סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 18, 2024 8:44 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1242 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 46, 47, 48, 49, 50
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 10:40 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אולי תעבורו לת'רד של ירושלים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

Hall of Famer

Fez כתב:
עופר88, אני חושב שאדום88 אחד בפורום זה די והותר... לדעתי ירושלים לא רק שלא עשתה את המקסימום אלא אפילו לא עשתה את המינימום, אבל בסדר בוא נגמור את זה כאן. שכנוע עצמי הוא גם ככה חזק מכל שכנוע שלי, וחוץ מזה זה אשכול על מכבי.

וואו , יצאת גבר וירדת לפסים אישיים. גבר גבר.

עשתה בדיוק את המקסימום - ניסתה לקנות שחקן שיש לו חוזה בקבוצה אחרת (שלא שיחררה אותו) , והציע חוזה יפה לשחקן פנוי שלא היה מעוניין. אני לפחות לא מכיר שום צעד אחר שהיא הייתה יכול לעשות (אם יש אתה מוזמן לספר לנו , גבר-גבר).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

Junior

jack the ripper כתב:
Fez עדיף שתוותר מאשר להכנס לוויכח איתם.

תפסיקו לקחת כל דיון למקום של ויכוח. אני מנסה לרדת לסוף של דעתו של FEZ. הוא ילד גדול ולא צריך יועץ שיגיד לו להיכנס איתי לדיון או לקחת צעד אחורה.

אני אשמח לשמוע תגובה מנומקת . ברצינות . יש לך ידע רב ואולי תכתוב דברים שאינני יודע. אבל אני חייב שמות של שחקנים פרקטים ורלוונטים כדי להבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 10:53 pm 
Freshman

לגבי טיוס לירושלים. כמה מחבריי הטובים אוהדי הפועל היו ממש ממורמרים מכך שקימצנו ולא החתימו אותו (עד אמארה כמובן).
לדעתי הפועל צדקו (וכאן אני מחבר את הדיון בחזרה לקורותיו במכבי). טיוס הוא שחקן שאתה לא יכול לסמוך עליו בשעת מבחן. הוא יכול להחליט שיש לו רעשים בברך, ולא לעלות לך לגמר יורוקאפ.
אני חושב שבפוזיציה הזו, של ישראלי מרכזי, אתה צריך שחקן שאפשר לבנות עליו, גם אם אתה משלם על זה ביכולת פחות טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 12:47 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לגבי בנקס והאוול וההימור או לא הימור על אזרחותם - לגבי בנקס, לדעתי האיזרוח שלו יהיה מיידי. הוא נשוי ליהודיה אמריקאית, וברגע שהם עולים ארצה מגיעה לשניהם אזרחות.
האוול זה אולי קצת יותר מסובך וארך, בנקס לפי מה שאני מכיר את הנסיבות שלו זה מיידי. לא אמור להיות יותר מדי הימור ולא ספקולציה שאמורה להיות מסובכת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 12:58 am 
Sophomore

אני מזכיר לירושלמים פה ששנה שעברה פישר הגיע בכסף גדול בתור שחקן של 13 נק', 6 ריב' ו-2 חס' למשחק ביורוליג. שאוהדי ירושלים דיברו עליו בתור אחד הסנטרים הבכירים ביבשת, שהיו לא מעט דיעות שהוא החתמה באותו סדר גודל של טיוס אם לא יותר, ושהוא נחשב לסנטר הישראלי הבכיר בארץ.
הדברים עם פישר לא הסתדרו ועכשיו קל לזלזל, אבל ברמת השאיפות של ירושלים כקבוצה, להגיד שהמחליף שלו זה... אייזק רוזפלט? ובגלל שפישר לא הסתדר אז יכול להיות שרוזפלט יתרום יותר והכל נפלא? נראה לי די מגוחך. זה כמו שמכבי יגידו שפארמר לא הסתדר, אז בוא נביא את גוני יזרעאלי, כי הוא בסוף יתרום יותר. רק שמכבי לא עשו את זה, אלא הביאו את גל מקל כשפארמר לא הסתדר. זה כל ההבדל. אם ירושלים רוצה לשמור על שאיפות של אלטרנטיבה, המחליף של פישר בתור ישראלי בכיר היה צריך להיות וואחד ישראלי בכיר (אם לא באותו רגע שהוא עזב אז לפחות עכשיו בקיץ, ואם לא בעמדת הסנטר אז בעמדה אחרת). ואני לא מדבר על יותם הלפרין שבגיל 33 ספק גדול אם יתן תפוקה של ישראלי בכיר, וקבוצה כמו ירושלים היתה צריכה לבטח את עצמה עם משהו מעבר לבר טימור. ועל העובדה שרפי מנקו מחזיק את עמדה 3 יחד עם טרנס קינזי, כששחקנים כמו לנדסברג ויבזורי (ופניני) במכבי אפילו לא בעשירייה הראשונה. ההבדלים הם הרבה יותר גדולים ממה שירושלים יכולה להרשות לעצמה. אפילו לפני עידן אורי אלון לירושלים היו תקופות עם ישראלים יותר מרשימים ממה שיש לה עכשיו. בינתיים זה נראה שירושלים יושבת ומחכה שהלפרין ואליהו יגמרו את הסוס בעוד מכבי רק מחזקת את האחיזה בכל הנכסים הישראלים בשוק.

נערך לאחרונה על ידי Fez בתאריך ה' אוגוסט 18, 2016 1:48 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 12:58 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אוקי, זה כבר מעל לעמוד שמשום מה כותבים פה על הבעיות בסגל הישראלי של י-ם, אז...
א) הגיע הזמן שהמנהלים יזיזו את הדיון לאן שהוא שייך
וב) הצרות של י-ם מעניינות לי, ואני חושב שגם לשאר האוהדים שאינם של י-ם, את הביצה השמאלית (אפרופו, ראי לאן נעלמת ומה דעתך על ההחתמה של ראד?)

אם לחזור לנושא הת'רד, למכבי נשאר לבצע החתמה אחת כדי לסגור את הסגל (וכמובן למצוא קבוצה שתסכים לקחת את רוצ'סטי).
אני חושב שהרוב יסכימו איתי שצריך סנטר מחליף שיותר מהכל מגן על הטבעת כי בקבוצה אין אף חוסם, אז מה דעתכם על... בבקשה לא לסקול אותי באבנים... שון וויליאמס?
כן. אותו שון וויליאמס ששיחק לפני 5 עונות 8 משחקים במדי מכבי חיפה, חסם כל מה שזז (3.75 חס' למשחק) וגם ביצע עוד יותר עבירות על כל מי שזז (4.5 למשחק כולל הקליפ האלמותי שהקבוצה הוציאה לאחר אחד המשחקים) לפני שעזב בשל סיבות אישיות (כנראה שהירוק בחיפה לא היה משהו). דרך אגב אחרי חיפה הוא שיחק בטקסס מהדיליג יחד עם ג'ו אלכסנדר ושניהם נבחרו יחד למשחק האולסטאר של הליגה.
אז נכון שהבחור היה הד קייס לא קטן, כולל בעיות סמים בקולג' ובעיות עם החוק שגרמו להעפתו מה-NBA אבל ב-3 שנים האחרונות הוא משחק, תאמינו או לא, באותה הקבוצה - טורקו קונייאספור מהליגה הטורקית ובלי בעיות עם החוק ככל שידוע לי. אולי הוא סוף סוף התבגר (יחגוג 30 בספטמבר הקרוב).
אמנם הוא לא הוביל את טורקו להצלחות (הגיע לשם כשהם עלו מהליגה השנייה ואיתו הם סיימו במקומות ה-13, 11 ו-16 (ואחרון) וירדו ליגה בסיום העונה שעברה, אבל הוא לא אמור להיות זה שמוביל את מכבי אלא לעלות מהספסל ולספק חסימות, ריבאונד ויכולת סיום באזור הסל, 3 דברים שהוא תמיד הצטיין בהם (תזכורת מימיו בחיפה: https://www.youtube.com/watch?v=maWLr5nNCyY) ולפחות בקטע של הגגות אני חושב שהוא אחד מהחוסמים המשובחים ביותר שיש מחוץ למנש (וגם שם הוא הפליא לחסום עם 1.2 חס' למשחק ב-137 מש' ו-2.9 בנירמול ל-36 דק').
סטט' מהעונה החולפת: 23 מש' 28 דק' 10 נק' (50% מהשדה 68% מהקו) 7.5 כ"ח 1.4 אס' 1.7 איב' ו-2.2 חס' (ראשון בליגה, הוביל את הקטגוריה גם בשתי העונות הקודמות כולל 3.1 חס' ב2013/4) וגם 3 עב' למשחק.

אני יודע שזו החתמה שיכולה להיכשל בגדול, אבל האפסייד פה הוא גם די גדול ואני לא חושב שהוא שחקן יקר במיוחד.
וגם (זה אולי יוריד לו את המניות) אאל"ט הוא לא עבר אף פציעה משמעותית לפחות מאז הקולג'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 1:15 am 
Sophomore

דוקא הדיון התחיל מהדומיננטיות של מכבי בשוק הישראלי ולא מהבעיות של ירושלים (אמנם זה בא ביחד).

ומכבי צריכה סנטר שהוא יותר מהכל שחקן טוב (כמאמר הביטוי המאוס "שחקן יורוליג") או לפחות עם אפסייד מסוים. לא בטוח שזר בינוני בקבוצת תחתית בטורקיה בגיל 30 עונה להגדרה, להגיד שיש פה "אפסייד גדול" זה חתיכת זילות למונח אפסייד. לא חסרים חוסמים נגרים (אנג'אים למיניהם), המטרה היא להביא שחקן שגם מתאים ברמה. אם כבר שחקנים ששיחקו עם ג'ו אלכסנדר, וויליאמס כנראה לא יותר טוב מג'רוויס ורנאדו שגם הוא פנוי והוא בינוני בפני עצמו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 1:36 am 
Hall of Famer

רק לסבר את האוזן , שבהנחה ויהיה סנטר מחליף ( חדש או הנדריקס ) ואפילו אם ימצאו פיתרון לסוגיית רוצ'סטי - מכבי תתחיל את העונה עם סגל של 14 שחקנים . יש תקדים לכך משנים עברו ? ( מניח שכן , לא זוכר ומתעצל לבדוק ... )
2 זרים וישראלי אחד ( או 3 זרים , שזה נשמע מופרך אבל דווקא די פרקטי ) ישבו בצד מדי משחק ליגה .

במה שון וויליאמס טוב יותר מאמאדי אנג'איי עצמו ?
קולע טוב יותר עונשין אני מבין ( אבל זה לא הכי חשוב עבור שחקן מחליף שיהיה אופציה רביעית-חמישית בהתקפה ) , אבל גם יקר יותר ( אני מניח ) והד-קייס גדול .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 4:36 am 
Freshman

אני יכול לחשוב על כמה סוגים של סנטרים שכל אחד יכול להתאים לקבוצה באספקט שונה:

סנטר עם יכולת מסירה והוק שוט סביר, לא בהכרח חיה ליד הסל, פשוט סנטר חכם שרואה משחק, מסוגל להניח כדור על הריצפה, לתת לשחקנים סביבו לנוע, להיות תחנה
אחרונה או תחנת ביניים בהתקפה.

סוג אחר זה גבוה שהוא חיית טבעות, מעין טיוס כזה, או שון וויליאמס, מישהו שרץ את המגרש מהר, עף על ריבאונדים ומתקן החטאות להטבעות מהדהדות, לא בהכרח האחד שישחקו עליו בהתקפה מסודרת, יותר סטייל טריסטאן תומפסון.

לגבי הליגה, בשלב הראשון היא תשמש במה לשחקנים כמו יבזורי, פניני, שגב, אוחיון, סילי, לנדסברג, ואלכסנדר, שחקנים שעולים מהספסל במקרה הטוב, או שלא רואים דקות
בכלל ביורוליג, ככה תהיה הפרדה בין הציפיות שיש מהישראלים (דומיננטיות בליגה) לבין הציפיות שיש מהזרים (יכולת גבוהה ביורוליג), יש יתרונות בגישה הזו, הליגה לא אמורה להיות קרש הצלה לזרים כושלים ביורוליג, לכל שחקן יש את המאני טיים שלו.

מקל, אוחיון, סילי, לנדסברג, פניני, ווימס, סמית, צירבס, ראד, גואדלוק, שגב, אלכסנדר, יבזורי, (2 ילדים לחוק הישראלים).
וזה עוד בלי הזר הנוסף, אם נצא מהנחה ש-2 הילדים לא ישחקו בליגה כמעט, אז אנחנו מסתכלים על סגל של 14 שחקנים, כאשר אפשר להניח מראש ששחקני הספסל בהכרח יראו דקות בליגה (להוציא את סמית), זה אומר ש 6 שחקני יורוליג שעולים מהספסל יהוו כנראה את הבסיס לחמישייה של הליגה, כאשר פניני ויבזורי משלימים אותם, אליהם יצטרף זר מוביל מחמישיית היורוליג, בכל מקרה אף אחד לא ידבר על בעיית עייפות, שחיקה או פציעות ביורוליג של השחקנים המובילים בגלל איזשהו תירוץ של עומס מהליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 6:38 am 
Sophomore

אם אתה הולך על מסוממים אז אפשר להחזיר את לאזמה.בדיוק מה שצרכים. האם הוא מושעה כבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 8:27 am 
Hall of Famer

stambody כתב:
בכל מקרה אף אחד לא ידבר על בעיית עייפות, שחיקה או פציעות ביורוליג של השחקנים המובילים בגלל איזשהו תירוץ של עומס מהליגה.

ידברו גם ידברו , אל דאגה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 8:54 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Fez כתב:
דוקא הדיון התחיל מהדומיננטיות של מכבי בשוק הישראלי ולא מהבעיות של ירושלים (אמנם זה בא ביחד).

ומכבי צריכה סנטר שהוא יותר מהכל שחקן טוב (כמאמר הביטוי המאוס "שחקן יורוליג") או לפחות עם אפסייד מסוים. לא בטוח שזר בינוני בקבוצת תחתית בטורקיה בגיל 30 עונה להגדרה, להגיד שיש פה "אפסייד גדול" זה חתיכת זילות למונח אפסייד. לא חסרים חוסמים נגרים (אנג'אים למיניהם), המטרה היא להביא שחקן שגם מתאים ברמה. אם כבר שחקנים ששיחקו עם ג'ו אלכסנדר, וויליאמס כנראה לא יותר טוב מג'רוויס ורנאדו שגם הוא פנוי והוא בינוני בפני עצמו...

shmueliki כתב:
במה שון וויליאמס טוב יותר מאמאדי אנג'איי עצמו ?
קולע טוב יותר עונשין אני מבין ( אבל זה לא הכי חשוב עבור שחקן מחליף שיהיה אופציה רביעית-חמישית בהתקפה ) , אבל גם יקר יותר ( אני מניח ) והד-קייס גדול .

אולי לא הייתי צריך להשתמש במושג אפסייד, אלא low risk-high reward. מדובר בשחקן שהרבה קבוצות נמנעו מלגעת בו בגלל בעיות העבר ואאל"ט לא יקר במיוחד שנותן יכולת חסימה באמת יוצאת מהכלל.
ותסלחו לי אבל להשוות אותו לאנג'איי זה לא ממש רציני. הסנגלי היווה איום חסימה מרתיע בליגות המאיימות של ישראל, לבנון והפיליפינים. וויליאמס כבר 3 עונות ברציפות מלך החסימות בליגה הטורקית החזקה (לא היה לי כוח לבדוק אבל אני לא אתפלא אם הוא הוביל בתחום כל ליגה שהשתתף בה מלבד המנש כמובן). גם אי אפשר ממש להשוות בין יכולת הסיום של אנג'איי, שהוא נגר אמיתי, לוויליאמס שיכול להטביע על כל שחקן ויש לו גם כמה מובים נוספים. ובעיקר, הסנגלי הוא לא השחקן הכי קל רגליים שיש לעומת האמריקאי שהוא אחד הסנטרים הזריזים בנמצא שרץ את המגרש כמו איילה.
ולגבי ההד-קייסיות, אני לא חבר שלו ולא עוקב אחריו בטוויטר ולא יודע אם הוא ממשיך להריץ שאכטות (והאמת שאין לי בעיה עם שחקנים סטלנים) אבל בני אדם מתבגרים והעובדה שהוא החזיק 3 עונות ברציפות באותה הקבוצה, אפילו שלא הצליחו על הפרקט, אומרת משהו לדעתי.
jack the ripper כתב:
אם אתה הולך על מסוממים אז אפשר להחזיר את לאזמה. בדיוק מה שצרכים. האם הוא מושעה כבר?

לא הייתי מתנגד שלאזמה יחזור. נותן גם יכולת חסימה וגם הגנת פיקנרול ברמה גבוהה, אבל אני חושב שהוא יקר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 9:07 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shmueliki כתב:
רק לסבר את האוזן , שבהנחה ויהיה סנטר מחליף ( חדש או הנדריקס ) ואפילו אם ימצאו פיתרון לסוגיית רוצ'סטי - מכבי תתחיל את העונה עם סגל של 14 שחקנים . יש תקדים לכך משנים עברו ? ( מניח שכן , לא זוכר ומתעצל לבדוק ... )
2 זרים וישראלי אחד ( או 3 זרים , שזה נשמע מופרך אבל דווקא די פרקטי ) ישבו בצד מדי משחק ליגה .

מכבי עומדת בפני העונה כנראה הארוכה והמתישה בתולדותיה, יותר מעונות האדריאטית. לפחות 30 משחקי יורוליג, מעל 30 משחקי ליגה וגם פלייאוף וגביע, זה יוצא בסה"כ כ-70-80 משחקים.
לעונה כזו אתה חייב סגל רחב במיוחד כשלוקחים בחשבון את היסטורית הפציעות של השחקנים (והמזל של הקבוצה בנושא בשנתיים האחרונות).
זה כמובן לא אומר שכל שחקן יקבל את אותן הדקות בכל מסגרת. ביורוליג ישחקו בעיקר הזרים והישראלים המובילים ושחקנים כמו פניני ויבזורי יקבלו דקות רק אם תהיה בעיית עבירות או עייפות. גם לנדסברג לדעתי יקבל הרבה פחות קרדיט באירופה אבל לעומת זאת ישחק הרבה דקות בליגה כדי לתת מנוחה לווימס. סמית' וסילי לפחות בהתחלה לא יירשמו בכלל לליגה (וגם בטח מדי פעם אחד הגבוהים הזרים) כך שיבזורי, פניני ושגב ירוויחו זמן משחק קודם כל שם.
יהיו מספיק דקות לכולם והצוות המקצועי יצטרך לחלק את הדקות בחוכמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 9:15 am 
Junior

דווין סמית' אמור לחזור עד אוקטובר?

ללא סמית' ומילר, מכבי "רק" עם 6 זרים...(וזה אחרי שהחשבתי את הנדריקס, שעדיין מופיע באתר המנהלת בסגל של מכבי. ללא הנדריקס זה חמישה זרים בריאים + סמית ומילר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 10:07 am 
Sophomore

סמית כשיר כבר עכשיו.הנדריקס כבר סגר בגראן קנאריה.רוצסטי לפי מה ששמעתי במגעים עם קבוצה מרוסיה

ראד חתם רשמית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 10:44 am 
מנהל פורום

טוב, ראד בפנים זה הזמן לנעול את זה ולפתוח אחד חדש

מבקש מתנדב שמבין קצת בענייני מכבי שיפתח אחד חדש
פוסט פתיחה שמצין את הסגל כמו שהוא נכון לעכשיו עם הפינות שעדיין לא סגורות (רוצ'סטי...וכו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1242 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 46, 47, 48, 49, 50

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], גמליאל, עופר האדום ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: