סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 11, 2024 7:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 18 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2016 10:48 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אחרי יומיים עמוסים, אני בהחלט חושב שאפשר להתחיל לסכם עונה מוצלחת מבחינת הקבוצה שלי, על אף הדראפט הדי ריסקי שלקחתי על עצמי, כל השחקנים שבחרתי (פרט לחליל אוקפור) היו לכל הפחות סבירים ורובם היו מצוינים מה שהוביל ליתרון מכריע 8-1 על הקבוצה החזקה של שקי. זה שהפריק, קאזינס, ליליארד וגרין הם סטאדים רציניים היה ידוע מראש, אבל תרומת אול-אראונד פנטסטית של ג'סטיס ווינסלואו, משחק טוב של אמביד, הפצצות של בארטון והוד ומשחק חביב למדי של דריק רוז לא השאירו שום סיכוי להפועל קליבלנד על אף ערב הירואי של ראסול ווסטברוק ומשחקים טובים של וויגינס, בלדסו, קלינט קאפלה, גאלינארי וקונלי. ברגעים כאלו כשאתם כולכם מלאי התפעלות מהקבוצה המפחידה שלי חשוב לזכור שלמרות שהיומיים הקובעים באמת של העונה כבר עברו, עדיין נשארו כמה משחקים בקנה ועוד יש על מה לשחק, אז אל תוותרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2016 11:30 am 
Sophomore

אני מסכים עם רוני שזה זמן מצוין לסיכום בליגה הזו. אמנם השבוע הראשון זימן לי הגרלה אכזרית במשחק מול מוק, אבל הקבוצה המופלאה שלי הוכיחה בדיוק את מה שצפיתי, הפסד באסיסטים וניצחון בכל שאר הקטגוריות. השלישיה המובילה של קוואי, דוראנט אולדרידג' יצרה יתרון מוקדם כבר אתמול, והיום המשלימים הגדילו אותו.
סה"כ הייתה ליגה מהנה אחרי דראפט כיפי וכבוד גדול לחלוק את המקום הראשון עם הקומיש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2016 11:53 am 
Sophomore

האמת אותי זה מפתיע כמה תצוגות על ראינו כבר ביומיים הראשונים של הליגה. נראה שאין הרבה חלודה או שהחלודה היא יותר בהגנה מאשר בהתקפה.
כרגע אני בסדרה הצמודה היחידה.. אז מבחינתי אני ממשיך את הליגה עוד קצת ועדיין לא מסכם..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 06, 2016 10:13 am 
Sophomore

נמנעתי מלסכם את הקרב השבועי הזה אחרי יומיים למרות שהשבוע שעבר הוכיח שמה שקורה ביומיים הראשונים זה מה שקובע. קרב צמרת בין שני הראשונים - וכבר אחרי יומיים רוני הוביל עלי ביתרון מבטיח. כל הניסיונות שלי לצמצם עד עכשיו לא הועילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 06, 2016 10:31 am 
Hall of Famer

חייב להגיד שאני קצת מופתע מהעובדה שאני בדרך לניצחון שני, היה לי הרבה מזל (עד עכשיו) עם בחירות סוף הדראפט שלי, דריק רוז, מרקוס מוריס, רודני הוד ואמביד בהחלט מספקים את הסחורה בינתיים, שלא לדבר על קאזינס, פריק ולילארד. אם רק דריימונד גרין יפסיק לנגר אני בכלל אהיה מאושר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 07, 2016 8:28 am 
Junior

וואו הקבוצה שלי מזעזעת... אני לא יודע איך לצאת מזה :)

אל הורפורד פשוט לא קיים העונה (גם שהיה בריא), אין לי כמעט כוכבים (רק ווסטברוק) ואני פשוט מובס בכל קטגוריה כבר שבוע שני רצוף.
אין שום מציאות בשחקנים החופשיים... מחכה לי עונה קשה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 07, 2016 9:05 am 
Hall of Famer

sheky כתב:
וואו הקבוצה שלי מזעזעת... אני לא יודע איך לצאת מזה :)

אל הורפורד פשוט לא קיים העונה (גם שהיה בריא), אין לי כמעט כוכבים (רק ווסטברוק) ואני פשוט מובס בכל קטגוריה כבר שבוע שני רצוף.
אין שום מציאות בשחקנים החופשיים... מחכה לי עונה קשה

הפתרון (הזמני לפחות) זו רוטציה, אם השחקנים המרכזיים שלך לא מספקים את הסחורה בינתיים, תחליף כל יום את 1-2-3 השחקנים הכי חלשים שלך בשחקנים שמשחקים באותו לילה (רצוי כאלו שיש להם מץ'-אפ נוח או הזדמנות להרבה דקות בגלל פציעות) וכך תכסה חלק מהפער באיכות השחקנים באמצעות כמות של משחקים. זה גם ייתן לך צ'אנס טוב יותר לתפוס מציאות מהשוק החופשי. בדרך כלל יש קשר די מובהק בין כמות חילופים לבין מיקום בטבלה, בטח בליגה כמו שלנו כשאין הגבלות על משחקים פר עמדה וגם ההגבלה על החילופים היא לא מאוד רצינית (250 לעונה).

חוץ מזה, אני חולק עלייך שאין מציאות בשוק החופשי, ברור שלא תמצא שם עוד ווסטברוק או תחליף הולם להורפורד, אבל בהחלט אפשר למצוא שם עזרה איכותית בקטגוריות ספציפיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 07, 2016 5:59 pm 
Sophomore

מוק לקח לי את השלשות בשלשה אחת את החסימות בחסימה אחת ואת אחוזי השדה ב 0.02 אחוז, הכל ביום האחרון בזכות דווין בוקר ובאשמת צ'נדלר פארסונס וה 0 מ 8 שלו
סעמק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 08, 2016 12:46 pm 
Junior

שכחת לציין שמוק גם הוביל עליך כל השבוע :men:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 10, 2016 10:08 pm 
Freshman

למי שצריך ריבאונדים/חסימות,אני מחפש טרייד על דיאנדרה ג'ורדן...אני צריך אסיסטים/שלשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 14, 2016 1:46 pm 
Hall of Famer

ידעתי שהייתי צריך לפרוש בשיא...

הפסד ראשון השבוע לג'ק פלאש של יואב במץ' אפ שבו כל הקטגוריות (פרט לעונשין שם יואב ניצח ב-6.4% למרות שבוע לא רע שלי) היו צמודות ובמיוחד חסימות אותן יואב ניצח ב-2 הפרש אחרי שהקדים אותי בהרמה של קנת' פאריד ללילה האחרון, כשפאריד נתן 4 בלוקים והכריע את המץ' אפ. למרות ההפסד, שני הניצחונות הקודמים הספיקו לי כדי לשמור על המקום הראשון בפער של ניצחון אחד מצ'ונסי ומוק, אבל העונה עוד ארוכה. בשבוע הקרוב-קרב קצוות מול עודד שסוחב לו כרגע 2 פצועים בסגל (ג'קסון וביל) ומג'עג'ע בינתיים במקום הלפני אחרון אחרי שקיבל 7-2 בראש ממוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 21, 2016 12:25 pm 
מנהל פורום

ובקרב הקצוות המדובר, אני מצליח להחזיק את הנצחון בשיניים.
לאורך כל השבוע הובלתי די בביטחה, כשרוני הולך ומכרסם את הפער יום אחרי יום.
בשישי הוא כבר הפך את הקערה, וחששתי שהשבוע הזה הולך להסתיים שוב במפח נפש של איזה 6-3.
למזלי ביומיים האחרונים החבר'ה שלי התעשתו. והצליחו שוב להפוך את הקערה על פיה.
ערב ריב' מצוין העביר את הקטגוריה אליי, ורק ערב נדיר של דמרקוס עם 3 שלשות, השאיר את השלשות אצל רוני וקבע נצחון ראשון העונה, 4-5 לקורבס.

השבוע קרב תחתית נגד קליבלנד, שמקבלי חזרה את הורפורד, ומקבלי שבוע חזק עם 4 משחקים של ווסטברוק-ויגינס-בלדסו אל מול שבוע פחות חזק אצלי, עם 4 משחקים של ווייטסייד-ביל-דאנג'לו.
יהיה מעניין!!

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 27, 2016 11:33 am 
Sophomore

צמוד צמוד בקרב ביני לבין אלון
עבר עליי שבוע קשה עם פציעות של פול ג'ורג' וג'וליוס רנדל וגם עשיתי טעות וחשבתי שג'ורג' ישחק בששי ולא החלפתי אותו בשחקן אחר (מארקוס סמארט שדווקא נתן משחק טוב)
והיום לפני המשחק האחרון לשבוע המצב הוא:

שוויון באסיסטים, הפרש של 3 שלשות, 3 חטיפות, 5 איבודים, ו 0.08 אחוז מהעונשין.

שיהיה בהצלחה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 27, 2016 12:31 pm 
Hall of Famer

גם ביני ובין דוג די צמוד, כרגע 6-3 לטובתי, אבל הפער באיבודים הוא רק 1 (לטובתי) כשגם בנקודות (46 לטובתי) וריבאונד (35 לטובתי) הפער לא בלתי מחיר בהתחשב בעובדה שלדוג יש שני משחקים יותר הלילה כולל אנתוני דיוויס במץ'-אפ נוח במיוחד מול דאלאס, דיאנדרה ג'ורדן וכריס פול מול אינדיאנה ודארן קוליסון מול ברוקלין. בצד שלי, נקווה שהמץ'-אפים הנוחים של לילארד (מול יוסטון), הפריק (מול אורלנדו) וקאזינס (מול ברוקלין) יעזרו לי לשמור על היתרון שלי, ושחסרון שני המשחקים ייתן לי לשמור גם על האיבודים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 30, 2016 9:26 am 
Junior

כושילירבאק

לא רק שיש לי קבוצה פח, עכשיו גם קונולי מצטרף לפייבורס בפצועים.
כיף בהפועל קליבלנד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 30, 2016 2:22 pm 
מנהל פורום

לא יכל להצטרף בשבוע הקודם??
אולי הייתי מצליח לנצח בפער קצת יותר מעניין...

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2016 9:04 am 
Hall of Famer

נו, מה אתם יודעים, 5 שלשות של מרקוס מוריס ו-4 של דמרקוס קאזינס נותנים לי ניצחון פוקסיונרי של השנייה האחרונה על הנסיכות של צ'ונסי 5-4, חוץ מאחוזי שדה (לטובתי) ואחוזי עונשין (לצ'ונסי) כל הקטגוריות היו צמודות מאוד, במיוחד השלשות (1 לטובתי), אבל גם חטיפות (4 לטובתי) ואיבודים (3 לצ'ונסי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 05, 2016 9:39 am 
Sophomore

אני עשיתי טעות הלילה
לפני הלילה הייתי חסימה אחת פחות ושני איבודים פחות מהמפלצות של איתי, היה לי חילוף אחד לעשות ולא כל כך מצאתי מי שיעשה חסימות לקחתי בסוף את מאריס ספייטס.
בסוף המצב באיבודים וחסימות נשאר אותו דבר אבל מה שלא שמתי לב זה שאני בסך הכל בפיגור של 10 אסיסטים, וסגרתי את הפער עד אסיסט אחד. אם במקום ספייטס הייתי לוקח שחקן שהיה מוסר אסיסט אחד הייתי משווה את הקטגוריה וכמובן שעם שניים הייתי לוקח אותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 18 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה