סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 11:40 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 18 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סיכומי דראפט הד2הד
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 16, 2017 3:50 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
הפועל קליבלנד -
התחיל יפה עם דריימונד-סטפ במחירים ריאליים. המשיך, על הנייר, יפה מאוד עם רכישות במחירים טובים של טיג-פורטר-הייוורד-איבאקה. כל השאר זה שחקני דולר-שניים שהיחידים שיהיו שווים לדעתי סגל הם, אולי, ווסלי מתיוס ואלכס לן (ודווקא מתיוס שוחרר היום). קצת חבל בדראפט שבו היה המון ערך בשחקני הדולר-שניים.

שורה תחתונה - מסקירה כללית (אני לא הולך לעשות חישובים לכל קבוצה) אני רואה כאן שתי קטגוריות חזקות, שלשות וחטיפות, ולא מספיק בכל שאר הקטגוריות. כמובן שאם סוללת הדולר יתנו יותר ממה שאני או שיאהו חוזים להם יכולות להיות עוד קטגוריות טובות, אבל אני לא חושב שיש מספיק עם מה לעבוד, אז דרושה עירנות בווייברים כדי להעמיד קבוצה איכותית באמת.

תחזית - אין פלייאוף.

הנסיכות (שלי) -
רציתי מאוד פאנט עונשין סביב הפריק. בעיקר בגלל איך שבנוי לו"ז הפלייאוף השנה.
עודד קצת הרס לי את התוכניות עם ההתעקשות על דאנדרה ג'ורדן שהעליתי ראשון (ושני בכללי) אבל עדיין לא חשבתי לסטות מהתוכנית, בטח אחרי שהמטרה הראשית (הפריק כאמור) כן הגיע אליי כשחקן ה-12 בדראפט הזה, וכל השחקנים שרציתי למעט דאנדרה עדיין על הלוח.
ואז התחילו ההתקפלויות - רציתי את חסן, גובר ובלייק, ועודד הציע יותר ממה שהייתי מוכן לשלם.
34 שחקנים אחרי יאניס, סוף סוף לקחתי אחד נוסף - קמבה. לו"ז פלייאוף טוב ועונשין שלא מתבזבז על פאנט, התוכנית עדיין ממשיכה כי דראמונד-האוורד-קאפלה עדיין על הלוח.
אבל אז הייתה התקפלות על שרודר, קאפלה ודראמונד, ומשם השתנתה התוכנית לקצת יותר איזון, למרות שלא לגמרי יצא בסוף.
אלדרידג' ומילסאפ הגיעו במחירים טובים לדעתי כמעט אחד אחרי השני, ואחריהם התעקשתי על השניים שהכי רציתי על הלוח, סימונס וקובינגטון.
רובין לופז השלים מצבת גבוהים דלילה, אך יחד עם כל הפורוורדים שנבחרו קודם ואחרי (ג'יימס ג'ונסון, דני גרין) יש לי יותר חסימות מרוב הליגה, אבל בעיית ריבאונד קלה.
רג'י ג'קסון, ג'סטין הולידיי ובעיקר קק"פ לדעתי יהיו שווים הרבה יותר מהגרושים ששולמו או מהשחקנים שנלקחו בשלב הזה.

שורה תחתונה - חזק מאוד בחסימות-חטיפות, חזק באסיסטים-שלשות, וכנראה בינוני עד חלש באחוזים, נקודות וריבאונד. בקיצור, לא דראפט מוצלח מדי.

תחזית - גמר רביעי ברציפות.

החיות של איתי -

לילארד-לברון-קאזינס זאת התחלה של קבוצה מפחידה. העונשין של לילארד קצת מתבזבז אבל אתה מתחיל עם עמדה חזקה מאוד לשבע קטגוריות, והמחירים ממש לא היו יקרים מדי לליגת הד2הד, רק 155 לשלושתם.
הרכישה של קאפלה בהמשך גם כן הייתה מעולה, במיוחד בהתחשב שכאמור העונשין גם ככה בעייתי בגלל לברון. הטעות האחת לדעתי בדראפט הזה היה האריסון בארנס בשמונה דולר, כשהיה אפשר בשלב הזה להביא יותר ערך והתאמה לצרכי הקבוצה, אבל מצד שני אני מאמין שהוא יהיה הרבה יותר חזק השנה מהקודמת, אז אולי זה ישתלם.
קוליסון-הוד-גיי-ווייטרס רכישות מצויינות בזול בשביל השלמת הסגל לכוכבים היקרים (לא עסק פשוט. הרבה מהקבוצות שראיתי הקיץ בונות על 3 כוכבים יקרים, נשארו כמעט עם כלום לידם). אפילו ריאן אנדרסון יכול להשתלם, הוא הרבה יותר מתאים להד2הד מאשר לרוטו.

שורה תחתונה - צריך עוד קצת חסימות, גם מוסר נוסף הייתי מעדיף לראות כאן, אבל נראה לי שינצח ברוב השבועות, גם אם אלה יהיו נצחונות צמודים לרוב.
תחזית - מלחמה על הפלייאוף.

דרקוני אלון -
דוראנט-קליי-מקולום-מידלטון בהתחלה נותנים כיוון ברור לקבוצה, וגם ההמשך היה די קוהרנטי אליהם, עם פאנט אסיסטים די ברור. בברלי משתלב יפה כרכז של קבוצה כזו, כמו המחליף שלו בקליפרס שהצטרף אליו גם כאן, לו וויליאמס.
נואל-דיינג-דדמון זו מחשבה יפה לגבוהים שמשלימים את ווצ' ועם החסימות של דוראנט-קליי-מקולום אמורים להתחרות בקטגוריה הזו ברוב השבועות, אבל אני לא בטוח שהשמות הספציפיים היו הביצוע הנכון. כרגע שני הראשונים מתחילים מהספסל, והשלישי מסתובב בליגה כבר מספיק זמן, ואמנם הביא מספרים נחמדים בספרס שנה שעברה, אבל לא יודע כמה זה יתרגם בתפקיד יותר חשוב במערכת הרבה פחות מוצלחת ליד שחקנים הרבה פחות טובים.

שורה תחתונה - כנראה לא יפסיד יותר מדי שבועות בשדה-עונשין-שלשות-נקודות-חטיפות. זה כבר 5 קטגוריות חזקות מאוד, כלומר ניצחון. גם את החסימות והריבאונד אפשר לשפר או להתחרות גם ככה בחלק גדול מהשבועות.

תחזית - מקום 1-4 בעונה הסדירה וקונטנדר חזק לזהב.

ונגמר לי הכח. שמישהו ימשיך אותי מכאן או שאמשיך הלילה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: סיכומי דראפט הד2הד
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 16, 2017 4:07 pm 
Junior

חצי מילה על הבחירות שלי (הפועל קליבלנד) -
לחלוטין לא מה שתכננתי כשנכנסתי, רציתי מאוד את יאניס וגובר אבל עם יאניס התנקנקתי כשהמחיר התקרב ל80 ועם גובר גם המחיר עלה יותר ממה שרציתי בשלב בו הייתי כבר עני.
מה גם שהייתי האחרון שלקח את השחקן הראשון ובשלב שקניתי את דריימונד ואת סטפ זה היה קצת מפאניקה שלא ישארו לי שחקנים שאני מאמין בהם.

מתיוס שוחרר היום כי למען האמת הוא לא נותן לי דברים במקומות שאני צריך ובמקום זה העדפתי להמר על רוקי שאמור להיות בחמישיה של פורטלנד (אולי).
מתוך שחקני הדולר יש לי 3 רוקים שכולם אמורים להיות שחקני חמישיה ומספיק שאחד מהם יפתיע ועשיתי את שלי.
הכי מענין אותי זה דווקא מקאנן מהבולס שבשממה שקיימת שם יכול להפתיע מאוד. נראה לא רע בפריסיזן.

מסכים איתך שבשחקני הדולר רק אלכס לן אמור להיות משהו מענין, וזה יכול מאוד להקשות עלי.
מסכים עם התחזית שלך בנקודת הזמן הזאת אבל הגיע הזמן שבעונה השלישית שלי בליגה אני אכנס לפלייאוף... לא רוצה לגמור כמו קאזינס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 2:09 am 
Junior

ג'ק -
הפיינליסט של העונה שעברה, התחיל עם קניה שלא אהבתי (מישהו יופתע אם בזמן פלייאוף הפנטזי בלאדסו יהיה במנוחת טנקינג כמו בעונה שעברה?), המשיך חזק עם קאווי-וול ב-103 ביחד שזה לא נורא בכלל, והשלים שלישיית רכזים עם ג'רו הולידיי.
למעט וול, 3 הבכירים האחרים פציעים מאוד, אז לא אהבתי את הסיכון. בטח כשזה הד2הד. אם כבר אנחנו כאן אז אפרוש את משנתי - לדעתי במוד רוטו אפשר להכיל פציעות, או להמר על פציעים, יותר בקלות, כי בהד2הד התזמון שלהן, והפיזור שלהן, חשוב ביותר. שם אסור לך שהפציעות והמנוחות יהיו בפלייאוף. שם אסור לך שהפציעות יתפזרו בין השחקנים. אם קאווי מפסיד שבועיים, ואז בלאדסו מפסיד שבועיים, יש לך 4 קרבות עם חיסרון. 20% מהליגה הסדירה. ברוטו, השבועיים האלה שכל אחד הפסיד עלו לך בממוצע 15 משחקים של שניהם ביחד, שזה אפילו לא 10% מסך המשחקים של שתי העמדות שלהם, בהנחה שזו ליגה עם הגבלת משחקים על עמדות. ואתה כמובן עדיין מקבל סטטס כלשהם עם המחליפים שהצבת במקום, בעוד בהד2הד אתה לא מקבל שום דבר על קטגוריות שהפסדת בהן בגלל ששחקן של 100-8-25-20-5-5 בממוצע בשבוע היה מושבת.

שורה תחתונה - לא אוהב. לא אוהב את ההימורים על הפציעים, ולא אוהב את הגבוהים (גורטאט, ולנצ'יונאס, פייבורס, רנדל, קמינסקי) כולם פיכסה לדעתי חוץ מגורטאט שגם הוא עם אפסייד של דירוג 55 כנראה.
תחזית - בחוץ.

שואודאון מוקס -
הכל כרגיל, אין לי יותר מדי מה להגיד. כרגיל קנה הארדן, כרגיל קנה ארון גורדון, כרגיל קנה ביגמן שיהיו לו את השבועות שלו שגם שני הארדנים לא יעזרו לנצח את העונשין, כרגיל יהיה טוב בעונה הסדירה ויפסיד בפלייאוף בהזדמנות הראשונה...
האמת אבל שזה הדראפט הכי חלש שלך לדעתי בכל הדראפטים הרבים שלנו ביחד, מצטער להגיד. לא אהבתי בכלל. די ישנת בחלק האמצעי-אחרון של הדראפט, כשהיו לך מספיק מזומנים לפעול אבל לא פעלת על רבים וטובים. סקאל, פאוול, מיטשל, מכיר את הכישרון, בספק גדול אם הוא ימומש לפנטזי העונה. איליאסובה זה קצת בלה, אולי הוא יהיה נחמד בהתחלה, אבל ההוקס יחפשו למכור אותו לספסל של קבוצה אמיתית תמורת בחירת סיבוב שני בהזדמנות הראשונה שתהיה להם.
גם האירופאי האחר בסגל, מילוש, אני בספק גדול מאוד אם לא יגיע לווייבר עד חג המולד.
זה יותר מדי הימורים עם אפסייד נמוך מדי לטעמי, כשישבו וחיכו שם מניות הרבה יותר בטוחות.
בחיובי, אהבתי את הרכישות של שרודר, ריצ'רדסון ובייזמור.

תחזית כבר נתתי.

עודד קורבס -
בין הקונטנדרים החזקים כרגע. קבוצת פאנט לא רעה בכלל. גובר-דאנדרה-דוויט-מרקיז-גריפין אמורים לתת כמעט בכל שבוע את החסימות-ריבאונד-שדה.
פייטון-דראגיץ'-היל-בראדלי-לוין כשיחזור, יחד עם בלייק שאולי אפילו יהיה האסיסטיונר הבכיר בקבוצה הזו, יש כנראה תחרות על האסיסטים כמעט מול כל קבוצה.
שלשות גם לא רע כשלוין יחזור. לא מדהים אבל לדעתי יהיה באיזור ה-50% נצחונות עונתיים בקטגוריה. כנ"ל על החטיפות, שאולי יהיה קצת טוב יותר. נקודות גם משהו כזה.

שורה תחתונה - על הנייר שלי עודד מתחיל כמעט כל שבוע עם 1-3, וחמשת הקטגוריות האחרות יהיו צמודות לרוב, תלויות בהרמות השבועיות ובלו"ז הספציפי של השחקנים בכל שבוע.
תחזית - הבקיצור של השורה התחתונה, זה שלדעתי יהיה כאן ממוצע של 3-6 וכנראה BYE ברבע גמר הפלייאוף. נראה לי אפילו שינצח אותי בגמר, או שיפסיד בחצי כי הוא תמיד חסר מזל בפנטזי וחצי קבוצה שלו תיפצע.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 9:12 am 
Hall of Famer

תודה צ'ונסי, מעולה, מקווה שתספיק את שאר הקבוצות לפני תחילת העונה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 10:10 am 
Junior

אחלה סיכומים וכן די חרפתי באמצע- סוף הדראפט ואיבדתי כמה שחקנים שרציתי בגלל חוסר תשומת לב.
הם פשוט עפים על השעון מהר מדי בדראפט שלנו.
אני עדיין מאוד טוב בפורמט הזה וסביר להניח שאצליח בעונה הסדירה. מה שכן, אני צריך להפסיק להתעצל ולבנות קבוצה או לפחות לעשות טריידים על פי לו"ז פלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 3:26 pm 
מנהל פורום

לא יודע מה יהיה בפלייאוף, כי כרגיל לא בדקתי אפילו בצחוק את לו"ז הפלייאוף.
מאז הטרייד בעונה 2 שצ'ונסי דחף לי את כל נגרית העונשין+איבודים (ג'וש סמית'+הווארד+רונדו), ברחתי מפאנט עונשין כמו מאש

הפעם הגעתי עם החלטה ברורה שאני הולך על פאנט בכל הכוח.
היה לי ברור שאני רוצה 2 מארבעת הבכירים (צדלבן, גובר, דאנדרה, דראמונד) ושאני מצרף לצמד את דוויט שמדורג נמוך יותר משמעותית, אבל אם רק ישמור על המספרים של העונה שעברה, וקל וחומר אם יעלה, הוא שווה דירוג מאוד גבוה בקונספט שאני בונה/
אספתי אותו במחיר מצחיק לכל הדעות של 7 דולר
קיוויתי שאולי אצלי לקחת את לברון (הסופרסטאר שהכי מתאים לפאנט שלי) והקצבתי לו עד 45, עם מבט ל-50
ברגע שהוא קפץ מעל למחיר הזה, הפור נפל על בלייק, שנהחתי שיעלה באזור ה-30

מכאן, התחלתי לאסוף שחקנים שישלימו לי את הקטגוריות החסרות, עם ראיה שלא יפגעו יותר מידי באחוזי השדה.
פייטון ודראגיץ' הגיעו ומוקדם יחסית ויתנו אס', חט' ויחזקו את הריב' החזק גם כך, ודראגיץ' גם תורם בנקודות.
וויגינס נלקח בעיקר בציפייה ללא פחות מ-18 נק' למשחק, וגם בראדלי התאים לפרופיל.
מרקיז הימור על אפסייד שאמור להתממש, רדיק יתן כמות שלשות ונק' די מכובדת לדעתי.
וילסון צ'אנדלר תמיד אנדרייטד, ובסוף העונה נותן מספרים על כל הלוח, וג'ורג' היל סולידי מאוד. בטח ב-4 דולר
זאק לוין השארתי לסוף. היה לי ברור שאני אהיה צריך לספוג את ההיעדרות שלו, אבל אני חושב שבסופו של יום בשממה של שיקגו הוא יכול להיות התוספת שתופסת!

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 8:49 pm 
Hall of Famer

הגישה שלי הייתה הפוכה מזו של וולפסון, עברתי על לו"ז הפלייאוף, והחלטתי כמה החלטות, קודם כל לקחת רק בכירים עם לו"ז פלייאוף עמוס, שנית, להתמקד פחות בלחפש קטגוריות ספציפיות ויותר בלהשיג ערך מקסימלי לכל $ שאני מוציא. לפחות בחלק הראשון, הצלחתי לדעתי. הקבוצה עם הלו"ז הכי גרוע בפלייאוף היא מינסוטה עם סה"כ 8 משחקים (2 בשבוע 21, 3 ב-22 וב-23), כשגם וושינגטון ובוסטון עם לו"ז לא משהו בכלל (3 בכל שבוע), אז שחקנים כמו קא"ט, באטלר, וויגינס, טיג, אירווינג, וול, הורפורד, הייוורד וביל ירדו מהפרק. הקבוצות עם הלו"ז הכי טוב הן יוסטון וטורונטו עם 4 משחקים בכל שבוע וסקרמנטו עם 5, 4 ו-3. אז קודם כל השגתי את אנתוני דיוויס (שבועיים בפלייאוף עם 4 משחקים, שבוע אחד עם 3), ניסיתי להשיג את הארדן, אבל המחיר היה יקר מדי והיה משאיר אותי עם 50$ בכיס אחרי שני שחקנים, אז ויתרתי. במקומו לקחתי את קונלי (פעמיים 4 משחקים, פעם אחת 3) והוספתי אליו את לאורי ודרוזן עם הלו"ז המצוין שלהם, ורק פול ג'ורג' נדחף באמצע עם לו"ז בינוני (פעמיים 3 משחקים בשבוע, פעם אחת 4). לגבי מחירים, חוץ מדיוויס שאותו לקחתי ב-8 יותר מהערך הממוצע שלו (הייתי די קרוב לוותר למען האמת), את כל הכוכבים שלי לקחתי די משמעותית מתחת לערך הממוצע שלהם, קונלי ב-2 פחות, לאורי ב-8 פחות, ג'ורג' ב-8 פחות ודרוזן ב-10 פחות.

אחרי שלב הכוכבים, ניסיתי להבין מה יש לי ביד, איפה אני חזק ואיפה עדיף לי לוותר ובעיקר הבנתי שנשאר לי כלום כסף בפיתה עבשה, 15$ ל-8 שחקנים. אז חסימות חוץ מדיוויס אין לי יותר מדי, ולא ממש הצלחתי להתחרות על גבוהים משמעותיים בתחום עם מעט הכסף שנשאר לי, גם אחוזי שדה, למרות שהמצב לא נוראי, הוא גם לא ממש טוב. מצד שני, יש לי קבוצת עונשין פנטסטית, יש לי המון סקורינג, וגם בשלשות מצבי מצוין, כשבאסיסטים ובחטיפות הוא גם לא רע בסך הכל. דאריו סאריץ', במחיר שבו אספתי אותו, הוא מציאה, בין הפציעה של הולמס לשבריריות של אמביד ואוקפור, הוא יכול להיות המניה הכי בטוחה בקו הקדמי של פילי ויש לו ים פוטנציאל, יחד עם העובדה שהוא לא הורס את העונשין, זה היה נו-בריינר. אוון פורנייה הוא בחירה סולידית לקבוצה כמו שלי, תרומה חביבה בשלשות, עונשין ונקודות וגם קצת ריבאונד, חטיפות ואסיסטים, כשבאדי הילד זה פחות או יותר מור אוף דה סיים, נראה שבקינגס רוצים לתת לו את המפתחות, והוא היה טוב אחרי שעבר אליהם, אז יש פוטנציאל. בשלב הזה שמתי לב שלמרות שיש 2 עמדות סנטר ברוסטר, עד עכשיו יש לי רק שחקן אחד שיכול לתת שם דקות, אז מהר העמסתי את צחי רנדולף וגם את ג'מייקל גרין שיקבל הרבה דקות העונה אחרי שצחי הלך (אולי יקבל C במהלך העונה כבקאפ של גאסול? האפסייד שלו חביב לאללה לדעתי, בטח עם הדיווחים על כך שממפיס הולכת לשחק הרבה יותר מהר השנה ועם אוריינטציה יותר התקפית). חוץ מהם, דריק רוז הצליח איכשהו להיות מתחת לרדאר של כולם למרות שהיה די טוב בסך הכל בעונה שעברה (שחקן שנתן 18-4-4 בעונה שעברה עם אחוזים מצויינים להפתיע, ותומאס מתחיל את העונה פצוע, אין סיבה שלא ייתן לי חודש-חודשיים טובים עד שיפצע, מבחינתי אחלה קנייה ב-2$). את ג'רמי לאמב לקחתי רק כהימור בזכות הפריסיזן המצוין שהיה לו ואת תון מייקר לקחתי רק כי הרגשתי שאני חייב עוד סנטר, אבל כרגע הוא בווייבר, נראה מה נצליח לגרד מהשוק החופשי בהמשך.

אז כרגע יש לי רק 3 קטגוריות שבהן אני ממש חזק, נקודות, עונשין ושלשות, חוץ מהן יש לי עוד 3-4 בינוניות פחות או יותר (אסיסטים קצת יותר טוב, ריבאונד פחות טוב), כשאיבודים וחסימות אני כנראה אפסיד כל שבוע עם הסגל הזה. שורה תחתונה, אני כנראה אסיים איפשהו במרכז הטבלה, הייתי אומר שזה 50-50 להגיע לפלייאוף, אבל אם אני כן אגיע לשם (בריא ובכושר), אז יש לי לו"ז מעולה והסיכוי שלי לאליפות מצוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 9:13 pm 
Sophomore

קודם כל תודה לכל מי שסיכם, בעיקר צ'ונסי.
המשך סיפורי דראפט ביוון. אחרי הנסיון החצי מוצלח בערב שלפני עם הדראפט של הקיפרים הבנתי שלעשות דראפט מהטלפון עם חיבור לא משהו זה קשה. זה רק חיזק את המחשבה הראשונה שלי שאני צריך לבוא עם תוכנית מראש ושהיא צריכה לשנות את ערכי השחקנים מספיק כדי להמנע מקרבות על שחקנים עד כמה שאפשר. המסקנה הייתה ללכת על פאנט אסיסטים כמו שצ'ונסי כבר ציין. ואם כבר אז הערה על פאנט עונשין, ממה שאני ראיתי עד היום תמיד יש יותר מאחד שמנסה לעשות את זה, ואז השחקנים שאמורים להיות מציאה הם כבר לא, וזה מסביר מצוין את מה שקרה לצ'ונסי.
החלטתי להתחיל ליד הדלת ולקוות לטוב, ב10 גיליתי שנשארנו בשעה 11. עברתי שוב על הטקטיקה והשחקנים שאני רוצה. ב10:30 ניסיתי להתחבר ולא הצלחתי. התנתקתי וניסית שוב, עדיין לא עובד, תקוע בשלב שטוען נתוני שחקנים ולא מצליח לעבור אותו. מחכה יותר מ10 דקות וכלום לא זז. מודיע לעודד שהוא הגיבוי. יוצא החוצה כדי לחזק את הקליטה אבל זה לא עוזר, 11 ועדיין לא מתחבר.
תוכנית גיבוי, עודד ינסה לבחור עבורי. הגדרתי מחירים לשחקנים והייתי מוכן לזה שמחשב יבחר לי מה שיצא, אבל זה מבאס.
נותן לעודד הוראות כלליות ומבין שבגלל שהוא בפאנט עונשין ואני באסיסטים אין לנו התנגשות על השחקנים המובילים לשמחתי.
משיג את דוראנט ב71 ונרגע, השחקן שלדעתי הכי טוב במחיר שהייתי מוכן לשלם בכיף התחלה מצוינת.
ההמשך היה יותר קשה, מלא שחקנים שלא מעניינים אותי, פיספוס של שני שחקנים שכן מעניינים ולא עבד כמו שצריך. מצליח לקחת את קליי במחיר הגיוני, מפספס את ג'ורג' במחיר שהייתי מוכן לשלם ואת פורטר גם. מחליט לנסות להתחבר שוב וזה עובד ! זהו מפה והלאה זה אני בלי גישורים.
רוצה את פורזינגס אבל לא במחיר ששילמו עליו אז מוותר. הולך הכל הכח על מקקולום ולוקח אותו. שלישיה פותחת חזקה אבל חסרים לי גבוהים, את טרנר שרציתי פספסתי.
מילסאפ ואלדריג' שסימנתי הולכים ביותר ממה שאני מוכן לשלם, כנראה שלפחות על אחד הייתי צריך להתעקש. אז אני לקוח את מי שיש שזה ווצביץ ודיאנג ומצליח להוסיף את נואל בהמשך ובסיום דדמון כהימור. מידלטון תוספת מצוינת לו ווליאמס לא אוהב כשחקן אבל מתאים לקבוצה וגם בברלי אני מקווה שיתרום והייתי צריך עוד רכז. מירוטיץ הימור.
סה"כ בהתחשב בקשיים אני מאוד מרוצה, כל השחקנים שלקחתי היו מסומנים אצלי ומתאימים לתוכנית, לא יודע עדיין איפה הקבוצה חזקה ואיפה לא אבל נראה לי שיצא טוב מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 18, 2017 10:31 am 
Junior

איזה דכאון עם היוורד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 18, 2017 10:49 am 
Hall of Famer

sheky כתב:
איזה דכאון עם היוורד...

מקווה בשבילך שזה רק הייוורד ולא גם דריימונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 18, 2017 11:37 am 
Junior

אם הפציעה של גרין רצינית אני נכנס לטנקינג/עונה פיננסית... נפתח את הצעירים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 6:57 am 
Hall of Famer

מישהו יכול להתייחס ולנתח את הדראפט שלי ואת הקבוצה שבניתי?
מעניין איך אתם רואים את זה..

ברור שהוצאתי את עצמי מהמשחק בשלב מוקדם מדי עם אוברפיי על טאונס. פול עלה לי 50$ וביל 25$ וזה אומר שאת רוב הדראפט העברתי בבהייה ובהפסד של שחקנים שרציתי שעלו 2$ (יותר ממה שיכולתי להציע).

תוהה כרגע כמה הקבוצה שלי גרועה :)
פול, ביל, דניס סמית׳, טאונס, קווין לאב, פטרסון, רונדה, סימונס האורלנדי, וויל בארטון, רונדו הפצוע, באם אדביו (בגלל השם וההופעות בליגת הקיץ) ו...

ניסיתי להחליף את לוואוו קבארו באוברה ולא נראה שהצלחתי. אני לא רואה אותו בקבוצה שלי ולוואוו עדיין שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 8:54 am 
Hall of Famer

Att כתב:
מישהו יכול להתייחס ולנתח את הדראפט שלי ואת הקבוצה שבניתי?
מעניין איך אתם רואים את זה..

ברור שהוצאתי את עצמי מהמשחק בשלב מוקדם מדי עם אוברפיי על טאונס. פול עלה לי 50$ וביל 25$ וזה אומר שאת רוב הדראפט העברתי בבהייה ובהפסד של שחקנים שרציתי שעלו 2$ (יותר ממה שיכולתי להציע).

תוהה כרגע כמה הקבוצה שלי גרועה :)
פול, ביל, דניס סמית׳, טאונס, קווין לאב, פטרסון, רונדה, סימונס האורלנדי, וויל בארטון, רונדו הפצוע, באם אדביו (בגלל השם וההופעות בליגת הקיץ) ו...

ניסיתי להחליף את לוואוו קבארו באוברה ולא נראה שהצלחתי. אני לא רואה אותו בקבוצה שלי ולוואוו עדיין שם.

קודם כל, הצלחת להחליף את לווואו באוברה, פשוט השינויים תמיד תקפים ליום הבא, אם אתה רוצה ששינוי יהיה תקף ללילה מסוים, צריך לעשות אותו לפני 10 בבוקר, כל שינוי שתעשה מאוחר יותר יהיה תקף ללילה שאחרי.

לגבי הקבוצה שלך, בעיני יצאה לך קבוצה לא רעה בסך הכל, אבל תצטרך הרבה עבודה של חילופים יומיים אם אתה רוצה לאיים על הפלייאוף כי אתה לא באמת דומיננטי באף קטגוריה לדעתי, אולי אסיסטים אם סמית' ייתן עונת רוקי של 7-8-9 אס' למשחק (קצת קשה לבנות על זה מרוקי). יש לך לא מעט שלשיונרים, העונשין בסך הכל לא רע בלי מחרבים סדרתיים, גם הריבאונד לא רע עם לאב וטאונס ויש אסיסטים. מצד שני, אחוזי השדה לא משהו בכלל וגם בחטיפות, חסימות ואיבודים המצב לא מזהיר. כמובן שהייתה טעות בניצול מהיר מדי של כל התקציב (גם לי זה קרה) ועשית כמה טעויות שדי נפוצות אצל שחקנים חדשים, קודם כל, לקחת את רונדו שפצוע בערך לחודש הראשון של העונה, יכולת בשקט להשאיר אותו בחוץ ולחטוף אותו עוד שבוע-שבועיים-שלושה בהתאם לדיווחים על ההחלמה, אתה יכול להרוויח עוד כמה משחקים של מישהו פעיל. שנית, הסתמכות גדולה מדי על רוקים, אז נכון שיש השנה מחזור רוקים שנראה מאוד מרשים, ודניס סמית' נתן משחק פתיחה מצוין, אבל עדיין, רוקים הם נכס מאוד לא יציב בפנטזי, הייתי מוותר בשקט על אדבאיו ואולי גם על קוזמה אם הוא לא נכנס לקצב עוד 3-4 משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 11:36 am 
Hall of Famer

מלבד דניס סמית׳, שאני מאמין בו, הלכתי על רוקיז בעיקר כי לא נשאר לי כסף, רק 1$ בכל פעם ורציתי שיהיה אפסייד מסוים לקבוצה הזו. בגלל זה גם הלכתי על רונדו, על אף הפציעה. בגדול, הרגשתי שאני לא יודע מה אני עושה :) אבל נראה לי שאני לאט לאט לומד.. תודה על הפידבק!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 12:33 pm 
Junior

sheky כתב:
איזה דכאון עם היוורד...

ספר לי על זה. בליגה אחרת שאני משחק בה הבאתי אותו בטרייד כקיפר והפציעה שלו גמרה לי את העונה עוד לפני שהיא החלה :evil:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 12, 2017 9:54 pm 
Hall of Famer

במבט לאחור, בדראפט שלי הייתה טעות מרכזית אחת (דניס סמית׳ עם 13$ שהשאיר אותי בלי גרוש להתמודד על אינגרם ואחרים). כל השאר נראה די סביר. היו לי כמה פגיעות יפות עם 1$ שנותרו לי לשלם על שחקנים (וויל בארטון, קוזמה, רונדה, סימונס האורלנדי ורונדו). את וויל בארטון, השחקן המוביל מביניהם,העפתי אחר כך משום מה :?. גם את סימונס האורלנדי תרמתי. את רונדו הייתי יכול לאסוף מאוחר יותר..

במבט לאחור, לא הייתי לוקח את סמית׳ ומשקיע כמה דולרים בשחקנים שווים יותר. אני לא בטוח מה עוד הייתי יכול לשנות. שילמתי המון (72$) על טאונס אבל בסך הכל הוא טוב עד כה, פול אולי קצת אוברפיי ב-50$ אבל בסך הכל נותן תמורה, לאב שווה לדעתי 32$ וביל הוא שיחוק יחסי ב-25$. זו רביעיה סבירה. אם את מעט הכסף שנותר לי הייתי צריך להשקיע בשחקן שווה נוסף, אולי הייתי במצב טוב יותר עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 13, 2017 1:13 pm 
Junior

Att כתב:
(דניס סמית׳ עם 13$ שהשאיר אותי בלי גרוש להתמודד על אינגרם ואחרים).

את אינגרם הרמתי מהוויברים :)

Att כתב:
את וויל בארטון, השחקן המוביל מביניהם,העפתי אחר כך משום מה :?. גם את סימונס האורלנדי תרמתי.

מודה לך עליהם :) אם כי לא עזרו לי נגדך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 13, 2017 3:48 pm 
Hall of Famer

sheky כתב:
Att כתב:
(דניס סמית׳ עם 13$ שהשאיר אותי בלי גרוש להתמודד על אינגרם ואחרים).

את אינגרם הרמתי מהוויברים :)

Att כתב:
את וויל בארטון, השחקן המוביל מביניהם,העפתי אחר כך משום מה :?. גם את סימונס האורלנדי תרמתי.

מודה לך עליהם :) אם כי לא עזרו לי נגדך

אני די משוכנע שרציתי את אינגרם עוד בדראפט אבל לא היה לי כסף..
הלילה משום מה לא פגע בכלום.

כן, פאשלה רצינית עם בארטון וסימונס אבל מפרגן לך :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 18 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה