סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 15, 2024 1:16 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 10 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מרץ 16, 2014 3:30 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
איך הזמן טס כשנהנים, נראה כאילו רק אתמול שדדתי את דראמונד ממוק.

לענייננו - בעוד שני המקומות הראשונים, שמעניקים מעבר חופשי לחצי הגמר, נעולים מזמן אצל עבדכם וכלבכם (סליחה ג'יי), על 3 המקומות לרבע הגמר ( ביל מוביל בבטחה על העציץ ויהיה בפלייאוף) מתמודדות 4 קבוצות, שכל אחת מהן יכולה למצוא עצמה מחוץ לפלייאוף העליון בסוף הערב.

יאהו, משום מה, מתקשים לייצר מערכת שובר-שוויון ראויה (זה עד כדי כך קשה שהטיי-ברייק יהיה המשחקים בין הקבוצות עצמן שבשוויון ?), אז נזכיר שלפי חוקיהם, השובר הראשון זה אחוז הנצחונות במהלך העונה (כן כן, מה שקראתם. שובר התיקו, שנוצר בשל שוויון באחוז הנצחונות במהלך העונה, מופיע אצלהם כשובר השוויון הראשון למצב כזה),
ואז, שובר השוויון (שהוא הרלוונטי לליגה שלנו), משום מה, זה מספר הנצחונות בשבוע האחרון של העונה.
אם שתי הקבוצות (או יותר) שנמצאות בשוויון בסיום העונה, גם השיגו את אותו מספר נצחונות בשבוע האחרון של העונה, אז הולכים שבוע אחורה, וכך הלאה.

אז למפגשים -
רוני, אלוף הליגה בשבילכם, נמצא כרגע במקום השלישי ויכול כנראה רק תיאורטית לצאת מן הפלייאוף.
כרגע רוני בפיגור 3-6 מול עודד שבמקום השביעי, כשהפסד 7-2 מעלה את עודד מעל רוני בטבלה,
אבל בפועל כל הקטגוריות נראות נעולות לפני הערב האחרון של העונה, ובמצב הזה רוני מסיים לפני עודד ומבטיח את הפלייאוף העליון.
התקווה הקטנה שנותרה לעודד זה מהפך באחוזי השדה, אבל לשם כך דרוש ערב נדיר מצד אחד ומכפיר מן הצד השני, כש-0.16% מפרידים כרגע.

אבל זו לא התקווה היחידה של עודדי הקורבס כמובן. אופציה נוספת לכניסה לפלייאוף - ניצחון בשלוש קטגוריות יותר מאלה שינצח השבוע עידן.
אז עודד, כאמור, כנראה משיג 6 נצחונות השבוע.
עידן בקרב עם עבדכם נמצא כרגע על 4.
אממה, רוב הסיכויים שעידן יסיים עם יותר מ-4 נצחונות את היום. לו"ז נוח יותר לשחקניו הערב, כשבשתי קטגוריות הוא צמוד - פיגור של חטיפה אחת ושתי חסימות.
סיכוי קטן קיים ששתי הקטגוריות הנ"ל יישארו על כנן, כשגם הנקודות יעברו עליי (מפגר ב-25), מה שישים, כנראה, את עידן מאחורי עודד ומחוץ לפלייאוף.
סיכוי נמוך לכך, רוב הסיכויים שעידן מסיים במקום השלישי.

במפגש הכי מעניין לקראת הערב האחרון, קבוצתו המתקמבקת של רן (בשבועיים האחרונים - נצחונות על שתי המובילות) פוגשת את הדרקונים של אלון ויכולה להכריע את מאבק הפלייאוף.
עודד צריך להשיג מהשבוע הנוכחי 4 נצחונות יותר מאלון כדי לעקוף אותו, כרגע אלון בפיגור 6-3. כלומר, קטגוריה אחת שהוא מאבד הערב, והוא כנראה מחוץ לפלייאוף.
שתי קטגוריות פתוחות במאבק הזה.
באסיסטים רן מוביל ב-9.
באיבודים אלון מוביל ב-2.
אם רן מצליח לשמור על האסיסטים ולאבד פחות מאלון - עודד בפלייאוף.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 17, 2014 10:16 am 
מנהל פורום

רוני מסיים רביעי בהפרש 2 משחקים עליי
הזומבי חמישי ביתרון משחק בודד
אלון שישי גם הוא ביתרון משחק בודד...

שייסה!!

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 17, 2014 11:54 am 
Junior

לא נורא, עונה קודמת הפסדתי בחצי נקודה כי לקחתי את קירילנקו במקום רג׳י אוונס

איזו הזדמנות מתוקה, להדיח אלוף מכהן כבר בסיבוב הראשון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 17, 2014 1:02 pm 
מנהל פורום

אז מסתבר שעם חוסר זמן, חוסר מזל (פציעות ארורות) ומחשב שעד לפני פחות מחודש אי אפשר היה להיכנס ממנו ליוזר ביאהו, כנראה שגם תותח כמוני לא יכול להצליח...
העונה הכי שחורה בתולדות הקורבס למיניהן, עם חוסר הצלחה משווע בכל המסגרות, ובעיקר תחושת ביאוס ומיאוס!

נחזור בעונה הבאה מחוזקים ומחושלים יותר, ונפתח לכולם ת'תחת!!

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 17, 2014 2:50 pm 
Junior

אתה על מחזוריות בליגה הזו.
שנתיים לקחת אליפות, עכשיו הסתיימו שנתיים רעות, בשנתיים הבאות כנראה תחזור לתת לנו בראש בראש-בראש ומראש אני אומר זאת, שייכנס לכולם לראש.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 17, 2014 3:43 pm 
מנהל פורום

בילבלת אותי כבר עם כל הראשים האלו...

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 17, 2014 6:24 pm 
Hall of Famer

אני לא יודע אם להיות מעודד על זה שבאופן יחסי הייתי יותר טוב העונה בעונה הסדירה מאשר בעונה שעברה שבה לקחתי אליפות או להיות מודאג כי בשבועות האחרונים אני לא בפוקוס בכלל ומפספס חדשות חשובות על ימין ועל שמאל (איך ג'ארט ג'ק לא זמין באף ליגה כבר? קיירי רק נפצע לפני 12 שניות בערך...) ושהמאזן שלי העונה מול עידן ומול דוג (היריב הפוטנציאלי בחצי הגמר) ממש לא מעודד, 0/4. בכל מקרה, אני בהחלט מתכנן למנוע מהם סוויפ עונתי ולעשות להם קובאן עם ניצחון על חודם של איבוד או חטיפה באיזה פוקס מקרי אחרי שבוע מסריח של שנינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 18, 2014 4:28 pm 
Freshman

אתם מדברים איתי על מזל רע, באמת?
לופז, רוז ואנדרסון גמרו את העונה, היברט הפסיק מתישהו בדרך להיות שחקן שנותן משהו, חצי מהעונה הייתי מדוכא ממה שהולך עם הקבוצה כך שאפילו לא טרחתי לעשות חילופים, ובכל זאת אני מסיים במקום השלישי, ומאמין שאגיע שוב לחצי הגמר, עם חבורה של חוטבי עצים ושואבי מים. לפני חודש רק קיוויתי שאצליח איכשהו להשתחל לפלייאוף, פתאום אני מרשה לעצמי לחלום על גמר, למרות שאני כנראה חלש מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 23, 2014 1:22 pm 
Junior

אין לי זמן לכתוב הכנה לערב האחרון לפני חצי הגמר (צ'אנסי, איפה אתה?!)
אז רק אשאל את ביל - הרמת שחקנים על הבוקר כדי לנצח את רוני במאבק על המקום ה-5? :twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 23, 2014 3:41 pm 
Junior

דווקא קרב מעניין מאוד יהיה בין ביל לאלון הערב.
יש 5 קטגוריות כמעט סגורות - שתי קטגוריות האחוזים של אלון, יחד עם האיבודים.
השלשות והאסיסטים של ביל.
זה 2-3 לאלון עם 4 קטגוריות פתוחות לרווחה, ולפי השחקנים שעומדים הערב לשתי הקבוצות, 4 הקטגוריות האלה יכולות ללכת לכל צד. לא אופתע אם זה יסתיים 7-2 לאלון באותה מידה כמו 6-3 לביל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 10 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה