סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 3:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 97 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 23, 2017 10:40 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
שבוע ראשון וניצחון דחוק ראשון על הקבוצה של שקי 5-4. אז קיבלתי חתיכת הנחה עם הפציעה שגמרה לגורדון הייוורד את העונה, בלעדיה יש מצב שהייתי מפסיד השבוע, אבל אלו החיים. פתיחת עונה אדירה של אנתוני דיוויס וטובה (פחות או יותר) של ג'ורג', קונלי, פורנייה ודרוזן עשו את העבודה בשבילי ופיצו על שבוע חלש של לאורי ורוב השחקנים המשלימים שלי. בסך הכל אף קטגוריה לא הייתה צמודה במיוחד פרט לאחוזי שדה שהלכו לשקי על הקשקש (43.6-43.7). עוד נקודה מעניינת-שבוע מטורף לשקי בעונשין, לא זוכר מתי ראיתי קבוצה מסיימת שבוע עם יותר מ-88%, אין ספק שסטפ קארי מוכיח את עצמו יפה.

בשבוע הקרוב אני מול הדרקונים של אלון שמגיעים אחרי הפסד 5-4 לקבוצה של דניאל על חודן של שתי שלשות. אם היינו נפגשים השבוע הייתי מנצח 6-3, אבל השבוע יש לו את דוראנט וקליי עם 4 משחקים כ"א כשאצלי היחיד מהבכירים עם 4 זה קונלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 23, 2017 10:56 am 
Sophomore

למה לא מודיעים לפני שהשבוע נגמר ?
טוב שבוע ראשון והתחלה פושרת מאוד כמו שרוני כבר ציין. דוראנט מפתיע עם 66% מהעונשין, אבל גם 14 חסימות ו19 איבודים כל זה בשלושה משחקים. התבזבזו לי איזה יומיים עם מירוטיץ' בהתחלה, איתו או בלי ההרחקה של מקקולום הייתי לוקח את השלשות כנראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 23, 2017 3:12 pm 
Junior

כמות הפציעות שלי בליגה הזו היא בלתי סבירה בעליל. מדהים שיצאתי מנצח מהשבוע הזה.
מול הדוג לא נראה לי שיהיה לי את המזל הזה אם הפצועים לא יחזרו השבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 23, 2017 3:13 pm 
Sophomore

אני הובסתי על ידי הביסטס שהיה להם שבוע מושלם. גם עם קוואי הייתי בטח מפסיד אבל בלעדיו לא היה לי שום סיכוי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 23, 2017 3:28 pm 
Hall of Famer

אני סוג של מתנה למי שמתמודד איתי. גם כך הייתה לי קבוצה לא משהו ועכשיו עם הפציעות של פול ושל דניס סמית׳ (ביחד עם רונדו שלקחתי בדראפט) המצב בכלל רע. הפסדתי 3-6 כשברוב הקטגוריות לא הייתי קרוב. לצ׳ונסי יש סגל מצוין עם דגש (לפחות ממה ששמתי לב) על אולאראונדים בעמדות 3-4, כך שאני לא רואה הרבה סיכוי. ניסיתי לבדוק (יש דרך מהירה לעשות את זה) ונדמה לי שהייתי לוקח 2 נק׳ מולו השבוע. מביך קצת.
עדיין - נחמד. נדמה לי שאני מבין קצת יותר טוב את המשחק.

חבל רק שאין דראפט מחדש בכל חודש או חודשיים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 24, 2017 9:08 am 
מנהל פורום

תחילת עונה מגעגעת משהו אצלי
הריב' והשדה אצלי כצפוי, אבל בשבוע הראשון החוסמים שלי סירבו לחסום משום מה, ונתנו למוק את הקטגוריה על מגש כסף, על אף הפציעה של צדלבן.
רק היום יש לי 7 חסימות, לעומת 13 בכל השבוע שעבר...

מצד שני, מה לי כי אלין
אני עדיין בוחן את השטח, ואפילו לא עשיתי חילוף בודד, בעוד מוק עבד יפה
אני מניח שאני אתקדם יותר ככל שיחלוף הזמן

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 30, 2017 10:38 am 
מנהל פורום

שבוע שני - אותן זמירות
רק שהפעם בנוסף לפאסיביות שלי, חצי קבוצה שלי פצועה (בנוסף ללוין, פייטון, רדיק וג'ורג' היל גם החסירו לא מעט)
אתמול עשיתי חילוף ראשון, וכמובן אחרי שהוצאתי את וילסון צ'אנדלר מההרכב, הוא הגיב במשחק הכי טוב של העונה.
בסיכומו של יום 7-2 לחיות, שנראים בינתיים מרשים מאוד

והנה מתחיל שבוע חדש, ואני צריך להתחיל לשחק כמו שצריך, אם אני לא רוצה שהליגה תברח לי יותר מידי...

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 30, 2017 10:51 am 
Hall of Famer

אז אחרי שבשבוע הראשון הרווחתי מהפציעה של הייוורד שהביאה לי ניצחון דחוק, הפעם הפציעה של אנתוני דיוויס עלתה לי בהפסד דחוק 4-5 לאלון. אלון שדד ממני בלילה האחרון את השלשות על חודה של שלשה אחת, אני גנבתי לו את העונשין אחרי שהוא הוביל לילה קודם. חוץ משתי הקטגוריות האלו, רק האסיסטים היו צמודים (5 לטובתי). המצטיינים שלי הם אוון פורנייה (25.3 נק' באחוזים אדירים עם תרומה יפה בשלשות, ריבאונד, אסיסטים וחטיפות), דרוזן (כנ"ל, אבל עם אחוזים משמעותית פחות טובים), ווסלי מתיוז שמשחזר ימיו כפורטלנד וגם סאבוניס ג'וניור עם אחלה שבוע בלי מיילס טרנר על הראש שלו. בצד השלילי, אנתוני דיוויס נפצע והחמיץ שני משחקים, לאורי ממשיך את פתיחת העונה החלשה שלו, וגם קונלי ופול ג'ורג' לא בדיוק מברירים בינתיים.

בשבוע הקרוב יש לי את ג'ק פלאש של יואב שנראה שישחקו השבוע בלי קוואי ואולי גם בלי בלדסו, בהתאם להתפתחויות הטרייד שלו. כך או כך, זה נראה כמו צ'אנס טוב להשיג כמה נקודות יחסית קלות, כשגם הלו"ז שלי די סבבה, 4 משחקים לכל הבכירים שלי חוץ מג'ורג', ליואב יש רק את וול עם 4 (וקוואי, שבחוץ בינתיים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 30, 2017 5:22 pm 
Sophomore

קשה לנצח בלי קואי בלי בלדסו ועכשי וגם בלי אריק גורדון. כנראה שהעונה הזו לא תהיה כל כך מוצלחת.

רוני מאיפה אתה לוקח את הנתונים על כמה משחקים יהיו השבוע לכל שחקן ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 30, 2017 9:27 pm 
Hall of Famer

כשאתה בדף של הקבוצה שלך, או כל קבוצה אחרת, תלחץ על Opponents.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 06, 2017 11:00 am 
Sophomore

לא מאמין שהצלחתי לנצח את השבוע הזה עם שחקן אחד פצוע, אחד לא משחק בגלל דלקת בבלוטת החשק ועד שניים מושבתים ביום האחרון והקריטי של השבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 08, 2017 2:39 am 
Hall of Famer

yoya כתב:
לא מאמין שהצלחתי לנצח את השבוע הזה עם שחקן אחד פצוע, אחד לא משחק בגלל דלקת בבלוטת החשק ועד שניים מושבתים ביום האחרון והקריטי של השבוע.

מי אתה שם? אם ניצחת אותי אז אולי זה לא הישג גדול :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 20, 2017 11:09 am 
Junior

שבוע של תותחופלצת! 9-0 ועליה למקום השני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 20, 2017 12:38 pm 
Hall of Famer

גם אני עם ניצחון איכותי 8-1 על דוג מה שמספיק לי כדי לעלות למקום השלישי, הייתי במרחק 3 חסימות מלסיים עם 9-0 עגול (אבל מצד שני, את האיבודים ניצחתי רק ב-2 ואת השלשות רק ב-5). השבוע אני במץ'-אפ צמרת מול צ'ונסי, מצד אחד הלו"ז נוטה קצת לטובתי אבל הפציעה של קונלי שבחוץ לעוד איזה שבועיים לפחות והכושר הבינוני של הגבה ופול ג'ורג' לאחרונה יהפכו את המשימה לדי קשה, אני חוזה ניצחון לא צמוד מדי לנסיכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 20, 2017 3:09 pm 
Junior

אני לא רלוונטי השנה. כבר אחרי הדראפט היה לי ברור שיש לי חרא קבוצה. לא ברור איך בחרתי אותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 20, 2017 5:52 pm 
Hall of Famer

אני הצלחתי לעלות למקום הלפני אחרון. הישג צנוע (ושביר) :)
הפסדתי 5-3 והייתי פחות רחוק מהרגיל בקטגוריות שבהן הפסדתי.
מצד אחד התקדמות מסוימת. מצד שני, אני מתמודד בשלושת השבועות הקרובים מול מקומות 5, 4 ו-2.
שיהיה לי בהצלחה...

יש לי הרגשה שקצת כמו הליגה האמיתית, גם הליגה הזו מתחילה לתפוס כיוון.
האם בפלייאוף ממשיכים עם מספר הנקודות שהיה או מתחילים fresh?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2017 10:11 am 
Sophomore

עם כל הפציעות אני נאלץ לעשות הרבה חילופים מה שלא תמיד מצליח..
אני לא בכיוון באופן כללי והחופש תמרון די קטן. נקווה שאצליח לשנות משהו או שקאווי יחזור סופ סוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 25, 2017 5:22 pm 
Hall of Famer

אני חשבתי שהשתפרתי אבל התבדיתי. מסתבר גם שאיפשהו בהתחלה וויתרתי על וויל ברטון מדנבר וזו הייתה טעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 25, 2017 9:54 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
אני חשבתי שהשתפרתי אבל התבדיתי. מסתבר גם שאיפשהו בהתחלה וויתרתי על וויל ברטון מדנבר וזו הייתה טעות.

אתה צריך להיות קצת יותר עם היד על הדופק לגבי השחקנים שלך, כשאתה בודק סטטיסטיקות ממוצעות לקבוצה בחיתוך לפי שבוע אחרון או שבועיים אחרונים, כל מי שמקבל דירוג current של מתחת ל-100 צריך להתחיל לשים לב אליו וכל מי שמתחת לדירוג 120-130 צריך כבר לשקול ברצינות להפוך לעמדת רוטציה. יש לנו בסך הכל 156 שחקנים בסגלים הפעילים בליגה, אם נניח שלכל שחקן יש עמדת רוטציה אחת (לחלק יש גם יותר מזה), זה אומר שכל שחקן שהוא מתחת לדירוג 100 שנשאר אצלך קבוע בסגל עלול להיות חסרון וכל מי שמתחת ל-120-130 זה כבר כנראה חסרון די משמעותי וצריך סיבה ממש טובה כדי להשאיר אותו בסגל. הדוגמה הכי בולטת אצלך-קלי אוברה כבר הרבה זמן בכלל לא בכושר, מדורג 196 במספרים ממוצעים לשבועיים האחרונים ו-207 לשבוע האחרון, הוא גם לא מקבל המון דקות ולא היה אף פעם סטאד רציני, לא רואה סיבה להשאיר אותו בסגל.

אז נכון שלפעמים יש חריגים, שחקנים שהדירוג שלהם יורד בגלל, נניח, שהם מאבדים המון וקולעים באחוז נוראי מהשדה, אבל אם במקרה אלו שתי קטגוריות שהחלטת לעשות עליהן פאנט ואתה מחליט שתחיה עם החסרון הזה כדי להרוויח במקומות אחרים, אז זו החלטה סבירה, אבל לא אמורים להיות לך יותר מ-1-2 כאלו בסגל לכל היותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 27, 2017 5:02 am 
Hall of Famer

חוגג ניצחון ראשון אם כי זה קרה בעיקר בגלל שלדניאל היו הרבה פצועים..
העפתי את אוברה וגם את טאקר ועכשיו מנסה להבין מה אני עושה עם דניס סמית׳ ג׳וניור (מישהו מוכן להציע משהו מעניין תמורת האפסייד שלו?) ועם הפציעה של רונדה שמאוד חיבבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 04, 2017 10:46 am 
Hall of Famer

ניצחון שני, הפעם על רוני, ש״אשם״ לחלוטין בזה, בכך שהוא עוזר לי להבין איך המשחק עובד ומאפשר לי להתייעץ.
רוב השבוע הוא הוביל וממש בדקות האחרונות (תוך כדי שאני צופה בלייב, חוויה ממש משונה לראות משחק ולהתעניין יותר האם שחקן מסוים יקלע ולא בתוצאה או לקוות ששחקנים מסוימים שמשחקים אחד מול השני יצליחו ואחרים לא), קוזמה ופול הפגיזו משלוש והביאו לנצחון בשתי קטגוריות, שלשות ונקודות, שבהן פיגרתי עד אותו רגע. גם האסיסטים היה צמוד מאוד וגם פה פול סייע. קלרקסון, לעומת זאת, ניגר והחטיא שלשות די חופשיות. היה לי המון מזל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 04, 2017 1:15 pm 
Hall of Famer

קודם כל מברוק על הניצחון, אבל אני לא יכול לקחת את הקרדיט, זה כבר מגיע לפציעות של אנתוני דיוויס ומייק קונלי, העובדה שלאורי, דרוזן ופול ג'ורג' (מינוס אחוזי קליעה) נתנו תרומה יפה השבוע אמנם עזרה לי להחזיק ביתרון עד ללילה האחרון, אבל בסוף גם זה לא הספיק.

השבוע אני מול מוק שמגיע עם ווייטסייד פצוע. כמו שהוא בעצמו אמר, הקבוצה שלו השנה די בינונית, אז נקווה שאני אצליח לשרוד את החיסרון של דיוויס וקונלי עם תוצאה פחות או יותר מכובדת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 04, 2017 2:12 pm 
Junior

אני הפסדתי לצ'ונסי 5-4 השבוע ובכל זאת עליתי מהמקום השלישי לשני.
עקצתי את השלשות בלילה האחרון כדי לצמצם נזקים, אתמול עוד היה 6-2 ככה שאני מרגיש שיצאתי בזול :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 04, 2017 3:56 pm 
Sophomore

אני הובלתי על עודד 9 - 0 לילה לפני הסוף ...
ואז בזכות 1 מ 10 של קלארקסון והאי הופעה של טים הארדוואי ג'וניור ובזכות הופעה מעולה של אלפריד פייטון אצל עודד ניצחתי רק 5-4 וגם זה היה בזכות שתי חסימות של ברוק לופז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 11, 2017 5:33 am 
Hall of Famer

ניצחון שלישי ברציפות, גם הפעם על יריב טוב בהרבה עם שחקן מרכזי פצוע (קארי).
גם הפעם עם קטגוריה שהסתיימה פחות או יותר ברגע האחרון (קליעות עונשין של טאג׳ גיבסון שקבעו 606-605 בנק׳).
אחרי 5 הפסדים רצופים בתחילת הליגה, אני אקח את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 97 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה