סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 14, 2024 3:51 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 26 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מכירה
הודעהפורסם: ב' פברואר 16, 2015 1:28 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
על הטריידינג בלוק תמורת כסף לדראפט:
ברוק לופז.
טרבור (מבטיח לשלוח ב-אריזה- יפה).
דמאר דרוזן.

אם ההצעה הנכונה יכול אולי להיות שגם אל גף יועבר.
ואם מישהו רוצה גם בוטנים אפשר לפנות גם בנושא טאג', טריי וגף גרין.

מהר מהר לפני שייגמר! :bra_vo: (זה לא בראבו. זה צעקות כמו בשוק)

[לא יודע מה מקובל פה, אבל אם תפנו בהודעה פרטית הסיכוי שאני אראה את זה מהר הוא גבוה יותר]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מכירה
הודעהפורסם: א' פברואר 22, 2015 10:00 pm 
Junior

אז נתתי לכם שבוע להקדים אותי, לא התעניינתם, אז אני נותן לאיתי 20$ לדראפט הבא ומקבל את אל ג'פרסון תמורת אוון טרנר.

תזכורת, זה בנוסף ל-10$ שאני מעביר לרוני מהטרייד של גריפין-לאב.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 1:13 am 
Junior

השיטה הקפיטליסטית הרגילה, לקנות את דרכך למדליה

אני אשאיר מקום למוק לבדיחה על מצביעי ביבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 1:22 am 
Junior

אני מניח שזה מה שאמרת על אהובתך ממפיס גריזליס שרכשה את ג'ף גרין בשביל בחירת דראפט.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 2:20 am 
Freshman

מבחינתי זה חלק מהבנייה החדשה של הקבוצה.
אני צריך כסף לדראפט ולאחר מחשבה על קיפרים ועל העונות הבאות, הייתה לי אפשרות לוותר על ביג אל.
הופתעתי שאף אחד לא פנה אליי. חשבתי אנשים פה מתחרים על מדליות.......

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 2:40 am 
Junior

הטרייד הזה הוא בדיחה.
אין כאן שום ערך ספורטיבי ואין שום ליגה בעולם שזה היה עובר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 2:48 am 
מנהל פורום

יש בזה משהו שהוא לא עובר באף ליגה. בעיקר זועק לעין שהתמורה היא אוון טרנר הוויברי.
ראבק, לפני יום הרמת אותו מהוויבר...
מצד שני, שני השחקנים משיגים מה שהם צריכים, אז יש הגיון בשגעון.

אני חושב שהתמורה צריכה להיות קצת יותר ממשית מאשר כסף וזהו.
אני מבין את המטרות של שניכם, אבל זה כבר לעשות צחוק מהעניין

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 8:32 am 
Hall of Famer

אני חושב שג'פרסון קצת אוברייטד כאן כרגע, הוא היה פנטסטי בעונה שעברה, שווה טופ-10-15, אבל העונה? אחוזים די חלשים לגבוה מכל הטווחים, ירידה גדולה גם בדקות, בנקודות וגם בריבאונד, סוחב פציעות וצריך לזכור שהוא כבר בן 30, הוא יכול לחזור לעצמו, אבל באותה מידה אני בכלל לא אתפלא אם תוך עונה-שתיים הוא כבר לא קיפר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 12:41 pm 
Junior

מי שמדבר נגד הטרייד הזה לא מבין את הפורמט של הליגה, מצטער.

אוון טרנר בכלל לא רלוונטי, הוא שם כי צריך לזרוק מישהו. הטרייד הוא 20$ תמורת שחקן. בשביל דברים כאלה נוצר החוק הזה, שמותאם לליגת קיפרים, ומתכתב עם המציאות שבה קונטנדריות שולחות בחירות דראפט תמורת חיזוק נוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 1:51 pm 
Junior

ברור צ'ונסי, רק אתה מבין פורמטים של ליגות. בבקשה, תאיר את עיניי הילידים הו גורו הפנטזי... תעשה לי טובה.

זה בדיוק כמו לקנות אליפות בכסף. אז מה? כל מי שיגיע לישורת האחרונה ויחליט שיש לו סיכוי לאליפות אז יותר לו לזרוק איזה סכום שהוא רוצה בכדי לאיים על התואר? בלי שיהיו מעורבים שחקנים שלמשל משווים משכורות כמו בNBA?

אם היית במרכז טבלה או תחתית והיית רוצה לרכוש קיפר לעונה הבאה ממנג'ר שמעדיף בכסף הזה לרכוש לו אחד בשנה הבאה, זה מקובל אבל עצם העובדה שאתה במאבק הצמרת ולמעשה רוכש לך בכסף כרטיס לגמר, זה מגעיל.

מישהו מכם רואה עכשיו את דוק שם סטפה של מיליונים על השולחן ומביא את אל ג'פרסון בתמורה לביג בייבי? זה היה עובר איפשהו?

הפורמט של הליגה צריך להיות ספורטיבי ולא צ'ונסי-ספורטיבי. כי חביבי אתה אחלה שחקן אבל התחרותיות שבך לפעמים מוציאה דברים שדרכם אתה לא רואה אף אחד ממטר. לפני ואחרי הכל זו ליגה של חברים ובעיניי זה לא טרייד קולגיאלי.

ואתה יודע מה? לי זה לא מזיז כי אתה לא באמת תדגדג אותי אבל זה כנראה ישריין לך את המקום השני שאתה במאבק בו עם עידן ועם ג'וניור. וזה לא לעניין. לא ככה.

ולמען הרקורד, זה נראה בדיוק המקום לציין שאני חלוטין נגד כל עניין הכסף. זה חלק ממה שהרס את הליגה השנייה שפרשתי ממנה וזה גם מה שיהרוס את הליגה הזו. דברים צריכים לקרות כאן ועכשיו בטריידים. כל הנושא של העברות כספים לעונה הבאה הוא בעייתי למעקב הוא פותח דלת למהלכים לא ספורטיביים והוא בעיקר לא לעניין. היית בעונת תחתית? יש לך יותר כסף? תנצל אותו בדראפט. יש ים של שחקנים פנויים וצעירים לבנות עליהם שאף אחד לא סופר אותם בכל עונה. בטח בליגה קטנה עם סגלים גדולים כמו שלנו. הדראפט הוא המפתח ואני חושב שהוכחתי את זה כאן בעצמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 2:05 pm 
Hall of Famer

מוק, כסף אצלנו לא שקול לכסף ב-NBA, הוא שקול הרבה יותר לבחירות דראפט, וכן, אני בהחלט יכול לראות את הקליפרס מנחיתים את אל ג'פרסון בתמורה לביג בייבי ופילרים תמורת בחירת דראפט אם היא אטרקטיבית מספיק.

לגבי שאר הדברים שאתה אומר, אני חושב שבדיוק בשביל זה יש לנו מנגנון וטו, כדי שאם משהו נראה לא ספורטיבי למישהו, אפשר להטיל וטו.

ולגבי הטענה שלך לבנייה דרך הדראפט, זה בדיוק השיקול של ג'ינובילי, כדי שהוא יוכל לבנות טוב יותר דרך הדראפט, הוא צריך "בחירות דראפט" או במקרה שלנו כסף, הוא גם ככה לא מתחרה על אליפות השנה, התקציב שלו לא גבוה לשנה הבאה כי הוא כנראה יסיים אחרון, יש לו שלישיית גבוהים קיפרים ראויה לגמרי עם וויצ'ביץ-ווייטסייד-לופז כשכולם צעירים יותר מג'פרסון וכנראה עדיפים עליו בראייה לטווח ארוך, אז בשביל מה הוא צריך את ג'פרסון? עכשיו אני מניח שאם מישהו היה מציע לו קיפר איכותי בפוינט, שוטינג או סמול, הוא היה הולך על זה, אבל מכיוון שהוא כנראה לא קיבל הצעה כזו, אז בנייה דרך הדראפט היא הצעד המתבקש. מה אתה מצפה, שהוא לא יעשה טרייד ויזרוק בקיץ את אחד הגבוהים האיכותיים שלו לדראפט רק כי הוא לא מצא הצעה טובה מספיק?

בכל מקרה, אני לא חושב שטרייד הופך ליותר או פחות ראוי בגלל מיקום של קבוצה, אתה אומר שבעצם שמה שמותר לקבוצת מרכז טבלה אסור לקבוצת צמרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 2:08 pm 
Junior

מוק,
א. לא אתייחס לכל השטויות שבחרת לפתוח איתן, זה נקרא מגוחך.
ב. סרגל המוסר שלך מקולקל או אישי מאוד ולכן לא רלוונטי. זה שאתה החלטת שיש אמות מידה לטריידים של קבוצת מרכז טבלה מול קבוצת צמרת לא אומר הרבה חוץ מזה שכך החלטת, הרי נימוק אמיתי אי אפשר למצוא כאן כי אתה לא יכול לחלק את הליגה לקבוצות ולהחליט איזה סוג טריידים כל קבוצה יכולה לבצע. יש חוקים והם נכונים לכולם.
ג. טריידים צריכים להישפט לפי התועלת שהקבוצות המעורבות מוציאות ממנו. לא הפגיעה שאולי חשות הקבוצות שמתחרות עם המעורבות בטרייד. לשיטתך הספרס ודאי היו צריכים להגיש קובלנה על ממפיס ופורטלנד, שהשיגו ג׳ף גרין וארון אפללו תמורת בחירות דראפט עתידיות.
ד. יפה מצדך שאתה מנסה להגן על עידן אבל הוא בעצמו פנה וכתב לי שזה טרייד מעולה ושהוא טעה שלא הקדים אותי והציע בעצמו.
ו. אני חוזר ואומר, זו בדיוק ליגת קיפרים מבחינתי. התנהלות מדמה מציאות. קונטנדריות משלמות בעתיד תמורת ההווה, קבוצות תחתית אוספות מהקונטנדריות מה שהן יכולות כדי לחזק את עתידן שלהן. זה מה שמביא לחילוף משמרות בצמרת. ככה הקבוצה של איתי זכתה בוויגינס בדראפט האחרון, בגלל מהלכים שכאלה עידן הביא קבוצת אקספנשן למאבק על תואר.
בליגה רגילה, פורמט שקיים ב-99% מהליגות ביאהו, משלמים בעכשיו תמורת עכשיו. בליגות קיפרים ניתן לשלם בעתיד תמורת ההווה, זה חלק מהותי בליגת קיפרים לדעתי.
ז. אין לי בעיה לבטל את הטרייד הזה ושנבטל את האופציה לטריידים שכאלה, אבל דעתי היא שזה ייפגע בכל המהות של ליגת קיפרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 2:19 pm 
Junior

וואלה, משחק בליגות קיפרים לפניך חביבי עוד לפני שיאהו ידעו מה זה קיפרים. וזו ממש לא מהות ליגת קיפרים.
האובר חוכם הזה אותי דוחה באופן אישי. נהנים? נראה לכם ספורטיבי? שאו ברכה.

אני את שלי אמרתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 2:31 pm 
Junior

אתה יכול לשחק בליגות קיפרים עוד מהימים של דוקטור ג׳יי, זה לא רלוונטי ולא אומר שהבנת את הפורמט.
ולא, זה לא אני הגאון היחיד כביכול שמבין, כפי שניסית להציג ולהגחיך, אלא כפי שאתה יכול לראות כולם כאן מבינים את זה. כולם חוץ ממך.
אז זה לא שאני לא מכבד את דעתך. ברצינות גמורה, מכבד אותה מאוד. אבל אישית, כשאני מתעסק במשהו עם חבורה של אנשים וכולם אומרים א׳ ורק אני חושב ב׳, אז צריך להבין שכנראה אני זה שטועה.
אתה צריך להבין שזו הדרך כמעט היחידה של איתי לשפר את עתידו כרגע, ושעידן והדוג לא נפגעו בגלל שעשיתי טרייד, הם נפגעו בגלל שהם לא עשו טרייד. אופציה שעדיין עומדת לרשותם כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 3:06 pm 
Junior

Chauncey כתב:
בגלל מהלכים שכאלה עידן הביא קבוצת אקספנשן למאבק על תואר.

רק אציין שאני דוגמה לא טובה. קיבלתי כסף תמורת שחקנים אבל קיבלתי גם שחקנים, שהייתי צריך יותר.
אחרת לא הייתי מוכר את בלדסו תמורת גריפין וכסף ואז מוכר את גריפין תמורת גיי וכסף חזרה לאותו שחקן

קיצר, יש פה שני וטואים - עודד ומוק.
אני לא אטיל וטו למרות שלדעתי ג'פרסון בטוח יותר טוב מלופז ואיתי ראה שהוא לא מצליח לנצל כסף נכון בדראפט.
מסכים עם רוני שזה דומה לבחירות דראפט ויש פה טרייד-אוף בין הווה לעתיד.

לא הבנתי כמה וטו צריך בשביל להפיל טרייד, אבל אם אלון, דוג או עמוס רוצים להביע את דעתם זה הזמן

אני מבין את מה שמוק אומר ולמרות שבעיניי יש היגיון בטריידים כאלה, אני זורם עם ההצעה לבטל את האפשרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 4:31 pm 
Junior

תתבגר קצת צ'ונסי. לא מנסה להגחיך אותך, שם לך תמונת מראה אתה פשוט לא אדם שיודע לקבל ביקורת.
כשאתה בא אל אדם ממקום מתנשא ופטרוני של "אתה לא מבין- אני כן" אל תתפלץ כ"כ כשעונים לך באותו המטבע. אתה ילד גדול תתמודד עם קצת ציניות.
ולא נראה לי שצריך דוקטורט בכדי להבין את הפורמט. מבין אותו ולא מקבל את רוח הטרייד הזה.
מבין גם את הצד השני שעשה את הטרייד. נו בריינר עבורו. הצד שלך, זה שנותן את ווייבר טרנר ולא מנסה אפילו לשים שחקן בעל ערך בתוך הטרייד כמו שהיו עושים בעולם האמיתי, הוא הצד שפועל כאן בצורה לא ספורטיבית. זו דעתי. לא מצפה שתהיה מסוגל לקבל או להבין דעה שונה משלך. כי עד היום לא הראית שאתה יכול.

וכן, יש הבדל עצום באיזו מיקום קבוצה נמצאת כשהיא עושה את הטרייד, יש הבדל אם לטרייד X יש השפעה על מאבק האליפות או אין. מה לעשות? העולם חי מגורם ותוצאה. אם עץ יפול ביער ריק זה לא בדיוק יזיז לך. אם עץ יפול על הבית שלך אני מניח שיזיז לך הרבה יותר. בשני המקרים נפל עץ, אחד השפיע עליך יותר.

אני סיימתי את תפקידי בעניין הזה. הבעתי את דעתי הן ביחס לטרייד והן ביחס לדעתי על כל נושא הכספים העתידיים ושאר מנברות שהופכות את המשחק נטו עבורי לפחות מהנה ופחות ספורטיבי. תעשו עם זה מה שאתם רוצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 4:34 pm 
מנהל פורום

שוב, אין בעיה שהטרייד לא יהיה מאוזן לחלוטין.
אני חושב שזה חלק מהעניין בקיפרים.
אבל לשלוח שחקן שהורם יום לפני מהוייבר, זה אשכרה לקנות שחקן תמורת כלום.
אני חושב שצ'ונסי פשוט צריך לשפר את התמורה לשחקן שאמנם פחות טוב מג'פרסון אבל עדיין שחקן לגיטימי.
לגבי עניין הכסף בטריידים, אני חושב שכאשר כסף הוא חלק מטרייד, צריך על אחת כמה וכמה לדאוג שהטרייד יהיה הוגן בצורה זאת או אחרת
כאן אין שום הוגנות, פרט לזה שעל הנייר זה משרת את המטרות של שני הצדיים, אבל בוודאי שמפר את האיזון של הליגה.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 5:27 pm 
Junior

מוק, תודה על הניתוח הפסיכולוגי. מסכים עם חלקו אגב, אבל כתבת מספר דברים שגם מתאימים לך או לפחות לדמות שפיתחת כאן. כמו שאמרת, לא מצפה שתבין את זה.

עודד, טרנר הוא לא פונקציה בטרייד אז אין קשר למתי הורם. הפונקציות היחידות בטרייד זה השחקן שמגיע ממנו והכסף שמגיע ממני.

אין לי כח לשטויות וההאשמות, הלוואי שאלון או הדוג ייצטרפו להתנגדות והטרייד יפול.
מה שמעצבן בהתנהלות כאן, כל פעם מחדש, זה שנקבעים חוקים, אף אחד לא פוצה פה, ואז ברגע האמת פתאום מישהו נזכר שיש לו לו בעיות עם החוקים.
בקיץ כשאפשר לדון על החוקים כולם ישנים ומתייחסים לדיוני החוקים כאן כמטרד, ואז באמצע העונה כשאנשים פועלים לפי חוקי המשחק שנקבעו ופועלים ומתכוננים לפיהם פתאום זה מעיר אנשים.
זאת בטח לא דרך להתנהל.
ואגב, אני גם בכלל לא מופתע שמי מלבדי שמבין את זה עד הסוף הוא רוני, כי אנחנו היחידים שטרחנו לחשוב על החוקים ומשמעותם כשזה היה רלוונטי, ולכן אנחנו מבינים שהמהלך הזה הוא בדיוק מה שמצופה מהחוק אותו קבענו.
חבל שצריכים להתעסק בזה באמצע העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 5:49 pm 
Sophomore

לא אוהב את הטרייד הזה. הוא אולי חוקי ומשרת אינטרסים של שני הצדדים אבל בעיני לא הוגן.
אתה צודק בהערה שלך שאנשים לא אוהבים לדון בחוקים, אני פה לשחק ולהנות, ולא להתחיל לחשוב בקיץ על האם יכול להיות שמישהו ימצא איזה פרצה בחוקים ויצליח לשכנע מישהו אחר למכור לו שחקן שעבור כסף. מצד שני אני מאוד מעריך את ההשקעה של מי שכן עושה זאת ולכן גם מקבל את החוקים כמו שהם. מצאת פירצה וניצלת אותה , תרויח. מה גם שקשה לצפות את ההשלכות של כל החוקים מראש. ולכן אם רוצים אפשר לשנות לשנה הבאה.

לסיכום , לא אוהב אבל לא מטיל וטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 5:52 pm 
Junior

אז אני מצביע נגד הטרייד של עצמי, בגרסא של יאהו זה אפשרי ואמרנו שאנחנו פועלים בנושא זה לפי חוקי יאהו.
יש 3 מתנגדים והטרייד נפל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 5:56 pm 
Hall of Famer

אני שוב אגיד את מה שאני חושב על וטואים-בעיניי וטו זה משהו שעושים כשטרייד מסויים הוא בבירור לא כשר (נניח, צ'ונסי נותן לי 100 שקל מחוץ למשחק ואני נותן לו את למרקוס אולדריג' תמורת אנדרו בוגוט), או כשיש חשד ששחקן מנוסה מנסה לנצל שחקן צעיר ותמים, ברגע שמישהו כאן מרגיש שטרייד שבוצע הוא לא כשר, באחריות שני המנג'רים לבוא ולהסביר את השיקולים שלהם, אם ההסבר מניח את הדעת אז בעיני אין סיבה לוטו. אף אחד מהמקרים האלו לא קורה כאן עד כמה שאני רואה, הטרייד בהחלט מועיל לשתי הקבוצות, כל אחת עם המטרות שלה, אל ג'פרסון היה על הבלוק ואף אחד לא נתן הצעה טובה יותר, אז מנג'ר צריך לעשות את מה שטוב לקבוצה שלו כל עוד הוא משחק במסגרת החוקים שקבענו.

עכשיו, אם רוצים לשנות את החוק ולקבוע תנאים נוספים לטריידים, זה לגיטימי לגמרי, אם הרוב כאן יגידו שהם לא מעוניינים בטריידים של שחקן תמורת כסף או שלא ניתן לעשות טרייד על שחקנים שהפער ביניהם בדירוג הוא יותר מ-X, אז זה מה שיהיה, אבל הזמן לעשות את זה הוא באוף סיזן או לכל היותר, להתחיל עכשיו דיון על החוקים לעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 6:50 pm 
Junior

לזכות מוק יאמר, שבכל פעם שדיון עולה הוא כותב שהוא מתנגד לשימוש בכסף.

צ'אנסי, אם אתה חושב שרק הקומיש הבינו את משמעות הטרייד אז זה בעצם אומר שאולי לא דיבררתם את זה טוב?
למזלכם, גם אני הבנתי :P

אפשר להתחיל את הדיון לעונה הבאה כבר עכשו:

נראה לי בעייתי לעשות הגבלה על פער בדירוג.
בתחילת העונה מלו דורג 7 ובאטלר דורג 72. אם נעשה טרייד ביניהם עכשו, הוא יפסל בגלל הדירוג המקורי או בגלל שהדירוג הנוכחי כמעט הפוך?
אני אישית בעד טריידים על בחירות דראפט ולא רואה מקבילה טובה יותר לפנטזי בדראפט מכרז מאשר טריידים על כסף.
עם זאת, אם הרוב רוצה לבטל אני אזרום.

אפשרות אחרת - מכיוון שבקיץ יש את המגבלה שכל השחקנים המעורבים יישארו קיפרים, ניתן להחיל טריידים על כסף רק בקיץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 23, 2015 8:59 pm 
Junior

מבחינתי יצא דבר טוב מהטרייד הזה, נקבעו אמות מידה ומוסר לטריידים שכוללים כסף.
לא צריך לעגן את זה בחוקים כי חלק מהחוקים זה שיש הצבעות וטו על טריידים. היום קבענו בעצם את רוח הדברים, וטריידים יהיו חייבים להישפט גם לפי התמורה העכשווית, כשכסף לדראפט יכול לאזן את הדברים מראייה עתידית, לא עכשווית. כך זה בעצם היה בכל הטריידים שעירבו כסף עד עכשיו, ואליהם לא הייתה התנגדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 24, 2015 12:57 am 
Freshman

אני יודע שאני החדש פה ובכל מקום גם אם לא אומרים יש תקופת "צעירות". אבל גם לי יש דעה :)
רוני רצה את הדעה וההסבר שלי לטרייד, אז גם זה יהיה.

תחילה, כנראה שאני זה שלא כל כך מבין את הפורמט.
איך אני שקיבלתי קבוצה יחסית חלשה אמור לשפר את הקבוצה שלי? נדרך הדראפט נכון?
אממה, איך אני אשפר דרך הדראפט אם לא כסף? דרך הימורים ו"מציאות" שמקרה ינחתו אצלי? דרך להיות זה שקם ב4 בבוקר ועוקב אחרי תוצאות ומרים שחקנים חמים? באיזה מצב זה מעמיד אותי?
כשהציעו לי להצטרף לליגה הזאת הבנתי שאין לי קבוצה מדהימה. לקחתי את הקבוצה די בהתלהבות עם האתגר של לבנות אותה מחדש. ולכן ביצעתי את הטרייד הזה.
ווצביץ', ווייטסייד ולופז. כמו שרוני ציין יש לי מספיק קיפרים ראויים בעמדה של ביג אל. העדפתי את האפשרות הבנייה מחדש לטווח הרחוק ולא שחקן בן 30 שלא נראה בשיא העונה וככל הנראה הוא או שחקן אחר שמספיק טוב להיות קיפר היו נזרקים בסוף השנה. איך זה היה משפר לי את הקבוצה? זה היה רק לוקח אותי אחורה. כמו שעכשיו פיניקס היו נותנים לדראגיץ ללכת חינם.
לתומי חשבתי ש20 דולר (או איזה מטבע שזה לא יהיה) היא תרומה נאה לעתיד שלי תמורת שחקן לא קריטי לעתיד. אפילו לא פניתי לקבוצה אחת, הצעתי ברבים. צ'ונסי היחיד שפנה אליי עם הצעה.
בנוסף אם אני לא טועה וזיכרוני אינו מטעה אותי - תתקנו אותי, כי יש לי הרגשה שאני מתבלבל - הקבוצה מקום אחרון לא מקבלת הכי הרבה כסף לדראפט, נכון?
אז שוב מוריד לי אפשרות להשתפר.
מודה, אני בחיים לא שיחקתי בליגת קיפרים (גם לא מימי ג'וליוס אירווינג). זאת פעם ראשונה והפורמט חדש לי. אפילו דראפט של מכרז היה חדש לי.
אבל כל מה שעשיתי פה היה לטובת הקבוצה שלי (לפי ראות עיני כמובן).
אם מדברים על כסף כבחירת דראפט, כמה פעמים הלכו בחירות דראפט תמורת שחקן ראוי?
אני יכול להבין שחקנים שלא מרוצים מהטרייד. אבל חשבתי שבליגה כזאת המטרה היא לנסות לנצח. בין אם זה כאן ועכשיו או על ידי ראייה לטווח ארוך ובנייה נכונה (בתקווה שהליגה לא תיסגר ותרוץ במשך כמה שנים טובות - אני רוצה את וויגינס אצלי בשיא!).
אני לא מרגיש שהטרייד הזה עושק לי את הקבוצה, בדיוק ההפך.

אחרי החפירה שלי שנראה לי חזרתי על עצמי 15 פעם בדרכים שונות,
לא הצלחתי להבין אם הטרייד מבוטל או לא.
אם לא - יופי. מעולה. אני מרוצה.
אם כן - מבאס ואני צריך להתחיל לחשוב מה לעשות. כנראה שאני יכול להגיד שאני עדיין מחפש טרייד שיעזור לי לעתיד........... למרות שלא בטוח שיהיה אחד טוב כמו זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 24, 2015 1:23 am 
Junior

הקבוצה במקום האחרון לא מקבלת הרבה כסף -
הכי הרבה זה המקום הרביעי, משם יורדים עד למקום האחרון ובסוף שלושת הראשונות.
המטרה של הסידור הזה היא לעודד אנשים להיות יותר פעילים.
ה-8 הרמות שעשית כללו זינוק ראשון על חבר'ה כמו צדלבן ורג'י ג'קסון, מה שמראה שאתה כן עכבר NBA.
זה שאתה עם 8 הרמות כשהבא בתור עם 40, סגל שכולל חודשים רצופים של חבר'ה כמו ווס ג'ונסון וטימי הארדוואי, כשאת ההרכב של הלילה לא סידרת, מראה שכשחקן פנטזי אתה לא כל כך פעיל.

הטרייד נפסל, כי לדעתם כמה אנשים פה יכולת להשיג משהו שהיה עוזר לך יותר גם בהווה ולא רק בדולרים לעתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 26 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה