סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 22, 2024 9:55 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 574 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' פברואר 16, 2021 7:51 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
picknroll כתב:
מודה שגם אני התלהבתי בלייב מהכמעט מהלך, פרובינציאלי שכמוני

לא נראה לי שהטענה היא שזה לא היה מהלך מרגש. אפשר ורצוי להתלהב גם מאיזה רבע הטעיית גוף או מסירה יפה שלא נגמרת בסל. הפרובינציאליות היא בזה שהחטאת דאנק הופכת לשלוש(!) כתבות בעמוד הראשי של ערוץ הספורט וכל זה בזמן שתחילת עונת הרוקי של אבדיה פושרת ביותר (הלילה, 5 נק׳ במשחק שהוויזארדס מנצחים וקולעים 131, כשכל הברטאנסים-נטואים-הוצ׳ימורות המושמצים שרק עוצרים את ההתקדמות של דני שלנו, משחקים יותר ממנו ובעיקר יותר טוב. בשתי השניות האחרונות של המשחק הוא הצליח גם הפגין את האופי משובב הנפש שלו והצליח לעצבן פחות או יותר את כל הקבוצה שלו כשלא תפס כדור שמסרו לו ועשה פאול שנייה לסיום כשהמשחק גמור מזמן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 16, 2021 12:26 pm 
מנהל פורום

גם כשהוא מפשל, זה היסטורי, שחקן היסטורי או עורכים היסטריים
וזה עוד לפני שהגעתי לערוץ 5

https://sports.walla.co.il/item/3418379

וואלה ספורט כתב:
דני אבדיה הרגיז בסיום את בראדלי ביל, במהלך שהוכתר כ"רגע היסטורי"
הישראלי איבד כדור ועשה עבירה מיותרת בשניות הסיום בניצחון וושינגטון, ביל כעס ("סתום את הפה, עבירה מטומטמת"), ברשת לגלגלו על המהלך: "לא מאמין למה שראיתי".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 16, 2021 12:51 pm 
Junior

uriel17 כתב:
גם כשהוא מפשל, זה היסטורי, שחקן היסטורי או עורכים היסטריים
וזה עוד לפני שהגעתי לערוץ 5

https://sports.walla.co.il/item/3418379

וואלה ספורט כתב:
דני אבדיה הרגיז בסיום את בראדלי ביל, במהלך שהוכתר כ"רגע היסטורי"
הישראלי איבד כדור ועשה עבירה מיותרת בשניות הסיום בניצחון וושינגטון, ביל כעס ("סתום את הפה, עבירה מטומטמת"), ברשת לגלגלו על המהלך: "לא מאמין למה שראיתי".

סקרנת אותי אז נכנסתי לכתבה. איזו רמה מביכה ג'יזס...
"הרשת גועשת" כולל שני ציוצים של אותו בנאדם ולא ממש נראה כאילו זה טרנדינג בשום צורה.

רואים בסרטון הזה שאבדיה מוחא כפיים ולא הסתכל בכלל על הכדור, סתם אי הבנה חסרת השפעה.
למה חייבים לעשות כותרות איפה שאין?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 16, 2021 4:10 pm 
Hall of Famer

אבל מה היה שם תכלס
הוא מטריל בכוונה? מנסה להעביר מסר כלשהו?
למה לשמור חזק וצמוד ביתרון דו-ספרתי שנייה לסיום?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 16, 2021 4:13 pm 
מנהל פורום

נו סתם חוזר מודעות, התנהגות אוטומטית בלי מודעות לסיטואציה
משהו שצופה ממוצע לא זוכר 5 שניות אחרי שזה קרה, בגלל האימפקט האפסי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 8:53 am 
Sophomore

"אבדיה סגר את 12 הדקות הראשונות עם שלשה קשה שנראתה כמו סל ניחומים עבור הוויזארדס, שפיגרו 41:24 לאחר הרבע הראשון, רבע בו יוקיץ' קולע 15 נק'. אך למעשה, זה היה הסל שהניע את הקאמבק הגדול של וושינגטון..."

יש יותר "מעורב בשער הראשון" מזה?

(עם פחות ציניות, שלשה יפה מאוד של אבדיה. מרגיש לי שיש פער די גדול בין ה"איכות" של הסלים שלו לבין מס' הנקודות העלובים שהוא מעמיד)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 9:29 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני קצת מרגיש שאנחנו קשים מדי איתו (והת'רד הזה סה"כ הוא על התקשורת הישראלית, לא על אבדיה עצמו). האם 7 נקודות למשחק לרוקי בן 19 אלה כאלה מספרים עלובים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 9:41 am 
Junior

המספרים שלו לא עלובים. ״בינוניים״ או ״מעט מאכזבים״ יהיה תיאור הרבה יותר מדוייק. מה שמצחיק בהקשר הזה הוא שאין אף אחד שיודה בזה בתקשורת הישראלית, ממש כמו שבליל הדראפט לא הודו בזה שוויזארדס בבחירה תשיעית זו חתיכת מכה בשביל אבדיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 10:36 am 
Sophomore

אתם צודקים, בממוצע 7 נק' זה לא עלוב. סתם תחושה מוטה מהמשחקים האחרונים :ne_vi_del:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 10:43 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לא יודע לגבי הבחירה התשיעית (בכל זאת בחירת לוטרי אבל מן הסתם אבדיה התאכזב ממנה) אבל נראה לי שבכל מקרה לקפוץ לסיכומים שליליים אחרי שליש עונת רוקי זה קצת הנגטיב של התופעה שהת'רד מדבר עליה. נראה לי ש'פתיחה בינונית' זה תיאור סביר, לא חושב שבינוני אומר אכזבה ויש גם דברים מעודדים סה"כ בפתיחה הזו. בכל מקרה אי אפשר שכולם יצטיינו ומהרגע הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 11:12 am 
Hall of Famer

אני הייתי מגדיר את זה יותר כפתיחה סתמית. הבעיה עם הפתיחה של אבדיה היא שלא רואים את האפסייד. כרגע הוא מאד פסיבי. עוד רוקי במחזור רוקי. לא ניתן בכלל להעריך מהפתיחה הזאת מה יהיה בקריירה שלו, האם הוא יצליח, האם בכלל הוא יתקע יתד. לולא הפוקוס של אבדיה כישראלי, אני לא חושב שהייתי מתייחס אליו בצורה שונה מאיך שאני מתייחס לדוגמא לג'שין טייט של יוסטון שלא נבחר בדראפט.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 12:10 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אני הייתי מגדיר את זה יותר כפתיחה סתמית. הבעיה עם הפתיחה של אבדיה היא שלא רואים את האפסייד. כרגע הוא מאד פסיבי. עוד רוקי במחזור רוקי. לא ניתן בכלל להעריך מהפתיחה הזאת מה יהיה בקריירה שלו, האם הוא יצליח, האם בכלל הוא יתקע יתד. לולא הפוקוס של אבדיה כישראלי, אני לא חושב שהייתי מתייחס אליו בצורה שונה מאיך שאני מתייחס לדוגמא לג'שין טייט של יוסטון שלא נבחר בדראפט.

ביחס לרוב הטופ-10 בדראפט מצבו סביר, אז נכון שהוא לא לאמלו, לא אדוארדס וגם לא ווייזמן, אבל מצבו כרגע נראה בעיני משמעותית יותר טוב מאשר, נניח, אובי טופין, קיליאן הייז, אוקונגוו וג'יילן סמית', ודי דומה נניח לזה של אייזק אוקורו. בהמשך הדראפט יש כמה שבינתיים מראים יותר ממנו, טייריס הליברטון נניח, אבל אם היו שואלים אותך איך תראה פתיחת העונה הראשונה של הבחירה התשיעית בדראפט שנחשב חלש, 7 נק' ו-5 ריב' ב-23 דקות משחק עם אחוזים לא משהו, זו בהחלט הייתה נראית תחזית הגיונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 18, 2021 12:51 pm 
Hall of Famer

אני לא משווה אותו לטופ 10 במחזור ספציפי. אלא מסתכל על תרומה כללית של רוקי. צריך כמובן גם להוסיף את זה שהוא התחיל בחמישיה (גם אם זה היה אילוץ בשל פציעות, מה שלא ברור) וכרגע הוא עולה מהספסל ולפי מה שראיתי הוא גם לא משחק בסיומי משחקים צמודים. צריך גם להוסיף שלמרות שהוא קולע 6.8 נק' למשחק ובהשוואה לרוקיז אחרים במחזור זה עוד סביר, מבחינת וושינגטון יש 9 שחקנים שקולעים יותר ממנו בממוצע. ושוב, אני לא אומר שזאת פתיחה רעה או כישלון (כמו כמה מהשמות שרשמת), אלא פשוט עונת רוקי סתמית לחלוטין, כי מה שהוא מראה עד עכשיו לא נותן שום מבט עתידי לאיך הוא יהיה בהמשך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 1:12 am 
Hall of Famer

לא מבין באיזה קטע אנשים פה חושבים שהוא אפילו "סביר". ביכולת הנוכחית הוא נפלט מהליגה מאוד מהר.
קיבל המון קרדיט בפתיחת העונה. לא הוכיח את עצמו. כרגע ירד לספסל וגם שם לא עושה הרבה.
יכול להיות שזה קשור להכנה הלקויה לעונה, אבל הוא נראה די בהלם כל פעם שהוא על המגרש, ולא מספיק אקטיבי לקבל את הכדור.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 8:46 pm 
Hall of Famer

המזל של אבדיה הוא שהוא לא הולך להיפלט מהליגה כל כך מהר. יש לו חוזה מובטח ל-3 עונות. אז קצת לא רלוונטי לדבר על היפלטות מהליגה. אבל הוא בהחלט צריך להשתפר. מצד שני הוא רוקי, טבעי שהוא ישתפר עם הזמן, גם אם השיפור לא חייב להיות דראסטי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 9:39 pm 
מנהל פורום

ע"ע די ג'י קנדי

אולי

נראה לי שביל לא מת עליו, וזה לא ממש עוזר למעמד שלו בקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 20, 2021 9:56 pm 
Junior

לא חושב שהוא הולך להיפלט מהליגה בקרוב, חוזה רוקי או לא.
מה שכן, אני לא חושב שיכול להיות ספק לגבי זה שהוא מאכזב, פשוט כי הוא מראה מעט מאוד בינתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 21, 2021 1:49 pm 
Junior

בינתיים אבדיה עם השפעה מכרעת על היכולת של וושינגטון לנצח. אמנם אותו סוג השפעה שיש למנכ"ל שעוזב חברה ציבורית והמניה טסה למעלה, אבל השפעה ישירה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 23, 2021 11:51 am 
Junior

אז אבדיה עם משחק טוב של 8 נק׳ ברבע הרביעי, 8 ריב׳ והגנה טובה והוויזארדס מנצחים את הלייקרס. ערוץ הספורט, מבחינתו, מגיב במתינות ומקדיש לעניין את 4 הכתבות הראשונות בדף הראשי שלהם (״ענק, עצר את לברון בגיל 20, יש לו קניידלך״ וכיוב׳), לא כולל הכותרת מלפני המשחק ״אבדיה עדיף על האצ׳ימורה״ (13.5 נק׳ מביכות למשחק בממוצע העונה, 15 נק׳ עלובות הערב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 23, 2021 12:36 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בכתבה על המשחק בערוץ הספורט אפילו היתה רשומה השורה: "אבדיה לקח ריבאונד והוציא התקפה שבסיומה ראול נטו קלע שלשה" ואם זה לא מסכם את הת'רד אני לא יודע מה כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 23, 2021 1:00 pm 
מנהל פורום

sir charles כתב:
בכתבה על המשחק בערוץ הספורט אפילו היתה רשומה השורה: "אבדיה לקח ריבאונד והוציא התקפה שבסיומה ראול נטו קלע שלשה" ואם זה לא מסכם את הת'רד אני לא יודע מה כן.

:a_g_a:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 23, 2021 3:25 pm 
Hall of Famer

האמת היא שבהתקפה הספציפית הזו, שאני מניח שלא ראית, השדרים גם התלהבו. זה היה מהלך חד ומהיר של אבדיה להצ'ימורה (נדמה לי, או ברטאנס, אחד הבינלאומיים) לנטו. והשדרים דיברו איזו דקה על המשולש הבינלאומי הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 23, 2021 3:48 pm 
Junior

זאת לא ממש הנקודה, הנקודה היא שזה מגוחך לדווח על זה בכתבה.
אגב אני יותר התחברתי לכותרת בוואן: "מטורף: אבדיה קלע 8 ובלט ברגעי ההכרעה...". אין ספק, מטורף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 23, 2021 4:45 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
האמת היא שבהתקפה הספציפית הזו, שאני מניח שלא ראית, השדרים גם התלהבו. זה היה מהלך חד ומהיר של אבדיה להצ'ימורה (נדמה לי, או ברטאנס, אחד הבינלאומיים) לנטו. והשדרים דיברו איזו דקה על המשולש הבינלאומי הזה

ראיתי את ההתקפה המדוברת ואני מודה שברגעי ההכרעה היו לאבדייה כמה מהלכים מוצלחים, כולל בהגנה על לברון (וכולל מסירה יפה ומהירה אחרי ריבאונד לווסטברוק שקלע במתפרצת), אבל כפי שהוקיץ' ציין זו לא הנקודה, אלא העובדה שבסיקור המשחק מציינים מהלך ספציפי בו אבדייה החל במהלך שהסתיים בסל, שזו בעצם כותרת הת'רד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 23, 2021 4:52 pm 
Sophomore

למה יש לי את ההרגשה שלו היה מדובר בים מדר , הת'רד הזה היה הרבה פחות עוקצני ויותר מפרגן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 574 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], עודד ל ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: