סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 18, 2024 1:03 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 112 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 10:39 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
rony כתב:
איך אני אוהב את העונה הזו בשנה באיזור ספטמבר-אוקטובר, הקונצזוס חוצה מחנות, לא משנה אם זה אוהדי מכבי, אוהדי הפועל ירושלים או אליצור כפר סבא, כולם תמימי דעים שמכבי בנתה קבוצה שבקושי מתאימה ליורוקאפ ואו-טו-טו גם יורדת ללאומית, ושהפועל ירושלים בנתה קבוצת יורוליג לתפארת מדינת ישראל, הזמן הזה בשנה אף פעם לא מאכזב.

:co_ol:

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 10:54 am 
Hall of Famer

משום מה העונות האחרונות של מאריץ' מקובעות אצל כולם ( ואני מוכרח להודות שגם אצלי ) ככישלון מהדהד , אבל עיון במספרים מראה שאולי המצב לא כזה גרוע :

עונת 13-14 , יורוליג במדי קובאן - 17 דק' , 6 נק' ב-60% ל-2 , 3.6 ר' ( שזה אמנם פחות מסופו מבחינת נקודות , אבל גם פחות נזק מבחינת איבודים ועבירות )
12-13 , יורוקאפ במדי קובאן - 25 דק' , 11.4 נק' ב-56% , 7.4 ר' .
VTB ( שנתיים אחרונות יחדיו בקובאן ) - 7.7 נק' ב-59% , 5.5 ר' .

בגדול הייתי אומר שהוא "מיני-סופו" - שחקן דומה בסגנון - רק שהצדדים הטובים של סופו ברמה טיפה פחות טובה אצלו , אך במקביל גם החסרונות קצת פחות בולטים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 11:06 am 
Hall of Famer

אני חושב שזה קשור בעיקר לעובדה שהוא נראה ממש רע מול מכבי, המספרים שלו אמנם לא איומים ונוראים (מצד שני, הם גם לא טובים, אפילו לא קרוב), אבל כל מי שראה אותו מול מכבי ראה שחקן שעושה נזק בכל דקה שלו על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 11:22 am 
Hall of Famer

מאריץ הוא לא כזה עגלה. הוא עדיין יכול להיות סנטר אירופאי מדהים, אם משתמשים בו נכון. העובדה היא גם שהוא היה כזה, ושהוא לא מבוגר.
מה שכן, ארל קלארק זה חתיכת החתמה אם וכאשר תהיה. מאריץ וקלארק (במקום רנדל) היה יכול להיות מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 11:53 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
איך אני אוהב את העונה הזו בשנה באיזור ספטמבר-אוקטובר, הקונצזוס חוצה מחנות, לא משנה אם זה אוהדי מכבי, אוהדי הפועל ירושלים או אליצור כפר סבא, כולם תמימי דעים שמכבי בנתה קבוצה שבקושי מתאימה ליורוקאפ ואו-טו-טו גם יורדת ללאומית, ושהפועל ירושלים בנתה קבוצת יורוליג לתפארת מדינת ישראל, הזמן הזה בשנה אף פעם לא מאכזב.

יש צדק בדבריך אבל אתה חייב להודות שההחתמות של י-ם נראות על הנייר יותר מעניינות משל מכבי (במידה וקלארק אכן מצטרף) - השאירו את ברייסי רייט וקיצ'ן, החתימו את הזר הטוב בארץ (דונטה), הוסיפו ישראלי צעיר ומוכשר (טימור) וקלארק אם וכאשר הוא וואחד החתמה שכמה אוהדי מכבי פה בפורום היו שמחים אם היה חותם בצהוב.
מצד שני במכבי, מלבד ההשקעה בפארגו (שלא בטוח כמה היא מושכלת - עדיין שחקן שלא שיחק הרבה בשלוש העונות האחרונות) החתימו בעיקר זרים זולים - רנדל, היינס ולינהרט - בלי יותר מדי אפסייד.
ואם עכשיו י-ם יחתימו בסנטר את ביינס או רדוליצה כמו שהיו לחשושים אז הבחירה של מכבי במאריץ (שחקן שנמצא בירידה ברורה בשנים האחרונות) תהיה ממש לא ברורה.
וגם כמובן שוב פעם כמו תמיד מכבי כבר עם 7 זרים ובנייה לרוחב.

נערך לאחרונה על ידי sir charles בתאריך ד' ספטמבר 03, 2014 11:58 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 11:58 am 
Hall of Famer

באמת נראה לך שהפועל תחתים גם את קלארק וגם את ביינס או רדוליצ'ה...... ? הפכנו לצסק"א בטעות ולא סיפרו לי?

לדעתי סיכוי קטן שהפועל תחתים שם גדול אחד כזה, בטח לא שניים.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 12:02 pm 
Hall of Famer

צ'רלס, יש שנה שההחתמות של ירושלים לא נראות מעניינות יותר משל מכבי? מכבי כל שנה מביאה כל מיני נו-באדיז שאף אחד לא ממש שמע עליהם, או ששמעו עליהם ולא התלהבו, ראה טייריס רייס, פארגו (בקדנציה הראשונה), ריקי היקמן, דווין סמית', אלכס טיוס וכו'. דווקא השמות היותר מעניינים שמכבי הביאה ועשו יותר רעש כמו אינגלס וקיינר-מדלי היו פלופים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 3:23 pm 
Freshman

מכבי מוציאה עוד הודעה על סופו.
חזר 18 קילו מעל המשקל שהוא אמור להיות בו לפי החוזה, 13 קילו מעל המשקל שנה שעברה.

זה נכון שהוא לא חי אורח חיים ספורטיבי, אבל מכבי משחקת מלוכלך.
מכפישה את שמו עם פרסום כל הפרטים הרפואיים השליליים שלו בתקשורת וכך פוסלת כל סיכוי שקבוצה אחרת תתעניין בו, ואז מואילה בטובה להשאיר אותו על שכר של 7% מהשכר המקורי, בגלל האנושיות של אנשי הקבוצה והאהבה לסופו.

בולשיט. קיבלו את אותו השחקן שהיה להם בשבריר מהמחיר.

"חלק מהמשקל זה הצטברות נוזלים שלא תהיה לו בעיה להוריד" (ספורט 5) - wtf?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 3:32 pm 
Hall of Famer

טחן סופלקיס ביוון הבחור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 3:44 pm 
Junior

מותר למכבי לפרסם מידע רפואי של שחקנים?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 3:44 pm 
Freshman

כמובן שמכבי משחקת מלוכלך אפילו מאוד מלוכלך אבל יש להם כתב חצר שמספר על לב טוב
שחקנים נפצעים, זה קורה כל הזמן, קבוצה מחויבת לחוזה גם עם השחקן נפצע. יש בשביל זה ביטוח
לזרוק שחקן בגלל שהוא פצוע או לחתוך לו את השכר זה דוחה
כמובן שזאת לא הסיבה וכנראה שגם המשקל העודף לא באמת מטריד את מכבי
הם הרי מכירים את סופו וידועים שזה חלק מהסיפור שלו
כנראה שעוזר המאמן ממש לא רוצה את סופו ומכבי כמו במכבי יש דרכים לטפל במי שכבר לא צריך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 3:45 pm 
Freshman

הרסי הוקינס כתב:
מותר למכבי לפרסם מידע רפואי של שחקנים?

זאת לא הודעה רשמית של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 3:53 pm 
Junior

ולגלדסטון מותר לחשוף מידע רפואי של סופו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 3:57 pm 
Freshman

נראה לי שמצב רפואי של ספורטאים זה משהו שהמדיה עוסקת בו די הרבה לא?
ראית משהו חריג בכתבה הזו לעומת כתבות אחרות על שחקנים פצועים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 3:59 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אף צד לא יוצא טוב בסיפור הזה.
לא מכבי שמוציאים כביסה מלוכלכת החוצה ולא סופו שחזר מהחופש עם עודף במשקל של כלב בינוני ומי שבסוף יסבול הם האוהדים שייתקעו עם מאריץ לעונה שלמה.
מה שכן, אם רשום בחוזה שסופו צריך לשמור על משקל מסויים אז הוא צריך לעמוד בסעיף הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 4:04 pm 
Freshman

בגדול, השחקן חותם על ויתור סודיות רפואית לקבוצה.
זה לא אומר שצריך לפרסם את זה בתקשורת... אני משער שחוקית מותר להם (יש להם כמה עורכי דין לא רעים, קשה לי להאמין שיסתכנו בתביעה).

אם יש פרט אחד, גם הקטן ביותר, ממה שפורסם שהוא לא נכון, זה עילה לתביעת דיבה מאוד רצינית עם הוכחת נזק ברורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 4:10 pm 
Freshman

sir charles כתב:
אף צד לא יוצא טוב בסיפור הזה.
לא מכבי שמוציאים כביסה מלוכלכת החוצה ולא סופו שחזר מהחופש עם עודף במשקל של כלב בינוני ומי שבסוף יסבול הם האוהדים שייתקעו עם מאריץ לעונה שלמה.
מה שכן, אם רשום בחוזה שסופו צריך לשמור על משקל מסויים אז הוא צריך לעמוד בסעיף הזה.

מסכים איתך בשורה התחתונה. אם לסופו יש סעיף משקל והוא עבר אותו אז למכבי מותר לחתוך אותו
הבעיה שמכבי במקום לחתוך אותו מתחילה לספר סיפורים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 4:25 pm 
Junior

RYuval כתב:
בגדול, השחקן חותם על ויתור סודיות רפואית לקבוצה.
זה לא אומר שצריך לפרסם את זה בתקשורת... אני משער שחוקית מותר להם (יש להם כמה עורכי דין לא רעים, קשה לי להאמין שיסתכנו בתביעה).

אם יש פרט אחד, גם הקטן ביותר, ממה שפורסם שהוא לא נכון, זה עילה לתביעת דיבה מאוד רצינית עם הוכחת נזק ברורה.

אוקיי, הנה הסבר. תודה!

אני מניח שההסכם ויתור סודיות שייך לתחום מסוים מתוך המידע הרפואי, לא? או שזה ויתור גורף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 4:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
צ'רלס, יש שנה שההחתמות של ירושלים לא נראות מעניינות יותר משל מכבי? מכבי כל שנה מביאה כל מיני נו-באדיז שאף אחד לא ממש שמע עליהם, או ששמעו עליהם ולא התלהבו, ראה טייריס רייס, פארגו (בקדנציה הראשונה), ריקי היקמן, דווין סמית', אלכס טיוס וכו'. דווקא השמות היותר מעניינים שמכבי הביאה ועשו יותר רעש כמו אינגלס וקיינר-מדלי היו פלופים.

כל שנה יש איזה זר חדש שמכבי מחתימה שמעורר את הדמיון - אינגלס בעונה שעברה, מדלי בעונה שלפני, לנגפורד, הנדריקס, אידסון, סופו, אנדרסון - בין אם חלקם מצליחים או נכשלים יש מישהו לצפות לו. בוא נבחן את הזרים שיש כרגע בסגל:
פארגו - נתן במכבי חודשיים נפלאים בעונה המוצלחת ב-10/11 ומאז לא מצא את מקומו במנש ובקושי שיחק בצסקא. אולי הקוף על הגב יגרום לא להוכיח את עצמו ואולי נגלה שאותם חודשיים נפלאים היו מקריים ומי שבעצם עשה את הקבוצה ההיא היו פרקינס אידסון וסופו.
היינס - קומבו גארד נמוך שחושב שהוא רכז ונכשל בקדנציה הקצרה שלו ביורוליג. אולי הוא יצליח כמו היקמן ואולי הוא רק יתסכל את האוהדים כמוהו.
סמית' - לא ברור אם הוא מחלים מהניתוח או שעדיין לא עבר אותו ואיך הוא בכלל ייראה כשהוא מתקרב לגיל 32. יכול להיות שיחזור לעצמו ויכול להיות שנקבל את רומיין סאטו בגרסת פנר.
רנדל - שחקן ליגה מצויין שלא הצליח מחוץ לישראל או בקדנציה הקצרה שלו ביורוליג, שחקן מועד לפציעות בלי קליעה מבחוץ שמחליף את בלו כ-4 האמיתי היחיד בסגל.
סופו - הסנטר אהוב הקהל ממשיך באורח החיים הלא ספורטיבי שלו, מתקרב לגיל 30 ול200 ק"ג ולפי מצב העניינים הקיים העונה הקרובה כנראה תעורר געגועים לעונתו השנייה בקדנציה הקודמת במכבי.
לינהרט - שחקן שנע בין החמישייה לספסל בקבוצה מהמקום ה-11 בליגה האיטלקית, בן 28 ובלי ניסיון בגביעי אירופה.
מאריץ - הסנטר המגושם ששיאו בפרטיזן היה לפני 5 שנים מגיע סופסוף למכבי כברירת מחדל אחרי שלא רצו אותו בעונה שעברה (כנראה שבאראץ לא היה פנוי)

מי מהשחקנים האלה באמת מעורר אצלך את הדמיון? פארגו אולי, לינהרט בבסט קייס סנריו כג'ם שלא התגלה עד היום.
הזרים שהרצליה החתימו (סלבי ואיבנקס) יותר מעניינים מאלה שמכבי החתימו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 4:27 pm 
מנהל פורום

זוכרים שאיך שפיני הגיע לפיראוס, ישר שלח את סופו הבייתה לעשות דיאטה
אז הנה פיני מגיע למכבי ונחשו מה קרה?
סתם אומר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 4:34 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
rony כתב:

פארגו - נתן במכבי חודשיים נפלאים בעונה המוצלחת ב-10/11 ומאז לא מצא את מקומו במנש ובקושי שיחק בצסקא. אולי הקוף על הגב יגרום לא להוכיח את עצמו ואולי נגלה שאותם חודשיים נפלאים היו מקריים ומי שבעצם עשה את הקבוצה ההיא היו פרקינס אידסון וסופו.
היינס - קומבו גארד נמוך שחושב שהוא רכז ונכשל בקדנציה הקצרה שלו ביורוליג. אולי הוא יצליח כמו היקמן ואולי הוא רק יתסכל את האוהדים כמוהו.

רנדל - שחקן ליגה מצויין שלא הצליח מחוץ לישראל או בקדנציה הקצרה שלו ביורוליג, שחקן מועד לפציעות בלי קליעה מבחוץ שמחליף את בלו כ-4 האמיתי היחיד בסגל.

אותו פארגו גם לקח כאן איזה תואר שולי ממכבי, כך שאותם חודשיים אולי לא הופכים אותו לכוכב יורוליג הכרחי, אבל מקריים הם לא היו.

ורנדל נתן רק לפני כמה חודשים שני משחקי סופרסטאר מול אלופת היורוליג.

#רק_אומר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 5:04 pm 
Freshman

הרסי הוקינס כתב:

אוקיי, הנה הסבר. תודה!

אני מניח שההסכם ויתור סודיות שייך לתחום מסוים מתוך המידע הרפואי, לא? או שזה ויתור גורף?

Ads.one.co.il/images/Msites/Assoc/Ibba/br13.pdf

די גורף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 5:11 pm 
Hall of Famer

איכשהו, קשה לי להאמין שהסכם הוויתור על הסודיות מתיר פרסום פרטים רפואיים בציבור.

זה אמור להיות לינק מה שהבאת כאן? כי זה לא מופיע אצלי כלינק והעתקה שלו לשורת הכתובת לא הניבה כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 5:17 pm 
Freshman

הסכם וויתור סודיות בוודאי שלא מתיר פרסום. הוא מאפשר למכבי לראות את תוצאות הבדיקות של סופו
מישהו במכבי הדליף את המשקל שלו ואת הבעיה בעיין
אותו אחד או אחדים מדליפים כל יום משהו אחר
עושה רושם שסופו גוסס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 03, 2014 5:23 pm 
Hall of Famer

צ'רלס, אתה חוזר בדיוק על מה שאמרתי, רוב ההחתמות של מכבי, בכל שנה, לא נראות מעניינות, די משעממות ואפורות אפילו גם ביחס למה שקבוצות אחרות בליגה הישראלית עושות, אז מה זה אומר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 112 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: em28, Majestic-12 [Bot], עודד ל ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה