סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' מאי 20, 2024 8:02 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1858 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 75  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הת'רד הפוליטי החדש
הודעהפורסם: א' מאי 29, 2022 11:18 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
למען ההגינות, מזרח ירושלים זה לא ישראל, ישראל לא נמצאת "במצב התגוננות מתמיד מול הריבונות שלנו ברחבי הארץ", ישראל כן כובשת בכח צבאי שטחים שאינם שלה ומיישבת בהם בניגוד לחוק ולמוסכמה הבינ"ל אך ורק אזרחים מקבוצה אתנית אחת בחסות צבאית, "תחושת ירידה בבטחון האישי" זה טריגר לאלימות אתנית נגד מיעוטים בכל משטר גזעני בהסטוריה, ואין שום קורלציה בין מספר הנפגעים בצד היהודי לצד הפלסטיני.

כל זה רק למען ההגינות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 1:11 am 
Sophomore

Hacohen כתב:
למען ההגינות, מזרח ירושלים זה לא ישראל, ישראל לא נמצאת "במצב התגוננות מתמיד מול הריבונות שלנו ברחבי הארץ", ישראל כן כובשת בכח צבאי שטחים שאינם שלה ומיישבת בהם בניגוד לחוק ולמוסכמה הבינ"ל אך ורק אזרחים מקבוצה אתנית אחת בחסות צבאית, "תחושת ירידה בבטחון האישי" זה טריגר לאלימות אתנית נגד מיעוטים בכל משטר גזעני בהסטוריה, ואין שום קורלציה בין מספר הנפגעים בצד היהודי לצד הפלסטיני.

כל זה רק למען ההגינות.

ממליץ לצפות בסרטון הקצרצר:
https://www.youtube.com/watch?v=0OV_8HiO1HA

דנים בצורה אמיתית על המצב המשפטי ביו"ש.
מדובר על סרטון שמציג עובדות. לא משהו שקשור לשמאל או ימין.

אני מבקש מעתה ממנהלי הפורום בכל פעם שנעשה פה השימוש במשפט "שטחים כובשים" (גם אני חוטא בזה לעיתים) להעיר על זה, ואף לערוך את הנכתב, שכן מדובר במשהו לא נכון.

שנית, כהו יקר, לעניות דעתי דברי שיבר אינם קשורים ל"ימין" ובטח שלא ל"שמרן" (באמת מה הקשר לשמרן?)
מדובר על תחושת ריבונות בסיסית של אדם עם היגיון בריא במדינתו.

נביא בעירו כתב:
ובינתיים בעולם האמיתי: דיווחים על יותר מ-60 פצועים פלסטינים. לא מעט פצועים יהודים. ידויי אבנים הדדיים וקרבות רחוב בשיח׳ ג׳ראח, עיסאוויה, סילוואן והעיר העתיקה. תמונות מבחילות של נער יורק על זקנה ערבייה, בחור צעיר בועט בזקנה, בחורינו הצעירים זורקים בקבוקים על פלסטיני שמפונה באלונקה ועוד ועוד. וכמובן: מוחמד מת, מוות לערבים, שיישרף לכם הכפר וכיוב׳ שירים משובבי נפש. כל זה רק מדיווחים שאני ראיתי. אני מניח שיש עוד...

נביא יקר מפז,
אני מבין שאולי אתה קצת מופתע מזה שהמצעד נגמר כמעט-כמעט-כמעט ללא אירועים חריגים. וזה עוד שמדובר במצעד שיא של 70,000 איש!
אבל זה לא אומר שצריך לנסות לדחוף בכוח כל מיני אירועים.
גם אם המצעד הוא לא כוס התה שלך ("הדבר המבחיל ביותר שאני יכול לחשוב עליו"), זה לא נראה טוב שאתה מתחיל לספר סיפורים על 60 פצועים ערביים (קראת לזה פלשתינים, אין לי מושג מדוע), כאשר אין לכך שום אידיקציה. שכן אפילו שר המשטרע (המכונה השר לביטחון פנים) שרחוק מלהיות קרוב להשקפה ימנית כלשהי הודיע שהמצעד עבר בשלום.

אבל מכיוון שאני בכל זאת רוצה להאמין למה שאתה כותב, אודה לאסמכתא לכך שהיו היום 60 פצועים ערביים.

Yuval כתב:
אם יש לך תמונות של ילדים פלשתינאים פצועים מתחת לגיל 13 אדו יישמח לבחון אותם. הסרטונים של דוואבשה כבר לא מרימים את העניינים כמו פעם.

לגבי הרצח שאירע לפני מספר שנים :
א. ככל הנראה לא בוצע על ידי יהודי. הוא הודה בחקירה רק אחרי שעונה (אחרי שבהתחלה שיקרו שבכלל לא עינו אותו).
ב. גם אם בוצע על ידי יהודי, מדובר באחד מהמקרים הבודדים, אחת לכמה שנים, של רצח שמבוצע על ידי יהודי. בכל מקרה, אין צורך לכנות את זה בתור "טרור יהודי".
יהודים רוצחים פחות מערבים, ובסדרי גודל משמעותיים, ולא רק על רקע לאומני.

אתה מסוגל להתמודד עם העובדות או שבכל זאת תבחר להשמיץ שוב?

כמובן שבכל מקרה אני מגנה כל פגיעה מכוונת בחפים מפשע, בטח ובטח רצח מכוער ומתועב כ"כ, בין אם בוצע על ידי יהודי או ערבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 1:15 am 
Senior

אז זה מרים או לא מרים את הביזנס? פרו ורבו זה מצווה, מה שעוזר הרי זה מבורך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 7:05 am 
Hall of Famer

"הר הבית הוא מקור כל ההשראה למפעל הציוני...מה שמניע אותנו זה לא שנהיה דנמרק עם עוד יום אחד של שקט. יש מיעוט שזה מה שהוא רוצה, אבל הוא מדבר כמו רוב. מה שמניע אותנו זה יסודות המפעל הציוני שבא לממש גאולת ישראל. וזה הרבה יותר ממדינה משגשגת".

גרשון הכהן, אלוף במיל' בצה"ל וקצין מטעם עצמו בצבאות יהוה גואל ישראל, אתמול.

שקט הוא רפש!

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 9:01 am 
מנהל פורום

נביא בעירו כתב:
Shiver כתב:
נביא בעירו כתב:
ובינתיים בעולם האמיתי: דיווחים על יותר מ-60 פצועים פלסטינים. לא מעט פצועים יהודים. ידויי אבנים הדדיים וקרבות רחוב בשיח׳ ג׳ראח, עיסאוויה, סילוואן והעיר העתיקה. תמונות מבחילות של נער יורק על זקנה ערבייה, בחור צעיר בועט בזקנה, בחורינו הצעירים זורקים בקבוקים על פלסטיני שמפונה באלונקה ועוד ועוד. וכמובן: מוחמד מת, מוות לערבים, שיישרף לכם הכפר וכיוב׳ שירים משובבי נפש. כל זה רק מדיווחים שאני ראיתי. אני מניח שיש עוד...

למען ההגינות ראוי לציין שיש נפצעים בשני הצדדים ושהאלימות היא ממש לא חד צדדית לפי התיאור שלך.
יש אלימות "רכה" כזאת בלתי פוסקת מצד פלסטינים ברחבי ירושלים (ובשאר המדינה) שכמעט ולא מגיעה לחדשות.

בכל אופן, לדעתי זה די טבעי שמדינה שנמצאת במצב התגוננות מתמיד מול הריבונות שלנו ברחבי הארץ של תוך הקו הירוק שהם לא-ירושלים כמו הנגב, הגליל, הערים הערביות במשולש ובשפלה - תרגיש שהשלמות שלה מותקפת. זו הרגשה שהרבה ישראלים שהם גם לא מהימין שותפים אליה. ירידה מתמשכת בבטחון האישי. מהבחינה הזאת אפשר לראות את מצעדי הדגלים כהפגנת ריבונות של אזרחי מדינה בעיר הבירה שלה ורצון להראות שגורמים חיצוניים ואויבים מבחוץ לא יהיו אלו שיכתיבו את מהלכיה, יותר מאשר תקיעת אצבע בעין.

למען ההגינות, ראוי לציין שציינתי כל מה שציינת.

את צד הנפגעים היהודי צינת ב4 מילים וכבדרך אגב, בעוד שכתבת פסקה שלמה עם תיאורים מפורטים על האלימות היהודית כנגד ערבים.
אם אתה רוצה להציג תמונה אובייקטיבית של המצב בשטח, כדאי שזה ישתקף גם במלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 9:10 am 
מנהל פורום

Hacohen כתב:

כל זה רק למען ההגינות.

אם תשאל ברחוב ואפילו פה בפורום, מה דעתך אזרח X על המשילות הישראלית בנגב, בגליל, בערי המשולש, בלוד וברמלה - מה בדיוק יענו לך רוב הישראלים שבשורה? יש בישראל שטחים נרחבים (אולי כבר רוב שטחי המדינה) שהם אקס טריטוריה, שמלאים באוכלוסייה שהיא במקרה הטוב נייטרלית לקיום המדינה באופי שלה, ובמרבית המקרים אגרסיבית ועוינת. אם זה לא מצב התגוננות וקריאת תיגר על החיים הרגילים במדינה, באמת שאין טעם להמשיך בדיון.

באלימות "הרכה" גם אין קורולציה. הרי הערבים שהם בקירוב 20-25% מהאוכלוסיה, אחראי על כפליים ואפילו יותר מפשעי האלימות במדינה. זה לפי נתוני המשטרה, לא אני המצאתי.

ספציפית לגבי אל אקצא - זה מוקד שבימי מהומות אף אחד לא בא לשם להתפלל - אתה רואה איך הם באים באוטובוסים מרחבי הגדה, ממלאים את המסגד באבנים וזיקוקים ורק מחפשים את הטריגר להתחיל את ההתפרעויות. איך בכלל אפשר לטעון שאנחנו יוזמים שם את האלימות ועוד בחסות איזה טיהור אתני ? בתקופות בטחוניות שקטות היהודים בשיתוף פעולה ויחסי שכנות טובים בכל המדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 9:13 am 
Junior

Shiver כתב:
נביא בעירו כתב:
Shiver כתב:
נביא בעירו כתב:

למען ההגינות ראוי לציין שיש נפצעים בשני הצדדים ושהאלימות היא ממש לא חד צדדית לפי התיאור שלך.
יש אלימות "רכה" כזאת בלתי פוסקת מצד פלסטינים ברחבי ירושלים (ובשאר המדינה) שכמעט ולא מגיעה לחדשות.

בכל אופן, לדעתי זה די טבעי שמדינה שנמצאת במצב התגוננות מתמיד מול הריבונות שלנו ברחבי הארץ של תוך הקו הירוק שהם לא-ירושלים כמו הנגב, הגליל, הערים הערביות במשולש ובשפלה - תרגיש שהשלמות שלה מותקפת. זו הרגשה שהרבה ישראלים שהם גם לא מהימין שותפים אליה. ירידה מתמשכת בבטחון האישי. מהבחינה הזאת אפשר לראות את מצעדי הדגלים כהפגנת ריבונות של אזרחי מדינה בעיר הבירה שלה ורצון להראות שגורמים חיצוניים ואויבים מבחוץ לא יהיו אלו שיכתיבו את מהלכיה, יותר מאשר תקיעת אצבע בעין.

למען ההגינות, ראוי לציין שציינתי כל מה שציינת.

את צד הנפגעים היהודי צינת ב4 מילים וכבדרך אגב, בעוד שכתבת פסקה שלמה עם תיאורים מפורטים על האלימות היהודית כנגד ערבים.
אם אתה רוצה להציג תמונה אובייקטיבית של המצב בשטח, כדאי שזה ישתקף גם במלל.

ביקשת ממני לציין שנפגעו גם יהודים למרות שציינתי. עכשיו אתה רוצה שאקדיש את אותה כמות מילים לנפגעים משני הצדדים. אם אקדיש את אותה כמות מילים אני מניח שתשאל למה פתחתי עם הנפגעים הערבים ורק בסוף עברתי לדבר על הנפגעים היהודים. ואני מציע הצעה: למה שלא תניח לי לכתוב כמו שאני רוצה ותנסח את ההודעות שלך כמו שאתה רוצה לנסח אותן?

לגבי העניין עצמו: אלימות של יהודים נגד ערבים יותר מעניינת אותי, יותר מחרידה אותי ויותר מעסיקה אותי מאלימות של ערבים נגד יהודים. זה אולי לא מוצא חן בעינייך, אבל זה המצב, מה לעשות? קרא לזה גזענות של ציפיות נמוכות, אם תרצה. אני חושב שזה יותר קשור בזה שאלימות זה דבר מעניין, ויותר מעניין אותי איך זה קורה לאנשים מהעם שלי, אנשים שהיו איתי בצבא, אנשים שיכולים להיות חלק מהמשפחה שלי וכו׳. וכמובן: אני גם חושב שיש הבדל עמוק בין אלימות שמגיעה מהצד של החלש, הנכבש, לבין אלימות שמגיעה מקבוצת הרוב, החזקה, שבאה כדי ״״לבסס את הריבונות״

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 9:22 am 
מנהל פורום

אתה מוזמן להמשיך לנסח את ההודעות שלך כאוות נפשך, אבל אל תבוא בטענות שאתה מנסה לצייר מציאות של מסכן חסר ישע נגד תוקפן/קלגס אגרסיבי וחסר רחמים ואפילו מרמז על מוטיבים נאציים ("יותר מעניין אותי איך זה קורה לאנשים מהעם שלי, אנשים שהיו איתי בצבא, אנשים שיכולים להיות חלק מהמשפחה שלי") ושלא תקבל על זה ביקורת.
מוזמן גם להקפיץ הודעות שלך אחרי הפיגועים הרצחניים שהיו בארץ רק לפני מספר שבועות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 9:25 am 
Senior

אחי, כבר גינית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 9:42 am 
Junior

נביא בעירו כתב:
וכמובן: אני גם חושב שיש הבדל עמוק בין אלימות שמגיעה מהצד של החלש, הנכבש

ונוסיף לכך: והאלים ממילא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 9:45 am 
Junior

Shiver כתב:
אתה מוזמן להמשיך לנסח את ההודעות שלך כאוות נפשך, אבל אל תבוא בטענות שאתה מנסה לצייר מציאות של מסכן חסר ישע נגד תוקפן/קלגס אגרסיבי וחסר רחמים ואפילו מרמז על מוטיבים נאציים ("יותר מעניין אותי איך זה קורה לאנשים מהעם שלי, אנשים שהיו איתי בצבא, אנשים שיכולים להיות חלק מהמשפחה שלי") ושלא תקבל על זה ביקורת.
מוזמן גם להקפיץ הודעות שלך אחרי הפיגועים הרצחניים שהיו בארץ רק לפני מספר שבועות.

סחתיין על זיהוי המוטיבים הנאציים! הרמזים למוטיבים האלה היו כל כך דקים שכנראה חמקו אפילו ממני... :roll: להבא, אתה יכול לחסוך לעצמך את המאמץ בזיהוי (והמצאת) המוטיבים: כשאני משווה לנאצים אני עושה את זה הרבה יותר במפורש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 9:49 am 
Hall of Famer

Shiver כתב:
Hacohen כתב:

כל זה רק למען ההגינות.

אם תשאל ברחוב ואפילו פה בפורום, מה דעתך אזרח X על המשילות הישראלית בנגב, בגליל, בערי המשולש, בלוד וברמלה - מה בדיוק יענו לך רוב הישראלים שבשורה? יש בישראל שטחים נרחבים (אולי כבר רוב שטחי המדינה) שהם אקס טריטוריה, שמלאים באוכלוסייה שהיא במקרה הטוב נייטרלית לקיום המדינה באופי שלה, ובמרבית המקרים אגרסיבית ועוינת. אם זה לא מצב התגוננות וקריאת תיגר על החיים הרגילים במדינה, באמת שאין טעם להמשיך בדיון.

באלימות "הרכה" גם אין קורולציה. הרי הערבים שהם בקירוב 20-25% מהאוכלוסיה, אחראי על כפליים ואפילו יותר מפשעי האלימות במדינה. זה לפי נתוני המשטרה, לא אני המצאתי.

ספציפית לגבי אל אקצא - זה מוקד שבימי מהומות אף אחד לא בא לשם להתפלל - אתה רואה איך הם באים באוטובוסים מרחבי הגדה, ממלאים את המסגד באבנים וזיקוקים ורק מחפשים את הטריגר להתחיל את ההתפרעויות. איך בכלל אפשר לטעון שאנחנו יוזמים שם את האלימות ועוד בחסות איזה טיהור אתני ? בתקופות בטחוניות שקטות היהודים בשיתוף פעולה ויחסי שכנות טובים בכל המדינה.

לא שאלתי מה חושב האזרח X על המשילות, שאלתי על המשילות.

ואם אתה לא גזען כמו ההוא שאתה מוחק את ההודעות שלו על העליונות היהודית המובנית שבגללה ערבים מתים יותר מיהודים, אז מה ההסבר שלך לאחוזי הפשיעה במגזר הערבי? הבה נקבל תשובה שאינה גזענית, רק שאם תיתן תשובה גזענית תצטרך למחוק אותה, כמו שמחקת את הדעה של אהוד שלדעתי אתה הרבה פחות רחוק ממנו ממה שאתה חושב. קצת מלכוד 22 אבל מרתק.

ואף אחד לא בא להתפלל באל אקצא? סירייסלי? אתה מתקף את זה בעובדות שאתה מכיר או שפשוט לסווג את הטענה הזאת כאחד מההזויות שראה הפורום, שכבר ראה הרבה הזיות? ואני אמנם לא הלכתי להתפלל באל אקצה, אבל כן השתתפתי במצעד הדגלים וכן התחנכתי במוסדות החינוך של הציונות הדתית והייתי בבני עקיבא, אז יש לי עדויות יד ראשונה. ותגיד, הדתיים-לאומיים שצעדו דרך השכונות הערביות והיכו, ריססו, ירקו וקיללו, הם לא חיפשו טריגר להתפרעות?

ומכיוון שאתה סופר לאנשים מילים ועל מה הם הגיבו ומה לא, אז הנה הרשימה שלא הגבת אליה, אדם לא-ימני שכמוך:

1) האם מזרח ירושלים היא ישראל? אם כן, מתוקף מה?

2) האם ישראל היא כח כובש בשטחים שאינם שלה על פי הדין הבינ"ל, בכח צבאי, ומיישבת שם אך ורק את בני הקבוצה האתנית היהודית?

3) לאיזה מהצדדים בסכסוך הישראלי-פלסטיני, בימי שגרה, יש יותר נפגעים?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 9:54 am 
Hall of Famer

נביא בעירו כתב:
Shiver כתב:

סחתיין על זיהוי המוטיבים הנאציים! הרמזים למוטיבים האלה היו כל כך דקים שכנראה חמקו אפילו ממני... :roll: להבא, אתה יכול לחסוך לעצמך את המאמץ בזיהוי (והמצאת) המוטיבים: כשאני משווה לנאצים אני עושה את זה הרבה יותר במפורש.

זה מהמם, שיבר הוא פרודיה על עצמו. האיש מסוגל לטעון באותו עמוד של פורום שתחושת הבטחון האישי של היהודים פגועה ולכן אך טבעי שהם יפגינו את ריבונתם במצעד לאומני בשכונות ערביות, שהאוכלוסיה הערבית אגרסיבית ועוינת, שהאוכלוסיה הערבית קוראת תיגר על היהודים שצריכים להתגונן, שערבים מגיעים לאל אקצה לחפש טריגרים להתפרעויות אבל אין שום אפשרות לטעון שיהודים יוזמים אלימות, אבל הנביא מרמז על מוטיבים נאציים כי הוא מוחה על המוסריות של בני עמו/החברה הקרובה שלו.

מי היה מאמין שיש גם אהוד חילוני בפורום, איזה כיף. איפה התחבאת עד היום.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 10:27 am 
Junior

שיבר רחוק שנות אור מלהיות אהוד חילוני. הדעות שהוא מפגין כאן הן די במיינסטרים, ורחוקות מלייצג קיצוניות או הזיתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 10:29 am 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
שיבר רחוק שנות אור מלהיות אהוד חילוני.

אתה יכול להגיד את זה, זה בחינם, אבל מכחיש הימניות של עצמו נתן פה כמה פנינים שציינתי, שרק אהוד יכול לתת מהצד הדתי של הימניות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 10:32 am 
Junior

מכחיש או לא, אני לא רואה שום דעה קיצונית או הזויה שהובעה על ידיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 10:39 am 
Hall of Famer

זה בדיוק היופי, שאתם כלכך מסונכרנים עם זהותכם היהודית העליונה באופן מובנה, שכל מה שפורט לעיל נראה לכם לא קיצוני ולא הזוי. תקצור עמדתכם: יהודי הוא נשמה, ערבי הוא בנזונה. אתם לה פמיליה שמתבטאים קצת יותר יפה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 10:43 am 
Freshman

אין הרבה מילים יותר מיותרות וסובייקטיביות מקיצוני (קרי = מי שחושב קצת אחרת ממני). אפשר לקבוע קריטריון יותר אובייקטיבי, כמו טופ 5?
עניין המוטיבים הנאצים וספירת המילים אכן היה משעשע בצורה קריקטורית משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 10:55 am 
Hall of Famer

האמת ששיבר וזכ"א מבטאים, בדויק כמו שחזה ישעיהו לייבוביץ', את הפיכת המיינסטרים היהודי למטמיע מוחלט של הכיבוש והעליונות היהודית. הם בהחלט לא קיצוניים והזויים ביחס למיינסטרים היהודי, שהפך ללה פמיליה שמתבטא קצת שונה. זו טענה ותיקה שלי, שהימין היהודי הוא במהותו כהניזם קצת מחופש, ומה שמקסים זה שעכשיו כשבן גביר מיינסטרים גם התחפושות הוסרו ואפשר להיות כהנא אול-אין.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 11:04 am 
Senior

כל פעם שפתיל הופך מדיון בענייני דיומא לדיון על איכויותיהם וסיווגם של גולשים, מלאך בשמיים מאבד שלוש עשיריות בנחיתה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 11:15 am 
Hall of Famer

תומר כתב:
כל פעם שפתיל הופך מדיון בענייני דיומא לדיון על איכויותיהם וסיווגם של גולשים, מלאך בשמיים מאבד שלוש עשיריות בנחיתה

ומה קורה למלאכים בשמיים כשיוזרים יהודים בסלניוז מפגינים גזענות ועליונות יהודית מובנית על הערבים הנחותים? גבריאל מכפכף את ג'יבריל?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 11:15 am 
Hall of Famer

שאלות פתוחות לדיון מהותי:

2) האם ישראל היא כח כובש בשטחים שאינם שלה על פי הדין הבינ"ל, בכח צבאי, ומיישבת שם אך ורק את בני הקבוצה האתנית היהודית?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 11:23 am 
Junior

Hacohen כתב:
זה בדיוק היופי, שאתם כלכך מסונכרנים עם זהותכם היהודית העליונה באופן מובנה, שכל מה שפורט לעיל נראה לכם לא קיצוני ולא הזוי. תקצור עמדתכם: יהודי הוא נשמה, ערבי הוא בנזונה. אתם לה פמיליה שמתבטאים קצת יותר יפה.

חחח
אני די בדעה שהעם היהודי (ללא הבדל בין דתיים וחילוניים) הוא בין העמים הכי מחורבנים בעולם, אז אני לא מבין איך זה מתיישב עם תפיסת עליונות כלשהי מצדי.
הטיעונים שלי, ואפשר להתווכח איתם כמובן, הם הישרדותיים ופרקטיים נטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 11:54 am 
Senior

Hacohen כתב:
תומר כתב:

ומה קורה למלאכים בשמיים כשיוזרים יהודים בסלניוז מפגינים גזענות ועליונות יהודית מובנית על הערבים הנחותים? גבריאל מכפכף את ג'יבריל?

אני הייתי מנחש שלא קורה להם כלום
למה כל כך דחוף לך לריב עם אנשים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 30, 2022 2:57 pm 
Sophomore

Hacohen כתב:
שאלות פתוחות לדיון מהותי:

1. לקחנו בעלות על שטחים שנויים במחלוקת. חוץ מזה שיש גם לא מעט קרקעות שנרכשו בפועל על ידי יהודים (נוף ציון, קדמת ציון, שמעון הצדיק).

2. אין נכבש. לא היה ממי לכבוש. השטחים נלקחו מירדן במלחמת מגן. כמעט אף אחד לא הכיר בכיבוש הירדני של השטחים ב 48.

3. יש יותר ערבים מתים משום שהיהודים יותר חזקים, וגם כי הערבים מנסים לרצוח יותר, והיהודים חכמים וחזקים מספיק כדי לתפוס אותם בד"כ בזמן, ולכן יש לערבים יותר מתים.
אם היהודים לא היו חזקים יותר, היו דווקא ליהודים הרבה יותר הרוגים.
זה ידוע מסטטיסטיקות ברורות שערבים מנסים לרצוח יותר. עם ובלי קשר ליהודים. אלו עובדות, כהן יקר.

למי שעדיין לא רואה, סרטון של ענק הרוח גולן אזולאי (כ 6 דקות) :
https://www.youtube.com/watch?v=0OV_8HiO1HA

בעיה מאד רצינית היא שבשטחים השנויים במחלוקת יש 2-4 מיליון ערבים (ערביי יו"ש), ואי אפשר לספח אותם כי אז נאבד את זהות המדינה היהודית.
הרעיון הטוב ביותר הוא לתת לכולם תושבות ולעודד באופן פעיל הגירה ערבית המונית תמורת מיליונים לכל בית אב.
זה הרעיון המוסרי ביותר.
עד שלא ניישם אותו, ילד בהר ברכה יוכל לקום בבוקר ולתפוס אוטובוס לכנרת. ילד שגר כמה מאות מטרים ממנו, בשכם, לא יוכל לעשות פעולה זהה.
זה חבל וכואב בלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1858 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 75  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Janiv ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: