סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' מאי 20, 2024 10:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 18/19
הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 12:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מישהו יכול להזכיר כאן מתי בפעם האחרונה קונספט של ג'נרל מנג'ר הצליח בכדורסל הישראלי ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 1:18 pm 
Junior

לא אני, אבל אני לא בטוח שזו שאלה כל כך מוצלחת. כמה ג׳נרל מנג׳רים בכלל היו כדי להסיק איזשהן מסקנות? ואיך אתה מחליט אם מישהו נקרא gm - רק אם זה השם של התפקיד שלו? ולמה השאלה מתייחסת רק לישראל? זה משהו באופי הצברי שלנו שגורם לג׳נרל מנג׳רים להיכשל? משהו במים של הכנרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 1:38 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא. בכנרת אין מים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 2:29 pm 
Junior

ערן כתב:
דניאל כתב:
ערן כתב:
אני מצטער שאני מתווכח על הנקודה הזו פעם אחר פעם, אבל אני לא רואה שום פער שנסגר. ירושלים עשתה 2 אליפויות וחצי גמר באירופה, שזה יפה מאוד ויותר מכל קבוצה אחרת בשנים האחרונות, אבל להגיד שהפער נסגר או הצטמצם? נו...
באירופה הקבוצה הזו די כישלון עם עונת הבלחה פעם ב3-4 שנים. כפי שאנחנו רואים, הסטטיסטיקה הזו נשארה זהה. 2 אליפויות זה יותר מאליפות אחת, הבעיה היא שכבר לחצי ליגה יש אליפות אחת, וכולן לקחו אותה בעשור האחרון. מכבי אגב, לקחה בעשור הזה עשרה גביעים בערך. צמצום פערים? אולי תקציבית, מבחינה מקצועית עברה מקבוצה אנדראצ׳יברית סדרתית לקבוצה שמגיעה להישגים פחות או יותר ע״פ גודל התקציב שלה. והייתי טוען פחות אילולא האליפות בשנה שעברה.

לא נתכווח מקצועית, לי כאוהד ירושלים 2 אליפויות זה הרבה, בעיקר לאור המאזן עד אז.
אבל ברמה העסקית? רק אולי תקציבית? ומה עם כמות מנויים, אולם? בוא רק נזכיר שכשאורי אלון לקח את הקבוצה היו בערך 1200 מנויים והיום יש קרוב ל-7000. זו סגירת פער מטורפת.

קןנספט חדש, קבוצה שנמדדת לפי כמה אנשים עושים לה מנוי ולא לפי הישגים מקצועיים.
באמת שאין עוד קבוצה בעולם ששמעתי אוהדים שמשתמשים בטיעון כזה.
אבל זה כנראה צפוי מהאוהדים, שבמילא ההתעסקות בקבוצה היא משנית עבורם בלבד, וההתעסקות בעצמם ובזה שיצטלמו יפה, היא העיקר.
שמים שלטים "אנחנו לא מכבי, אף אחד לא הולך לפני הסוף!", משהו כזה.
כי אם אנשים ילכו לפני הסוף, זה יצטלם לא יפה.
אחר כך חוטפים תבוסה באיזה משחק מול יריבה מולה הצטמצמו הפערים מ50 ל49 אליפויות הפרש, אז דואגים לעודד דקה לסיום כדי לשמוע אחר כך מחמאות בחדשות הספורט על כמה שזה מרגש ומדהים.
אני לא באמת מופתע שתקשורת הספורט הדביקה והסנטימנטלית עדיין לא פיתחה השקפה צינית לעניין, הם אפילו לא יודעים ציניות מהי.

וסליחה על השפה הבוטה, אין לי מצב רוח היום.

אם אין לך מצב רוח לדיון נורמלי אז תתאפק
באופן כללי רק אגיד שלקבוצת ספורט הצלחה ספורטיבית ועסקית זה שני דברים שהולכים ביחד. לאורך זמן אי אפשר רק עם אחד, ואם אתה חושב שאורי אלון לא מודד את גיא הראל על דברים כמו תקציב, הכנסות וכמות מנויים אתה טועה ובגדול. דוגמא מעולה לזה היא מכבי, למרות הכישלון המקצועי בשנים האחרונות היסודות העסקיים מאפשרים לקבוצה להתרומם מהר. גם אם הפועל נכשלה השנה, יש לה תשתית עסקית חזקה מאד שתאפשר לך לבנות קבוצה חזקה בשנה הבאה. מהבחינה הזו הפערים מול מכבי הצטמצמו משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 2:36 pm 
Sophomore

אני חוזר ואומר, אף אחד בעולם לא ימדוד קבוצה בהתאם לתקציב שהיא מעמידה, חוץ ממך. קבוצת ספורט נמדדת בהצלחה המקצועית שלה. כל השאר זה שטויות במיץ. בחיים לא ראיתי כתבה על "הכישלון במכירת מנויים" של קבוצה. איך היא משיגה כסף זה עניין שלה, כל קבוצה עושה זאת בצורה שונה, יש קבוצות שמסתמכות אך ורק על בעלים מאוד עשיר שבא ומזרים כספים, ולא צריך שום קהל שיגיע. אם הקבוצה מצליחה מקצועית, זו הצלחה. אם היא נכשלת מקצועית, זה כישלון.

אוהדים הם אנשים שקונים כרטיס כדי לראות משחק של קבוצתם המועדפת. תפקידה של הקבוצה אינה להביא אותם לשם, תפקידה של הקבוצה היא לספק הצלחה מקצועית. ההגעה היא באחריותם של האוהדים, לא ההנהלה. ההנהלה יכולה לשווק ולהבטיח הבטחות, אבל שום דבר מזה לא נמדד כהצלחה בשום מדד, אם היא לא מביאה את ההצלחות הללו.

זו עוד השקפה שנובעת בהתרכזות במי שבא לצפות במופע מאשר במופע עצמו. אם הבימה תמלא אולמות במנויים אבל תפיק מופעים מחורבנים שהצופים יסבלו מהם, אני בספק אם מישהו יגיד שמדובר בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 2:53 pm 
מנהל פורום

ערן, סליחה אבל כשאתה כותב "אף אחד בעולם..." אתה רק מעיד על עצמך שאתה לא חי ונושם כדורסל ולא קורא ספרים או מאמרי עומק על התחום. מותר לחלוק אבל לנפנף בבורות זה כבר סיפור אחר
בסיס מנויים ואוהדים של קבוצה זה הדבר הכי אבל הכי חשוב לעוצמה של מועדון
אפשר ללכת עד בוסטון הרחוקה ואיך הבסיס הזה עזר לה לחזור פעם אחרי פעם לקדממת הבמה אבל למה ללכת רחוק
מה החזיר את מכבי לתקופה סבירה אחרי החושך? רק בסיס המנויים והאוהדים הפוטצאלים, ובלי זה הייתה רואה מהם כדורסל ברמה של גלבוע גליל במקרה הטוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 3:16 pm 
Junior

ומצד שני איפה נמצאת גליל עליון שהיתה מקצועית במשך תקופה לא קצרה אחלה של קבוצה, אבל בלי בסיס אוהדים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 3:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
על מה אתה מדבר, צוד לבד זה בסיס אוהדים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 3:38 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
ערן, סליחה אבל כשאתה כותב "אף אחד בעולם..." אתה רק מעיד על עצמך שאתה לא חי ונושם כדורסל ולא קורא ספרים או מאמרי עומק על התחום. מותר לחלוק אבל לנפנף בבורות זה כבר סיפור אחר
בסיס מנויים ואוהדים של קבוצה זה הדבר הכי אבל הכי חשוב לעוצמה של מועדון
אפשר ללכת עד בוסטון הרחוקה ואיך הבסיס הזה עזר לה לחזור פעם אחרי פעם לקדממת הבמה אבל למה ללכת רחוק
מה החזיר את מכבי לתקופה סבירה אחרי החושך? רק בסיס המנויים והאוהדים הפוטצאלים, ובלי זה הייתה רואה מהם כדורסל ברמה של גלבוע גליל במקרה הטוב

זה חשוב לעוצמה של מועדון אבל משקף הצלחה של הנהלת קבוצה? תרשה לי לא להסכים.
כמו הדוגמאות שנתת, זה לא ממש משנה אם הקבוצה מצליחה או לא מצליחה, אוהדים יגיעו. כמובן שלא בכל הקבוצות, אבל בהרבה קבוצות זה כך. אוהדים קיימים הרבה לפני הנהלה כזו או אחרת, והיא לא יכולה לזקוף לעצמה את עצם זה שהם באו, אלא רק את זה שהקבוצה הצליחה בצורה מקצועית. אוהד בוחר אם להגיע או לא, וזה קצת זלזול באוהדים עצמם להגיד שהפועל ירושלים, בעזרת הקסם והחן של חברי ההנהלה, הצליחה לרמות אנשים לבוא למשחקים של הקבוצה.

אם ירושלים תסיים את העונה הזו ללא תואר, אני מצפה לראות תגובה של ההנהלה שאומרת "העונה עדיין הצלחה חלקית כי הצלחנו למשוך הרבה מנויים והשיווק עבד בצורה מצוינת"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 3:47 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
על מה אתה מדבר, צוד לבד זה בסיס אוהדים.

צודק, טעות שלי, הייתי צריך להביא דוגמא אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 4:31 pm 
Junior

ערן כתב:
אני חוזר ואומר, אף אחד בעולם לא ימדוד קבוצה בהתאם לתקציב שהיא מעמידה, חוץ ממך. קבוצת ספורט נמדדת בהצלחה המקצועית שלה. כל השאר זה שטויות במיץ. בחיים לא ראיתי כתבה על "הכישלון במכירת מנויים" של קבוצה. איך היא משיגה כסף זה עניין שלה, כל קבוצה עושה זאת בצורה שונה, יש קבוצות שמסתמכות אך ורק על בעלים מאוד עשיר שבא ומזרים כספים, ולא צריך שום קהל שיגיע. אם הקבוצה מצליחה מקצועית, זו הצלחה. אם היא נכשלת מקצועית, זה כישלון.

אוהדים הם אנשים שקונים כרטיס כדי לראות משחק של קבוצתם המועדפת. תפקידה של הקבוצה אינה להביא אותם לשם, תפקידה של הקבוצה היא לספק הצלחה מקצועית. ההגעה היא באחריותם של האוהדים, לא ההנהלה. ההנהלה יכולה לשווק ולהבטיח הבטחות, אבל שום דבר מזה לא נמדד כהצלחה בשום מדד, אם היא לא מביאה את ההצלחות הללו.

זו עוד השקפה שנובעת בהתרכזות במי שבא לצפות במופע מאשר במופע עצמו. אם הבימה תמלא אולמות במנויים אבל תפיק מופעים מחורבנים שהצופים יסבלו מהם, אני בספק אם מישהו יגיד שמדובר בהצלחה.

מעבר למה שאוריאל אמר, כשאתה רושם "אף אחד בעולם... חוץ ממך... כל השאר זה שטויות במיץ" אתה גם מוריד את הדיון לרמה לא מכובדת ולא מכבדת.
בכל מקרה, מסכים עם אוריאל. לדעתי הגישה שלך משקפת הבנה מוגבלת מאד של עולם הספורט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 4:38 pm 
Sophomore

דניאל כתב:
ערן כתב:

מעבר למה שאוריאל אמר, כשאתה רושם "אף אחד בעולם... חוץ ממך... כל השאר זה שטויות במיץ" אתה גם מוריד את הדיון לרמה לא מכובדת ולא מכבדת.
בכל מקרה, מסכים עם אוריאל. לדעתי הגישה שלך משקפת הבנה מוגבלת מאד של עולם הספורט.

ולמרות הבנתי המוגבלת בעולם הספורט, גם אני יודע שבסוף העונה הפועל ירושלים לא תישפט לפי כמות המנויים שהצליחה לגרום לאנשים לרכוש, אלא לפי ההישגים המקצועיים.
כי כמו שאמרתי, תופעה חדשה ומעניינת זו, תופעת האוהדים שמשקללים בהצלחת קבוצתם את יכולת השיווק והיח"צ של ההנהלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 4:49 pm 
Junior

ערן כתב:
דניאל כתב:
ערן כתב:

ולמרות הבנתי המוגבלת בעולם הספורט, גם אני יודע שבסוף העונה הפועל ירושלים לא תישפט לפי כמות המנויים שהצליחה לגרום לאנשים לרכוש, אלא לפי ההישגים המקצועיים.
כי כמו שאמרתי, תופעה חדשה ומעניינת זו, תופעת האוהדים שמשקללים בהצלחת קבוצתם את יכולת השיווק והיח"צ של ההנהלה.

מה זה "תישפט"? על ידי חבורה של עכברי מקלדת? יותר חשוב, אם אתה יודע כל כך הרבה - איך לדעתך אורי אלון וגיא הראל יסכמו ביניהם את העונה? רק מקצועית או שיהיה גם דיון על התוצאות העסקיות?
דרך אגב, אל תלך רחוק. תסתכל כמה דיונים היו פה בפורום על חוזק המותג של מכבי, כמות המנויים וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 4:56 pm 
Sophomore

ברור שאורי אלון ידבר עם המנכ"ל שלו על איך הקבוצה התנהלה מבחינה כספית. זה אמור לעניין אותו, כבעלים של הקבוצה.
את האוהדים? את הפרשנים? מישהו חוץ ממי שמנהל את הקבוצה? מצחיק אם זה יחשב כהצלחה בעיניהם, כי הם הלקוחות, הצופים אם תרצה, האוהדים. אותם לא אמור לעניין כמה הקבוצה רווחית, אותם אמורות לעניין תוצאות על המגרש, והם משלמים על כך כסף, על המוצר שנקרא קבוצת כדורסל.
הקבוצה היחידה שזה אמור להיות מקובל בה שלאוהדים ישנה כמה הקבוצה הייתה רווחית, זו קבוצה בה האוהדים הם בעצם ההנהלה, קבוצות אוהדים. אולי המנטליות הזו הגיעה אליכם מקטמון, אבל אני בספק, כי התחלתם לדבר כך רק לאחר המעבר לארנה, שנים רבות אחרי שקטמון הוקמה.

אני יכול לדמיין לעצמי כמה תרחישים שיגרמו לי לצחוק בקול:

א. מעריץ של סטאר וורס שמגיע לסרט בסדרה, מוצא אותו ממש ממש מחורבן, לא נהנה ממנו בכלל, אבל מתנחם בכך שהסרט הצליח קופתית ודיסני התנהלה נכון בשיווקו

ב. מעריץ של סדרת משחקי מחשב, שמשחק משחק מחשב שהוא נוראי לגמרי בעיניו, ובו גם יש מיקרו-עסקאות שונות ומשונות שנועדו לסחוט מנו עד השקל האחרון, והוא אומר לעצמו בסופו של יום שגם אם המשחק היה נורא ואיום, לפחות החברה שיצרה אותו הרוויחה הרבה כסף והתנהלה נכון כלכלית.

ג. אדם שבא לאכול במסעדה האהובה עליו ומקבל ארוחה קרה ומגעילה, שנותנת לו אחר כך קלקול קיבה. בעודו יושב על האסלה, הוא מתעודד בעזרת המחשבה על כך שהמסעדה עושה הרבה כסף מהמנות היקרות והנוראיות הללו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 5:09 pm 
מנהל פורום

אם אתה לא מבין את ההבדל בין רייטינג של סרט כושל לבין בסיס אוהדים של קבוצה כושלת אז בוא נפתח ת'רד אחר, זה ממש לא קשור להפועל ירושלים זה קשור לספורט באופן כללי ואין מגדירים עונה מוצלחת או לא. די בוא נקטע פה את הדיון זה עושה עוול לנושא הת'רד.
התפרסמו שתי כתבות בספורט 5 ובוואלה על הכישלון של הפועל, אחת מהן טובה בעיני. אני עובד על פוסט משלי בנושא הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 5:10 pm 
Junior

אני מתקשה להבין - אתה באמת חושב שהדוגמאות האלה רלוונטיות?
אענה בפשטות - בתור אוהד אני מתעניין במכירת הכרטיסים וההצלחה העסקית של הקבוצה כי בשנים הבאות זה יביא לתקציב שחקנים גבוה יותר uלקבוצה איכותית יותר, אז אני כאוהד אהנה. זה מעבר לעובדה שמכירה של יותר מנויים גם מייצרת אווירה הרבה יותר כיפית במשחקים.
בדוגמאות הקצת הזויות שלך, קח מעריץ של סטאר וורס שיודע שאולי העונה לא מעולה אבל ההצלחה הקופתית תוביל את דיסני לפתח עוד סיקוול שממנו הוא יהנה בהמשך.

אני חייב להגיד שאני מרגיש שאני מסביר דברים די בסיסיים ומובנים מאליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 5:24 pm 
Sophomore

דניאל כתב:
אענה בפשטות - בתור אוהד אני מתעניין במכירת הכרטיסים וההצלחה העסקית של הקבוצה כי בשנים הבאות זה יביא לתקציב שחקנים גבוה יותר uלקבוצה איכותית יותר, אז אני כאוהד אהנה. זה מעבר לעובדה שמכירה של יותר מנויים גם מייצרת אווירה הרבה יותר כיפית במשחקים.
בדוגמאות הקצת הזויות שלך, קח מעריץ של סטאר וורס שיודע שאולי העונה לא מעולה אבל ההצלחה הקופתית תוביל את דיסני לפתח עוד סיקוול שממנו הוא יהנה בהמשך.

בוא אני אשאל אותך, כאוהד, משהו אחר-
בוא נניח שבשבת ירושליים מודחת מהגביע,
ושאת הליגה היא מסיימת עם הדחה בחצי הגמר.
אבל, שברה את שיא המנויים ומבחינת תז"מ לא נכנסה לגירעון רציני מדי...
איך אתה היית מסכם את ההצלחה של הפועל ירושליים בעונת 2017\2018?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 5:32 pm 
מנהל פורום

קרמבו, זה לא ישנה כלום
טור המקצועי ירשם ככישלון וטור בניית המועדון לטווח הארוך ירשם כהצלחה.
מה הבעיה עם מחשבה קצת מורכבת, חד ממדיות פייסבוקית זאת אופציית הדיון היחידה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 5:32 pm 
Sophomore

דניאל כתב:

בוא נגיד ככה. בכל הדוגמאות שנתתי, לא אמור לעניין אותי כלקוח כהוא זה אם החברה שיצרה את המוצר שקיבלתי הרוויחה כסף, כי המוצר שהם מכינים מחורבן, והכסף שלי ושל עוד רבים אחרים שאהבו פעם את המוצרים של החברה הזו, הולך לפח.

משום מה אתה עושה הפרדה בין יחסי חברה-לקוח רגילים לבין יחסי קבוצה-אוהד. אין הבדל, וכל הבדלה שאתה עושה היא מלאכותית ולא נובעת משיקולים הגיוניים אלא מסנטימנט. שזה משהו שבעולם הספורט יש לכל אוהד, אבל זה לא הופך טיעון כזה להגיוני.

ההצלחה הכספית של הקבוצה שלך באה מהכיס שלך ושל עוד אוהדים כמוך, זו לא אמורה להיות הצלחה בשבילך שהם הצליחו להוציא מכם את הכסף, אתם נתתם להם את הכסף, ואתם מקווים לקבל מוצר איכותי עבור הכסף שלכם. אם לא, אתם פילנטרופים, ואומר יותר מכך, פראיירים חסרי חוש ביקורת, שניתן בקלות לנצל אותם (ועם אוהדים כאלה, איזו מן הצלחה זאת להוציא מהם כסף? הם יזרקו אותו עליך לא משנה מה תעשה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 5:37 pm 
מנהל פורום

ערן, לא מעניין נמשיך
קראתי את שלושת הכתבות (2 של כהן בספורט 5 ואחת של ויסברג בוואלה)
תשמעו אני מחזיק מויסברג, קצת מסתייג מהחפירה המוגזמת שלו באנקדוטות מספריות אבל האיש הוא חיית כדורסל אירופי אמיתית
הכתבה שלו על הכישלון של הפועל שטחית ויציאה לידי חובה.
https://sports.walla.co.il/item/3121115
כהן לעומת זאת רומז על עובדות שלא ידענו על ההתנהגות של פוציוס ועובר שחקן שחקן נותן לו ציון
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 05&lang=HE
למרות שהוא אוהד הפועל יאמר לזכותו שהוא לא חוסך שבטו סוף סוף מצאו בערוץ מסקר איכותי להפועל, והשאירו את וואלה עם הורד כהן ביד
בכתבה השניה רועי כהן מטפל בעיקר בגיא הראל ובאורי אלון לא מתעלם מההישגים שלהם אבל מפרט את איזורי המשגה שלהם באופן חד ומדויק ככל שמאפשר מדייה אינטרנטית
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 07&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 6:18 pm 
מנהל פורום

אם לסכם את שלושת הכתבות
חוסר בסמכות מקצועית בתפר בין שני מאמנים וחטא היוהרה הם הגורמים העיקריים. מעין חטא קדמון, מתוך שני החטאים הקדמונים האלה עלו וצמחו ענפים נוספים שמקורם באותו חטא
עם התפר המוזר הזה בין פוציוס לסימונה לא ברור מי הוריש את מה לכן קשה להגיד האם זה שאמרה סורב נופל לפתחו של פוציוס או של גיא או אולי זאת בכלל ירושה של סימונה שלחש על אוזנו של אלון בטרם טס למילאנו
כתבתי כאן בזמן המינוי של מודי, שיש לא מעט עוזרי מאמנים שעשו קריירה מזהירה כשקיבלו צ'אנס ראשון אחרי פיטורי המאמן הראשי, אבל כשלוקחים החלטה כזו כדאי לקחת בחשבון שאפשר גם להתרסק איתו התרסקות כואבת, התרסקות שאין בצידה שכר של מאמן טוב יותר לעונה הבאה. כי התרסקות של מאמן בעונה הראשונה שורפת את אותו עוזר שהפך לראשי לנצח או כמעט לנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 6:42 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
קרמבו, זה לא ישנה כלום
טור המקצועי ירשם ככישלון וטור בניית המועדון לטווח הארוך ירשם כהצלחה.
מה הבעיה עם מחשבה קצת מורכבת, חד ממדיות פייסבוקית זאת אופציית הדיון היחידה?

ערן קצת צובע את הסיפור בשחור ולבן, אבל יש הרבה צדק בדברים שלו. כשמודדים את הדברים לאורך עונה אחת בלבד, האוהד המאוכזב יכול להגיד לעצמו - לא נורא, הפעם פישלנו, אבל בשנה הבאה עם התקציב הגדול והניהול הכלכלי המוצלח של העונה הזאת אנחנו נהיה על הגל. אבל בואו ניקח את העונה הזאת ונמתח אותה על משך של 5 עונות של כשלונות מקצועיים, לצד הצלחה כלכלית נאה? אני אומר - ברוכים הבאים לקליפרס של דונלד סטרלינג. יש לי הרגשה שבעונה החמישית הדאגה של האוהדים לכמות המנויים או לחוזי הפרסום תהיה קצת יותר מינורית.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 6:56 pm 
מנהל פורום

הוא לא רק צובע בשחור לבן עושה גם אנלוגיות לא רלוונטיות
ברור, אתה צודק. זה היה הדיון שהתקיים סביב מכבי בזמנו, כמה ה"מותג" נפגע מרצף הכישלונות. בצד השלילי עמדו ההישגים העלובים על הפרקט ובצד החיובי עמד בסיס אוהדים עצום שמגלה מחוייבות עצומה בכל פעם שיש לו סיבה להאמין
על זה בדיוק מדובר
ואם עונת 17/18 עונה אחת אחרי חצי גמר יורוקאפ ואליפות מסתיימת בגידול במספר המנויים יחד עם כישלונות מחפירים על הפרקט אפשר לדבר על כישלון עם הערת שוליים חשובה או רישום בטור הזכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 7:23 pm 
Junior

היה לכם שחקן, היה עולה מהספסל, שחקן ממש טוב, שוטינג גארד. סוג של קובי בראיינט לעניים, גם דומה לו פיזית. נתתם לו ללכת. אז מה אתם מצפים? תחזירו אותו, לא נראה לי שהוא עשה עדיין ממש את הפריצה. לא זוכר איך קוראים לו, אולי אני ייזכר. היה אצלכם עד לפני שנה וחצי- שנתיים. מאז ששיחררתם אותו התחילה הירידה שלכם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 21, 2017 7:25 pm 
Junior

ברייסי רייט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: