סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 16, 2024 9:01 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 59 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: יורוליג 22
הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 7:19 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
תיאורטית היית מעדיף שמכבי ישארו עם מרטין ופוית'רס בשביל להחליף את אחד מבין בולדווין או בראון?
לי נראה שמכבי הלכו על האופציה הקלה (להחליף את השחקנים המשלימים שלא נתפסו) יותר עם פחות סיכון ליפול בה ועדיין נראה שנפלו בה. כבר בזמן אמת אמרו פה בפורום שכשאתה מבסס את הרכש שלך על מה שקבוצה אחרת, שכנראה מתויגת כלבל אחד מתחתיך (ולנסיה) זורקת, זה לא מראה על עבודת סקאוטינג כלשהי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 7:25 pm 
Sophomore

:) אני ספציפית כן כי אני אוהד ירושלים

אבל ברצינות, אין בעיה. פשוט צריך להבין שזו גודלה של מכבי הנוכחית. קבוצה שבתקופה טובה של צמד הגארדים שלה יכולה להתבסס בשישייה הראשונה, ובתקופה פחות טובה בקושי יש לה קייס לשמינייה הראשונה. כל ציפייה אחרת מהקבוצה הזאת הוא לא ריאלי. כמעט הכל נופל על צמד גארדים שהם כרגע, פשוט לא בטופ של המפעל למרות מה שמנסים לייצר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 7:28 pm 
Sophomore

B.a.c כתב:
:) אני ספציפית כן כי אני אוהד ירושלים

חחחחחחח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 7:38 pm 
Hall of Famer

משהו שאף אחד לא מדבר אליו - זה איך שוב תוך כדי עונה כל קבוצות היורוליג מגיבות ומחתימות שחקנים לצרכים כאלו ואחרים - ואילו מכבי לא.
העונה זה קיצוני ביותר, כי למכבי 12 שחקנים "בכירים" בלבד (הרי אף אחד לא ישתף מרצון את עומר מאייר ביורוליג או במשחקים חשובים בליגה/בגביע המקומי). עד כה מכבי נהנתה מלו"ז דליל ופציעה אחת בלבד (של בולדווין) - הלו"ז הולך להשתנות, וסביר שגם תדירות הפציעות (למשל בראון כרגע, מה שיכפה שיתוף יתר של שאר הגארדים בקרוב, וכו' וכו') - כך שקריסה יכולה לבוא בקרוב גם מהטעם המספרי הפשוט של כמות שחקנים, ולא רק איכותם.
בראון עצמו אגב טרם שותף העונה כלל בליגה הישראלית... ברור שמצב זה לא ימשיך "מרצון", וגם העומס עליו עצמו יגבר (ועבור שחקן בן 33.5 - לא פשוט העסק של 3-4 משחקים בשבוע).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 20, 2024 7:55 pm 
מנהל פורום

B.a.c כתב:
לשם אני חותר, יכול להיות שמכבי היתה מבצעת את הקפיצה הקטנה לכיוון הפיינל פור דווקא עם שינוי באחת מעמדות הגארד? לא בטוח שהשניים האלה הם חומר לפיינל פור, במיוחד ביכולת של העונה.

ואת מי היא הייתה מביאה שבוודאות יותר טוב? מכבי היא לא ריאל או ברצלונה וגם לא פנר או אולימפיאקוס.
הסיכוי היחיד שלה היה לקחת הימור גדול על שחקן שטרם הוכיח את עצמו ברמות האלה (אולי שורטס נגיד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 12:13 am 
Freshman

אנשים פה מבולבלים..אני הייטר של מכבי אבל בסוף היא עשתה את מה שהייתה צריכה והביאה חוזים גדולים ל2 הגארדים שלה (בולדווין הוא טופ 3 גארדים בליגה, על בראון אני לא עף).בסוף לא נשאר להם כסף גדול וניסו להביא תחליפים זולים שלא עובדים כרגע(למרות שריברו אחלה שחקן).
זה שלא מחתימים חיזוק זה ברור,אנחנו במלחמה והם קיצצו לשחקנים עצמם אז כל שכן שלא יביאו חיזוק.
קפיצה לקבוצות אחרות:
1)האם אנאדולו בסוף תצליח להשתחל?
2)זה נראה שריאל בתקופה פחות טובה,האם יש לה חולשות אמיתיות?
3)האם זה שקיינן אוואנס וכריס גונס משחקים מצוין ולא ישחקו ככה במכבי זה פאדיחה של מכבי או שהם השתפרו מאז?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 12:22 am 
Sophomore

בולדווין טופ 3 בליגה?
קמפאסו
ג'יימס
נאן
לארקין
פאנטר
לפרוביטולה

היית לוקח את בולדווין לפניהם? סלוקאס? קינאן?

לגבי אפס - חזרו כמעט כל הפצועים והיא נראת מצוין. הפער די גדול אבל לא אופתע אם ישתחלו לטופ 10.
ריאל גם כן סובלת מפציעות. בלי טבארס היא מאבדת המון.
אני רואה את אוונס וג'ונס המון וחייב להגיד משהו. בעיניי אוונס סקאלה אחרת. ג'ונס חמוד, השתפר עם השנים ומקומו רכז מוביל בקבוצת אמצע-תחתית. אבל לאוונס לפעמים יש את הניצוץ של הגדולים באמת. קשה להאשים פה את מכבי כי הוא מאוד השתפר בז'לגיריס, אבל מרגיש לי שבעונה הבאה נראה אותו בקבוצה גדולה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 12:29 am 
Sophomore

ודים כתב:
B.a.c כתב:
לשם אני חותר, יכול להיות שמכבי היתה מבצעת את הקפיצה הקטנה לכיוון הפיינל פור דווקא עם שינוי באחת מעמדות הגארד? לא בטוח שהשניים האלה הם חומר לפיינל פור, במיוחד ביכולת של העונה.

ואת מי היא הייתה מביאה שבוודאות יותר טוב? מכבי היא לא ריאל או ברצלונה וגם לא פנר או אולימפיאקוס.
הסיכוי היחיד שלה היה לקחת הימור גדול על שחקן שטרם הוכיח את עצמו ברמות האלה (אולי שורטס נגיד).

אתה לגמרי צודק. לכן בעיניי מקומה של מכבי הוא בדיוק מקומה הנוכחי בליגה. פלייאוף יהיה הצלחה ופיינל פור תיהיה הצלחה פסיכית. וזה בא נגד קולות ששמעתי בזמן האחרון שמכבי קבוצת פיינל פור השנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 21, 2024 1:09 am 
Hall of Famer

"קולות" זה נחמד...
כנגד הטיעון על בראון ובולדווין כטופ של הטופ של היורוליג - אפשר גם להציג את העונה שעברה בליגה הישראלית, הפלייאוף והגביע
הייתי מצפה מקבוצה עם 2 סטארים שכאלה (כמובן שגם שאר השחקנים לא נופלים מאלו של היריבות, וגם בעומק אין חיסרון הרי - לכל הפחות) ליתרון מוחלט בזירה המקומית

נחזור ליורוליג
הגארדים המובילים של וירטוס הם האקט, בלינלי, וקורדינייה
של אולימפיאקוס ווקאפ (שאני אישית לוקח אותו לקבוצה שלי לפני הצמד הצהוב), כנאן, ווליאמס-גוס
של באקוניה מקנטייר והאוורד (מרוויחים ביחד כמו אחד של מכבי? ספק)
של ולנסיה (המושמצת לאור הגבוהים שהגיעו משם, אבל סמוכה למכבי בטבלה...) כריס ג'ונס, ג'ארד הארפר ויוביץ' בן ה-33 (שלושתם ביחד מרוויחים כמו אחד של מכבי?!)
איפה הערך המוסף לקבוצה של צמד מהטופ (שאף פעם לא הובילו קבוצה לפיינל-פור האירופי, רק נציין זאת), אני לא רואה אותו

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 59 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Bing [Bot], Google [Bot] ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה