סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 19, 2024 6:16 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 261 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 7:28 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
ידעתי שאלכסנדר ווקר שחקן הגנה טוב אבל הוא פשוט היה לפני המגן שלו כל הזמן בכל מקום.

אם אני ג'מאל מורי אני קובר את עצמי באמבטיית קרח ולא יוצא עד אוקטובר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 7:29 am 
Senior

uriel17 כתב:
Hacohen כתב:
אני לא חושב שהבעיה של דנבר כאן זה חשיבה

למה לא? הציגו מולם סכמות הגנה שפירקו להם את ההתקפה לחלוטין. הם חייבים למצוא דרך לשחק התקפה שמצליחה מול ההגנה הזו
כל עוד אין להם תרגילי התקפה מול ההגנה הזו, שום אנרגיה, מוטיבציה או מה שלא יהיה לא תעזור

לדנבר יש את אחד השחקנים החכמים בתולדות המשחק, אבל גם הוא בנאדם. אפילו לדנבר אין מספיק כלים התקפיים כדי להתמודד עם הגנה כמו שהוולבס מציגים, והעניין הוא שיש למיני לא פחות כשרון התקפי מאשר לנאגטס. אז ככה זה נראה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 7:30 am 
מנהל פורום

נורטון כתב:
פחח. המסירה עכשיו של גורדון בין הרגליים עם 4 דקות לסיום המשחק, היה אחד המשעשעים.

כן, כאילו "כבר ניצחנו, אז בא ניתן קצת שואו טיים לקהל"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 7:58 am 
Junior

אני לא בודק בדף ההימורים אבל אף אחד לא ניחש סוויפ של מינסוטה. יא וואראדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 8:00 am 
Senior

גם האוהד הכי שרוף של הוולבס בפרברי סיינט פול לא דמיין שחוזרים מקולורדו עם 0-2.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 8:16 am 
Freshman

וואו וואו,
להשפיל 2:0 את האלופה עם השחקן הטוב בעולם.
לבטל בקלילות את יתרון הביתיות בדנבר הביתית.

מי היה מאמין??

עכשיו דנבר יצטרכו לעשות ריסטרט ולבוא למינסוטה במוד הישרדותי אחרת יעופו בסוויפ.
מדהים!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 8:33 am 
Senior

קלישאות זה דבר משעשע.

"לחשוב מחוץ לקופסה", "לעשות ריסטרט", "לבוא במוד הישרדותי".

חבר'ה, היו 2 משחקי כדורסל ובהם מינסוטה היתה יותר טובה מדנבר, ועוד בחוץ. זה לא מנטלי או קוגנטיבי. זה הכדורסל. הוולבס נראים הרבה יותר טובים בכדורסל.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 8:46 am 
Freshman

אין ויכוח שמינסוטה היו יותר טובים בשני המשחקים הראשונים. זו עובדה.

אבל הכדורסל הוא גם מנטלי, מאוד מנטלי.
אתה חושב שיש לך עסק עם מכונות כמו בקרבות הרובוטים מערוץ אגו?

השחקנים או לפחות חלקם המומים וחלקם איבדו את הבטחון.
התקווה שלי שלא תהיה שם שבירה מנטלית כדי שלא ייגמר בסוויפ.

דנבר עדיין יכולים לנצח, בסדרות יש חילופי מומנטומים לפעמים בגלל דברים לגמרי טריויאליים.
אני בעדם.

נערך לאחרונה על ידי Bluey בתאריך ג' מאי 07, 2024 8:50 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 8:49 am 
Senior

הכדורסל הוא גם מנטלי והיכולת של אוהד כורסה להבין את מה שקורה מבחינה מנטלית לקבוצת כדורסל מקצוענית בזמן אמת היא פחות או יותר אפס.

כתבת "עכשיו דנבר יצטרכו לעשות ריסטרט". מה זה אומר? איך עושים ריסטרט?

כתבת "צריכים לבוא במוד הישרדותי". למה? כי למשחק 2 בבית בפיגור של משחק הם באו שאננים?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 9:00 am 
Freshman

בוא כולנו אוהדי כורסא. אין צורך להקטין דעה אחרת בתיאור הזה. וזה לא מחזק את מה שכתבת בשום צורה.

שחקנים ומאמנים מהעבר דיברו על סדרות במונחים דומים.

אחזור:
השחקנים או לפחות חלקם המומים וחלקם איבדו את הבטחון.
התקווה שלי שלא תהיה שם שבירה מנטלית כדי שלא ייגמר בסוויפ.

איך עושים את זה?
חלק על השחקנים וחלק על הצוות המקצועי.

אתה בטוח שזה ייגמר בסוויפ?
אם לא מה צריך לקרות כדי לשנות מומנטום לדעתך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 9:02 am 
Senior

כולנו אוהדי כורסה, והמודעות לכך שאנחנו אוהדי כורסה ושהידע האמיתי שלנו הוא מאד מוגבל, היא חלק מאיכות ההודעות.

המשכת לכתוב קלישאות חסרות משמעות, משעמם.

"לשנות מומנטום"? מה עם "לשחק כדורסל יותר טוב"?

הבעיות העיקריות של דנבר במשחקים מול מינסוטה הן קושי להתמודד עם ההגנה הרצחנית של הוולבס וספסל חלש. איך "ריסטרט" ו"עבודה מנטלית" יעזרו כאן?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 9:11 am 
Freshman

כתבתי על העניין המנטלי כי אין בדנבר כמעט ספסל.
אז למלון אין הרבה אופציות לשינויים ברוטציה.

לכן שמתי את מבטחי בשינוי מנטלי שישנה את המומנטום.

לדעתי הודעה שינצח מי שינצח כי הוא פשוט יותר טוב כי הוא טוב. היא טאוטולוגיה לא מעניינת.

נסכים שלא להסכים :)

נערך לאחרונה על ידי Bluey בתאריך ג' מאי 07, 2024 9:15 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 9:13 am 
Senior

לא יעבדו הטריקים שלך, כולנו יודעים שבלואי זה נדב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 9:27 am 
Junior

וואו לא ראיתי את זה בא. מיני פשוט הרגו את הנאגטס.
אני לא מסכים עם נדב, אני חושב שלמינסוטה יש הרבה לשנות בעולמות "החשיבה" וה"מנטאלי".

1) בתחום"החשיבה" - השיטה ההתקפית של הנאגטס נלמדה על בוריה על ידי מיניסוטה והם יודעים חלק גדול מהמלכים שהנאגטס יריצו ואיך להפריע להם. ראינו שמיניסוטה הביאו כל פעם דאבל טים על יוקיץ' לא רק כשהוא בפנים אלא גם כשהוא מעבר ל3 ובפרט כשהוא מעבר ל3 עם באחד הצדדים. הם ידעו (פחות או יותר) מה התנועה של שחקני דנבר והצליחו לתקוע את ההתקפה שלהם ככה. ברגע שיוקיץ' נתקע עם השמירה הכפולה למעלה ומיניסוטה שמרו על נתיבי מסירה "קלאסיים" וזה פשוט תקע את ההתקפה עד שאיזה גורדון או קק"פ היו צריכים לאלתר עם 5 שניות על השעון.
זה לא משנה כמה יוקיץ' חכם במקרה הזה, קבוצה מאומנת כמו דנבר יודעת איפה להיות ואיך לזוז, ברגע שמיניסוטה יודעת איפה הם יהיו אז או שדנבר צריכים לאלתר, דבר שכנראה הם פחות טובים בו (לפי המשחק היום) או שצריכים לבנות תרגילים חדשים שיפתיעו את צורת ההגנה של מיניסוטה.
מיניסוטה לא רק שמרו חכם היום, הם עמדו בנתיבי מסירה של הפיקנרול של מורי ויוקיץ', הם ידעו איפה להביא את הדאבל טים והם הכירו את ההתקפה של הנאגטס. כמובן שכל זה התאפשר בגלל שחקני הגנה מעולים ממש של מיניסוטה (לא ידעתי שנאז ריד כזה חיה בהגנה), אבל זה נשען על המון ידע והכנה.

2) בפן המנטאלי דנבר צריכים להבין שהכיוון של הסדרה כרגע הוא מכות. התרגילים היפים שהם מריצים והתנועה שהם התרגלו כנראה לא תקרה... כשגורדון יחתוך לסל הוא יקבל באמפ בצלעות מNAW וכשיוקיץ' ינסה למצוא מקום מתחת לסל הוא יקבל פיצוצים מהדאבל טים ומהשומר שלו כמו שהוא לא קיבל עד עכשיו. אותו כנ"ל מורי עם החדירות לסל.
אולי זה המשך ישיר לנקודת "החשיבה" , כי בסוף זו גם אסטרטגיה, אבל האנרגיות היום של הקבוצות והמוכנות "להתלכלך" היו לגמרי בצד של מיניסוטה.

אני לא חושב שייגמר בסוויפ ויותר מזה, אני לא בטוח בכלל שמיני יעלו כי לדעתי הנאגטס ובפרט יוקיץ' ומורי עד כדי כך טובים, אבל ברור לחלוטין שבסגנון שהם שיחקו עד כה אין לנאגטס סיכוי מול מיניסוטה, הם צריכים לבצע התאמות טקטיות מאוד רציניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 9:42 am 
מנהל פורום

Yuval כתב:
לא יעבדו הטריקים שלך, כולנו יודעים שבלואי זה נדב.

לפי הכתובת IP הוא לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 9:44 am 
Junior

יותר מהכל הסדרה הזאת מזכירה לי את הפתיחה של ג"ס- תאנדר ב2016.
קבוצה אתלטית וארוכה שפוגשת אלופה שהיא מכונה התקפית משומנת וגורמת לה להיראות כמו שאף אחד מאיתנו לא דמיין שהיא תיראה.
דבר נראו לי קודם כל בשוק מוחלט מכמה שהם לא מצליחים ליצור הפרדה מהשומרים שלהם. מקדניאלס, סלואו-מו וNAW היו כל הזמן בפנים של זה שעם הכדור, התנפלו על מארי בטראפים, טאונס וריד לא אכלו את ההטעיות של יוקיץ׳ ונשארו כל הזמן בינו לבין הסל.
פשוט גרמו להם להיראות כמו קבוצת מהליגה השנייה.

מצד שני, אני מזכיר איך נגמרה הסדרה ההיא של ג"ס-תאנדר.
לא הייתי מספיק את דנבר כבר.
אבל השאלה היא קודם כל, וזה ישמח מאוד את נדב שאני כותב את זה, מנטלית - האם הנאגטס ידעו לנער את עצמם מהשוק וחזור לסדרה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 1:10 pm 
Senior

אז באמת בכל הכבוד לקתדרת מומחי פסיכולוגיית הספורט שהתאגדו כאן לבוקר עיון, אני בכל זאת סבור שבהתמודדות במשחק כדורסל, המנצחת היא זו שקולעת יותר נקודות במשחק נתון ועל כן אם ראינו בשני המשחקים הראשונים שמינסוטה עושה זאת ביתר יעילות על דנבר בזכות הגנה טובה יותר וספסל עדיף, אזי ליכולת ה"ריסטארט" וה"התאוששות מההלם" של הנאגטס-מונחים, אפעס, מעט אמורפיים עד כדי רמה של 100% ערטילאיים-יש חשיבות משנית ביחס ל, ובכן, היכולת שלה לקלוע יותר נקודות מאשר מינסוטה.

תודה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 1:24 pm 
מנהל פורום

אבל כדי לקלוע יותר נקודות עם אותם שחקנים, אי אפשר לעשות עם אותם תרגילים
צריך לשנות את תרגילי ההתקפה כדי שמשהו ישתנה
זה שהמשפט "מחוץ לקופסה" הוא קלישאה שחוקה, זה לא אומר שלא צריך להשתמש בו בזמן הנכון
תראה, דנבר לא יכולה להחליף את השחקנים, היא יכולה רק ללמד אותם התקפות חדשות במקום אלה שלא עבדו
לדנבר יש את עושה המשחק הטוב בnba ואחד הטובים בהיסטוריה של המשחק ולקבוצה יש כלים לשנות תרגילים כמו שאין לאף קבוצה אחרת.
אז למה לא?
בשם הלעג?
בשם הלוזריות?
מה, נגזר גורלם להפסיד?
אם כן, אז חבל על הכרטיסי טיסה, שיודיעו שהם לא באים כי מישהו כאן בגולת ציון הדוויה אמר שהכל קלישאות והבלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 2:14 pm 
Senior

אוריאל, התגובה שלך "לשנות תרגילי התקפה כדי שמשהו ישתנה" היא אמנם קלישאה, אבל לפחות קלישאה של כדורסל (למה קלישאה? כי אתה, וזה בסדר גמור כי אתה אוהד כורסה ולא איש מקצוע, לא חושב יותר מדי על מה לשנות אלא רק חושב שצריך לשנות. בסדר. זה קצת "בואו נהיה מרוכזים וננצח", אבל לפחות מעולמות הכדורסל).

התגובות של "לעשות ריסטארט", "לצאת מההלם", "לצאת מהבור המנטלי" הן במחילה מחוג הפרופסורים לחוסן נפשי, קשקשת ריקה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 2:25 pm 
Junior

Hacohen כתב:
אז באמת בכל הכבוד לקתדרת מומחי פסיכולוגיית הספורט שהתאגדו כאן לבוקר עיון, אני בכל זאת סבור שבהתמודדות במשחק כדורסל, המנצחת היא זו שקולעת יותר נקודות במשחק נתון ועל כן אם ראינו בשני המשחקים הראשונים שמינסוטה עושה זאת ביתר יעילות על דנבר בזכות הגנה טובה יותר וספסל עדיף, אזי ליכולת ה"ריסטארט" וה"התאוששות מההלם" של הנאגטס-מונחים, אפעס, מעט אמורפיים עד כדי רמה של 100% ערטילאיים-יש חשיבות משנית ביחס ל, ובכן, היכולת שלה לקלוע יותר נקודות מאשר מינסוטה.

תודה.

וזה היה ניתוח בכלל לא ערטילאי ואמורפי שיצאתי ממנו עם הבנה מוחלטת של מה שדנבר צריכים לעשות כדי לנצח את המשחק. תודה על התרומה הרבה שהבאת לפורום עם ההודעה הזאת.

שמע, מינסוטה הצליחו להוציא את דנבר מהמשחק הרגיל שלהם וכתוצאה מכך מהשלווה שבה הם מתנהלים, זה ברור כשמש לכל מי שראה אפילו מחצית מהמשחק הזה ועוד כמה משחקים שקדמו לו.
דנבר דחקו את עצמם לפינות, איבדו כדורים בטפשיות, לקחו זריקות הרבה יותר קשות מהרגיל. לקבוצה כמוהם שחיה על הוצאה לפועל שקולה וקרת רוח, זה חתיכת עניין.
לצורך העניין, אני לא בטוח איך לבדוק את זה, אבל לי היה נדמה שהם סיימו יותר התקפות בלי מסירה אחת מאשר בכל הסדרה מול הלייקרס ביחד.

אין שום דבר שערורייתי בלומר שדבר ראשון שהנאגטס צריכים לעשות זה איזשהו regathering, לצאת מההלם ולמצוא דרך לחזור ולשחק את המשחק שלהם, השקול, שמקבל החלטות ענייניות גם בסופי שעון ובמצבי לחץ. זה לא איזה ממבו ג׳מבו או משהו שמצריך הכשרת פסיכולוגיית ספורט.
הם צריכים למצוא איזה לחם וחמאה ללכת אליהם בתחילת המשחק הבא, שיעבדו וטיפה להוציא אותם מהפינות האלו שהם נכנסו אליהם במשחק הזה.

אני יודע שזה לא ניתוח כדורסל מקצועי כמו ׳לקלוע יותר נקודות׳, אבל אני מקווה שהסברתי מעט את הכוונה שלי לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 2:33 pm 
Junior

בחיאט נדב, ראית את מורי, הוא מתישהו אפילו זרק משהו למגרש בעצבים - זה נראה לך בנאדם שלא נכנס לסחרור ולעצבים? אתה חושב שאם הוא יגיע באותו סטייט אוף מיינד למשחק 3 הוא לתת משחק טוב?
ברור שיש דברים אסטרטגיים וטקטיים שצריך לעשות, אבל מספיק לראות את התגובות של מורי ואת שפת הגוף של יוקיץ' ולראות שהם היו מתוסכלים ולא מפוקסים כתוצאה מההגנה החזקה והאגרסיבית.
אז כן, הם כמובן חייבים לשנות טקטיקה כי מיניסוטה מוכנה מאוד לדרך המשחק שלהם, אבל גם הם צריכים להבין שזה קרב מכות ולהתכונן גם מנטלית בהתאם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 3:07 pm 
Senior

stavs כתב:
Hacohen כתב:

תודה.

וזה היה ניתוח בכלל לא ערטילאי ואמורפי שיצאתי ממנו עם הבנה מוחלטת של מה שדנבר צריכים לעשות כדי לנצח את המשחק. תודה על התרומה הרבה שהבאת לפורום עם ההודעה הזאת.

שמע, מינסוטה הצליחו להוציא את דנבר מהמשחק הרגיל שלהם וכתוצאה מכך מהשלווה שבה הם מתנהלים, זה ברור כשמש לכל מי שראה אפילו מחצית מהמשחק הזה ועוד כמה משחקים שקדמו לו.
דנבר דחקו את עצמם לפינות, איבדו כדורים בטפשיות, לקחו זריקות הרבה יותר קשות מהרגיל. לקבוצה כמוהם שחיה על הוצאה לפועל שקולה וקרת רוח, זה חתיכת עניין.
לצורך העניין, אני לא בטוח איך לבדוק את זה, אבל לי היה נדמה שהם סיימו יותר התקפות בלי מסירה אחת מאשר בכל הסדרה מול הלייקרס ביחד.

אין שום דבר שערורייתי בלומר שדבר ראשון שהנאגטס צריכים לעשות זה איזשהו regathering, לצאת מההלם ולמצוא דרך לחזור ולשחק את המשחק שלהם, השקול, שמקבל החלטות ענייניות גם בסופי שעון ובמצבי לחץ. זה לא איזה ממבו ג׳מבו או משהו שמצריך הכשרת פסיכולוגיית ספורט.
הם צריכים למצוא איזה לחם וחמאה ללכת אליהם בתחילת המשחק הבא, שיעבדו וטיפה להוציא אותם מהפינות האלו שהם נכנסו אליהם במשחק הזה.

אני יודע שזה לא ניתוח כדורסל מקצועי כמו ׳לקלוע יותר נקודות׳, אבל אני מקווה שהסברתי מעט את הכוונה שלי לפחות.

"לקלוע יותר נקודות" זה לא ניתוח מתקדם, זה להחזיר לבייסיק על מה אנחנו מדברים.

זו הטיה מאד משעשעת שבגלל חוסר היכולת שלנו (שכאמור, הוא יותר מבסדר גמור) לתת פתרונות או ניתוח מקצועי שבאמת מסביר את הפערים, אנחנו הולכים לקלישאות ריקות כמו "שיעשו ריסטארט" או "שיבואו במוד הישרדות". אם מישהו חושב שאלה ביטויים בעלי משמעות, אין לי אלא להשתעשע עוד יותר.

שקי, ברור ששחקנים ומאמנים יכולים להיות מתוסכלים מהסיטואציה. ברור שפיגור 0-2 נגד הביתיות זה דבר מלחיץ. לא זה העניין. העניין הוא בדיוק במשפטים כמו הסיפא שלך "הם צריכים להבין שזה קרב מכות ולהתכונן גם מנטלית בהתאם". אה אוקיי. זה עכשיו התחדש להם שמינסוטה קבוצה קשוחה ביותר, ועל ידי זה שהם יבינו את מה שהם לא הבינו קודם אבל אתה כמובן הבנת כבר, הם יתכוננו מנטלית מ-ע-כ-ש-י-ו ויהיה להם סיכוי טוב יותר. סבבה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 3:10 pm 
Junior

בוודאי שזה עכשיו התברר להם, או שלפחות עכשיו הם חוו את זה על בשרם לראשונה.
אני גם לא הבנתי את זה לפניהם, לא הבנתי למה הנחת שאני מבין משהו שהם לא או שאני יודע איך עושים את השינוי המנטלי. אני באמת לא מבין את הנקודה שלך.

אתה יכול להסביר במה הנקודה הזאת שונה מאשר להגיד "הם צריכים להריץ תרגילים אחרים" או "צריכים לשנות רוטציה" או כל אמירה גנרית אחרת שאיזה גאון ספה בסלניוז חשב עליה לפני מיטב מאמני הNBA?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 3:48 pm 
Hall of Famer

דנבר נחלשו השנה וזה לא שהם עשו אליפות ממש מרשימה. ניצחו את הלייקרס בגמר המערב וההיט שהגיעו מהפאקינג פלייאין.
השנה נגמרו החגיגות והם כבר בסיבוב הראשון פגשו את אותה קבוצה (אפילו יותר טובה קצת) שפגשו בגמר המערב. משם הם היו צריכים לנצח את מיני, דאלאס (שאגב לא כאלו מרשימים כמו עושים אותם אחרי הקליפרס), או אוקלהומה ואז בוסטון.
בקיצור אלופה חביבה שנחלשה בעוד המערב התחזק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 3:58 pm 
מנהל פורום

אז אתה אומר, שחוץ מבוסטון אין קבוצה שהיא יותר מחביבה, בליגה? או שגם מיניסוטה קבוצה יותר מחביבה?
אני לא שואל בציניות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 261 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Bing [Bot], Google [Bot] ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: