סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 23, 2024 8:58 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 478 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:22 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אז מי יעזוב? סולומון, ג'ואד וויליאמס, קלנסי, תמיר, כנראה גם דאוול. לריץ', משה מזרחי וחכמון חוזה לעונה הבאה אבל הם כולם בסימן שאלה ועתידם תלוי בעיקר במאמן שייקבע.

אז מי יישאר? קוקיה, רנדל וכנראה גם אוחיון. נעימי בסימן שאלה.

אז מי יאמן? קטש יישאר? אולי דרוקר? אפי? פרנקו? שיבק? הרס"ר?

אופירע מפרסמת שירושלים תציע בקרוב לשון ג'יימס 600,000 דולר לעונה, הצעה כספית הרבה יותר טובה מזו של מכבי (מיליון דולר ל-3 עונות). בנוסף יש התעניינות בדן גרונפלד שנתן עונת חוזה, ובמקל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:24 am 
Sophomore

הרבה מאוד תלוי בשאלה האם י-ם תהיה ביול"ב. אם כן, אני די בטוח שגרונפלד שם. וגם דרוקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:25 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
השאלה אם כרגע יש לירושלים מספיק בטחונות כדי להציע הצעה כזו, כשעוד אין דברים סגורים עד הסוף עם רענן כץ (והאמת, אני לא יוע גם כמה הם סגורים עם אגיאר).

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:30 am 
מנהל פורום

אגב אפשר להעלות את האפשרות הסבירה שהצעה כזו לג'יימס היא בגדר ניסיון להעלות את המחיר שלו אצל מכבי. ירושלים יודעת שמכבי חמים עליו מאוד, אז למה לא להציע לו חוזה מפוצץ וכך לגרום למכבי להתחים אותו נגיד במיליון וחצי ל-3 שנים ולא במיליון?
תהליך דומה היה בקיץ שבורשטיין היה FA וירושלים הציעה לו מעל מיליון דולר לשנתיים אאל"ט, ובסופו של דבר מכבי החתימה אותו על חוזה נפוח.

בכל מקרה התקציב של ירושלים בעונה הבאה יהיה לפחות 6-7 מיליון דולר.

להגיד את המילה "סגור" ואגאייר זה אף פעם לא תופס, אלא אם מדברים על המחלקה הסגורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:34 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אני לא קונה את זה. להבדיל ממכבי, התקציב של ירושלים רחוק מלהיות מסודר וסגור. עם כל הבלגן סביב שאלת המאמן, וגם לא יודעים האם הם משחקים באירופה או לא. נראה הזוי לחלוטין. בכל מקרה, ספורט 5 מפרסמים שג'יימס למעשה סגור כבר במכבי, וזה נראה הרבה יותר אמין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:39 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הת'רד הזה מתפתח להיות ת'רד מחווה לררדדטט או משהו?

לגבי התקציב של הפועל, אין לי מושג איך ביוני אפשר לדעת מה הוא יהיה, ובטח שלא מובן לי ה"לכל הפחות". ולגבי ג'יימס, זו הידיעה העדכנית מספורט5:

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 00481.html

איפה כתוב שם צירוף המלים "למעשה סגור" או כל מקבילה סבירה שלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:41 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
"צפוי לחתום בקרוב" נראה לי די מקבילה שלו, בלי שאני מעיד על מידת אמונתי בידיעה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:44 am 
מנהל פורום

"צפוי" זה פרשנות של הכתב לגבי מה ההחלטה שג'יימס יקבל, "סגור" זו אמירה לגבי מה קרה. בידיעה עצמה כל מה שכתוב זה שמכבי הציעה לג'יימס טיוטת חוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:49 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

באו נגיד שספורט 5 יותר אמין לאחרונה. הם היו הראשונים שפרסמו על פארגו. בכל מקרה, אין מה להתווכח עכשיו. נחכה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:51 am 
מנהל פורום

אני לא מתווכח על האמינות של ספורט 5, אני מתווכח על התוכן של ההודעה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:54 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
אני לא מתווכח על האמינות של ספורט 5, אני מתווכח על התוכן של ההודעה שלך.

ראי שעל הקיר כתב:
"צפוי לחתום בקרוב" נראה לי די מקבילה שלו, בלי שאני מעיד על מידת אמונתי בידיעה.

מה שהוא אמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 11:58 am 
מנהל פורום

ועניתי לגבי מה שהוא אמר. קבל את זה כביקורת בונה - יש משתמש אחד בפורום הזה שסגנון הכתיבה שלו מבוסס על לקיחת ידיעות מאתרים והצגת דברים לא נכונים כאילו הם נכתבו בהם, ומאוד לא מומלץ לאמץ את הסגנון הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 12:03 pm 
Junior

מיליון דולר לשלוש עונות נשמע לי יחסית נמוך למה שהייתי חושב שג'יימס יוכל לקבל אחרי העונה הזו. אין ספק שהייתי שמח לו הוא היה מגיע לירושלים. נראה לי שהוא ורנדל יכולים להשלים אחד את השני הגנתית. מבחינה התקפית, זה נראה לי כבר קצת יותר בעייתי כי בסך הכל שניהם שחקנים שלא ממש מהווים גו טו גי וחלק גדול מנהקודות שלהם בא מריבאונד התקפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 12:14 pm 
Hall of Famer

לא יודע מה זה "לאחרונה" לגבי האמינות של ספורט 5, אבל תזכרו שכתב מכבי הדנדש למדי שלהם הוא רועי גלדסטון, במקור כתב כדורגל שנחשב לחסר מושג גם בסטנדרטים הלא גבוהים של האנשים שמסקרים את מכבי בדרך כלל (כולל ההיא שחשבה שכספי הולך לשחק בוסמן בסקרמנטו). להעביר דרכו ספינים נראה לי כמו הדבר הכי קל בעולם, וזה כשאני עוד מתעלם מהעובדה שערוץ 5 נחשב ידידותי ביותר למערכת הצהובה.

עם כל תערובת השמועות והשמועות למחצה, נראה לי יומרני ואף מטומטם למדי להגיד "זה נראה לי אמין". ג'יימס למכבי זו ספקולציה שרצה לאורך כל העונה, וזה מלפפון צפוי עד אימה. אז מה אכפת לגלדסטון לכתוב, כמו כולם בעצם, שג'יימס נראה לו סגור או כנראה סגור או בדרך להיות סגור. מה שברור זה שחוזה לא נחתם עדיין, ואני חושב שההסטוריה הקצרה של הספורט המקצועני אמורה ללמד אותנו משהו לגבי אמירות על דברים שלא נחתמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 12:18 pm 
Sophomore

הישראלים שמבחינתי צריכים להישאר: קוקיה ואוחיון. אפשר גם להשאיראת מזרחי בתור ישראלי חמישי
להעיף את שלישיית הגאנרים סולומון, ריץ' ונעימי.
סולומון כבר לא ממש אותו שחקן ואחרי ואני בספק שהוא בכלל נותן להפועל ייתרון על שאר קבוצות הליגה. עדיין די מוכשר בייחס לליגה, אבל ללא ספק כבר לא ייתרון מוחלט כמו שהוא היה בקדנציה הקודמת שלו. הוא לא חודר, זורק יותר מ3 מאשר מ2 שזה די עלוב, ובחירת הזריקות שלו רק הולכת אחורה עם השנים. ההגנה עדיין שם אבל בכלליות זה כבר ממש לא זה. שלום ותודה על הדגים

על ריץ' אני מעדיף לא להרחיב הרבה. רק אגיד שהאנוכיות שלו שמה אותו באותה נשימה עם שחקנים כמו ברייסי ואנטוני רוברסון.שחקן מבחיל

נעימי? דעתי עליו ידועה. ה"שיפור" שהוא עשה בשבועות האחרונים לא ממש מרשים אותי. בשורה התחתונה, אין לו את היכולת להוביל קבוצה הפועל ירושלים מעמדת הרכז הראשון כי הוא פשוט מנהל משחק די מחורבן, הוא 2 בגוף של רכז. חור בהגנה. ונעימי מהספסל זה מתכון לצרות. לא רוצה בכיינים בקבוצה שלי, סע לשלום. נראה כמה קבוצות באירופה יקפצו על ה"מציאה"

מבחינתי הישראלים השחקן הראשון שהפועל צריכה לשים עליו הוא כמובן דן גראנפלד. אם הוא לא נוחת במלחה, אין הצדקה אפילו לשאיפה להקרא "הקבוצה מספר 2". ורסטילי, שומר, בחירת זריקות מעולה לשם שינוי. שידרוג על הנכות השיכלית שראינו השנה במלחה.

מיד אחריו צריך למצוא רכז ישראלי שייחלוק עם יוגב את מלאכת הריכוז (ומבחינתי יהיה הרכז הפותח, יוגב עדיין לא הוכיח שהוא מסוגל)
החשוד המיידי זה גל מקל. אפשר גם ללכת בכיוון של ג'ון שייר.

אני חושב שלהפועל עדיף להמנע מאופציות כדיר (מכבי) וגרין, אלא אם הוא בא תמורת גרושים. שחקן שיורד כבר כמה עונות בצורה עקבית ביכולת ואין שום סיבה שהוא יקבל פרס על זה שהוא שרף את כל הקריירה שלו על הספסל במכבי, לא הייתי מוציא יותר מ 100 אלף דולר וגם את זה לא הייתי עושה בלב שלם. שייגמור את הקריירה בגבעת שמואל

על חכמון, דאוול, תמיר ו וויליאמס אין טעם לבזבז הקלדה. השלושה הראשונים מוגבלים ולא מתאימים לרמה זאת, הרביעי גארד בגוף של גבוה שמתאים לקבוצות תחתית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 12:32 pm 
Hall of Famer

אני חייב לציין שמה שאני לוקח מהביקורות משולחות הרסן על ג'ייסון ריץ' זה את התקווה שמחירו יגיע לרמה שבו נתניה תוכל להביא אותו. אני אוהב את השחקן הזה, וחושב שהסיטואציה המחורבנת בירושלים דפקה אותו. אגב, מדברים הרבה על בחירת הזריקות הבעייתית שלו, מבט מהיר על הסטטיסטיקה מגלה גארד שקולע בליגה כמעט 50% לשתיים וב41% לשלוש, בפלייאוף הוא אמנם ירד באחוזים מבחוץ אבל התקרב ל60% לשתיים, ובאירופה 57% לשתיים ו40% לשלוש. בקיצור, להוציא אותו ממלחה לטובתו, ולשים אותו בישורון לטובתנו.

בכל הנוגע לנעימי, אני חותם על מה שסקולה אומר. שחקן רכרוכי, אגוצנטרי ושומר זוועתי. אי אפשר להכחיש את הכשרון ההתקפי שלו, אבל אם מסתכלים באופן כולל הוא במקרה הטוב סקורר ישראלי אמין לקבוצה בינונית.

באלישי כדיר לא הייתי נוגע ולו בגלל שהוא שייך למכבי, אבל את גרין הייתי מביא גם מביא בכפוף למצב בריאותי תקין ולחוזה לא מופרך. הייבוש בנוקיה משכיח את העובדה שבליגה שלנו גרין הוא הגבוה הישראלי מס' 1, ועם כל הרצון לראות אותו מסיים קריירה בבקעת אונו כעונש על חטאיו, עדיין ירושלים יכולה להרוויח ממנו לדעתי.

חכמון מלכתחילה הוא לא שחקן ברמה שירושלים אמורה לשאוף אליה, דאוול מגדיר מחדש את המושג "אנמי" ועמית תמיר הוא נעימי מוגבה ב20 ס"מ. אני עדיין חושב שג'וואד ויליאמס הוא שחקן טוב שירושלים פספסה, מי ייתן ויבוא לישורון וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 12:43 pm 
מנהל פורום

את החלק של עמית תמיר ונעימי אני אשמח אם תסביר עוד. ואת גרין אתה מוזמן לקחת איתך לישורון. גם לפני שלוש שנים אני לא חושב שגרין היה ראוי לתואר הישראלי הטוב בארץ, ובודאי שהוא לא הצדיק אותו אף פעם, אבל עכשיו ודאי וודאי שהוא סוס מת ושחקן שאין טעם לגעת בו. גם בשיאו הוא התקשה לעבור את העשר נקודות למשחק, אז בשביל איזה שש נקודות וארבעה ריבאונדים צריך את הצרה הזו?

אגב, בין כל השיקולים אני חושב ששיקול משמעותי להשארת קטש זה ההגעה הצפויה (אולי הוא כבר סגור למעשה?) של מקל למלחה. מקל רמז תוך כדי העונה שהוא ישמח מאוד להגיע, וגם לפני הפיינל פור היו דיבורים על כך שזה עומד להיות הפריט הראשון ברשימת הקניות של קטש. אני מניח שאחרי הפיינל פור הזה כבר אף אחד לא יפקפק בכך.

ולגבי נעימי, הנה הצעה לסרטון המושלם ביוטיוב: תמצאו את אחת השלשות של יבזורי מאתמול, ושלשה כמעט זהה של שחקן חיפאי מהפיינל פור לפני שנתיים (אאז"נ משה מזרחי). בשני המקרים נעימי היה אמור לשמור על הנ"ל, מצא את עצמו "עוזר" בשמירה על איזה שחקן פנים בלי הכדור, ורץ ריצה מבוהלת לכיוון השלוש כשהשחקן שלו קיבל את הכדור.

(טוב, אולי בעצם לברון יכול לספק את הסרטון המושלם. אז הכמעט מושלם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 12:53 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
את החלק של עמית תמיר ונעימי אני אשמח אם תסביר עוד...

ולגבי נעימי, הנה הצעה לסרטון המושלם ביוטיוב: תמצאו את אחת השלשות של יבזורי מאתמול, ושלשה כמעט זהה של שחקן חיפאי מהפיינל פור לפני שנתיים (אאז"נ משה מזרחי). בשני המקרים נעימי היה אמור לשמור על הנ"ל, מצא את עצמו "עוזר" בשמירה על איזה שחקן פנים בלי הכדור, ורץ ריצה מבוהלת לכיוון השלוש כשהשחקן שלו קיבל את הכדור.

הנה אתה מסביר יופי. או שאתה רוצה להבין את ההשוואה ביניהם? אני חושב ששניהם שחקנים שבמקרה הטוב יכולים להועיל בהתקפה (כמובן שתמיר בתצורתו הנוכחית הרבה פחות מנעימי, אבל אני מדבר על העקרון), אבל התועלת הזו מתקזזת ואף טפלה לנזקים שהרכרוכיות והכשל הבסיסי שלהם בהבנת העניין שנקרא "הגנה" עושים.

לגבי גרין, אני לא חושב שזה נכון להסתכל עליו בקטע של נקודות. גרין בליגה שלנו יהיה שומר טוב וריבאונדר טוב, שיעשה את הנקודות הפשוטות שאתה מצפה מגבוה ישראלי סביר לעשות. במידה והחוזה שלו יהיה סביר והמצב הרפואי כשיר, אני לוקח אותו לירושלים לשנתיים בלי לחשוב הרבה ולא מרגיש שאני מהמר. (לעניין האמירה "הגבוה מספר 1 בליגה", כמובן שהליגה לא כוללת את מכבי ואלישי כדיר נכון לעכשיו הוא שחקן מכבי מבחינתי, מה גם שאני לא בטוח שגרין לא טוב ממנו באלמנטים מסוימים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 12:57 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
ועניתי לגבי מה שהוא אמר. קבל את זה כביקורת בונה - יש משתמש אחד בפורום הזה שסגנון הכתיבה שלו מבוסס על לקיחת ידיעות מאתרים והצגת דברים לא נכונים כאילו הם נכתבו בהם, ומאוד לא מומלץ לאמץ את הסגנון הזה.

אז תבוא בטענות לבחור הראשון, שמביא כאן את הידיעה מבית אופירע. אני בסה''כ אומר שזה לא נשמע אמין, נשמע בדיחה אפילו, מה זה: "ירושלים תציע"? מתי תציע? בשנה הבאה? הידיעה שפורסמה בספורט 5 (ועכשיו גם ב-YNET), נראית הרבה יותר אמינה, זה מה שאמרתי. צפוי חתום = די סגור, יאללה, לעסק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 12:58 pm 
Junior

להשאיר את קוקיה, אוחיון ורנדל. את ריץ' הייתי משאיר רק מתוך הנחה שבונים את ההרכב על זה שהוא לא צריך אף פעם להוביל כדור אבל מצד שני על כך שהוא כן מהווה שחקן שבונים בשבילו תרגילים שמשחררים אותו לקליעה, כי כמו שנדב כתב האחוזים שלו בסך הכל לא רעים. לסולומון לקלנסי ולדוואל הייתי אומר שלום וכך גם לויליאמס, למרות מה שנדב כותב. יכול להיות שהוא היה שחקן מצוין ויכול להיות שהוא יכול להיות שחקן, אבל מה שראיתי ממנו השנה גורם לי לחשוב שהסיכוי שהוא יראה שהוא שחקן טוב הוא לא גדול.
חכמון מתאים להיות מחליף שני לגבוהים שיעלה לשתי דקות פה ושם. העובדה שהוא הפך לשחקן שפותח בחמישיה היא בעיני תעודת עניות לקטש. גם כאשר קוקיה היה פצוע היה אפשר וצריך לעלות עם נעימי ואוחיון כישראלים או עם מזרחי במקום אחד משניהם.
את גרין הייתי מביא רק אם הוא מתפשר על משכורת שמהווה שבריר ממה שהוא קיבל את עכשיו ב 200 אלף או יותר הוא לא שווה את זה. את מקל הייתי מביא בשמחה תוך תקווה שהוא ימשיך בקו השיפור שלו ואחרי אתמול אולי כדאי להביא גם את ליובין :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 1:02 pm 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
הידיעה שפורסמה בספורט 5 (ועכשיו גם ב-YNET), נראית הרבה יותר אמינה, זה מה שאמרתי. צפוי חתום = די סגור, יאללה, לעסק.

פרודו, אני באמת לא יודע כמה זמן אתה קורא תקשורת ספורט ישראלית, אבל הלוגיקה שאתה מפגין כאן היא לא פחות בדיחה מאשר מה שאתה חושב על ה"הצעה" הירושלמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 1:15 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
אני חייב לציין שמה שאני לוקח מהביקורות משולחות הרסן על ג'ייסון ריץ' זה את התקווה שמחירו יגיע לרמה שבו נתניה תוכל להביא אותו. אני אוהב את השחקן הזה, וחושב שהסיטואציה המחורבנת בירושלים דפקה אותו. אגב, מדברים הרבה על בחירת הזריקות הבעייתית שלו, מבט מהיר על הסטטיסטיקה מגלה גארד שקולע בליגה כמעט 50% לשתיים וב41% לשלוש, בפלייאוף הוא אמנם ירד באחוזים מבחוץ אבל התקרב ל60% לשתיים, ובאירופה 57% לשתיים ו40% לשלוש. בקיצור, להוציא אותו ממלחה לטובתו, ולשים אותו בישורון לטובתנו.

לריץ' יש יד לא רעה מכל הטווחים ואף אחד לא ייקח לו את זה. אבל ברגע שביקשת ממנו להיכנס לשטף המשחק, להניע כדור, ליצור לשחקנים אחרים או שומו שמיים להבין שהוא לא תחנה אחרונה בדרך לסל חכרת לו את האונה השמאלית של המוח. מה שניסיתי להגיד, זה שהוא לא יודע לעשות את הטרנפורמציה מסקורר שעיקר נטל ההתקפה מוטל על כתיפיו לשחקן שאמור לחלוק את הנטל עם שחקנים מוכשרים כמוהו ואף יותר ממנו בקו האחורי. כמובן שחבריו לקבוצה עם האגו המנופח נעימי את סולומון לא עזרו בנושא, אבל זה לא מוריד מהאשמה של של ריץ' שפשוט לא הצליח להחדיר לאגוז הקטן לאורך עונה שלמה שמהלכי האחד על אחד שלו, אלא אם הם באים בשטף המשחק או אחרי שיוצרים לו מצבים, פוגעים בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 1:28 pm 
Hall of Famer

והשאלה היא, שוב, כמה זו אשמת המאמן. ההתרשמות שלי מריץ' בעונה הקודמת תחת אבי אשכנזי (שמאד העריך אותו למיטב ידיעתי) היתה שהוא לא אגואיסט, ולהיפך-יודע להכנס לשטף משחק ולא כופה זריקות שהוא לא צריך. אם אין יד מכוונת מספסל ושיטת משחק הגיונית, קל יהיה לגארד-סקורר להיראות כמו גאנר. אני לא חושב שריץ' הוא גאנר מטומטם כפי שאומרת התדמית שלו מהעונה האחרונה, ומאמין שטיפול טוב יותר של מאמן יעשה ממנו שחקן מרשים למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 1:36 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

nadav_hacohen כתב:
frodoborg כתב:
הידיעה שפורסמה בספורט 5 (ועכשיו גם ב-YNET), נראית הרבה יותר אמינה, זה מה שאמרתי. צפוי חתום = די סגור, יאללה, לעסק.

פרודו, אני באמת לא יודע כמה זמן אתה קורא תקשורת ספורט ישראלית, אבל הלוגיקה שאתה מפגין כאן היא לא פחות בדיחה מאשר מה שאתה חושב על ה"הצעה" הירושלמית.

טוב, בדיחה או לא, ג'יימס די סגור:
http://one.co.il/Article/180338.html
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 00481.html
חה-חה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2011 1:41 pm 
Sophomore

לשחרר את: וויליאמס/רנדל/דאוול, קלנסי, סולומון ועמית תמיר.
קו אחורי של נעימי, ריץ' ואוחיון יספיק בתוספת קלעי נוסף לגיבוי.
מעדיף שישאירו את וויליאמס ודאוול ויביאו סנטר עם אוריינטיציה הגנתית (אוסמאן סיסה).
מאוד אוהב את קלנסי, אפשר להשאיר אותו כזר חמישי, שחקן מצויין שקטש פשוט השחית.
הסגל הזה לא דורש שינויים מהותיים אלא דורש שינויים מהותיים בגזרת האימון ושינויים במנטליות של ההנהלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 478 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה