סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 2:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 97 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2018 9:58 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
סעמק...

סחטין עליכם! צריך לדעת גם להפסיד בכבוד :D
היה קרוב וצמוד עד הסוף ומישהו היה צריך להשאר בחוץ ולצערי זה אני!

בהצלחה בפלייאוף ובעיקר מחמאות לזוהר שהצליח מקצה הליגה להגיע למקום טוב בפלייאוף בעונה הראשונה!
נפגש בעונה הבאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2018 2:16 pm 
Hall of Famer

התוצאות האחרונות רק מראות כמה הקרב היה צמוד והרמה גבוהה. סחטיין שקי ותודה על המחמאות! :)

אמנם לא הלך לי עם לעלות למקום השני (בתחילת השבוע זה נראה אפשרי; סליחה אלון שהרסתי) אבל אני מרוצה בסך הכל. אחרי 5 הפסדים בחמישה משחקים (חוסר הבנה של מה עושים כאן לעזאזל ופציעה מבאסת של כריס פול), הפסדתי פעמיים בלבד (מאדוגס וג׳ק) ב-16 התמודדויות והרגשתי שבכל פעם שהפסדתי למדתי משהו חדש. החלפתי 3 אסטרטגיות בזמן הזה, במידה רבה בזכות רוני שעזר לי מאוד להבין את המשחק.

היה ממש כיף לשחק.
אני מודה שזה לקח לי יותר זמן, קשב והשקעה ממה שחשבתי אבל היה שווה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 12:17 pm 
Sophomore

ערב אחרון ברבע הגמר ואלון מוביל עליי בחטיפה בודדת, שאר הקטגוריות פחות צמודות אם כי עדיין יש סכוי לשינוי צד.
אני מהמר לא אצליח לנצח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 12:35 pm 
Sophomore

נסיון ניחוס הפוך ללילה האחרון ?
אחרוג ממנהגי ואגיב לפני המשחקים הלילה, יש עוד 2 קטגוריות שלא סגורות: נקודות - יש לי סיכוי קלוש לקחת. חסימות 6 הפרש, מקווה שאצליח לשמור על זה.
האחוזים לא סגורים אבל סיכוי קטן לשינויים.
כנראה שבסוף באמת זה יקבע על החטיפות, יאללה קורי ברואר !

בלי קשר החלטתי לזרוק את כל שחקני גולדן סטייט, לא תורמים כלום ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 1:10 pm 
Hall of Famer

ביני ובין זוהר נראה כבר כמעט גמור, 7-2 לטובתי כשרק 2 קטגוריות נראות פתוחות, בערך. יתרון של 3 חט' ו-5 שלשות לי זה לא בלתי הפיך, אבל קשה לראות מאיפה זוהר מביא עוד קטגוריה אחת שהוא צריך למהפך (פערים של 57 נק', 46 ריב', 28 אס', 14 חס' ויותר מ-10% בעונשין). אצלי 4 בכירים משחקים הלילה, לפחות בתיאוריה אם לאורי יואיל בטובות להפסיק להפצע. דרוזן, לאורי, דיוויס וג'ורג' אצלי ואצל זוהר שני בכירים (פול וטאונס) ו-3 שפחות (בייליצה, אמקה אוקפור ומיילס). בגלל היתרון המבוסס, החלטתי לקחת הימור ולאסוף את ג'ון וול, אם הוא יחזור בימים הקרובים כמו שצפוי, יש מצב שהרווחתי כאן בגדול.

בין אלון ויואב, לא רואה צ'אנס שיואב לוקח את החסימות, אין לו אף חוסם רציני בסגל, אז גם אם לאלון אין כזה, הסיכוי שיואב יצליח לגרד 7 חסימות נראה לי קלוש. חטיפות לעומת זאת, נראה פתוח לגמרי, זו גם קטגוריה טריקית באופן כללי, אבל אם רונדו ישחק הלילה אז ליואב יש סיכוי רציני למהפך. צריך לזכור ששובר השיוויון שייך לאלון בזכות 2 ניצחונות בעונה הסדירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 4:11 pm 
Hall of Famer

אגב, מישהו יודע אם דניאל עדיין משחק?
לדעתי היה לו את אחד הדראפטים המוצלחים ביותר, אולי הכי מוצלח ואכן בתחילת העונה הוא היה בטופ ואז הלך והדרדר... עשה בסך הכל 2 חילופים במהלך העונה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2018 11:28 am 
Hall of Famer

יאללה, חצאי גמר.

אני מול איתי, שובר השיוויון שלי (ניצחתי 6-3 במחזור האחרון לפני הפלייאוף, הפסדתי 4-5 במפגש הראשון). איתי פירק את הליגה כל העונה וניצח את העונה הסדירה בפער מרשים של 6 משחקים. אממה- הוא איבד את קאזינס באמצע העונה. מבחינת לו"זים, לי יש 4 משחקים של אנתוני דיוויס, לאורי, דרוזן ובלייק גריפין, ו-3 של פול ג'ורג' וג'ון וול (אם בכלל ישחק, לקחתי צ'אנס אחרי דיווחים אופטימיים לגבי החזרה שלו). איתי יקבל 4 משחקים מלברון, קאפלה, מירוטיץ' וגם יונאס שנמצא בכושר לא רע בכלל, ועוד 3 משחקים מדיים לילארד. בהרכב מלא איתי היה פייבוריט ברור, אבל אחרי הפציעה של קאזינס, אני חושב שזה מץ'-אפ די מאוזן, חילופים יומיים כנראה יהיו מאוד משמעותיים כאן.

בחצי השני, יש לנו את אלון מול דיצ'ק, שובר השיוויון שייך לאלון עם ניצחון 8-1 ותיקו 4-4. תכלס, שתי הקבוצות מגיעות חבולות למץ'-אפ הזה, דיצ'ק עשה הימור בטרייד על קוואי שבינתיים לא חוזר ונאלץ לזרוק אותו, וגם ג'ימי באטלר כבר לא בקבוצה. בצד של אלון, דוראנט וקליי תומפסון ננטשו לפרי אייג'נסי אחרי פציעות. לדיצ'ק יש 4 משחקים של מיילס טרנר הפצוע און ואוף, ת'אד יאנג, מיטצ'ל וטוריאן פרינס שחם לאחרונה ועוד 3 משחקים של הג'וקר, קוזמה ודווין בוקר. לאלון מצידו יש רביעייה של מידלטון, אוונס וולנטיין, ושלישיה של מקולום, ווצ'יביץ'. מץ'-אפ די עצוב לחצי גמר, הייתי אומר, סחתיין לאלון שהצליח להגיע עד הלום למרות הפציעות, אבל ההימור שלי שכאן זה יעצר ודיצ'ק יהיה זה שיגיע לגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2018 11:25 am 
Hall of Famer

ערב אחרון של חצאי גמר? מישהו עוד ער או שכולכם נרדמתם כבר?

אני הובלתי על איתי כל השבוע פחות או יותר וכרגע 6-3 לטובתי, אבל היתרון די שברירי. עונשין (77-70) ושלשות (84-62) די נעולים אצלי, ריבאונד (298-241) וחטיפות (44-32) אצל איתי. עוד 2 קטגוריות לא סגורות, אבל עם פייבוריט: באחוזי שדה איתי מוביל 50.7-48.6 ויש לו מפלצות אחוזי שדה כמו לברון, קאפלה, קאנטר ויונאס. מצד שני, אני מוביל ב-9 אסיסטים עם לאורי (ואולי אולי וול, אשרי המאמין), לברון ולילארד יצטרכו להפציץ כדי להדביק פער כזה, אבל זה יכול לקרות. חוץ מזה, איבודים (3 לטובתי), חסימות (4 לטובתי, אבל לאיתי יש את קאפלה שחסם 6 פעמים הלילה ולי אין אף חוסם נורמלי) ונקודות (5 לטובתי, לאיתי יש את לברון ולילארד, לי יש את דרוזן, לאורי, פול ג'ורג') די פתוחים. אם לנסות להיות אובייקטיבי לגמרי, יש מצב שההימור על וול יעלה לי במקום בגמר, במיוחד בכושר המדהים של לברון, היתרון שלי די דחוק והסטארים שלי שמשחקים הערב פחות יציבים מלברון ולילארד, כרגע הייתי מחלק את הסיכויים 51-49 לטובת איתי.

בחצי השני, אלון מדהים את העולם עם יתרון 5-4 על דיצ'ק. נקודות (יתרון 45), אסיסטים (יתרון 17) וחטיפות (יתרון 10) נראים נעולים אצל אלון, גם אחוזי שדה נראה שיש לאלון יתרון די מבטיח של 2.2%. דיצ'ק מצידו יושב על יתרון נאה באיבודים (9), חסימות (12) וריבאונד (39). כל זה אומר שהמץ'-אפ יקום ויפול על שלשות (3 לדיצ'ק) ועונשין (1.3% לאלון). לאף אחת מהקבוצות אין עונשינאים גרועים במיוחד, אבל באופן כללי, לאלון יש כלים יותר חזקים בתחום עם מידלטון, מקולום, לו וויליאמס ומילס, כשלדיצ'ק יש יתרון קל לדעתי בשלשיונרים. ההימור שלי-לא יהיו תזוזות, אלון ישמור על העונשין, דיצ'ק על השלשות ואלון יעלה לגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2018 8:11 pm 
Freshman

ערב גורלי לפנינו..
אחרי עונה דומיננטית מאוד שלי השחקנים שלי הגיעו לשבוע הקריטי הזה בכושר די בינוני חוץ מלברון.
איכשהו עם די הרבה חילופים אני מגיע ליום המכריע בסיכויים של 50-50 כמו שרוני אמר.
מקווה שלברון ולילארד יקחו אותי לגמר היום, בכל מקרה נהניתי מאוד מהעונה הזאת, מהדראפט המוצלח שלי בו הצלחתי להשיג 3 סופרסטארים, וגם מסדרת חצי הגמר המעניינת שהיום תסתיים.
בהצלחה שיהיה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2018 6:36 am 
Hall of Famer

אז בסוף הערב, אחרי שכל המשחקים הסתיימו (ובהנחה שלא יהיו תיקונים), שיוויון 4-4 ביני לבין איתי. ערב טוב של השחקנים שלו לעומת ערב קליעה גרוע של הסטארים שלי העבירו לידיים של איתי את הנקודות, ו-5 בלוקים לעומת 1 שלי סידרו שיוויון בחסימות, באיבודים היה לי קצת מזל ונשארתי עם ניצחון דחוק בהפרש של 2. בקיצור, אם אני לא טועה ומתבלבל ואם לא יהיו תיקונים של הרגע האחרון (בעיקר בתחום החסימות), אנחנו הולכים לשובר שיוויון שהוא המאזן בעונה הסדירה בינינו, וכאן הניצחון 6-3 שלי במחזור האחרון אמור לסדר לי את הכרטיס לגמר כי איתי ניצח רק 5-4 בסיבוב הראשון.

בחצי השני, כפי שצפיתי, אלון שמר על העונשין ודיצ'ק על השלשות, מה שמעלה את אלון לגמר עם 5-4 דחוק מאוד, רק 0.2% עונשין ורק 3 חטיפות, כשגם באיבודים העסק נהיה די צמוד כשדיצ'ק מנצח בפער קטן של 2 איב'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2018 8:43 am 
Freshman

מוזר, אני דווקא הייתי מצפה ששובר השיוויון יהיה למי שסיים גבוה יותר את העונה הסדירה, זה כביכול אמור להיות "יתרון הביתיות" שלו, אחרת אין שום הבדל מאיזה מקום נכנסת לפלייאוף.
מאכזב מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2018 9:02 am 
Hall of Famer

האמת היא שבכלל לא דיברנו על זה לפני תחילת העונה, שובר השיוויון הזה הוא הדיפולט של הליגה. אפשר לשנות אותו, אבל צריך (והוגן) להחליט על זה בתחילת העונה. יש עוד הרבה הגדרות שונות ומשונות שבכלל לא התעסקנו איתן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2018 9:22 am 
Freshman

אכן
שיהיה בהצלחה בגמר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2018 11:12 am 
Hall of Famer

ימינה, שמאלה והלאה והלאה, לגמר.

אלון ואני, שניים מהוותיקים של הליגה, לכל אחד מאיתנו אליפות אחת ברזומה, לי מ-2012, לאלון מ-2014, לאלון גם 4 מדליות כסף, לי יש עוד אחת מארד. בעונה הסדירה אלון ניצח 5-4 בסיבוב הראשון ואני ניצחתי 6-3 בשני, כך ששובר השיוויון, אם נצטרך, נמצא אצלי. לשנינו יש עוד מספיק חילופים בקנה, 68 לאלון ו-59 לי, זה מספיק כדי להחליף בערך חצי סגל בכל יום ועוד להישאר עם עודף. אלון מגיע לגמר פצוע וחבול בלי הכוכב הגדול שלו דוראנט שנפצע וגם בלי קליי תומפסון, אני מגיע לגמר עם ההימור שלי על ג'ון וול שלא שיחק כבר שבועות אבל אמור, בתקווה, לחזור בקרוב, אולי אפילו למשחק הקרוב. לאלון אמנם כבר אין יותר מדי בכירים בסגל, אבל רוב מי שיש לו ישחק 4 פעמים השבוע-לו וויליאמס, מידלטון ומקולום, רק ניק וויצ'ביץ' יסתפק ב-3 משחקים. אצלי המצב פחות טוב, לאורי ודרוזן עם 2 משחקים כ"א (בחרתי אותם כי אמור להיות להם לו"ז פלייאוף טוב, לא? כנראה הסתכלתי על השבועות הלא נכונים :wtf: ), אנתוני דיוויס ופול ג'ורג' עם 3 משחקים כ"א וג'ון וול (בעזרת אלוהי הפנטזי ואלילת הברכיים הבריאות), גריפין והילד (שבכושר מצוין לאחרונה) ישחקו 4 פעמים השבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 27, 2018 3:15 am 
Hall of Famer

אחלה גמר! הנחתי שרוני יגיע לגמר אם יצליח להיכנס לפלייאוף (רוב העונה זה נראה כמו הימור בטוח) ואלון עשה עבודה מעולה במהלך כל העונה. שיהיה בהצלחה!

* קצת פחות מעניין אבל שיהיה - אני סיימתי מקום 5. סך הכל מרוצה מאוד.
שנה הבאה, אם אשתתף, אנסה להגיע רחוק יותר.

** זה קיים גם במשחק עצמו אבל נראה שפציעות יכולות להכריע עונה. כמעט כולם הגיעו לפלייאוף חבולים וחסרים. אני לא יודע אם יש אסטרטגיה שיכולה להתמודד עם הסיכון הזה ולמזער אותו. יש שתי אסטרטגיות כמעט סותרות שיכולות אולי לתת לזה מענה אבל יכול להיות מצד שני שזו בעיה שאין לה פתרון אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 01, 2018 10:17 am 
Hall of Famer

לילה אחרון לעונה, והכל כמעט סגור בדרך לזכיה של אלון בזהב. אחרי שהוביל עלי כל השבוע בהפרשים לא גדולים אבל עקביים, הלילה הוא מגדיל את היתרון ל-8-1 כשהקטגוריה היחידה שיש לי ביד היא איבודים. תיאורטית לפחות, עוד יש לי סיכוי, הפער באחוזי שדה (0.5%), עונשין (0.9%) וחטיפות (3) בהחלט הפיך, וגם ריבאונד (26), אסיסטים (14) וחסימות (8) לא חתום וסגור כשיש ערב שבו לשנינו סגלים מלאים, אבל הסיכוי שאני אצליח להפוך 4 קטגוריות בערב אחד באמת שואף ל-0, אז אפשר לברך כבר את אלון על האליפות. אלון יעלה הלילה עם לו וויליאמס, באדי הילד, מקולום, ג'וש ג'קסון, מרווין וויליאמס, פורטיס המשוגע, קוון לוני, ווצ'יביץ', לביסייה, מידלטון וג'ו האריס (אחד מהם ישאר על הספסל). בצד שלי, דארן קוליסון, קק"פ, אוגוסטין, חזוניה, פול ג'ורג', ג'ונתן אייזק, ג'אוול מקגי, אנתוני דיוויס וג'רמי לאמב (כנראה פצוע, עשיתי את החילופים להלילה ב-5 דקות היום בבוקר ופיספסתי החלפה שלו).

בשורה התחתונה, הייתה לי אחלה עונה, אבל חוסר זמן בשבוע האחרון בגלל פסח וכל מיני עניינים משפחתיים, יחד עם חישוב לא נכון של לו"ז בפלייאוף לא באמת השאירו לי סיכוי מול ניהול מצוין של אלון שהתגבר על הפציעות של דוראנט ותומפסון וייקח הלילה את הזהב בצדק מוחלט, שאפו ענק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 02, 2018 7:28 am 
Hall of Famer

מזל טוב לאלון על הזהב! ולאיתי על הארד!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 02, 2018 10:39 am 
Sophomore

תודה רבה. בקבוצה שוקלים איך ומתי לחגוג, כי כרגע זה עם מצות ובלי בירה וזה לא אותו הדבר.
אהבתי את הקבוצה שיצאתי איתה מהדראפט ולמרות פתיחת עונה לא משהו החצי השני היה חזק וכמעט הצלחתי לסיים במקום השני, פספוס של חצי נקודה. זה גרם לי להאבק בסיבוב הראשון במאבק צמוד שבתחילתו נאלצתי להפרד משני שחקנים מובילים ועוד אחד לקראת סוף השבוע( ווארן). גם חצי הגמר היה צמוד מאוד ודווקא הגמר פחות. מזל שנגמר כי השבוע אין סיכוי שהייתי יכול להחליף כמו שצריך.
ברכות לרוני ואיתי על המדליות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 02, 2018 2:46 pm 
Hall of Famer

שמח לראות שלא הרסתי לך אלון.. כל הכבוד! זכייה מרשימה!
ובכלל, שלישיה חזקה מאוד. איתי נתן עונה מעולה וגם רוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 02, 2018 3:18 pm 
Junior

מזל טוב לזוכים.
זו הייתה העונה הכי גרועה שלי אי פעם בפורמט הזה. אבל כבר אחרי הדראפט היה לי ברורה שהפעם בחרתי קבוצה גרועה. אז הטענות לעצמי ונערות הליווי (בחסות שלמה אסקורט) בדרך אל הזוכים :men:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 03, 2018 6:42 pm 
Freshman

ברכות לאלון על הזכייה!!
הייתה אחלה עונה, נהניתי מאוד למרות שסיימתי אותה בטעם חמצמץ.
היה לי דראפט מדהים בו הצלחתי לשים את ידיי על 3 סופרסטארים שהבטיחו לי מספר קטגוריות בכל שבוע בדמות לברון לילארד וקאזינס, ובנוסף עוד נשאר לי קצת עודף להביא גם את קאנטר, בארנס, קאפלה וקוליסון.
לצערי הפציעה של קאזינס היא זו שהרסה לי את העונה גם בעצם העובדה שהוא לא איתי וגם בכך שדייוויס נאלץ להתעלות והרג אותי בשני מץ' אפים שונים מול הקבוצה של רוני.
אבל לא נורא, 2 מדליות בשנתיים שאני משתתף בליגה הזאת זה גם מכובד.
תודה לכולם נהניתי מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 04, 2018 7:44 am 
Hall of Famer

D_ANSWER כתב:
ברכות לאלון על הזכייה!!
הייתה אחלה עונה, נהניתי מאוד למרות שסיימתי אותה בטעם חמצמץ.
היה לי דראפט מדהים בו הצלחתי לשים את ידיי על 3 סופרסטארים שהבטיחו לי מספר קטגוריות בכל שבוע בדמות לברון לילארד וקאזינס, ובנוסף עוד נשאר לי קצת עודף להביא גם את קאנטר, בארנס, קאפלה וקוליסון.
לצערי הפציעה של קאזינס היא זו שהרסה לי את העונה גם בעצם העובדה שהוא לא איתי וגם בכך שדייוויס נאלץ להתעלות והרג אותי בשני מץ' אפים שונים מול הקבוצה של רוני.
אבל לא נורא, 2 מדליות בשנתיים שאני משתתף בליגה הזאת זה גם מכובד.
תודה לכולם נהניתי מאוד.

באמת עונה מעולה הייתה לך, אבל ככה זה פנטזי ובמיוחד בפורמט של ה2ה, לפעמים אתה עושה הכל נכון ובסוף מתפקשש לך בגלל פציעה, לו"ז לא מוצלח או סתם פיספוס אחד של חילוף לא נכון, ועדיין עונה מצוינת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 97 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה