סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 4:35 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2018 12:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אם אתם חושבים שהיה לי זמן השנה להתכונן לדראפט ולהכיר שחקנים, אתם מה זה טועים.

ולתוצאות בהרחבה:

הדרקונים המפליצים של אלון
עם מי נכנס לדראפט: ראסל ווסטברוק, ג'מאל מאריי, אוטו זבל, לברון ג'יימס, אנדרה דראמונד, דניס סמית' הצעיר.
עם מי יצא מהדראפט: מילסאפ (28$), רנדל (23$), מירוטיץ' (19$), ברוק לופז (13$), רדיק (13$), איבקה (10$) הילד (10$) ומייקל פורטר (4$).

האסטרטגיה כאן ברורה, הרבה קו קדמי, מעט גארדים ו-0 השקעה ברוקי (ועדיין, אי אפשר היה לגרד מישהו שגם עלול לשחק העונה? אני יכול להבין לקחת הימור על פורטר לקראת סוף העונה אם אתה בכל מקרה תקוע עם רוקי כושל, אבל לאור ההרחבה של עמדת הסופמור ל-3 שנים והעובדה שסמית' יתאים שם גם לעונה הבאה, אני חושב שעדיף היה לקחת מישהו שגם יעשה משהו השנה, גם אם מעט). רוב הכסף כאן הושקע בשחקנים שבהחלט יכולים להיות יופי של שלד משלים לקבוצה שרצה לאליפות. מילסאפ בהחלט יכול לתת עונת קאמבק, בין רנדל למירוטיץ', סביר שלפחות אחד מהם ייתן עונה מצוינת וגם רדיק והילד אלו בחירות סולידיות שנותנות הרבה שלשות ואחוזי עונשין. רק ברוק לופז תקוע לי פה, לא סובל אותו, אחוזים לא משהו, ריבאונד מחפיר ולא מספיק סקורינג לסנטר שזה בערך הטיקט העיקרי שלו.

K&H
עם מי נכנסו לדראפט: פול ג'ורג', ג'ימי באטלר, ארון גורדון, פרינגלס, ג'ור-אל אמביד ובן שמעון.
עם מי יצאו מהדראפט: ברנדה אינגרם (23$), זאק לווין (20$), דאנג'לו ראסל (16$), ג'ונתן אייזק (15$),ג'ו אינגלס (13$), אריזה משפחתית (7$) שי גרייגוס אלכסנדר (6$) קק"פ (1$).

לא כ"כ מחבב את הדראפט הזה, לווין חמוד אבל פציע ומחרב אחוזים, ראסל עדיין לא התאפס על עצמו בליגה לגמרי, אייזק האכיל אותי מרורים עם פציעות בשנה שעברה ואינגרם תקוע בפקק תנועה רציני בעמדת הפורוורד של הלייקרס עם לברון וקוזמה. בצד החיובי, גילגוס-אלכסנדר זה אחד מהרוקים עם הפוטנציאל היותר גבוה בדראפט הזה, והוא הגיע בחתיכת מחיר גניבה של 6$, וגם קק"פ זה יופי של שלשיונר מדופלם ב-1$, אחלה גניבה לשחקן שבהחלט יכול להיות שווה מקום קבוע בסגל לאורך עונה שלמה. עם כל סימני השאלה סביב פרינגלס ובאטלר, אני מבין את ההליכה המשמעותית על צעירים עם אפסייד, אבל בסוף יצא דראפט שאני אישית לא מתלהב ממנו.

הנסיכות של צ'ונסי
עם מי נכנס לדראפט: ג'רו הולידיי, אריק בלדסו, דוראנט, פריק, ביג גיי אל הורפורד, ודאריו נאהאריס (סאריץ').
עם מי יצא מהדראפט: סטיבן אדאמס (12$), דארן קוליסון (8$), דריק פייבורס (6$), ג'יימס ג'ונסון (1$), די.ג'יי. אוגוסטין (1$), מרצ'ין גורטאט (1$), פאטי מילס (1$) מיקל ברידג'ס (1$).

יש מסורות שלא שוברים לא משנה מה, וכרגיל הקו-קמיש הצליח להישאר עם כסף בסוף הדראפט אפילו שהתחיל אותו רק עם 45$ בכיס. אני לא עקרונית נגד להכניס כסף לטריידים כדי לשפר את הקבוצה, ואני גם לא חושב שזה אסון להגיע לדראפט רק עם 45$, אבל בשביל זה רצוי שהתוצאה תהיה חמישיית קיפרים סופר-דופר איכותית, ולדעתי לצ'ונסי יש "רק" את הצמד הכי טוב מכל קבוצה בליגה, אבל סביבם אוסף של קיפרים די בינוניים בעיניי. הולידיי היה מצוין בעונה שעברה, אבל אני קצת לא בטוח שזו לא הייתה עונה חריגה מבחינתו, בלדסו בינוני לאללה והורפורד לא יזכה ליותר מדי עומס עבודה בבוסטון מפוצצת בכוכבים. לגבי הדראפט עצמו, אין הרבה מה להגיד, אדאמס ב-12$ זה יופי טופי, מקוליסון ופייבורס אני קצת פחות מתלהב, אבל עדיין שחקנים תורמים, וגם הקניות ב-1$ לא רעות בסך הכל (לא יודע כמה ברידג'ס יתרום כרוקי, אבל יש גבול למה שאפשר לעשות עם תקציב כזה), אבל עם דראפט כזה יהיה קשה לדעתי לשמור על המקום השני, לא בלתי אפשרי, אבל קשה.

הקורבס של וולפסון
עם מי נכנס לדראפט: ג'ון וול, לילארד, הייוורד, קווין לאב, ד"ר דריימונד, אהרון השועל.
עם מי יצא מהדראפט: מרווין בייגלה (39$), מארק גאסול (19$), פריקי רוביו (16$), קולין סקס-טקסט (11$), אריק גורדון (11$), דאנדרה ג'ורדן (10$), טימי הארדווי הקטן (8$), סיינט ניק באטום (5$).

וולפסון מתחיל את העונה הנוכחית במקום יותר טוב מאשר את העונה שעברה, הקיפרים נראים בריאים (למרות שלא נראה שהייוורד חזר לעצמו עד עכשיו), וול ולילארד זה קו אחורי מצוין וקווין לאב יצא מהצל של לברון ואולי יתקרב קצת למספרים ממינסוטה. מבחינת הדראפט עצמו, בעיני יש כאן עבודה טובה, גאסול וג'ורדן זה קו קדמי טוב שמשלים אחד את השני (בתקווה שגאסול ישאר בריא), אריק גורדון תורם יציב בשלשות ועונשין, טימי כנראה שלא יפרוץ גם העונה, אבל שחקן משלים לא רע לסגל. את רוביו אני פחות אוהב, במיוחד מאז שמספרי האסיסטים שלו ירדו, אבל זו כבר סטייה אישית שלי. מה שעוד אהבתי זה שהצלחת להשיג שני רוקים עם פוטנציאל לא רע לתרום בפחות ממה שאנשים אחרים השיגו רוקי אחד. אז נכון, באגלי וסקסטון לא נראו משהו בפרה-סיזן, אבל בהחלט סביר שלפחות אחד מהם ימצא לעצמו מקום וייתן תוצרת נחמדה השנה. בקיצור, קבוצה שיכולה לרוץ לצמרת.

הצ'יטות של איתי
עם מי נכנס לדראפט: קייט מידלטון, גשר על הנהר קוואי, קובינגטון, ג'ון קולינס, אבו-חסן ווייטסייד, וקריס קרוס וויל מייק יו ג'אמפ דאן.
עם מי יצא מהדראפט: ג'ארן ג'קסון הצעיר (70$), לו-וויל (14$), מונטרזל הארל (5$), דני גרין (2$), אוליניק (1$), ג'וש הארט (1$) טי.ג'יי. וורן (1$) ובובאן (!!!!!!1$).

איתי קצת נתקע עם קיפרים די בעייתיים, ווייטסייד אחרי עונת פריצה עבר עונה רעה בשנה שעברה ועדיין לא ברור איך יתקדם מכאן עם באם אדביו שנושף בעורפו, קוואי היה כמעט כל העונה בחוץ ולא ברור עד כמה תהיה לו מוטיבציה בטורונטו, קובינגטון קצת בינוני ולא במקום גבוה בהיררכיה של פילי. בצד החיובי, אני חושב שהדראפט כאן ענה במדויק לצורך, ג'ארן ג'קסון הוא אחד הרוקים עם הכי הרבה פונציאל בדראפט הנוכחי, סטאד רציני בפוטנציה שגם אני שמתי עליו את העין, אבל המחירים היו כ"כ גבוהים, שאחריו נשאר מעט כסף. גם עם המעט הזה, יש כאן כמה שחקנים תורמים חביבים, לו וויליאמס לפעמים קצת אנדרייטד בתורם תורם עקבי וטוב בשלשות, נקודות ועונשין (במיוחד לקבוצה קצרה בגארדים), אוליניק ו-וורן גם חביבים בעיני, כל האחרים פחות, אבל בסך הכל אני חושב שהמטה העיקרית כאן הושגה יפה.שורה תחתונה-קבוצת תחתית, אבל רואים את האור בקצה המנהרה.

ההראלים של הראל (ורמי)
עם מי נכנס לדראפט: גוש ריצ'רדסון, ג'יילן בראון, ג'בארי פארקר, בלייק גריפין, אבו-יוסוף נורקיץ', לונזו בול.
עם מי יצא מהדראפט: מו במבה (39$), וונדל קרטר הצעיר (19$), רונדה ה"ג (15$), טריי יאנג (12$), סאבוניס (9$), מייגן מרקל פלוץ (5$), גוש ג'קסון (2$) וליגת הצדק ווינסלואו (1$).

עוד קבוצה חדשה (יחסית) בליגה עם מקבץ קיפרים בינוני מינוס, במיוחד אחרי הנפילה הדי גדולה עם לונזו בול בשנה שעברה. היחיד מהקיפרים שאני באמת מחבב זה ג'יילן בראון, וגם לו יש אפסייד די מוגבל. לגבי הדראפט עצמו, הראל עשה אול-אין על צעירים ובמיוחד על הדראפט האחרון, טריי יאנג ב-12$ זו גניבה אדירה כנראה, במבה ו-וונדל קרטר גם יכולים להיות רוקים שיתרמו יפה (אם כי בטווח קצת יותר ארוך, יאנג כנראה יוכל לתרום מהרגע הראשון). חוץ מהם ,ג'קסון ופולץ זה לגמרי אפסייד בלי הרבה תוצרת בשנה שעברה, סאבוניס וה"ג יותר סולידיים, אבל אפסייד די בינוני. בסך הכל יש כאן הרבה הימורים בדראפט, אם אחד יפול נכון זו התחלה חביבה, אם שניים ומעלה-זה כבר יופי של בסיס לשנים הבאות. אני הייתי הולך על טרייד של לפחות אחד הרוקים תמורת קיפר יציב, 3 רוקים נראה לי אובר-קיל. לסיכום-אם לא תהיה כאן עונה מאוד פעילה וכמה פגיעות טובות עם הרוקים- קבוצת תחתית מובהקת

הקרינגטונים של מוק
עם מי נכנס לדראפט: סטפ קארי, הארדן, קלעי תומפסון, ג'וקיץ', רודי חמודי וג'ייסון טאטום.
עם מי יצא מהדראפט: דניס שרדר (17$), גוראן הדרקון דראגיץ' (16$), לארי נאנס (14$), פטריק בברלי (5$), מיטצ'ל רובינסון (5$), אלכס לן (5$) צדי צרפתי עוסמאן (3$) והלם קראב (2$).

האלוף המכהן קצת נרדם בדראפט ויצא ממנו, לטעמי האישי, בשן ועין. אני כן מחבב מאוד את דראגיץ' (למרות הפציעות) ושרדר שנשדד ממני בגסות (למרות האפסייד המוגבל מאחורי ווסטברוק) וחושב שהם אחלה קניות במחיר הזה, אבל חוץ מהם חייב להודות שאין כאן אפילו שחקן אחד שאני באמת מחבב וחושב עליו ששווה יותר מפיק-אפ נקודתי. למזלו (או לכשרונו) של מוק, הוא עדיין מחזיק בסגל הקיפרים כנראה הכי טוב בליגה, במיוחד בקו האחורי ועם שיחוק ענק כמו ג'ייסון טאטום מהדראפט הקודם על עמדת הצעיר. מוק ירוץ חזק בצמרת גם השנה, אבל השנה יהוא יצטרך להזיע אפילו יותר בשביל אליפות.

הרוקי החדש של נירגו
עם מי נכנס לדראפט: כריסטופול, קמבה ווקר, מקולום, דרוזן, בוגי.
עם מי יצא מהדראפט: דאנדרה אייטון (94$), קייל קוזמה (21$), מרשמלו אנתוני (6$), סנו ג'אבייל מקגי (6$), ג'ורדן בל (2$), ת'אד יאנג (2$), רונדו (1$), דדמון (1$), טאג' גיבסון (1$).

רואים שנירגו בא חדור מטרה לדראפט הזה-להשיג את אייטון כאבן הפינה שלו לקבוצה לשנים הבאות, זה אמנם עלה לו סכום שיא של 94$, אבל זה הצליח וגם השאיר לו גיבוי למקרה שבוגי לא חוזר לעצמו מהפציעה. מעבר לאייטון, אני חושב שהדראפט די בינוני, קוזמה תקוע בפקק עם לברון ואינגרם, מרשמלו הולך כנראה לרדת משמעותית בתוצרת ובל ממשיך כבר שנתיים להיות הרבה אפסייד ומעט תוצרת, אולי מקגי יגיע למספר דו-ספרתי של דקות ויתרום משהו בעל ערך לפנטזי. רונדו ויאנג הם אחלה בחלה של משלימים, והקיפרים בסך הכל נחמדים אבל לא מדהימים. אז השורה התחתונה, זו קבוצה שהמטרה שלה צריכה להיות מקום רביעי-חמישי ותקציב מקסימלי לעונה הבאה כדי לבסס (עוד) קצת יותר טוב את השלד, וזה עוד לפני שדיברנו על טרייד די בלתי נמנע של אחד משלושת הגארדים הבכירים תמורת גבוה.

הזומבים של עידן
עם מי נכנס לדראפט: אירווינג, אופיס דיפו, אנתוני דיוויס, ניקולה וויצ'ביץ', אנס קאנטר ודונובן מיטשל.
עם מי יצא מהדראפט: מיילס ברידג'ס (31$), מייק קונלי (24$), ג'ארט אלן (19$), קייל אנדרסון (17$), איזייה תומאס (13$), דניאלה גלינארי (13$), קאריס לעברת (12$), , סופר מריו חזוניה (1$).

לעידן יש סגל קיפרים מצויין, דיוויס זה סופר-סטאד, במיוחד עכשיו כשנראה שהפציעות הטורדניות מאחוריו בעונות האחרונות, ודיפו ואירווינג הם גם סטאדים, וכמובן גם מיטשל. לגבי הדראפט עצמו, לא רע, אבל כשכבר יש לך את אירווינג שחוזר מפציעה, להמר גם על קונלי, גם על תומאס וגם על גלינארי עם חלק כ"כ גדול מהתקציב נשמע לי די מסוכן, במיוחד השניים האחרונים (את קונלי אני מאוד מחבב, למרות שהוא כבר דפק אותי איזה פעם פעמיים בכמה ליגות עם הפציעות שלו). ג'ארט אלן אחלה של גבוה צעיר עם פוטנציאל וגם קאריס לאברט פוטנציאל נחמד מאוד. מקייל אנדרסון ובמיוחד מריו חזוניה אני פחות מתלהב, אבל בסך הכל לא רע, גם מיילס ברידג'ס יכול להיות יופי של רוקי תורם, ו-31$ במחירי רוקים זה בכלל לא נורא, טוב אפילו. הרבה תלוי כאן בבריאות, יותר מקבוצות אחרות, אבל זו קבוצה שאם לא חוסר מזל רציני כן אמורה לרוץ בצמרת.

הענקים הקטנים של יואב
עם מי נכנס לדראפט: בראדלי ביל, דווין בוקר טוב, טובי האריס, קלינט קאפלה, למרקוס אולדריג', לורי מרקנן.
עם מי יצא מהדראפט: דונצ'יץ' (61$), וויל טים בארטון (14$), אבו-יונאס ולנצ'יונאס (10$), ביג ווילי קאולי סטייל (7$), אנדרו וויגינס (6$), אלפריד הפיתון (5$), ברוגדון (2$), וספנסר דיווינדי (1$).

ליואב יש קיפרים נחמדים אבל לא מזהירים, ולכן האסטרטגיה של ללכת אול-אין על אחד משני הרוקים הבכירים היא מאוד נכונה, בטח ובטח כשמשיגים אותו ב-61$, מחיר מציאה ביחס לאייטון או ג'קסון. הבעייה היחידה היא שדונצ'יץ' נראה לי קצת חשוד, לא מספיק מהיר ואתלטי בשביל להיות סופרסטאר אמיתי, אבל אני יודע שאני בדעת מיעוט כאן. אם ההימור יפגע אז זה יופי. חוץ ממנו, השניים שאני יותר מחבב כאן בדראפט זה יונאס וקאולי-סטיין, שני גבוהים תורמים וסולידיים שאפשר לסמוך עליהם, וגם ברוגדון די נחמד בשביל קניה ב-2$ בסוף הדראפט. אנדרו וויגינס... איך נפלו גיבורים, משחקן שאנשים עשו (סוג של) טאנקינג כדי לקחת אותו, עכשיו הוא הולך ב-6$ בדראפט וזה עוד אחרי שהמתחרה שלו על העמדה, באטלר, כבר עם רגל וחצי בחוץ. בקיצור, קבוצה נחמדה, עם הרבה חילופים גם תוכל לתקוע יתד באמצע הטבלה ולהרוויח כמה $ לדראפט הבא.

התוכים שלי
עם מי נכנס לדראפט: ג'ף טיג, קייל לאורי, גארי האריס, מיילס טרנר, קא"ט, וטוריאן פרינס.
עם מי יצא מהדראפט: קווין נוקס (40$), האריסון בארנס (16$), רג'י ג'קסון (16$), טייריק אוונס (13$), דווייט הווארד (11$), אוון פורניר (11$), הארי ג'יילס (2$) ופורטיס המשוגע (1$).

לא מת על הקיפרים שלי. כלומר, אני חולה לקא"ט על התחת ולא מוכן להחליף אותו תמורת כלום בערך (והיו הצעות...), גאריס ופרינס הם אחלה חמודות ושחקנים שאני מחבב באופן כללי, אבל חוץ מהם טיג הוא בינוני לאללה (לקחתי אותו כי ציפיתי שבאטלר ילך מהר וישאיר לו הרבה זמן עם הכדור ביד לעשות דברים, בדיעבד אולי עדיף היה לשמור את מירוטיץ'), לאורי טוב אבל מזדקן ומיילס טרנר... הרס לי את הבריאות בעונה שעברה ואם הפרה-סיזן מהווה איזושהי אינדיקציה, יהרוס לי את הבריאות גם העונה. דווקא מהדראפט אני קצת יותר מרוצה, הצלחתי לקחת רוקי סמי-בכיר בסיטואציה טובה בלי לפשוט את הרגל, לקחתי כמה וטרנים מועילים כמו בארנס, הווארד, אוונס ופורנייה וסיימתי את הדראפט עם כמה בחירות אפסייד נחמדות כמו פורטיס, ג'קסון (בתקווה שיחזור לעצמו) וג'יילס. אני לא חושב שאני אקח אליפות עם הסגל הזה, אלא אם כן טרנר יעשה קפיצה אדירה ונוקס ייתן עונת ROY, אבל תחרות על המדליות כן באה פה בחשבון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2018 9:18 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
קודם כך תודה רבה על הסיכום !

כמה מילים על הדראפט שלי. התכנון המקורי היה לנסות לקחת את איטון, כמעט בכל מחיר. בסוף נשברתי כשהבנתי שהמחיר שהגענו עליו אומר לוותר לגמרי על שאר הדראפט, עדיין לא יודע אם זה היה נכון או לא. עד היום אני מצטער על ויתור דומה שעשיתי עם קאט.
אחרי שהוא לא הגיע עברתי לתכנית ב' שאמרה לנסות להשלים את הקיפרים שלי הכי טוב שאפשר. הקיפרים שלי שמים אותי מראש בהפסד באיבודים ובעונשין. מצד שני לא מספיק חזק בבלוקים ושלשות. מסודר באסיסטים וריבאונדים ודביר באחוזי שדה וחטיפות. אז החחלטתי לנסות לקית גבוהים שיחסמו, יקלעו באחוזים סבירים ואם אפשא גם יביאו קצת שלשות. מילסאפ, מירוטיץ', לופז ואיבקה, כולם פחות או יותר עונים על הדרישות. קולעים יותר משלשה, חוסמים יותר מחסימה ונשארים באחוזים סבירים. הבאתי עוד שני קלעים לשפר את השלשות, רדיק והיל. את רנדל לשפר את האחוזי שדה.
כל זה הלך ממש טוב, הבעיה הייתה שעדיין הייתי צריך לבחור רוקי, אחרי שאיטון הלך רציתי את גארן ג'קסון אבל הוא היה יקר מדי, הייתי מוכן להתפשר על דונצ'יץ' שהיה לי ברור שיהיה יקר מדי, קיויתי שמיילס בידיג'ס ישאר במחיר סביר אבל מוק חשב אחרת, ואז כבר לא ממש נשארו רוקיז תורמים ולי כבר כמעט לא נשאר כסף. אז חשבתי לעבור לתוכנית המגירה של לבחרו את פורטר ולשים אותו ב IL ( רוני, לא היית צריך להזכיר את האופציה בזמן בדראפט ...). זה הצליח, והמחשבה הייתה שזה נותן לי לבחור עוד שחקן שאולי יתרום קצת בינתיים, אבל סותם לי את ה IL, ואולי לא משתלם. רק שעכשיו נראה לי שאי אפשר לשים אותו ב IL, אז כנראה שאחליף.
סה"כ חוץ מהפספוס עם איטון דראפט לא רע, ואולי סופסוף קבוצה שיכולה להאבק בצמרת. זה מותנה בכך שהקיפרים יהיו טובים - לא ברור אחרי הקיץ עם המעבר של לברון והניתוח של ווסטברוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה