סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' מאי 13, 2024 7:36 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סיכום דראפט קיפרים
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 27, 2015 9:35 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אז מה היה לנו? דראפט די מוזר, אני חייב לציין.

הזומבים של עידן

עם מי נכנס לדראפט: קונלי, ג'ימי באטלר, פול ג'ורג', פול מילסאפ, מארק גאסול ודריימונד גרין.
עם מי יצא מהדראפט: תיישון צ'אנדלר (20$), אל פארוק תסגור ת'תריס (10$), דמארה קארול (9$), ג'וליוס רנדל (8$), אריק גורדון (7$), פרינגלס (4$), שרדר (2$), פרנק דה טנק (1$).

אמנם תקציב נמוך והכל (שגם אותו לא ניצלת עד הסוף, לא ממש מבין את זה), אבל עדיין לא מת על הדראפט הזה, לעידן יש קיפרים מאוד סולידיים עם אפסייד לא רע במידה ופול ג'ורג' חוזר לכושר של לפני הפציעה, אבל על שני החסרונות אולי הכי גדולים שלו, שהם אסיסטים וחסימות, הוא לא ענה עם הבחירות שלו. תיישון אמנם אחלה אם הוא יצליח לשחזר את העונה הקודמת, אבל לבזבז עליו רבע מהתקציב שלך ובסוף גם לא לסיים את התקציב? הוא כבר בן 33, הוא שחקן די פציע היסטורית ואלכס לן נושף בעורפו, כך שגם אם הוא כן יהיה בריא, בכלל לא בטוח שהוא יצליח לשחזר את ה-30 דקות לערב שהיו לו בעונה שעברה. פארוק זו בחירה שאני די אוהב, יש לו אחלה אפסייד ברוטציה הדלילה של פורטלנד, דמארה קארול הוא אול-אראונד נחמד בהחלט, אבל רנדל וגורדון זה סיכון פציעות. אהבתי את המחשבה של לקחת שני רוקים, הבעייה שאחד מהם זה פרינגלס שנראה לי שרשום עליו "באסט", הניחוש שלי הוא שמי שישרוד בסגל מבין שני הרוקים זה דווקא פרנק דה טנק.

הקרינגטונים של מוק

עם מי נכנס לדראפט: לילארד, קליי, הארדן, איבקה, קאזינס, וול ומירוטיץ'.
עם מי יצא מהדראפט: גורטאט (28$), מיסטר ראיין אנדרסון (15$), דניאלה גלינארי (13$), מיילס טרנר (7$), ווילסון צ'אנדלר (5$), קלדרון וקל בגרון (1$), רונדו (1$), מייסון פלאמלי (1$).

האלוף היוצא עשה לטעמי דראפט שבהחלט שם אותו בעמדה מצויינת להיות גם האלוף שבדרך וניצל את התקציב המוגבל שלו בצורה טובה. למוק יש שישיית קיפרים פנטסטית והצליח גם לשדרג את הסופמור שלו מהגוויה של אמביד לפוטנציאל החמישיה של מירוטיץ'. חוץ מזה, מכיוון שהקיפרים שמים דגש על גארדים, היה רעיון מצויין לבזבז את רוב הכסף על גבוה רציני, ובהחלט ייתכן שגורטאט יהיה הגבוה הכי טוב העונה מבין כל אלו שהיו על הלוח לבחירה. ראיין אנדרסון אמור לקבל הרבה דקות העונה בניו-אורלינס וכך גם גלינארי מן הסתם, שניהם, אם יהיו בריאים, ידאגו שיהיה קשה מאוד לקחת ממוק את השלשות. מיילס טרנר זו בחירת רוקי טובה וסולידית שגם משלימה את הצורך בחסימות, ווילסון צ'אנדלר זה עוד שחקן תורם בזול. הדבר היחיד שאני פחות אוהב כאן אלו הגוויות של קלדרון ורונדו, הראשון פציע וזקן ובירידה עקבית כבר כמה שנים, השני גם בירידה, עם קוליסון שנושף בעורפו ולא ברור לאף אחד מה הוא רוצה מהחיים של עצמו. מצד שני ובהתחשב בתקציב המוגבל, בתור שתי גניבות ב-1$, מספיק שאחד מהם ייתן משהו שמזכיר קצת את הימים היפים שלו בשביל שמוק ייצא כאן ברווח גדול.

כלבי השלג של דוג

עם מי נכנס לדראפט: כריסטופול, קמבה, מרשמלו, מונרו, דיאנדרה 3000, נרלנס ומרקוס החכם.
עם מי יצא מהדראפט: אשטון קוצ'ר (40$), סי.ג'יי מקקולום (19$), יצחק מודעי (15$), דרוזן (15$), הפרוייקט של צ'אנדלר פארסונס (12$), דויד לוי (6$),התאום הגרוע לבית מוריס (3$).

אני משמעותית פחות אוהב את הקיפרים של דוג ביחס לאלו של מוק, כריסטופול אחלה אבל תמיד סיכון להפסיד 10-15-20 משחקים בעונה, קמבה קיפר בינוני, מרשמלו תמיד אוברייטד בעיני, אבל דוג מת עליו, מונרו חביב ויכול לתת עונת פריצה במילווקי אבל לא חוסם, לא חוטף, לא מבריק באחוזים משום טווח, לא קולע שלשות ולא מוסר אסיסטים, אז האפסייד שלו מוגבל. ודיאנדרה ונרלנס יחזיקו את הריבאונד והחסימות, אבל יחרבו את העונשין (ובמקרה של נואל, הוא גם לא עוזר באחוזי שדה), סמארט לדעתי ייתן השנה קפיצה אחרי עונת רוקי מאכזבת, אבל הוא גם סופמור קצת מסוכן. מצד שני, מכאן והלאה דברים די משתפרים עבורו לטעמי, 40$ לקוצ'ר זה נראה לי מוגזם, אבל בהחלט יחזק אותו בשלשות ואחוזים, מקקולום נראה לפי כל הסימנים בדרך לעונת פריצה בפורטלנד ולא סתם קיבל כאלו מחירים בשני הדראפטים שלנו, מודעי לדעתי יכול להיות אחד הרוקים הכי תורמים מבחינת פנטזי, ייתן נקודות, אסיסטים וחטיפות (ויחרב על הדרך את אחוזי השדה והאיבודים, אבל זה מחיר שצריך לשלם), דרוזן ופארסונס אחלה ווינגים, על גבול הקיפרים אפילו (אם פארסונס חוזר כמו שצריך מהפציעה) במחיר טוב, לי ומוריס אלו כנראה עמדות רוטציה.

ק&ה של ליאור

עם מי נכנס לדראפט: טיג, אופיס דיפו, טובי האריס, גאסול, פייבורס ודראגיץ'.
עם מי יצא מהדראפט: טרנס ג'ונס (23$), ביל (21$), אריזה (19$), דיינג (17$), קאנטר (12$), מאיירס לנארד (10$), ראסל (9$), ג'ורג' היל (2$).

ליאור נכנס לדראפט עם קיפרים שהם השאריות של הקבוצה המנוחה של עמוס לב, טיג סבבה, טובי האריס ופייבורס יכולים להיות קיפרים חביבים להרבה שנים, אולידיפו כנראה יהיה אפילו קצת יותר מזה, גאסול זה סבבה אם לא יפול השנה ודראגיץ'... לא מת עליו, אלא אם כן ווייד יפצע. חוץ מזה, יש כאן כמה בחירות חביבות, אבל עם התקציב הכי גדול בדראפט אני חושב שאפשר היה לעשות יותר. ביל זה אחלה הימור, אם הוא מתאושש מהפציעה וממשיך את הקו ההתקדמות שלו הוא עוד יהיה קיפר בעמדה 2 להרבה שנים, דיינג וקאנטר אמנם עולים מהספסל, אבל שניהם שחקנים תורמים ומשלימים אחד את השני, מאיירס לנארד אחלה בחירה לטעמי, לקחתי אותו ב-ה2ה ובהחלט יש לו צ'אנס לפרוץ השנה. טרנס ג'ונס ואריזה הם שחקנים סבבה, לא יודע אם הייתי מבזבז עליהם חלק כ"כ משמעותי של התקציב, בעיני הם מתאימים יותר כרול-פלייר לקבוצה שמנסה לכוון לאליפות מאשר כשחקני אפסייד לקבוצה שבונה עונה-שתיים קדימה. לגבי דאנג'לו ראסל, לא יודע למה, אבל יש לי תחושה שכמו פרינגלס, גם כאן מדובר בבאסט, יהיו לו את הצ'אנסים שלו בלייקרס, נראה איך הוא ינצל אותם.

הצ'יטות הפצועות של איתי

עם מי נכנס לדראפט: רג'י ג'קסון, באטום, קוואי, וויצ'ביץ', לופז, צדלבן, וויגינס.
עם מי יצא מהדראפט: פורטיס המשוגע (57$), יורי סמית' (12$), פריקי רוביו (11$), די-ווייד (9$), התאום הטוב לבית מוריס (7$), קובי (4$), קיי-מארט הקטן (3$), דריק רוז (2$).

בדיוק הפוך מדוג, אם במקרה של דוג אני לא מת על הקיפרים ואוהב את הבחירות בדראפט, כאן זה די להיפך. רג'י ג'קסון ייתן כנראה אחלה מספרים בדטרויט, באטום (אם הוא בריא) וקוואי זה שני ווינגים צעירים, איכותיים וורסטיליים, הקו הקדמי מספיק צעיר ומגוון (חוץ מהעונשין הנוראי של צדלבן) ו-וויגינס עוד יהיה סופרסטאר, השינוי היחיד שהייתי עושה כאן זה להחליף את אחד הגבוהים או הווינגים ברכז טוב יותר, כי ג'קסון (למרות שהוא אחלה), כנראה קצת פחות טוב מהאחרים ואחרת איתי יצטרך לוותר על מישהו מהגבוהים/ווינגים. הדראפט לעומת זאת די זוועתי לטעמי, ג'אר-ג'אר בינקס לא תורם כלום חוץ משלשות וכל השאר חוץ ממוריס זה פשוט בית חולים שדה אחד גדול, אני מקווה מאוד בשבילך שלפחות 2-3 מרשימת הפצועים המפוארת הזו יצליחו להגיע לאיזור ה-70 משחקים בעונה. פורטיס זה הימור מעניין דווקא לטעמי, נתן פריסיזן פנטסטי והראה הרבה פוטנציאל. כנראה לא יקבל המון דקות, לפחות בפתיחת העונה, בין גאסול, מירוטיץ', נואה וגיבסון, אבל בין הפציעות המסורתיות של נואה, הגיל של גאסול והעובדה שמירוטיץ' בכל זאת סוג של הימור, יש מצב שמתישהו במהלך העונה או אפילו בעונה הבאה הוא ייתן את הפריצה שלו. עדיין, לשלם עליו 57$ זה ניצול ממש לא אידיאלי של התקציב.

הקורבס של עודד

עם מי נכנס לדראפט: קארי, מתיוז, גריק פריק, גריפין, צמד הביג גיי אל-הורפורד וג'פרסון וג'ורדן קלרקסון.
עם מי יצא מהדראפט: מונטה אליס (26$), היברט (13$), דיגלר (10$), ת'אד יאנג (6$), טריי ברק (1$), ליגת הצדק ווינסלו (1$), דרון (1$).

סולידי בסך הכל, אבל כמו אצל אחרים, אפשר היה לנצל את התקציב יותר טוב ולא להשאיר 40 ומשהו של"קים בכיס. בקיפרים יש קו קדמי סבבה לגמרי ואת קארי שמחזיק את הקו האחורי לבד. מתיוז זה חתיכת סיכון, הגריק-פריק זה אחלה אפסייד אם הכל יתחבר לו, ייתן יופי של אול-אראונד וג'ורדן קלרקסון לדעתי בדרך לאחלה עונה בקו האחורי של הלייקרס. מונטה אליס גם בדרך לעונה טובה באינדיאנה, היברט אולי יצליח לשקם את עצמו בלייקרס ולכל הפחות יוסיף את החסימות שקצת חסרות אצל הקיפרים, דיגלר ב-10$, למרות הירידה הצפויה, זה סבבה, ת'אד יאנג גם בסדר, לברק יש אפסייד די סביר ב-1$, ווינסלו זה רוקי די חלש שקבור ברוטציה של מיאמי, אבל אני מניח שמראש החלטת לוותר על רוקי תותח ולהשקיע בותיקים. דרון יסריח את הקבוצה ויהיה עמדת רוטציה.

הדרקונים המפליצים של אלון
עם מי נכנס לדראפט: ווסטברוק, דני גרין, הייוורד, לברון, בוש, דראמונד וצחי לווין.
עם מי יצא מהדראפט: סטנלי ג'ונסון (30$), רדיק (20$), ווילי קאולי (18$), מאנימל (15$), רו-לו (11$), אוטו פורטר (7$), אד דיוויס (4$), קוליסון (2$).

הקיפרים סבירים בעיני, לברון ו-ווסטברוק מעולים, הייוורד סולידי, בוש קצת פחות, דני גרין די חלש לטעמי בשביל קיפר ודראמונד חוץ מהנזק הנוראי בעונשין, די אחלה. זאק לווין צפוי לקבל הרבה דקות במינסוטה השנה, בטח ובטח אחרי שרוביו יפצע, נראה מה הוא יעשה איתן. חוץ מזה, אלון ניצל יפה את התקציב שלו, 2 רוקים ששניהם צפויים להיות שחקנים חמישיה ולתרום, רדיק יפגיז שלשות וייתן אחוזי עונשין, מאנימל גבוה שלישי-רביעי חביב, פורטרהאוס נראה לפני עונת פריצה בוושינגטון, קוליסון כנראה ישתלט לרונדו על עמדת הרכז וייתן תרומה מכובדת, רו-לו ואד דיוויס גם שחקנים נחמדים, אבל אחד מהם לדעתי יהיה עמדת רוטציה.

קבוצת החלומות של צ'ונסי

עם מי נכנס לדראפט: MCW, נייט, בלדסו, דוראנט, לאב, דיוויס ואהרון גורדון.
עם מי יצא מהדראפט: צחי רנדולף (20$), חליל או קפור (18$), ישעיהו תמוז (18$), ג'ו-ג'ו (2$), סטיבן אדאמס (1$), האריסון בארנס (1$), הנסון (1$), מוזגוב (1$).

מבחינת קיפרים, צ'ונסי אול-אובר דה בורד, יש לנו שני סופר-דופר-מגה סטארים עם דוראנט ודיוויס, בלדסו שהוא סבבה, MCW שהוא בהחלט פוטנציאל לאול-אראונד חביב מאוד, ברנדון נייט הבינוני ואהרון גורדון שאני לא מחזיק ממנו יותר מדי, חייב לציין לגבי דיוויס שהוא באנקר מטורף למקום ראשון בכל דראפט שאני קצת פחות מחזיק ממנו מרוב האנשים, לא בגלל שהוא לא מדהים כשהוא משחק, יותר בגלל שהוא ב-3 עונות עוד לא הגיע אף פעם ל-70 משחקים ומפסיד 20% מהמשחקים בכל עונה, בעיני זה המון, במיוחד בליגת רוטו. מבחינת הדראפט, צ'ונסי שלא כהרגלו ניצל את רוב התקציב המוגבל שלו (למרות שנשאר קצת ואפשר היה להשיג יותר), חליל יהיה כנראה אחד הרוקים היותר תורמים בתקווה שלא ישלחו אותו יותר מדי לקו כך שלא יחרב את הקטגוריה משם, תומאס זה אחלה שחקן ודי אנדרייטד בדראפטים של פנטזי לטעמי, על צחי אני לא מת בליגות רוטו, בטח שלא בגילו, למרות שלפחות ריבאונדים ונקודות כן יהיו שם, ג'ו-ג'ו זה ווינג סביר וכל הקניות בדולר... לא מת עליהן, אבל אם אחד או שניים מהם יצליחו שלא להפוך לעמדת רוטציה זו הצלחה בעיני.

התוכי המתים שלי

עם מי נכנס לדראפט: לאורי, אירווינג, גיי, אולדריג', גובר, יונאס, ואלפריד פייטון.
עם מי יצא מהדראפט: טאונס (76$), קייט מידלטון (26$), לאוסון (7$), הווארד (1$), חזוניה (1$), קובינגטון (1$), קייל אוקווין (1$).

בסך הכל אני די מבסוט והשגתי פחות או יותר את מה שרציתי. נכנסתי לדראפט עם חמישה קיפרים מוצלחים לטעמי ואחד בינוני עם סיכוי לפריצה (יונאס), ועם סופמור שלכל הפחות אמור להיות תורם בכל מה שקשור לאסיסטים, ריבאונד וחטיפות, נקווה שהוא שיפר קצת גם את הקליעה שלו בקיץ כדי שלפחות לא יזיק. מכיוון שאירווינג בחוץ לחודש הראשון פלוס מינוס, החלטתי שאני קודם כל משקיע לעתיד, היה לי את התקציב השני הכי גבוה ומכיוון שטאונס נראה כמו פוטנציאל הסופרסטאר הכי גבוה על הלוח, החלטתי שאני הולך עליו בכל הכח, לטעמי הרצפה שלו זה שחקן של 18 נק', 10 ריב', 2 חס' ואחוזים מצויינים מהשדה ומהקו, התקרה שלו זה פחות או יותר אנתוני דיוויס (ממוצעים קצת פחות טובים, אבל יותר משחקים פר עונה), קיוויתי לקבל אותו ב-50-60$, בסוף הייתי צריך להגיע עד ל-76$ כדי להשיג אותו, הרבה יותר ממה שתיכננתי מה שקצת דפק לי את המשך הדראפט. חוץ ממנו, מאוד רציתי ווינג איכותי וצעיר, אז מידלטון היה בחירה די ברורה. מכאן והלאה כבר לא נשאר לי הרבה כסף, אבל הנחתי שאני אצליח לאסוף מציאות, ולדעתי גם הצלחתי, לפחות חלקית, הווארד בדולר זו אחלה קנייה אם הוא מחזיק מעמד ל-60-65 משחקים בעונה, כשגם העונשין שלו הרבה פחות מזיק מבעבר כי הוא הולך פחות לקו (מה גם שהאחוזים שלו הרבה פחות גרועים מאשר של חבר'ה כמו דראמונד או ג'ורדן). את חזוניה לקחתי כי חשבתי שיש מצב שהוא יקבל 20-25 דקות לעונה וייתן תרומה נחמדה בשלשות ונקודות, אולי נצליח להשיג עליו משהו ממישהו שצריך רוקי עם דופק (נניח עודד שלקח את ווינסלו), קובינגטון זה מפציץ שלשות עם תוספת של חטיפות, אני מוכן לחכות לו שבועיים-שלושה שיחזור מהפציעה ונראה מה קורה איתו העונה. קייל אוקווין וג'ראלד גרין הראו הבלחות יפות כשגרין בכלל זה שחקן שיכול להיות ווינג תורם לקצה הסגל, מקסימום הם יהפוכו לעמדות רוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 27, 2015 10:45 am 
Junior

רוני, תודה על הסיכום.
קצת מבלבל כשאתה ממציא כינויים לא ברורים..
ניהלתי את התקציב גרוע כי חששתי יותר מידי מזה שיש לי תקציב נמוך.
הייתי צריך להיות יותר אגרסיבי בהתחלה - למשל ללכת על טרנר עד 15.
בעוד ה-57 שאיתי זרק על השחקן האחרון שלו משקפים דראפט שנוהל לא נכון עם תקציב גבוה, ה-23 של ליאור על טרנס ג'ונס לא אומרים כלום, כי זה היה השחקן האחרון שלו והוא השיג את מי שרצה.
לא אוהב את הבחירות שלי, נתתי לליאור ואלון לקחת את השחקנים שרציתי כי חששתי מידי מנושא התקציב (הייתי צריך לשים 35 בסוף על ג'ונס, מאיירס לאונרד, ביל ופורטר שסימנתי לי בהתחלה).
הדבר החשוב שאחרי שנת הפסקה אחת, יש לי את אריק גורדון ב-2 ליגות שהדראפט שלהן היה באותו יום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 27, 2015 10:49 am 
Hall of Famer

הכינויים זה חלק מהעניין, מסורת של שנים בפורום הזה, את מי לא הכרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 27, 2015 12:30 pm 
Junior

אחלה סיכום (צחקתי בקול רם בחלק מהמקרים) ואכן הכינויים זה חלק מהעניין אבל לפעמים את מפליג רחוק מדי... איבדתי אותך בישעיהו תמוז :roll:

אני מאוד מרוצה מהדראפט שלי. היו לי שתי מטרות ברורות בדראפט להשיג את טאונס או את גורטט, תלוי בהתפתחות של הדראפט.
מכיוון שזרקו את טאונס על ההתחלה, הוא לא היה ריאלי, חטפתי את טרנר בזול שהיה המועמד הבא שלי ביחד עם סטנלי ג'ונסון.
הבנתי שבשלב המאוד מוקדם הזה של הדראפט, עדיף לי לשלוף את גורטאט מוקדם כשאנשים חוסכים עוד כסף ולקטוף אותו במחיר שישאיר לי מקום לשאר הקבוצה במשאבים המעטים שהיו לי. הטקטיקה אכן הוכיחה את עצמה. ובכל מקרה, לא היה עוד אף אחד על הלוח שעניין אותי יותר להשלמת הרוסטר. אני לא בעונת בניה והוא היה השחקן הכי חזק על הלוח מבחינתי. הייתי משלם כל מחיר.
גורטט סגר לי את נושא הצבע, ראיין אנדרסון וגאלו (עוד שניים שסימנתי גבוה) סגרו לי את נושא השלשות ובעמדות שלא תוספות לי משבצות גארד. יצאתי מאוד מרוצה.
צ'נדלר, קלדרון, רונדו ופלאמלי עלו גרעינים והן בחירות של לו ריסק היי ריוורד. הפוטנציאל אצל כל אחד מהם לא קטן בכלל. יספקו את הסחורה- הרווחתי, לא יספקו, השוק ממתין לרוטציה (:

באק טו באק היר איי קאם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 27, 2015 3:01 pm 
Junior

הדראפט שלי היה די גרוע.
עם התקציב הנמוך שלי ומלאי השחקנים הלא ממש מעניינים בדראפט הזה, תכננתי להוציא את מירב הכסף על שלושה שחקנים והשאר הימורי דולר.
זה עבד, רק ממש לא כמו שתכננתי.
קודם כל, לא חשבתי שאוכל לקנות את אוקאפור. אם המחיר היה עולה קצת יותר לא הייתי ממשיך, והופתעתי שלא הגיע אפילו לעשרים.
אחרי הרכישה שלו וכשאני יודע שאני צריך רכז ואין כמעט בדראפט הזה, ועם ההבנה שבהמשך אני מביא את הנסון וסטיבן אדאמס החלטתי שדוראנט לא יוכל לכפר על מק״ו-אוקאפור-הנסון-אדאמס, והחלטתי שאני הולך בכל הכח על אייזיאה תומאס, גם אחד המשפיעים הטובים בליגה על עונשין, גם עמדה עם צורך וגם כנראה השחקן הכי טוב בבוסטון.
על זאכריה שילמתי יותר מדי מהציפייה שמהנסון אני אראה המון חסימות אבל מעט מדי ריבאונדים. זאת הייתה הטעות הגדולה שלי בדראפט הזה, הייתי צריך קודם להילחם יותר על דאנקן, או לחכות להיברט (רציתי טרנס ג׳ונס אבל עוד לפני שזאכריה עלה הבנתי שהאנשים עם הכיסים בדראפט הזה לא ייתנו לכישרון צעיר כמו טרנס ללכת במחיר שאוכל לעמוד בו).

מהרכישות הזולות שלי אני מרוצה מאוד, האריסון בארנס בעונת חוזה, כישרון גדול שאני חושב שיתפרץ השנה בגדול, כמו רבים וטובים לפניו שלמדו את הליגה שלוש שנים ופרצו בעונה הרביעית.
ג׳ו ג׳ונסון הפך מאוברייטד לאנדרייטד גדול בפנטזי. כבר עשר שנים שהוא לא מחמיץ יותר ממספר משחקים בודדים בעונה, מביא שלשות-נקודות ויותר ריב׳ ואס׳ מהממוצע בעמדה ובסה״כ אחלה שחקן משלים שנבחר מאוד נמוך בדראפטים.
השנה הוא השחקן הכי טוב בקו האחורי של ברוקלין ללא עוררין וג׳ק שחקן מאוד פציע. אני צופה עונת פנטזי מצויינת לג׳ו-ג׳ו שאחריה הוא יעבור לקונטנדרית כפרי אייג׳נט.

שורה תחתונה אני לא מת על הקבוצה שלי ואשמח לעשות כמה טריידים, אבל בכל מקרה - הקבוצה הזו תחיה או תמות על פציעות בליגה הזו. כל עוד דוראנט, לאב, בלאדסו ודייויס יהיו בריאים (וידוע לכולנו שלכל הארבעה יש היסטוריית פציעות לא נעימה) יש סיכוי לאליפות (צריך ממש להרוס קבוצה עם דייויס-דוראנט בריאים כדי לא להאבק על אליפות פנטזי).

אני פתוח לטרייד על כל אחד למעט בלאדסו-דוראנט-דייויס.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 04, 2015 11:13 am 
Hall of Famer

טוב, אמנם רק שבוע וחצי של עונה, אבל כמה תובנות ראשונות:

על פרינגלס כבר קצת (הרבה) פחות רשום באסט ודווקא פרנק דה טנק הוא זה שנפלט מהרוטציה של עידן.

קלדרון אכן נראה כמו גוויה, רונדו לא מסעיר, אבל לפחות יש סימני דופק.

מונרו דווקא כן חוסם וחוטף, לפחות בינתיים, אפילו מוסר קצת אסיסטים.

מודעי אכן תורם נקודות ואסיסטים כפי שציפיתי, גם האחוזים שלו זוועה והאיבודים בשמיים, מצד שני, הוא דווקא לא חוטף יותר מדי וכן תורם יפה בשלשות.

דאנג'לו ראסל, לפחות בינתיים, בהחלט נראה כמו סוג של באסט, בטח ביחס לתרומה היפה של הרבה רוקים אחרים, מאיירס לאונרד, לפחות בינתיים, לא נראה כמו אחלה בחירה, למרות שהוא מקבל הרבה דקות.

מונטה אליס ממש לא נראה טוב באינדיאנה בינתיים.

אוטו פורטר וסטנלי ג'ונסון בינתיים לא פורצים לשום מקום, אבל עוד יהיו צ'אנסים.

מבין כל הקניות בדולר של צ'ונסי, היחיד ששרד אצלו בסגל זה מוזגוב, וגם הוא כנראה יותר בחסד מאשר בזכות, גם ג'ו-ג'ו שבשני דולר היה נראה כמו אחלה קנייה נראה עד עכשיו כמו הצרות של סבתי.

הווארד אכן סבבה בשביל קנייה בדולר, קא"ט יהיה שווה כל דולר שהשקעתי בו בדראפט הזה אם ילא יסבול מפציעות משמעותיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 04, 2015 5:45 pm 
Junior

קמבה ווקר עדיין עם אחוזים נוראים מהשדה 38.5% על 13 זריקות.
מי שיותר גרוע ממנו (חוץ מקובי), זה חדגבה עם 37.9% ב-16.5 זריקות
בכך שובר חדגבה שיא - שחקן ה-NBA שהכי מתגעגע לטייריק אוונס

דוראנט ופול ג'ורג' חוזרים למה שעשו לפני הפציעה.
אחד הוא מהשחקנים ההתקפיים הטובים בליגה שזורק פחות מידי
והשני הוא משחקני ה-allaround הטובים בליגה שזורק יותר מידי

הויברג החליט לשנות את הרוטציה - מירוטיץ בשיא, נואה מרגיש איך מירוטיץ הרגיש שנה שעברה "אני שווה יותר מ-17 דקות למשחק"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 05, 2015 11:27 am 
Hall of Famer

עוד תופעה מאוד משונה-מוק ראשון בחסימות ואחרון באחוזי שדה, שתי קטגוריות שבדרך כלל באות ביחד, לטוב ולרע. מה שספציפית כאן אפילו יותר מוזר, זה שרוב השחקנים של מוק קולעים בסדר פחות או יותר מהשדה, היחיד שממש גרוע-הארדן (ואולי קצת גלינארי ואנדרסון), אבל 29% מהשדה על 20 זריקות למשחק הופך את הקבוצה של מוק מקבוצה של 3-4 נק' לקבוצה של נקודה אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 06, 2015 9:41 pm 
Junior

אני חושב שזה יתאזן. אנדרסון, מירוטיץ' וגאלו יעלו טיפה והארדן יעלה הרבה מהבור שהוא פתח ממנו את העונה. קליי כבר משתפר כשהוא גם קבר אותי באחוזי השדה בהתחלה.
דווקא באחוזי עונשין ציפיתי לנעול את הליגה עם פלאמלי ורונדו (ועוד העזתי לקחת את ריקסון טרמפ, קלעי עונשין שלידו שאק הוא הורנאסק)

דווקא מרונדו אני מרוצה בינתיים, מספק את האסיסטים והחטיפות שציפיתי ממנו. קלדרון נבעט אחר כבוד.
בינתיים כשמתוך שישיית הקיפרים שלי, אחד פצוע ושניים פתחו באחוזי גבינה דלה, אין לי מה להתלונן יותר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 07, 2015 1:05 am 
Hall of Famer

מוק, אם אין לך בסגל לא את דיאנדרה ולא את דראמונד אז אין שום סיבה בעולם שתהיה אחרון באחוזי עונשין, בטח ובטח שלא כשיש לך בסגל את הארדן, לילארד וקליי.

ולגבי רונדו, הוא די שחקן שנמצא על הקשקש בין להיות בסגל קבוע לבין להיות עמדת רוטציה, שזה סבבה בשביל הדולר ששילמת עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 19, 2015 3:28 pm 
Hall of Famer

רק כדי להסיר ספק, לבני בכורי, כשיוולד, אקרא קארל-אנטוני :an)(gel:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר