ירגיש אחרת.
אמשיך עם סקירה על הקבוצה שלי, מוזמנים להמשיך עם שלכם.

הנסיכות שלי:
התחלתי, כמעט כמו בכל דראפט מכרז שהשתתפתי בו במהלך השנים, בהתבוננות מהצד. זה לא בדיוק הטקטיקה שהייתי ממליץ לאחרים, כי תמיד כדאי שיהיה לך את התותח לבנות עליו ולסדר לפיו את הקבוצה, אבל אני אוהב את המצב במכרז בו יש לך משמעותית יותר כסף מרוב שאר הקבוצות ואתה יכול לקחת את 5-7 השחקנים בדירוגי 20-50 שאתה הכי מאמין בהם.
בדראפט של אתמול זה לא בדיוק עבד לי כי בניגוד לרוב הדראפטים, המחירים המשיכו להיות גבוהים יחסית גם בשחקני הביניים, ורוב המשתתפים לא נרתעו לרדת מתחת ל-50 דולר כבר אחרי הבחירה השלישית או הרביעית שלהם.

התחלתי עם דריימונד גרין ב-37$, קצת מעל השווי שלו ביאהו. השחקן האהוב עליי כרגע גם במציאות וגם בפנטזי (אם מוציאים את הקליברים הברורים מהטופ). היו לי עד עכשיו 5 דראפטים העונה ובחרתי אותו ב-4 מהם. אחרי עונת פריצה בעונה שעברה אני מצפה לשיפור קל העונה. לא הביא מספיק נקודות בעונה שעברה אבל תרם נהדר על כל הלוח.

אחריו היה לי ברור שאני לוקח את ג'ון וול, המחיר גם לא היה נורא מדי (52$). וושינגטון רוצה להעלות קצב העונה וזה יתרום לו המון, הוא הכי טוב בליגה היום לדעתי במגרש פתוח. מקום שני בליגה בעונה שעברה באסיסטים.

כשהגיע ללוח ברוק לופז לא ממש רציתי אותו, אבל אז הבנתי שכבר יהיה קשה מאוד להשיג חסימות בדראפט הזה בלי לשלם הרבה, יחד עם העובדה שוול וגרין לא טובים מהעונשין אבל מביאים הרבה ריבאונד יחסית הפכו את ברוק לשותף די אידיאלי.

אריק בלאדסו זה עוד אחד שאני מקפיד לבחור כל פעם שאני יכול, גם הוא נמצא ב-4 מ-5 הקבוצות שבחרתי עד היום. אחרי חששות בריאות בעונה שעברה השלים 81 משחקים עם מספרים מעולים על כל הלוח, ואני צופה שיפור העונה, כשברור שזו הקבוצה שלו ואין דראגיץ'-תומאס על הראש (כשנייט הגיע באמצע העונה במקומם ההיררכיה כבר הייתה ברורה והוא זה ששיחק אוף-דה-בול).

בשלב הזה הרגשתי טוב עם כל הקטגוריות למעט שלשות וריבאונד, וחיכיתי לבחור אחד בלבד שהיה לי חשוב לבחור - גרג מונרו. לא חוסם, אבל דאבל-דאבל די בטוח עם אחוזים טובים, אני צופה עונה גדולה שלו במילווקי.

את בראדלי ביל לא באמת רציתי, בעיקר בגלל שבכל עונה עד עכשיו היו לו שברי מאמץ שהשאירו אותו בחוץ לתקופה, אבל כבר לא ראיתי אופציות טובות על הלוח שיביאו שלשות עם תרומה נוספת. ביל מביא קצת יותר ריב' ואס' מהממוצע בעמדה והוא בעונת חוזה אז זרמתי.

שם נשארתי בלי יותר מדי כסף, השלמתי עם נורקיץ' וטרנס ג'ונס(אם יישארו בריאים ייסגרו לי את נושא הריב' וחס' כנראה) מייסון פלאמלי (מעריך שפורטלנד ייתנו לו המון דקות בעונת בנייה שלהם וכשפתח בברוקלין היה נהדר לפנטזי), ג'וליוס רנדל עם המון הייפ לעונה הזו, ושטאוסקס שבואקום של פילי אמור להחזיק ולזרוק הרבה את הכדור.

שורה תחתונה אני כנראה צריך להביא קצת אסיסטים (וול-בלאדסו-גרין זה יפה אבל לא מספיק לפי החישוב שלי), שלשות בטוח אין לי מספיק כרגע, וכנראה גם בנקודות אני לא מספיק טוב (אף שחקן מעל 20 בעונה שעברה). בקיצור קבוצה לא משהו בכלל.

שאר הקבוצות, בקצרה, עם שם המשתמש בפורום למי שיש:

or's Victorious Team :
הקבוצה הזו צריכה ה-מ-ו-ן שינויים, אין כאן שום דבר חזק למעט אחוזי העונשין ואולי חטיפות ושלשות שקשה לסמוך על שתי הקטגוריות האלה בליגה עם חילופים.
אין חסימות בכלל (הבכיר בעונה שעברה, אלדרידג', הביא 1). אין מספיק אסיסטים, רק שניים שצפויים להביא מעל 2.5 למשחק ואחד מהם הוא קונלי שבשיטה של ממפיס אין סיכוי שיגיע ל-7.
אין מספיק ריבאונדים וללא שינויים דראסטיים אני גם לא רואה את הקבוצה הזו מנצחת אפילו שבוע אחד באחוזי השדה.

Norwegian blue - ׁׁ ׂrony
לא אוהב. תלוי יותר מדי בהאוורד ולברון שצפויים להפסיד המון משחקים. יש כמה שחקנים עם עונשין נחמד שייתבזבזו בשבועות שלברון והאוורד ישחקו, וכשהם לא ישחקו אחוזי השדה כנראה יהיו חלשים בעיקר בגלל קמבה.

A-Team - idansha
נכנס לדראפט עם אסטרטגיה ברורה ולא היה מוכן לסטות ממנה גם כשהכריחו אותו לשלם הרבה יותר מדי על השחקנים שסימן מראש. פייטון ורונדו הם הימורים יפים לקבוצה שרוצה פאנט עונשין, אבל ב-35$ ביחד זה כבר לא הימור, במחירים האלה אתם רוצה תוצרת יותר בטוחה.
אחריהם הגיעו הקניות של דאנדרה ודראמונד, שלמרות הביקורת מהחברים בחדר הדראפט אני דווקא חושב שבליגת הד2הד זה מאוד הגיוני לשלם עליהם 91$. יחד הם מבטיחים כמעט בוודאות נצחון בשלוש קטגוריות בכל שבוע.
את ההמשך, למעט הרכישות של קובינגטון ובאטום אני פחות אוהב. קרה לי כבר בעבר וראיתי קבוצות דומות בעבר, כמעט תמיד כשהולכים על פאנט עונשין נתקעים גם בנקודות ושלשות ועידן נפל גם למלכודת הזו. פאנט על קטגוריה אחת בהד2הד זה רעיון מצויין, אבל כשעל הדרך יוצרים בור משמעותי גם ב-2/3 קטגוריות נוספות כבר קשה מאוד לנצח, כי למעט ריבאונד וחסימות השיטה הזו לא מבטיחה כלום ולא יוצרת יתרון משמעותי בקטגוריות אחרות. החטיפות של הקבוצה הזו צפויות להיות טובות גם כן, אבל יהיו מספיק שבועות שאחוזי השדה של דאנדרה-דראמונד לא יספיקו לחפות על השאר.

Jack Flash - yoya

הגיע באיחור וראה שלא רבנו עם המחשב שלו על דייויס וכריסטופול. בסיס מפחיד. לא נשאר כסף כדי להביא שחקנים משמעותיים כשכבר התחבר אבל בכל זאת לדעתי אפשר היה להוציא משהו הרבה יותר טוב, אני לא אוהב אף אחת מהבחירות שנעשו, אולי למעט מוזגוב.
עדיין, עם קצת עבודה על טריידים או על הוויבר תהיה כאן קבוצה שתוכל לאיים על אליפות בזכות שני אבני הפינה שתורמים נהדר על כל הלוח ולא פוגעים בכלום, אפילו לא באיבודים.

Ramat-Gan Billers - bill tipesh
לילארד יהיה אדיר, דרון וקובי יהרסו אחוזי שדה עד שייפצעו וייזרקו. הייוורד יהיה אדיר, גוברט וגאסול זה אחלה צמד גבוהים. אחריהם אין כלום מעניין, בעיקר בגלל שהוא החליט לחתוך באמצע הדראפט, אבל יש בסיס טוב עם לילארד-הייוורד-גוברט-גאסול. עוד גבוה טוב ועוד גארד טוב וזאת תהיה קבוצה שתדבר חזק.

The Showdown Hawks - mook

אחלה-בחלה של קבוצה. עם לאוסון והארדן יהיו למוק את כל האסיסטים כמעט שיימסרו בקצב הגבוה של הרוקטס, עם זאכריה-פאו-וויטסייד יהיו מספיק ריבאונד וחסימות ברוב השבועות (ועל העונשין החלש של האחרון הארדן כנראה יכפר ברוב הזמן).
מקולום גם יהיה נהדר לדעתי ואם וויד יישאר על המגרש יש כאן אחלה רביעיית גארדים.
ריאן אנדרסון זו גם תוספת טובה.
מוק בדרך כלל נותן עונה סדירה טובה עד מצויינת ואז מתרסק בפלייאוף :)
אני לא צופה שינוי בגזרה הזו.

Hapoel Cleveland - sheky
אהבתי מאוד.
חסר לי אסיסטים בקבוצה הזו, אבל חוץ מזה אחלה בחירות. הייתי שוקל לעשות פאנט על הקטגוריה הזו.
עם קליי-גלינארי-אריזה יהיה קשה מאוד לנצח את הקבוצה הזו בשלשות.
עם הורפורד-ווצ'ביץ'-היברט-אד דייויס יש פוטנציאל מצויין לריבאונד וחסימות.
ניסה לכפר על החוסר באסיסטים עם רוז, הולידיי ודאנג'לו ראסל, הייתי מוותר עליהם גם עכשיו (שומר רק על רוז בתקווה שייכנס טוב לעונה ויהיה אפשר להשיג עליו משהו בטרייד), והייתי מנסה להביא עוד גבוה אחד וחוטף משמעותי אחד.

Kurves HTH - עודד וולפסון
קיירי כשיחזור, ג'ורג' אם יישאר בריא (לא רואה סיבה אחרת, הפציעה שלו ברוב המקרים לא השאירה עכבות), דראגיץ' ובורק זה בסיס גארדים מצויין.
גיי-תאד יאנג-מרקיף מוריס בסיס ווינגרים טוב שמביא דברים מגוונים ומועילים.
גורטאט-טייסון-קאנטר-אוקאפור, נשמע טוב אבל אני מפחד מהעונה הקרובה של טייסון ובעיות הגב שלו, ובספק גדול אם קאנטר יכול להמשיך את מה שעשה בסיום העונה שעברה באוקלהומה, אבל יש כאן גם פוטנציאל גבוהים טוב מאוד.
בסגל בריא יש כאן קבוצה למדליה בלי חסרונות משמעותיים.

The_beasts -
חצי כח.
יש רק רכז אחד (לאורי), אמנם גריפין ונואה מביאים הרבה אסיסטים לעמדה אבל זה ייתבזבז אם לא יצורף שם עוד אסיסטיונר דומיננטי.
את קאווי אני לא ממש אוהב כשחקן בכיר לליגת הד2הד, לא מנצח לך אף קטגוריה על הגב שלו אלא רק כלי עזר. כשאתה שם עליו כסף של שחקן טופ 10 לא נשאר כסף לשחקנים שיעזרו לו להכריע קטגוריות אחרות.
נואל זו בחירה מצויינת, ואם בוגוט נואה ולן ייראו מספיק מגרש יש כאן קבוצת חסימות, ועם לאורי-קאווי-נואל-אמינו יש חטיפות.
קבוצה טובה סה"כ ברוב הקטגוריות, אבל יותר מדי שחקנים פציעים.

NY maDogs - j-dog
לא רע בכלל.
כל עוד הם יישארו בקבוצה הזו, השילוב של מק"ו-תומאס-כנען-דרוזן-נייט-מודיאיי לא יאפשר להתחרות באחוזי השדה, אבל אחוזי העונשין צפויים להיות טובים כשלמעט מק"ו כל השאר סבירים+, ויש כמה מעולים שצפויים להביא ניצחון בהרבה שבועות.
אחוזי השדה כאמור יהיו גרועים, גם אין כאן ריבאונדים, אבל על כל שאר הקטגוריות זאת תהיה קבוצה מאוד תחרותית.

Head Banging Dragons - אלון
תמיד מעמיד קבוצות מצויינות להד2הד וגם השנה אני לא צופה שינוי.
סטפקארי המלך יחד עם קורבר, ג'ו ג'ונסון, קווין מרטין כל עוד בריא וכריס בוש, קבוצת שלשות מפחידה.
פאריד-פייבורס-בוש עם ההימור על מיילס טרנר זה בסיס גבוהים נחמד, אבל תלוי מדי בהשתלבות של טרנר. אם לא יהיה שיחוק רציני הקבוצה הזו תחסר חסימות וכנראה גם ריבאונד.
רג'י ג'קסון עם קארי וג'ונסון שכנראה יהיה האיש המרכזי עם הכדור בברוקלין זה גם קו אחורי טוב, אבל גם כאן נראה שיש צורך בעוד מישהו שיביא אסיסטים.
מי ששיחק עם אלון בשנים האחרונות יודע שהוא בדר"כ יודע להשלים חוסרים במהלך העונה.

Niv's Primo Team - nivos
אולי הקבוצה האהובה עליי בדראפט הזה.
דוראנט היה מלך הפנטזי עד הפציעות בעונה האחרונה, ובפריסיזן נראה שחזר בלי עכבות.
דאנקן-מילסאפ-ולנצ'יונאס (לו אני צופה עונת פריצה) בין שילובי הגבוהים הטובים בליגה. גם קייל אוקווין יכול להתברר כבחירה טובה במצבת הגבוהים הדלילה של הניקס.
טיג האיש עם הכדור באטלנטה, פרסונס יקבל הרבה אחריות העונה בדאלאס, את אליס אני לא אוהב אבל כנראה ינהל הרבה התקפות באינדיאנה, קלדרון הימור טוב לקאמבק אחרי עונה פצועה. גם קו אחורי טוב, בטח כשזוכרים שמילסאפ ודוראנט גם מביאים הרבה אסיסטים לעמדה, ומילסאפ גם הרבה חטיפות. גם ההימור על קוליסון יכול להשתלם בענק, הדעה הרווחת הפכה לכך שקארל ישים אותו לפני רונדו במוקדם או במאוחר.
קבוצה נהדרת בלי חסרונות בולטים.

Amare Soprano's Team

פתח מצויין עם קאזינס ולאב, הצמד היחיד שיוכל להתמודד איתם בריבאונד הם צמד ה-D של עידן.
עם דני גרין-רדיק-מידלטון אפשר לסמן גם ניצחון ברוב השבועות בשלשות.
אולדיפו בדרך לעונה גדולה לדעתי.
האסיסטים והחסימות זו בעיה גדולה בקבוצה הזו, הייתי מחפש לייצב לפחות אחת מהן עם טרייד על נוביצקי. לא נראה שאפשר להשיג לקבוצה הזו את האסיסטים הדרושים לה כדי להיות תחרותית לכן הייתי הולך על פאנט בגזרה הזו, למרות שזה די מבאס להחזיק את קאזינס ולוותר על הקטגוריה שלדעתי יהיה הגבוה עם הכי הרבה אסיסטים בליגה השנה אבל לא רואה הרבה ברירה בסגל הזה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 18, 2015 5:22 pm 
Sophomore

תודה על הסיכום!

עכשיו צריך ללמוד את החוקים של הוויבר והטריידים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 18, 2015 5:51 pm 
Hall of Famer

אחלה סיכום, אני אגיב קצת יותר לעומק כשיהיה לי קצת זמן. אני רק אגיד שאני כבר מיליון שנה לוקח את ולנצ'יונאס בדראפטים כי כל שנה נראה שיש לו את כל הנתונים לעשות פריצה, וכל שנה הוא מאכזב אותי מחדש, אז השנה ויתרתי עליו, מה שכמובן אומר שהוא הולך להיות אדיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 18, 2015 10:10 pm 
Hall of Famer

טוב, סיכום שלי (דיסקליימר-כל הקבוצות שאני אוהב אחרי הדראפט בדרך כלל נופלות על הפרצוף תוך חודש מתחילת העונה, ראו הוזהרתם):

A-team של עידן: בין רונדו, פייטון, דראמונד, ג'ורדן, אוונס ודיינג, הקו כאן די ברור, הרבה ריבאונדים, הרבה חסימות, אחוזים טובים (למרות אוונס) וחטיפות. חוץ מזה, קצת ניסיון להשלים שלשות עם קובינגטון ובאטום ואולי גם סטנלי ג'ונסון ופורזינגיס. בסך הכל זו קבוצה עם קו מאוד מאוד ברור, אבל אני לא בטוח שהיא מספיק טובה, אם לפייטון יש אפסייד שמצדיק, אולי, את המחיר ששולם עליו, רונדו היה פגר במונחי פנטזי בשנה שעברה והשנה לא נראה שזה משתנה. את ה-20$ שרונדו עלה בכיף היה אפשר לשמור לאיזה MCW, דריק רוז, מונטה אליס, רג'י ג'קסון או עמנואל מודיאיי, אני בכלל לא אתפלא אם כולם יהיו עדיפים על רונדו לעונה הקרובה מבחינת פנטזי, אפילו קוליסון נראה הרבה יותר טוב ממנו בפריסיזן.

הפועל קליבלנד של שקי: יש כאן כמה בחירות שאני אוהב, קליי תומפסון זה תמיד אחלה, גם וויצ'ביץ' והורפורד, היברט אולי נראה כמו גוויה בעונה שעברה באינדיאנה, אבל אני חושב שיש סיכוי טוב לתחייה שלו בעונה הקרובה בלייקרס, גם גאלו ואריזה בסך הכל בחירות לא רעות. מצד שני, דריק רוז זה סיכון פציעות עצום, למרות שבמחיר שהוא נקנה, יש מצב שהוא עוד הימור סביר, הולידיי על הגבלה רצינית של דקות לפחות לחודש הראשון, לדעתי אפשר היה להשאיר אותו בחוץ, ראסל נראה זוועה בפריסיזן, ג'ראלד גרין קצת קבור ברוטציה של מיאמי, לפחות כל עוד ווייד בריא ואד דיוויס, בתור קצה רוטציה, זה הימור סביר. כמו שצ'ונסי כתב, החלק הראשון של הדראפט בהחלט סבבה, יש כאן הרבה שלשות, עונשין מצויין, ודי סביר בחסימות ובריבאונד. אסיסטים, חטיפות ואחוזי שדה לא משהו.

אמארה סופראנו: יש כאן כמה בחירות שאני לא אוהב, ג'יי.אר. סמית' אולי ספציאליסט שלשות אבל זוועה מכל היבט אחר, לאב ובמיוחד נוביצקי נראים לי קצת שימי הפנטזי הטובים שלהם קצת מאחוריהם וג'יי קראודר כנראה תמיד יהיה הרבה יותר טוב כשחקן כדורסל מאשר כבחירת פנטזי. מצד שני, קאזינס זה סופרסטאר, אולדיפו, מידלטון ורדיק אחלה משלימים ומו וויליאמס יופי של בחירה עד שקיירי חוזר.

הדרקונים של אלון: קו אחורי מפלצתי, קו קדמי מאוד אפרורי ביחס לליגה שלנו, אין שם אף עוגן. את קיי-מארט הקטן אני לא כל כך אוהב, יש לו פוטנציאל אבל הוא תמיד נפצע, בוש יכול להיות עוגן אם הוא בריא, אבל העונה האחרונה שלו לא מבטיחה, ג'ו-ג'ו בסכנה של לאבד עניין בליגה די מהר בקבוצה הזוועתית בברוקלין וסאלינג'ר לדעתי הולך להידחק אחורה ברוטציה של בוסטון. מצד שני, קארי זה אחלה אבן פינה, רג'י ג'קסון, פאריד, פייבורס, טרנר ופורטר כולם צעירים שבהחלט יכולים לפרוץ. בסך הכל זו קבוצה בכלל לא רעה, אף פעם לא הייתי מהמר נגד אלון ב-H2H.

ג'ק פלאש של יואב: המחשב הפציץ לו בהתחלה את דיוויס ופול, אז סטאר פאוור לא חסר, מוזגוב כמו שצ'ונסי כתב זו בחירה חביבה, רוביו בהחלט היה שווה את הצ'אנס שנלקח עליו במחיר נמוך, גם דמארה קארול בחירה לא רעה, קרופורד זו אחלה בחירה לסוף הדראפט ופארקר היה שווה הימור במחיר זול. סה"כ ברור שההפצצה של המחשב בהתחלה מאוד הגבילה כאן. חוץ מזה, את איליאסובה אני לא סובל, רוביו תמיד נפצע, ג'נינגס כבר פצוע לחודש ומשהו הראשונים, ווילסון צ'נדלר די למל"ם ופטרסון אפילו פחות מזה.

הקורבס של עודד: כמו שכתבתי בצ'ט, עודד כהרגלו הולך על פאנט של games played עם בחירות מסוכנות בקיירי ובפול ג'ורג' (שדווקא נראה מעולה בפריסיזן, יותר שווה את הסיכון). ולמרות זאת, בסך הכל אני מאוד אוהב את הקבוצה פרט לצ'אנדלר שלדעתי יעוף לווייבר מהר מאוד, ברק שאיכשהו לא מצליח לחבר את ההזדמנויות שהוא מקבל לתוצרת פנטזי עקבית בינתיים ומרקיף מוריס, אלא אם כן יעבור לסיטואציה קצת יותר מוצלחת מאשר בפיניקס.

פרימו טים של ניב: יש כאן כמה בחירות שאני פחות אוהב, קלדרון, דאנקן (מתישהו הוא חייב להיגמר, לא? והשנה עוד שמו לו את אולדריג' על הבלטה שלו), פארסונס קצת נפל בעונה שעברה ומגיע לעונה הנוכחית פצוע, מולנצ'יונאס נכוויתי כבר ודוראנט זה סיכון בגלל הפציעה שלו. מצד שני, טיג אחלה בחירה, קוליסון כמו שכתבתי נראה כרגע כמו בחירה עדיפה בהרבה על רונדו, מילסאפ ומונטה אליס בחירות מאוד סולידיות, קייל אוקווין הבליח פה ושם כשקיבל הזדמנויות באורלנדו, אולי עכשיו בניקס הוא יצליח לחבר את ההבלחות האלו לתוצרת עקבית ואז יש כאן אחלה חוסם וריבאונדר שגם לא פוגע באחוזים, לא מהשדה ולא מהקו, וגם לוברן זו אחלה בחירת אפסייד לסוף הדראפט.

דוג: מלו לדעתי תמיד אוברייטד בפנטזי, אבל דוג בנה כאן קבוצה טובה בעיני, שני רוקים זה אמנם קצת סיכון, אבל אלו שני רוקים שנראים כרגע כמו שחקנים שיכולים לתת תרומה מיידית, אייזיה כנען כנראה לא ישאר בקבוצה יותר מדי ויהפוך לעמדת רוטציה, אבל חוץ ממנו, באמת שיש כאן קבוצה מאוד סולידית.

הקבוצה המנצחת של אור: כמו צ'ונסי, לא אהבתי. אולדריג' יסבול כנראה מירידה במספרים בספרס, קונלי נחמד אבל לא מדהים בשום תחום, טובי האריס ו-וויגינס בחירות מאוד חביבות, וויגינס כנראה שיתפתח לסופרסטאר, אבל לא בטוח שזה יקרה כבר העונה, אבל מצד שני, טוני אלן, מירוטיץ', מקלמור ובברלי בחירות שאני לא אוהב ולא נראה לי שיתרמו יותר מדי. אלא אם כן ווסטברוק ייתן עונה מפלצתית ואולדריג' יצליח לא לרדת במספרים, אני חושב שזו לא קבוצה שתגיע רחוק מדי בסגל הנוכחי.

צ'ונסי: מה אגיד, כמו שאתה לא אהבת את הקבוצה שלי, אני לא אהבתי את שלך. דריימונד גרין הוא בדיוק מה שכתבת על קוואי, אחלה שחקן משלים, אבל לא סופרסטאר שמחזיק קבוצה ובעיני הוא בכלל חזק יותר בפורמט רוטו עם התרומה הסבבה שלו בכמה קטגוריות, כי בשום קטגוריה הוא לא מדהים. וול סבבה, אבל אני לא כל כך מאמין שהוא יעשה את הפריצה לבחירת סיבוב ראשו בפנטזי, בלדסו סבבה, ביל אולי עוד יפרוץ אבל באותה מידה יכול גם להיפצע ולהתרסק או סתם לדשדש והקו הקדמי די בינוני אלא אם כן רנדל ייתן עונת רוקי באמת יוצאת דופן, סטאוסקס ופלאמלי אלו כנראה עמדות רוטציה.

רמת גן בילרס: קבוצה של צל"ש או טר"ש, יש כאן בחירות מצויינות בעיני, לילארד, מארק, הייוורד וגוברט, ויש כאן בחירות די זוועתיות לדעתי, קובי ודרון גמורים, דנג גבולי, ואיגי, בארנס, טאקר ובוגדאנוביץ' נראים יותר כמו עמדות רוטציה. השלד סביר, אבל תצטרך שאחד מהשניים יקרה, או שאני אטעה לגמרי בהערכות שלי, בטח לגבי קובי ודרון, או למצוא לפחות 2-3 שחקנים טובים כפיק-אפ מהשוק החופשי.

מוק: אוהד אטלנטה בחר אטלנטה, קבוצה שתקרע את הליגה בעונה הסדירה ותקבל בראש בפלייאוף. יש כאן כמה בחירות ריסקיות כמו ווייד, לאוסון, גאסול וראנדולף הקשישים, אבל אני מאמין שלפחות 2 מתוכן ישתלמו מאוד, הוליס תומפסון ן-KCP נראים לי לא קשורים בעליל, אבל מקאלום יהיה כנראה גניבה, כשאני מאמין גם בווייטסייד וראיין אנדרסון, הארדן כמובן אבן פינה ו-WCS עוד יהיה שחקן פנטזי טוב בקריירה שלו, סוג של נואה או ורז'או בימיהם הטובים, אני רק לא בטוח שזה יקרה השנה, לפחות לא בתחילתה.

The beasts: חסר לי איזה אלפא דוג קבוצה הזו, בלייק גריפין הוא סבבה בתור שחק 2-3 בחשיבות בקבוצה, לנארד כמו שצ'אנסי ציין, לא ממש סוחב קבוצה, יותר שחקן משלים ויותר מתאים לרוטו לטעמי, לאורי ונואל סבבה, לי אולי ייתן עונה טובה בבוסטון, כרגע נראה שהוא הגבוה שסטיבנס הכי סומך עליו, נואה יפצע עוד 5 דקות אם לא נפצע כבר, סמארט נראה זוועה בינתיים, הסיכויים שלו לפרוץ לא משהו, על בוגוט יש דיווחים טובים מהפריסיזן, נראה איך הבריאות שלו תחזיק, אפללו די למל"ם ואמינו נראה יופי ברפיסיזן, אם הוא יצליח לשמור על היכולת הזו הוא יהיה אחלה גניבה, הוא הרבה ניצוצות פה ושם בעונות הקודמות, אבל אולי עוד יקרה איתו משהו טוב.

ואחרון חביב אנוכי: כהרגלי בשנים האחרונות, הגעתי די נטול אסטרטגיה, שזה רע במיוחד בליגות הד-טו-הד, וגם עייף, שזה עוד יותר גרוע בלייב דראפט במרכז כשצריך לקבל החלטות מהר, ובכל זאת, אני דווקא די מבסוט מהקבוצה שיצאה לי. קודם כל, רציתי אלפא-דוג, לברון בהחלט עונה לתואר הזה, ובניגוד לצ'ונסי, אני דווקא לא חושב שהוא יפספס יותר מדי משחקים, עד עכשיו בקריירה לא היו לו פציעות משמעותיות, אם קארי עם הקרסוליים השבריריים שלו, ווסטברוק ודוראנט אחרי פציעות ברכיים ואנתוני דיוויס שעוד לא נתן עונה של 70 משחקים אפילו פעם אחת נחשבים כבחירות מצויינות כפרנצ'יז פליירס, אז אני לא רואה בעייה עם לברון.

ג'ימי באטלר זה כוכב בעלייה, היה פנטסטי בעונה שעברה ולא רואה סיבה שלא ישתפר עוד השנה. לגבי קמבה ווקר, מסכים איתך, גם אני לא אוהב אותו, אבל כשבחרתי אותו הוא היה הרכז הכי בכיר על הלוח ולא היה לי כלום בעמדה ולזכותו יאמר שבניגוד להרבה שחקנים שמזיקים באחוזי שדה, הוא לכל הפחות לא מזיק באיבודים. מבחינת קו קדמי, ג'פרסון נראה אחלה בפריסיזן ולפי הדיווחים הגיע איזה 8-10 קילו רזה יותר ובכושר מצויין, במחיר שלקחתי אותו אני מאוד מבסוט. הווארד היה סיכון, הוא היה מצויין בפלייאוף שעבר ואני מאוד מקווה שהוא יצליח להישאר בריא הפעם, ב-15$ זה בהחלט הימור לא רע. חוץ מהם? אמממ... קלארקסון לדעתי יהיה אחלה, במיוחד עם איך שהוא נראה בחצי השני של העונה הקודמת ופריסיזן, עם איך שראסל נראה במהלך העונה ועם העובדה שקובי יכול לגמור את העונה בכל רגע. ג'ארט ג'ק יכול לתת אחלה מספרים בברוקלין, אריק גורדון יפציץ שלשות, ייתן נקודות ויעזור בעונשין עד שיפצע, מאיירס לנארד בחרתי כהימור אפסייד, ב-2$ ששילמתי עליו, ועם איך שהוא נראה בפריסיזן, היה שווה את ההימור, מרקוס מוריס נבחר בעיקר כי דטרויט משחקת בלילה הראשון, אם לא יקרה שם משהו מפתיע הוא יהיה עמדת רוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 19, 2015 2:34 pm 
Junior

כמה מילים על הבחירות שלי -

* נתחיל עם מי שרציתי ולא השגתי - רציתי מאוד את ווטסברוק וג'ורדן. אני חושב שהם מפלצות סטטיסטיקה (בתחומם). דיאנדרה מספר מאוד את נושא האחוזים, ריב' וחסימות וווסטברוק נותן בערך הכל מהכל. אני חושב שגם וויגינס ייתן שנה מעולה, בטח במחיר שהוא נקנה. אני בהחלט הייתי גם על העגלה של רונדו מאותה סיבה שאני אפרט עבור היברט. בכל מקרה, 20 לרונדו זה מוגזם אבל אם משהו בראש שלו יסתדר הוא יכול להיות מטורף

* הימרתי הרבה על שחקנים פצועים שהיו טובים מאוד בעבר הלא רחוק. רוז, גלינארי והולידיי יכולים לתת המון אם הם יחזרו מהפציעה גם ב80 אחוז. במחירים שהם עלו לי ( רוז ב7, גלינארי ב16 והולידיי ב4) אומנם יכלתי לקחת שחקנן סולידי ( ברוק לופז או ג'ף טיג עלו 27 לצורך העניין), אבל אני מרגיש שזה הימור שיכול להיות לי מצוין

* במחיר של היברט אני חושב שגם הוא מציאה ( 10 ). הצורה שבה הוא נפל ביכולת בצורה חדה כל כך מעונה אחת לזאת שאחריה נותנת לי תקוה שזה היה עניין של סיטואציה ולא רק של דעיכה ביכולת... זה לא זקנה או פציעה, זה פשוט ירידה דראסטית ברמה סתם כך. מקווה שאני אצליח איתו :)

* ד'אנג'לו ראסל יכול להיות גם הצלחה לא קטנה... הילד היה זול מאוד (עלה 3 ) והוא עומד לשחק בקבוצה עם הווה חלש ( ועתיד טוב) שם הוא יקבל הרבה הזדמנויות, בטח ובטח אם (כאשר?) קובי יפצע, כי אז גם הוא ירשו לו לגעת בכדור.

* קליי והורפורד אלו 2 אולסטארים שדי ברור שהם בחירה טובה. גם שניהם נקנו מתחת למחיר הממוצע אז בכלל יופי :)

* ווצ'ביץ' נותן יופי של סטטיסטיקה בנקודות, ריאבונדים ואחוזים. 40 זה לא מעט אבל הוא די יציב בקטע הזה. מקווה שלא יאכזב
* אריזה נותן הרבה בחטיפות ובשלשות, גם מאוד מבסוט עליו.

* ג'רלד גרין ואד דיוויס הם יותר בחירות סתמיות מכאלו שהשקעתי בהם מחשבה. גרין נתן השבוע 21 בפרי-סיזן אז אולי הוא עוד יפתיע :) אם נניח שוויד לא ישחק עונה שלמה אז יכול להיות שהוא יראה הרבה דקות וייתן תפוקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 21, 2015 12:10 am 
Freshman

היי לכולם, אני סרג'יו. (אמארה סופראנו).

את הסיכום שלי אני אכתוב מחר, בינתיים אם מישהו מעוניין בדירק, אשמח לשמוע הצעות. בגדול, חוץ מבוגי, דיפו, גרין ורדיק כולם אצלי על הבורד. גם לאב, אם יש לכם משהו מעניין להציע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה