סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אפריל 29, 2024 11:19 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 33 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: דילמת הרכז
הודעהפורסם: א' פברואר 09, 2014 7:14 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אז, את מי אתם לוקחים כקיפר?

רכז א': 21.5 נק', 42.6% מהשדה, 85.3% מהקו, 1.7 שלשות, 3.1 ריב', 6.3 אס', 1.3 חט', 0.3 חס', 2.7 איב'.
רכז ב': 20.1 נק', 44.4% מהשדה, 86.6% מהקו, 1.9 שלשות, 2.8 ריב', 6.2 אס', 1.3 חט', 0 חס', 2.7 איב'.
רכז ג': 20.4 נק', 51.1% מהשדה, 78% מהקו, 1.5 שלשות, 3.6 ריב', 6.1 אס', 1.4 חט', 0.2 חס', 2.9 איב'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: דילמת הרכז
הודעהפורסם: א' פברואר 09, 2014 7:33 pm 
Junior

תוסיף גם גיל, תוסיף כמות האפסייד, תוסיף כמות דקות למשחק או בכלל סיטואציה רלוונטית בקבוצה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 09, 2014 7:40 pm 
Junior

כשמוסיפים את הנתונים שרן אמר אז חייבים לקחת את א.
הבעיה עם ב' שהוא היחיד שאין לו סטאטוס SG, אבל נראה לי שהסיטואציה שלו יותר טובה (ויותר צעיר) מ-ג', אחרי שהכוכב שלצד ג' יחזור

עדיין חושב שאתה צריך לקחת שניים מהם (אולי אפילו את כל השלושה), אבל יש לך פטיש לטורקי גדול ולנוח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 09, 2014 10:14 pm 
Hall of Famer

האמת היא ש-א' הוא הקיפר היותר וודאי (מצד שני, הוא כנראה הסיכון פציעות היותר גדול מבין השלושה) והדילמה היא האם להוסיף לו את ב', ג' או שניהם, אבל סתם הבאתי את זה כדי להראות עד כמה הסטטיסטיקות שלהם דומות, די מדהים למען האמת, בטח ובטח לאור הציפיות בתחילת העונה.

נוח בכלל לא נמצא אצלי, בשום ליגה, לא ממש סומך עליו שישאר בריא. לגבי קאנטר, אני מאוד מחזיק ממנו כשחקם פנטזי וחושב שעם מאמן נורמלי הוא כבר עכשיו היה שחקן של 15-18 נק' ו-8-9 ריב' לפחות, והוא גם מראה יכולת כזו כשהוא משחק, אבל קורבין פשוט נהנה כנראה להתעלל בילד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 10, 2014 3:08 pm 
Junior

אכן מעניין מאוד כמה הסטט' שלהם דומות למעט האחוזים.
בכלל אלה שלושה שחקנים עם סגנון משחק די דומה - פוינט סקורר שאוהב בעיקר לתקוף את הטבעת.

אבל גם אתה רוני יודע שאין פה באמת דילמת רכז.. אולי יש דילמה לאיזה רכז להעניק את תואר הרכז המצטיין שלך לעונה זו. מעבר לזה, תומאס לא באמת חומר קיפר לעתיד, לדעתי יהפוך לשחקן שישי בקינגס כבר בעונה הבאה. יהיה שחקן שישי מצויין, אבל רכז ראשון לקבוצה רצינית הוא עדיין לא, וספק אם אי פעם יהיה כי סגנון המשחק שלו הרבה יותר מתאים לאינסטנט אופנס מהספסל מאשר לנהל התקפות 38 דקות בערב.
אם מתעקשים לדבר מעכשיו על הקיפרים לעונה הבאה.. אז אני מניח שאם העונה הייתה נגמרת מחר, ורישום הקיפרים מחרתיים - אז היה לך חתיכת כאב ראש לבחור אחד מבין דראגיץ'/באטום/ואלנצ'יונאס.
אני הייתי הולך על הצורפתי סביר להניח.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 10, 2014 3:41 pm 
Sophomore

לפני שבדקתי מי השחקנים ועל סמך הסטטיסקיה בלבד העדפתי את ג.
אחרי שאני יודע מי הם, אני מסכים עם צ'ונסי, תחמאס לא אופציה ראלית. את קיירי ברור שתשאיר והשאלה היא לגבי דרגיץ' או באטום. ואלאנצ'יונאס בעיני לא באותה רמה אז ההחלטה לגביו יותר קלה.
כרגע דרגי'ץ בעיני עדיף על באטום אבל זה יכול להשתנות, אכן החלטה קשה.

ד"א אם מסתכלים על הסטטיסטיקה רק של החודש האחרון היתרון שלו גדל, כך שעידן שרשם שהסטטיסטיקה תרד כשבלדסו יחזור כנראה צודק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 10, 2014 8:08 pm 
Hall of Famer

צ'ונס, רק אחד לבחור? יש לי כרגע את אירווינג, לאב, אולדריג' וג'ורג' נעולים (היה לי גם את ביג גיי אל עד שלקחתי הימור שלפחות כרגע נראה בלתי משתלם בעליל, אבל כמו שכתבתי, אני מאמין שהטורקי בסוף יהיה מפלצת פנטזי בסיטואציה הנכונה עם המאמן הנכון). מכאן יש לי עוד 2 עמדות למלא כשהמובילים עליהן כרגע זה דראגיץ' ובאטום, אבל ואלנצ'יונאס בהחלט מתחרה איתם וגם חבר'ה כמו קאנטר, תומאס או אפילו טרנס ג'ונס יכולים להוות תחרות אם הם ינחתו בסיטואציה המתאימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 10, 2014 9:17 pm 
Junior

יש הרבה במה שרוני אומר. קנטר וואלנצ'יונאס הם בחירות אפסייד רציניות.
אני עדיין לא מצליח להבין מה קורבין עושה ביוטה. אם גם כך הוא הצליח להפוך אותם לקבוצה הגרועה בליגה (ומבחינת חומר שחקנים הם ממש לא) לפחות שהיה מפתח את הכישרונות הצעירים. בינתיים הוא הרג את קאנטר והשותף שלו לפרונט קורט ממש לא פרץ השנה.

לי בכל אופן ברור שבסופו של תהליך הם יהיו שניים מהסנטרים הטובים בליגה. אבל דראגיץ' שנכון להיום הוא הרכז בכושר הטוב בליגה (הרבה יותר מקיירי למשל) ובאטום האולאראונדר יוצרים בהחלט חתיכת דילמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 10, 2014 9:53 pm 
Junior

אגב אחרי שקטלו את תומאס אף אחד לא הזכיר שחקן שנותן מספרים יותר טובים מבאטום בינתיים - אפללו
זה דיון לפורום השני אבל לא רואה סיבה שיעבירו אותו - חוזה טוב, משחק נהדר, שנה הבאה עם ווצביץ, האריס, אולידפו ובחירה גבוהה יגמרו לאורלנדו תירוצי הטנקינג וילכו יחד איתו לפלייאוף. גם חלק מהטריידים (דטרויט) לא יפגעו בו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 10, 2014 10:01 pm 
Junior

כן רוני, התלבלבתי, אתה יכול לשמור על שניים מהם.. אבל אתה יודע שאין סיכוי שתוותר על באטום, לא משנה כמה תחרטט אותנו כאן :)
החמישייה שלך סגורה ועל זה אני מוכן להתערב עם כל אחד כאן.. השאלה הפתוחה זה השחקן השישי, דראגיץ' או ולנצ'יונאס. השאר לא חומר לקיפרים.

מוק, אם תסתכל על מאזן המשחקים שלהם תבין טוב מאוד מה קורבין עושה. הוא מנסה לנצח משחקים.
עם כל ההערכה שלנו לקאנטר וכמה שכולנו מחזיקים מהפוטנציאל שלו, העובדה היא שכל עוד הוא היה בחמישייה הג'אז היו מזעזעים וקיבלו בראש. מאז שפייבורס עבר לסנטר ומרווין וויליאמס נכנס לחמישייה הג'אז משחקים כדורסל לא רע ומחזיקים מאזן באיזור החמישים אחוז.
קאנטר מזעזע הגנתית בינתיים. מזעזע אבל, לא משהו ברמות של ביג-אל שביוטה סבלו, כמה רמות זעזוע גבוהות יותר. קורבין מנסה כרגע לחנך אותו וללמד אותו שבלי לשחק הגנה ובלי ללמוד לשחק הגנה הוא לא יקבל דקות.
שייצאו לו השטיקים מהראש שב-NBA אם אתה שחקן התקפי טוב מספיק אז מותר לך לא לעשות הגנה. יש שחקנים כאלה שמותר להם, אבל לסנטרים אסור לקחת יום חופשי בהגנה, ובלי קשר, אם אפשר לנסות ללמד אותו לשחק הגנה אז אין סיבה שלא ינסו. זה יכול להיות רק לטובת הפרנצ'ייז סדרת החינוך שקורבין עושה לו (ראיתי לא פעם ולא פעמיים את קורבין "עושה בלאט". טעות של קאנטר בהגנה, או חוסר השקעה, והוא ישר עף לספסל).
אין ספק שזה גם בתמיכה של ההנהלה. מאמן עם הרזומה והמעמד של קורבין לא היה "מתעלל" בפוטנציאל צעיר, בטח לא בעונה מפסידה, ללא גיבוי של ההנהלה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 10, 2014 11:29 pm 
Sophomore

זה יכול להיות שבמקרה בערך באותו הזמן שהם התחילו לנצח גם ברק חזר מהפציעה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 10, 2014 11:47 pm 
Junior

ברק הפסיד 12 משחקים. קאנטר המשיך לפתוח והג'אז המשיכו להפסיד ולהיראות בושה. קצת אחר כך מרווין נכנס להרכב, הם התחילו לשחק קצת מהר יותר ולא כדורים לפוסט בתורות לקאנטר ופייבורס, ומאז התחילו לנצח אבל אולי יותר חשוב - להיות קבוצה שאפשר לצפות בה. כשפייבורס וקאנטר שיחקו יחד בחמישייה זה היה בלתי ניתן לצפייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 03, 2017 11:46 am 
Hall of Famer

אני חושב שזה זמן מצוין להקפיץ את הת'רד הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 03, 2017 12:22 pm 
Junior

א. מאי זה לא זמן טוב להקפיץ שרשור פנטזי. גם לא ספטמבר. זה פשוט הקריזי גמילה קופצים.
ב. אין לך באמת התלבטויות בסגל. זה חייב להיות טיג, קיירי, קראודר, גריפין, טאונס, גובר, הילד.
ג. אני יודע שאתה חושב על קוליסון. הבעיה שקוליסון בסקרמנטו.
ד. לא רואה באמת התלבטויות בליגה. בפורמט של 6 קיפרים. (אפשר אפילו לפרט, כי משעמם לי ויש לי דברים שאני כן אמור לעשות. ואני גם בקריז)
התלבטויות שיהיו: מוק יתלבט מי בסמול - קליי\גורדון.
צ'אנסי יתלבט בין ג'ונאס\קמינסקי\קאולי בסנטר.
אלון יזרום עם הבחירה של יוטה בין פייבורס להיל כשחקן שישי
ה. צ'אנסי יתלבט שוב אם לדחוף שוב למעבר ל-5 קיפרים, לבין החשש שמוק יבין שמהלך כזה דווקא לטובתו כי הוא יכול להשתמש בקליי+הרכז החלש יותר כדי לשדרג עמדה (למשל, 2 רכזים וקליי על ווסטברוק, רכז+קליי+בוגי על טאונס, רכז+קליי על באטלר וכו')
ו. מוק לא יבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 03, 2017 12:59 pm 
Hall of Famer

וווווששששששש.... בום!

זו הייתה הפואנטה של ההקפצה שעברה לך מעל הראש והתנפצה אל חומות הפורום.

שים לב לדיון המקורי, ושים לב מה אנשים כאן כתבו על איזייה תומאס. אחרי שתעשה את זה, לך תראה מה איזייה תומאס, לא חומר לקיפר אליבא דצ'ונסי, עשה העונה באופן כללי וספציפית הלילה לוויזארדס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 03, 2017 1:50 pm 
Junior

היי זה לא רק אני שפסל את אייזיאה, כולם כאן פסלו אותו כקיפר. כולל אותך שעשית את הבחירה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 03, 2017 2:14 pm 
Hall of Famer

מסכים בעיקרון, אבל אני לפחות התלבטתי בקשר אליו, אתה ואלון פסלתם אותו לגמרי (ושיהיה ברור-אני לגמרי מבין למה כי כמובן שגם אני פסלתי אותו בסוף). סתם נזכרתי בזה פתאום וזה שעשע אותי.

אם כבר, עכשיו השאלה המעניינת, בפרספקטיבה של 3 שנים אחורה, היא האם אירווינג או תומאס הם אופציה א', כשברור שדראגיץ' שלישי במרחק גדול. אירווינג עדיין צעיר ב-3 שנים, אבל בשנתיים האחרונות תומאס היה אופציית הפנטזי העדיפה בפער לא קטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 03, 2017 2:17 pm 
Junior

אני חושב שהיום הייתי הולך על תומאס ללא שאלה. קודם כל בגלל המספרים של השנים האחרונות. שנית בגלל שלפחות כרגע (אולי זה ישתנה בקיץ) תומאס הוא מספר 1 בקבוצה שלו ללא עוררין וקיירי מאחורי לברון. זה משפיע כמובן דרמטית על כמות ההזדמנויות ששחקן בכלל יכול לקבל בשביל לשפר את המספרים שלו.
יתרון שלישי לתומאס ואולי הקריטי מכולם זה עבר הפציעות של קיירי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 03, 2017 2:22 pm 
Junior

היה ברור שאיזיאה יפרוץ כי בקיץ מסרתי אותו כתוספת בעסקה על גריק
שנה אחרי שמסרתי את גריק בתוספת על ג׳ורג.
תכלס עם פחות חפזון הייתי עכשו עם איזיאה, באטלר, גריק, טרנר, פורזניגיס

אחרי שבכינו מספיק,
ההבדל שראינו את קוליסון כרכז פותח והוא לא מקיים מספיק ולא צעיר מספיק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 03, 2017 2:24 pm 
Junior

ובקשר להתלבטויות שהציג עידן - אני לא רואה סיטואציה שלא אקח את יונאס. אין ספק שהוא הסנטר הכי כשרוני אצלי והוא צבר מספיק ניסיון כדי לממש בשנה-שנתיים הקרובות את האימרה הידועה שסנטרים פורצים באמת בגיל מאוחר.

מוק לא יוותר על קליי בשביל גורדון. נשמע לי הזוי בכלל לחשוב על זה כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 03, 2017 2:33 pm 
Junior

לא חושב שזה כזה הזוי. לא יותר מקוליסון על פני טיג.
הרי שחקנים נותנים פריצה עיקרית אחרי שלוש ארבע שנים וסוף סוף יש סיטואציה בריאה באורלנדו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 03, 2017 3:43 pm 
Sophomore

אני עדיין חושב שתומאס גבולי בתור קיפר, הוא נמוך מדי. עדיף לך דראגיץ'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 05, 2017 1:10 am 
מנהל פורום

אלון כתב:

1+

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 05, 2017 2:12 pm 
Junior

בNBA זה תמיד עניין של סיטואציות ןתומאס היה נראה כמו שחקן שלא יתנו לו צ'אנס בגלל העדר הגובה והועבדה שהוא הוסב לעמדת הרכז.
מספיק להביט איך בעונה אחת קיפרים כמו ארינאס או לוסון הפכו לאוויר. עונת ספסל אחת משנה את הקריירה לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 6:48 pm 
Junior

עודד וולפסון כתב:
אלון כתב:

1+

מסכן עודד, מקבל את מרקל פולץ על הראש של איזיאה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 33 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה